Dodaj do ulubionych

apartamentowce na które warto zwrócić uwagę?

30.07.17, 19:27
Interesuje mnie apartament na Mokotowie, kameralny, z miejscem garażowym oczywiście, bardziej niż cena ważny jest dla mnie klimat inwestycji. Co możecie polecić w tej okolicy? Będę wdzięczna za merytoryczne komentarze :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Myszka IP: *.mooo.com 25.08.17, 14:15
    Możesz też zobaczyć inwestycję Polnordu na Wilanowie - "Brzozowy Zakątek" z tego co wiem, to są tam jeszcze wolne mieszkania. Ceny zaczynają się od 412 tysięcy więc jak na tak dobrą lokalizację jaką jest Wilanów to warto przychylić się do tej inwestycji. Szczególnie, ze miasto planuje uruchomienie linii tramwajowej do Centrum co sprawi, ze lokalizacja stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.
  • mjewskaka 29.08.17, 20:40
    dzięki, właśnie wczoraj kolega mi o tym też wspominał, sam mieszka na Wilanowie, więc na pewno sprawdzę Brzozowy Zakątek. Też słyszałam, że ciekawa inwestycja powstaje na Krasickiego na Mokotowie Willla Fiano, więc temu też się przyjrzymy no i sprawdzę deweloperów bo szczerze mówiąc nie kojarzę ani jednego ani drugiego. Dziękuję za dotychczasowe podpowiedzi!
  • Gość: Piotr IP: *.warszawa.vectranet.pl 07.09.17, 19:11
    Rezydencja Fryderyk, rezydencja Merliniego, nowo budowany apartamentowiec przy Narbutta byłyby moimi typami.
  • lotosowa425609 14.09.17, 13:56
    Teraz mieszkania strasznie zdrożały i jak patrzę na ceny mieszkań w starym budownictwie, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Naprawdę bardziej opłaca się trochę dołozyc i kupić nowe mieszkanie, bo różnica w cenie jest niewielka.
  • Gość: Luluś IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.09.17, 15:18
    To prawda, a jak jeszcze deweloper honoruje dopłaty z programu MDM to już całkiem się opłaca. Wiem, że na pewno Polnord tą dopłatę wlicza jako wpłatę własną i wiele osób kupiło nowe mieszkania od tego dewelopera w Brzozowym Zakątku na Wilanowie.
  • trylions 02.10.17, 10:49
    Dorzucę jeszcze od siebie Wilanów i osiedle Brzozowy Zakątek przy Branickiego.
    Z tego co widzę, to dostępne mają 2 pokojowe, 3 pokojowe, i 4 pokojowe - te ostatnie o powierzchni od 89 metrów, czyli całkiem duże.
    Blisko jest do Galerii Wilanów, Pałac w Wilanowie, niedaleko Świątyni Opatrzności Bożej. Poza tym dojazd do Centrum zajmuje około 8 min oraz blisko będzie do budowanej obwodnicy S2 czy metra Imielin Park&Drive.
  • 1-buc 03.10.17, 23:46
    Przepraszam, o której godzinie dojazd z Branickiego do Centrum, powiedzmy do Świętokrzyskiej zajmuje "ok. 8 minut"? O 2 w nocy?

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • adalberto3 20.10.17, 19:14
    Reklamują jako mieszkania w przedwojennej kamienicy. Oficyna ul. Kujawska 1 właśnie zawaliła się. Trochę podgipsowane drogie mieszkania.
    gpcodziennie.pl/70662-katastrofa-budowlana-na-mokotowie.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka