Dodaj do ulubionych

mam dość ryczących silników

IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 02.09.02, 10:03
Od pewnego czasu po ulicach Kabat (i nie tylko)późnymi wieczorami pędzą
motocykle, których silniki ryczą całą mocą. Nie podoba mi się to i od kilku
dni zastanawiam się, co można zrobić, by położyć temu kres. Wszak Kabaty to
raczej sypialnia, nie centrum. Czy to, że nie widać tu raczej patroli
policji powoduje, że ten teren jest tak ochoczo nawiedzany przez miłośników
motocykli??? Czy interwencja na komisariacie może coś dać? Czy też panowie
powiedzą mi że po ulicy ma prawo jeździć każdy i o każdej porze, a normy
hałasu(kwestia tłumików) nie są określone w żaden sposób?
Obserwuj wątek
    • mammilaria Re: mam dość ... 05.09.02, 15:55
      Wlasnie czytam na Forum coraz wiecej postow, ze macie czegos dosc, cos Wam sie
      nie podoba, ze telefony zle działaja itp. Przeczytałam rownież artykuł Gazety o
      narzekaniach Polaków i chyba mamy to we krwi. Może jestem "wybrykiem natury-
      naszej Polskiej), bo widzę świat w różowych barwach. Przelatujące samoloty
      podziwiam z okien a w porze wieczornej specjalnie stoje w oknie i wypatruję
      świecących punkcików. Wciąż robi wrażenie. Nawet startującego kolosa o 6 rano
      witam z uśmiechem na twarzy, bo wiem że czas wstawać. (nie budze się z jękiem,
      że znowu czas zwlec się z łóżka - wstaje z radością czekając co przyniesie
      dzień).
      Co do nocnych szaleństw motorów to ich nie widzę (okna z drugiej strony)-
      słyszę jednak i owszem, ale cieszę się wtedy, że już się korki rozładowały.
      Przecież wiadomo, że mieszkamy w Warszawie, a nie na bezludnej wyspie, chociaż
      wtedy to może śpiew ptaków i wycie wilków byu komuś przeszkadzały.
      Polecam wszystkiem więcej optymizmu i zadowolenia z tego co się ma!
      Uśmiechnij się! Kasia

• Gość: Krecik Re: mam dość ... IP: *.atone.waw.pl / 192.168.1.* 06.09.02, 19:00
        Taki juz nasz polski narodek, ze jak nie ponarzeka to będzie chory, co nie
        zmienia faktu, że oszołomstwo na motorach nie dosć ze głośne (normy głośności
        są określone w kodeksie drogowym, i większość motorów je kilka razy przekracza)
        to na dodatek niebezpieczne.

Kilka dni temu jeden gość nie wychamował, wjechał w malucha i go rozciął, to ze
        idiota się sam zabił, to trudno, ale ze jeszcze dwie osoby z malucha wylądowały
        w szpitalu w stanie ciężkim, to już troche gorzej...

Teraz pomysl sobie ze to maluch twoich bliskich znajomych, a nie daj boze
        rodziny, i co, nadal usmiech na twarzy ? Bo u mnie nie specjalnie.

Chcą się pościgac, niech jadą do niemiec na autostradę,tak jak to robi kilku
        znajomych samochodami - przerobionymi do granic możliwosci i "latającymi" ponad
        300kmh, a nie robią to w miescie!
        Cieszyc sie tylko ze kończy sie lato, a jak pada deszcz to idiotom nie chce sie
        wychodzic i moknąć

A samoloty - no cóż, do nich juz sie przyzwyczailiśmy ;) Zło konieczne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka