Dodaj do ulubionych

awantura w zakrystii

24.01.11, 15:57
napadłam wczoraj na koleżanke z chóru bo na próbe przyniosla gazetke Nasz Dziennik i od progu zaczęla o tym jaka jest mądra i ona teraz wie ktgo kjest porawdziwym patrota
zawrzasnelam na cała gemebe a co ja nie jestem patriota bo nie czytam takich szmatławców i żadna dama ze strachu sie nie odezwała ani tak ani siak
bojo sie
Edytor zaawansowany
  • matylda1001 24.01.11, 16:18
    Voxave, okulary zgubiłaś? ;)
    --
    Oszołom-z-radia-maryja skłamał pisząc, że "Nasz(tfu!)Dziennik" nie prowadzi Forum.
    forum.dlapolski.pl/
    Niniejsza sygnaturka jest karą dla Oszołka, za zachowanie niegodne katolika!
  • piwi77 24.01.11, 16:28
    Bo zadaniem chóru jest śpiewać piosenki, a nie ustalać tak skomplikowane sprawy, jak przejawy patriotyzmu wśród członków (i członkiń, oczywiście).
    --
    Cuda nie są sprzeczne z naturą, a jedynie z tym, co o niej wiemy. /Ephraim Kishon/
  • piwi77 24.01.11, 16:31
    A poza tym chór ma siedzieć na chórze, nie w zakrystii, co Wyście tam robili, księdzu żeście wazelinowali?
    --
    Cuda nie są sprzeczne z naturą, a jedynie z tym, co o niej wiemy. /Ephraim Kishon/
  • voxave 24.01.11, 16:41
    zanim idziemy na chór to mamy próbe w salce obok zakrystii--a pisze o ty na społeczeństwie bo to ani religia ani kochanki an,ani,ani tylko relacje społeczne
    ja na pewno nie bede oszołkiem
    myślę,ze już jakis moher doniesie do proboszcza i wylece na pysk
  • piwi77 24.01.11, 16:49
    voxave napisała:

> myślę,ze już jakis moher doniesie do proboszcza i wylece na pysk

No to zaczniesz karierę solową.
    --
  • voxave 24.01.11, 16:52
    ciagle nie moge wyjśc ze zdumienia jak mozna egzystowac z taka odrobina substancji pod skorupą
  • rata.sofisticada 24.01.11, 18:00
    napadłam wczoraj na koleżanke z chóru bo na próbe przyniosla gazetke Nasz Dziennik i od progu zaczęla o tym jaka jest mądra i ona teraz wie ktgo kjest porawdziwym patrota

W chorze sa artysci, a artysci wiadomo - sa ekscentrykami.
    --
    "Wszyscy mozemy spowodowac, ze to bedzie [...] rok patrzenia sobie w oczy". Palikot.

forum.gazeta.pl/forum/f,100454,Lewica.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka