Dodaj do ulubionych

przemysłowy chów roślin i zwierząt to nasza zguba!

07.02.11, 14:45
obejrzałem w piątek dokument Chleb powszedni na kanale planete. Było o przemysłowej hodowli zwierząt oraz roślin. Normalnie szok! pestycydy ulepszacze barwniki nawet antybiotyki! To wszystko jest stosowane w różnych karmach dla zwierząt w nawozach dla roślin. by szybciej to wszystko rosło ,wiadomo zysk. To wszystko potem my jemy i tyjemy i zapadamy na różnego rodz choroby cywilizacyjne., Ponoć my Polacy od jakiegoś czasu tyjemy najszybciej na świecie, szybciej nawet niż Amerykanie! Żywność staje się coraz mniej smaczna za to coraz częściej dziwnie pachnie. Mamy coraz częściej alergie uczulenia itd a zdrowej żywności coraz mniej a ta co jeszcze jest drożeje w niesamowitym tempie, no zeby za bochenek chleba żytniego żądać 12 zł??!!!( w Piotrze i Pawle przy okazji wystawy wiejskiej żywności) toż to zdzierstwo jest! nie mówię już o tzw fast foodach typu MC Donald czy dania typu chipsy frytki itd. A potem sie dziwimy tym wszystkim ptasim i świńskim grypom, wściekłym krowom pryszczycy itd. Czy my musimy naśladować we wszystkim bezmyślnie zachód? Dlaczego niszczy się zdrowe polskie rolnictwo i zastępuje się karmą z zachodu która jest tym wszystkim co pisałem powyżej nafaszerowana? O co tu chodzi? Co to ma znaczyć wszystko? To za ty wszystkim stoi?
(sam musiałem przejść na ostrą dietę - mam już pierwszy sukces -schudłem 12kg)
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka