Dodaj do ulubionych

Polacy to idioci

11.04.11, 09:26
Kurwa, nie mogę. Naprawdę, czy nie można było, jak w normalnym kraju, rozgonić wczoraj tego bydła pałami i gazem? Wiadomo było, że będzie dym - trzeba było zakazać demonstracji, a gdyby się zebrały - sprowokować jakąś akcję, zagazować, wypałować i na Rakowiecką.

--
P. Alik, Kot
Obserwuj wątek
    • twardy.cukierek Re: Polacy to idioci 11.04.11, 09:29
      Aye aye, ja bym ich potraktowała od razu kóltórą wyższą: koncertem Moczara na kopy i pały ¤.¤
      Bo Dziady już są...
      --
      A ja już pisałam, że kolegi tata ze swoim kolegą za czasów studenckich zarzygali schody w akademiku, po czym przykryli pawie błotne Kulturą? Funny
    • hardy1 Re: Polacy to idioci 11.04.11, 10:06
      ...ależ czemu, ależ skąd?

Niech robią sobie takie zadymy - na nie przychodzą tyko przekonane oszołomy, którzy pójdą za pis-prezesm jak w dym.

A ci "niepewni" widzą. Oglądają. Większość z nich jest jednak normalna. To są ci którzy m.in.dali się jeszcze złapać w ubiegłorocznych wyborach prezydenckich na lep "łagodnego Kaczyńskiego". Teraz widzą kim naprawdę jest i pewnie plują sobie w...buzię.

Wystarczy porównać dwie liczby - niecały rok temu w wyborach na Kaczyńskiego w samej Warszawie gosowało 300.000 osób. Wczoraj na zorganizowaną przez niego hucpę polityczną na Krakowskim Przedmieściu przyszło maksimum klkanaście tysięcy osób. W tym przywiezieni autokarami z innych miast...
      --
      hardy.bloog.pl/
      Hardy
    • lupus76 Re: Polacy to idioci 11.04.11, 10:24
      Ignorować i potraktować całą paletą requiem wszelkich możliwych autorów.
      Gawiedź przywykła do disco-polo raczej nie miałaby pozytywnych skojarzeń z tą imprezą...
      Jedynymi osobami, które powinny dostać po głowie i nerach, była grupa posłów, która siłą wdarła się na teren Pałacu Prezydenckiego, ponieważ nie dostała przepustek.
      --
      Owoc żywota Twojego je ZUS
    • milleniusz Re: Polacy to idioci 11.04.11, 10:30

> Naprawdę, czy nie można było, jak w normalnym kraju, rozgonić
      > wczoraj tego bydła pałami i gazem?

No nie bardzo. Wystarczy im męczenników, nie trzeba robić nowych...
    • szwagier_z_niemodlina Re: Polacy to idioci 11.04.11, 12:09

alik-w-plomieniach napisał:

> Kurwa, nie mogę. Naprawdę, czy nie można było, jak w normalnym kraju, rozgonić
      > wczoraj tego bydła pałami i gazem?

Absolutnie sie nie zgadzam. I to wielopoziomowo sie nie zgadzam.

Poziom 1: albo uznajemy demokracje, z jej wszelkimi przejawami, albo nie.
      Nie po to czesc mojego pokolenia brala palami bo im sie nie podobalo, zeby teraz znowu walic palami tych, co im sie nie podoba. Demokracja na tym polega ze kazdy moze swoje zadymy robic, czy ma racje czy nie.

Poziom 2: jako przeciwnik tych histerykow i osoba majaca o ich przymiotach glowy i ducha zdanie niskie, uwazam ze nalezy im sie dac wypowiedziec, w takiej formie jaka im jest wlasciwa. Jak wezma sie za podpalanie Belwederu - uzyc policji, ale do tej granicy - niech krzycza.
      Ilu przez to zdobeda zwolennikow, tyle ich. Moim zdaniem, zdaniem politycznego ich przeciwnika - oni traca, moja strona - zyskuje.

Poziom 3: jezeli sie okaze ze oni beda przekonujacy dla wiekszosci i z ta retoryka wygraja wybory - trudno, demokracja ma swoje prawo do bledow, spoleczenstwo ma zdolnosc do samouczenia sie. Niech rzadza.

Komentarz do punktu 3: Ja juz wyjechalem :-)))
      • lupus76 Re: Polacy to idioci 11.04.11, 12:22
        Śwagru - nie do końca się z Tobą zgadzam.
        W USA pod Białym Domem nawet pojedynczy przechodzień nie może się zatrzymać - jest goniony przez policję.
        Taka hucpa pod urzędem najważniejszego obywatela w dobie zagrożenie terroryzmem grozi kolejnym pogrzebem.
        I nie chodzi mi o to, ze któryś z tych oszołomów mógłby się targnąć na coś takiego - oni co najwyżej słojem z fekaliami rzucą - ale profesjonalista może się wmieszać w tłum i narobić sporych szkód.
        Ergo - prawo do demonstracji mają, ale niech przejdą choćby 500 metrów dalej.
        --
        Ani do tańca, ani do różańca. Nietańczący ateista.
    • tired.tyre Re: Polacy to idioci 11.04.11, 12:13
      naiwny jesteś ;)) wszystko co jest "bogoojczyźniane" jest git ;) i nikt nigdy nie rozgoni. bo to będzie "atak na naród" ;]
      --
      błech! błech i fujś!
      [img]http://b8.ac-images.myspacecdn.com/01074/86/48/1074948468_l.jpg[/img]
      • hardy1 Re: Polacy to idioci 11.04.11, 12:18
        Pocieszę - gerontologia nieubłaganie ale skutecznie działa.
        Natomiast w młodym pokoleniu - jak słyszą o pis-hasełkach to w ogromnej większości pukają się w swoje młode czółka. Wiem co mówię... Po prostu pis-oszołomów musimy przechorować jako młoda demokracja. Jak ospę wietrzną w dzieciństwie... To uodparnia.
        --
        hardy.bloog.pl/
        Hardy
        • tired.tyre Re: Polacy to idioci 11.04.11, 12:25
          a tak afrofos, to znowu nie ma na kogo głosować, w tym kraju odkąd pamiętam głosuję "przeciw". to jest dopiero chore :/
          --
          błech! błech i fujś!
          [img]http://b8.ac-images.myspacecdn.com/01074/86/48/1074948468_l.jpg[/img]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka