17.04.11, 23:09
byłaby dla was najbardziej fair:

IV rzeczpospolita
III rzeczpospolita
II rzeczpospolita
PRL
Kongresówka
Trojga narodów
Dwojga Nrodów
Wazów
itd ..
ciekawy jestem 3 zdań kazdego z was.
Edytor zaawansowany
  • matylda1001 17.04.11, 23:33
    Jagiellonów.
  • klosowski333 17.04.11, 23:56
    III RP jest wypadkowa poprzedniczek. Patrzac na to obiektywnie jest Polską bezpieczna, stabilna, szybko sie rozwijajaca, o dobrych perspektywach i niemalym potencjale. Ma sporo wad i cale mnostwo zaszlosci i uwarunkowan, ale da sie tu godnie zyc i mozna ten kraj kochac, pod warunkiem, ze sie rozumie i akceptuje miejscowa specyfike.

• potwor_z_piccadilly 17.04.11, 23:58
    Skromny domek z widokiem na morze gdzieś na Cykladach.
  • ewa9717 18.04.11, 07:44
    Potworze, chętnie bym zamieszkała w pobliżu, niekoniecznie w zasięgu wzroku ;)
    Seszele też niezłe...
  • ka_p_pa 18.04.11, 00:19
    Osobiście to miałem do czynienia z PRL i tą zwaną trzecią. Niektórzy mówili o jakieś drugiej i pół.
  • voxave 18.04.11, 02:48
    Ja tam jestem zadowolona z tego co jest--wierze ze poradzimy sobie z zamieszaniem jakie jest bo w innych krajach tez maja niezle krejzi
    Za bardzo nie bedziemy wojować bo teraz jesteśmy w Uni i przejmujemy chcemy czy nie obyczaje prawne i spoleczne bardziej od nas rozwiniętych społeczności
    A świńskich cyckow nigdzie na świecie nie brakuję :)
    --
    ..a jednak można żyć bez powietrza -Maria
  • tomek.54321 18.04.11, 09:13
    "Uczciwa" ;]
    --
    inny-punktwidzenia.blogspot.com/
    tnij.org/k8gj - masz strone lub bloga? zarabiaj na reklamach
    tinyurl.com/66f4n4z - świetny sklep, rewelacyjne ceny.
  • piwi77 18.04.11, 09:33
    Najbardziej fair będzie ta wchłonięta przez Unię Europejską. Początku tego jesteśmy już świadkami.
    --
    Cuda nie są sprzeczne z naturą, a jedynie z tym, co o niej wiemy. /Ephraim Kishon/
  • Gość: ka_p_pa IP: *.lukman.pl 18.04.11, 09:41
    piwi77 napisał:

> Najbardziej fair będzie ta wchłonięta przez Unię Europejską. Początku tego jest
    > eśmy już świadkami.

Zgadza się. Proces ma jednoznaczny kierunek- każda kolejna forma państwa zwiększa ilość obywateli wolnych i zadowolonych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.