Trupi odór Dodaj do ulubionych

 • drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
 • drzewko odwrotne
 • Towarzysze i obywatele! Muszę Was niestety prosić o radę, potraktujcie z łaski swojej ten post poważnie, bo i takim jest on w istocie. Otóż od jakichś 2-3 dni na klatce schodowej w moim bloku (i co gorsza na moim piętrze) unosi się trupi odór. Serio, zasuwa ścierwem tak, że mnie bierze na vomit, jak idę do roboty. Nie jestem szczególnie biegły w sprawach społecznych... Wy może czasem, towarzysze, nie wiecie, co się robi w takich razach? Mam zaalarmować jakąś cholerną administrację czy temu podobną instytucję? Dzwonić po sąsiadach? (Tego to już w ogóle bym wolał uniknąć, jestem aspołeczny). Wczoraj miałem wrażenie, że zapaszek pochodzi zza drzwi na przeciw moich, gdzie mieszka(ła) pewna stara paranoiczka – czy należy przewidywać najgorsze? Konkubina moja z kolei (optymistka) przewiduje, że na tamten świat przeniósł się raczej szczur bądź kot, a smród idzie od zsypu na śmieci (mój nos akurat temu przeczy). A ostatnio nawet czuć było posmród u mnie w mieszkaniu, w łazience konkretnie (spodziewam się, że za sprawą wentylacji)! :/

  Tak, wiem, jestem patologicznie niesamodzielny, ale poważnie mnie przerastają takie sytuacje. Jak zatem mawiał towarzysz Lenin: Co robić?

  --
  If you want to make enemies, try to change something

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.