Dodaj do ulubionych

Protest obywatelski

04.09.11, 14:15
Chyba uzasadniony :
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10226531,_Obywatelski_protest_nieplacenia_za_abonament___Bp.html
publiczna telewizja, utrzymywana z pieniędzy podatników, mająca respektować to, co się nazywa wartościami uniwersalnymi, a więc: prawdę, dobro, sprawiedliwość; która powinna służyć wszechstronnemu rozwojowi człowieka, budowaniu społecznego pokoju, obiektywizmowi i ładowi moralnemu - planuje udział "Nergala" (Adama Darskiego) - nie kryjącego swojego zaangażowania w satanizm i pogardy dla chrześcijaństwa

--
Donald toaletowy
Edytor zaawansowany
  • tanebo 04.09.11, 14:31
    To nie przeszkadza ci że pan Wiesław Mering współpracował z SB? Prawdziwe głosowanie nogami to mamy w kościołach. Zdaje się że 60% tzw communicantes urządza protest obywatelski na znak sprzeciwu wobec pleniącej się w Kościele bigoterii, nędzy umysłowej, chciwości...
  • karbat 04.09.11, 15:27
    mg2005 napisał:

> publiczna telewizja, utrzymywana z pieniędzy podatników, mająca respektować to,
    > co się nazywa wartościami uniwersalnymi, a więc: prawdę, dobro, sprawiedliwość
    > ; która powinna służyć wszechstronnemu rozwojowi człowieka, budowaniu społeczne
    > go pokoju, obiektywizmowi i ładowi moralnemu - planuje udział "Nergala" (Adama
    > Darskiego) - nie kryjącego swojego zaangażowania w satanizm i pogardy dla chrze
    > ścijaństwa

telewizja publiczna ma byc .... tuba katolikow ... reszta ma milczec :o

udowodnij , napisz cos o tym ( co wyzej posrednio sugerujesz ) , ze chrzescijanstwo propagowalo , propaguje wartosci uniwersalne , prawde, sprawiedliwosc .... , ze sluzy obiektywizmowi
    i wszechstronnemu rozwojowi czlowieka ....
  • Gość: ka_p_pa IP: *.lukman.pl 04.09.11, 16:04
    Aleś się wyrwał:)))
    nie płacę od niepamiętnych lat.
  • billy.the.kid 04.09.11, 19:43
    nie płac ę w proteście przeciw KArTofLIZACJI tvp.
    --
    rzecz się dzieje w POLSCE- czyli NIGDZIE.
  • bling.bling 04.09.11, 20:07
    bojkotuje wszelkie treści tv publicznej nigdy nie płacąc abonamentu. Można powiedzieć, że prowadzę bojkot totalny bo i jej nie oglądam
    --
    troll mode: ON
  • ikcort 04.09.11, 20:27
    > bojkotuje wszelkie treści tv publicznej nigdy nie płacąc abonamentu. Można powiedzieć,
    > że prowadzę bojkot totalny bo i jej nie oglądam

A ja nie mam kretyńskiego urządzenia pt. telewizor, odkąd 8 lat temu się wyprowadziłem od rodziców. Nikt mnie nie pobije. :)

--
    Wrogowie rozumu
  • bling.bling 04.09.11, 20:32
    ja wystawiam siebie na pokuszenie i telewizor mam. A co?! Poza tym telewizor służy do innych rzeczy niż tylko oglądanie telewizji.

--
    troll mode: ON
  • ikcort 04.09.11, 20:40
    > ja wystawiam siebie na pokuszenie i telewizor mam. A co?! Poza tym telewizor
    > służy do innych rzeczy niż tylko oglądanie telewizji.

Owszem. Można na przykład wyszywaną serwetę na niego położyć i szklanego słonika na wierzch: ładnie wygląda. Drugą funkcją telewizora, jeszcze częstszą w naszym nadwiślańskim kraju, jest, proszę Ciebie, niszczenie do szczętu więzi rodzinnych: żeby broń Boże przypadkiem pół słowa nie zamienić przy posiłku, włącza się telewizor i ogląda utarczki PO z PiS-em, katoli z "młodymi wykształconymi z dużych ośrodków", jakieś analizy "ekspertów", no i oczywiście reklamy, bez tego przecież trudno o udany posiłek, prawda? Najlepiej, jak puszczą przy posiłku reklamę środka na wzdęcia, sraczkę czy inną tego typu przypadłość, wtedy jest pełnia szczęścia.

--
    Wrogowie rozumu
  • matylda1001 04.09.11, 22:34
    Chodzi o TV publiczną a fanom Nergala też się zdarza opłacać abonament. Zreszta mnie Nergal nie przeszkadza. Może być Pospieszalski, to moze być i Nergal. Ani tego, ani tego oglądać nie muszę. Zresztą i tak rzadko włączamy telewizor.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka