Dodaj do ulubionych

Polskie areszty? Matka Magdy połknęłą garść leków

06.02.12, 18:41
Aresztowana matka półrocznej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w areszcie w Katowicach. Połknęła garść tabletek, lekarze płuczą jej teraz żołądek.

Zostałam uratowana, ale na litość SKĄD WZIĘŁA GARŚĆ LEKÓW???
Edytor zaawansowany
  • pan.nikt 06.02.12, 18:42
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11098388,Proba_samobojcza_matki_Madzi.html
    wiadomosci.wp.pl/title,Matka-Madzi-probowala-popelnic-samobojstwo-w-areszcie,wid,14230863,wiadomosc.html\
  • chateau 06.02.12, 18:42
    Co to jest "garść" i jakich tabletek?

--
    członek delegatury warszawskiej hołoty w mieście Łodzi
  • wachmistrz_soroka 06.02.12, 18:48
    chateau napisał:

> Co to jest "garść" i jakich tabletek?
    >

Tak podały media.Ale wiadomo,że "ścierwojady" często przesadzają w określeniach.
  • mike.recz 06.02.12, 18:56
    wachmistrz_soroka napisał:

> chateau napisał:
    >
    > > Co to jest "garść" i jakich tabletek?
    > >
    >
    >
    > Tak podały media.Ale wiadomo,że "ścierwojady" często przesadzają w określeniach
    > .
    Zależy jakie media.

Katarzyna W. próbowała zabić się w areszcie. Matka małej Madzi połknęła garść tabletek. Lekarze zrobili jej płukanie żołądka. Kobieta będzie żyć..
    www.fakt.pl/Matka-Madzi-probowala-popelnic-samobojstwo-w-areszcie-madzia-z-sosnowca-matka-madzi-katarzyna-w-madzia-nie-zyje-ojciec-madzi-bartek-wasniewski-,artykuly,144997,1.html
    Aresztowana matka półrocznej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w areszcie w Katowicach. Połknęła kilka łyżek detergentu do mycia naczyń.

Więcej... katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,11098388,Matka_Madzi_probowala_popelnic_samobojstwo.html?bo=1#ixzz1lcqxJngg
  • chateau 06.02.12, 18:58
    Abo "informator" chce za wszelką ceną udowodnić, że jest wart pieniędzy :/

Nie chciałbym być w skórze matki, w niej samej się niemało buzowało, że o relacjach rodzinnych nie wspomnę.
    Ale jak ktoś się chce skutecznie pożegnać z tym światem to zwykle nie łyka płynu do naczyń czy nawet tabletek tylko targa się na linę (albo coś w tym stylu.)

--
  • mike.recz 06.02.12, 19:18
    chateau napisał:

Nie chciałbym być w skórze matki, w niej samej się niemało buzowało, że o relac
    > jach rodzinnych nie wspomnę.
    > Ale jak ktoś się chce skutecznie pożegnać z tym światem to zwykle nie łyka płyn
    > u do naczyń czy nawet tabletek tylko targa się na linę (albo coś w tym stylu.)
    >
    Kobiety raczej wolą się truć niż wieszać.

Jeżeli nie jest odseparowana, to inne, osadzone wraz z nią mogły kazać wypić jej jakąś mieszankę. Takie rzeczy są na porządku dziennym w aresztach śledczych.
  • chateau 06.02.12, 19:31
    > Jeżeli nie jest odseparowana,
    To byłby faktyczny skandal.

Powtórzę swoją opinię - powinna była być poddana obserwacji psychiatrycznej. Możliwie wcześnie.
    Z wielu powodów, bynajmniej nie z powodu ew. podejrzeń.

--
  • mike.recz 06.02.12, 19:33
    chateau napisał:

> > Jeżeli nie jest odseparowana,
    > To byłby faktyczny skandal.
    >
    > Powtórzę swoją opinię - powinna była być poddana obserwacji psychiatrycznej. Mo
    > żliwie wcześnie.
    > Z wielu powodów, bynajmniej nie z powodu ew. podejrzeń.
    >
    A ja nie śmiem się nie zgodzić.
  • zygfryddezgryz 06.02.12, 18:45
    Łyknęła płyn do mycia garów( ponoć), szkoda dziewczyny...straciła dziecko i zmarnowała życie... normalnie po ludzku szkoda i jej i dziecka.....
    --
    Wyznanie ETTA2: Jak cię to interesuje, to myję kible Palikotowi i poczytuję to sobie za wielki zaszczyt.
  • atak_bezecny 06.02.12, 18:46
    Aresztowana matka półrocznej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w areszcie w Katowicach. Połknęła kilka łyżek detergentu do mycia naczyń.

okropne ale czy w tej ilosci to trucizna?
    --
    ... założyliśmy spółkę Telegraf, chcieliśmy zrobić z niej
    dużą firmę (...) - obsmarowano nas w prasie, że wzięliśmy forsę od różnych komunistycznych firm. Teresa Torańska: - Bo wzięliście. J.K.: - Oni kupili akcje, zgodnie z prawem
  • neoretronick 06.02.12, 18:50
    Nawet gdyby wypiła litrową butelkę takiego detergentu,
    to poza sraczką i dokładnym obsraniem aresztu nic a nic by jej się nie stało.
  • sclavus 06.02.12, 19:24
    ... właśnie miałem napisać cóś podobnego... :)
    --
    Nareszcie!!! Macierewicz nareszcie powiedział prawdę: w katastrofie smoleńskiej brały udział osoby trzecie - wybór między Kaczyńskim (jednym albo drugim albo oboma) i Błasikiem
  • neoretronick 06.02.12, 18:47
    Sprawa Olewnika - trzech skazanych za kratami wszyscy się powiesili.
    Przykłady można mnożyć.
    Zdziwiłbym się gdyby w areszcie dobrze była dopilnowana.
  • spokojny.zenek 06.02.12, 18:48
    pan.nikt napisał:

> Aresztowana matka półrocznej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w areszcie w
    > Katowicach. Połknęła garść tabletek

A czemu łżesz?
  • trevik 06.02.12, 18:51
    > A czemu łżesz?

To pan.nikt - nie przejmuj się, bo on z reguły łże,

T.

--
    "mądrej głowie dość dwie słowie ,a głupiemu to i referatu mało" - Stanisław Anioł
  • spokojny.zenek 06.02.12, 18:52
    Zauważyłem.Stąd też żałuję, że nie spytałem go, dlaczego ZNÓW łże.
  • losiu4 06.02.12, 23:48
    nie łze. Tak stało na samiuśkim czele wybiórczej. Potem znikło, pardon, zmieniło się.

Pozdrawiam

Losiu
  • wachmistrz_soroka 06.02.12, 18:52
    spokojny.zenek napisał:

> pan.nikt napisał:
    >
    > > Aresztowana matka półrocznej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w aresz
    > cie w
    > > Katowicach. Połknęła garść tabletek
    >
    > A czemu łżesz?

Sam czytałem taka informację w Gazecie,była mowa o garści tabletek.
  • zygfryddezgryz 06.02.12, 18:55
    ale to spokojny.zenek i trevik oni zawsze łżą.....
    --
    Wyznanie ETTA2: Jak cię to interesuje, to myję kible Palikotowi i poczytuję to sobie za wielki zaszczyt.
  • spokojny.zenek 06.02.12, 18:58
    Tabletki do mycia naczyń? Może do zmywarki?
  • trevik 06.02.12, 18:59
    A możesz przytoczyć ten artykuł w którym tak napisano?
    BTW jeśli było to na portalu Gazeta.pl li byłaby to niezła perwersja - od kiedy to wierzysz Michnikowi, Wachmiszcz? ;-)

T.

--
    "mądrej głowie dość dwie słowie ,a głupiemu to i referatu mało" - Stanisław Anioł
  • wachmistrz_soroka 06.02.12, 19:07
    trevik napisał:

> A możesz przytoczyć ten artykuł w którym tak napisano?
    > BTW jeśli było to na portalu Gazeta.pl li byłaby to niezła perwersja - od kiedy
    > to wierzysz Michnikowi, Wachmiszcz? ;-)

Upierdliwy jesteś.. nie przekręcaj mojego nicka,bo twój jest również łatwy do przekręcenia.
    Pierwsza informacja mówiła o tabletkach i była bardzo lakoniczna,pokazałem tę informacje żonie.
  • ayran 06.02.12, 19:10
    No przecież wielonikowy sorokin wyraźnie pisze, że sam czytał. Sam - czyli jedyny - poza nim nikomu nie udało się tego przeczytać na wyborczej.
    --
    Jaja w kraju niewyjęte - Solidarność dała ciała.

Jacek Kaczmarski
  • kzet69 06.02.12, 23:01
    Ayran, nie rób z siebie idioty, informacja była na głównej GW, po 20 min sie zmieniła, także pretensje do GW a nie forumowiczów...
  • ayran 06.02.12, 23:07
    Miszczu - proponuję byś po swojej dzisiejszej przygodzie z tępogłowiem powstrzymał się z udzielaniem światłych rad na temat unikania robienia z siebie idioty.
    --

Jacek Kaczmarski
  • wachmistrz_soroka 06.02.12, 19:10
    trevik napisał:

> BTW jeśli było to na portalu Gazeta.pl li byłaby to niezła perwersja - od kiedy

Mogę trzewik...

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/378266,proba-samobojcza-matka-madzi-probowala-zabic-sie-w-areszcie.html
  • l_zaraza_l 06.02.12, 19:17
    trevik napisał:

>
    > T.
    >
    Wachmistrz napisał prawdę. Na głównej gazety i na dodatek czerwoną czcionką. Rzeczywiście była mowa o garści tabletek.

--
    ==========
    Ten system trzyma cię za jaja - George Carlin
  • wachmistrz_soroka 06.02.12, 19:19
    l_zaraza_l napisała:

> trevik napisał:
    >
    > > A możesz przytoczyć ten artykuł w którym tak napisano?
    > > BTW jeśli było to na portalu Gazeta.pl li byłaby to niezła perwersja - od
    > kiedy
    > > to wierzysz Michnikowi, Wachmiszcz? ;-)
    > >
    > > T.
    > >
    > Wachmistrz napisał prawdę. Na głównej gazety i na dodatek czerwoną czcionką. Rz
    > eczywiście była mowa o garści tabletek.
    >

Dziękuje za pomoc. Informacje te przeczytałem właśnie na portalu gazeta pl.
  • ayran 06.02.12, 19:41
    To by się nawet zgadzało - sorokin coś tam wspominał, że dał przeczytać żonie.
    --

Jacek Kaczmarski
  • pan.nikt 06.02.12, 18:58
    Nie łżę.
    Zamieściłem link i cytat z tekstu w GW/
    Metodą kopiuj wklej. To nie moja wina, że portal Gazeta zmienił zdanie.

ps zmień nick na "nerwowy zenek"
  • spokojny.zenek 06.02.12, 19:00
    Link cykliści ukradli?
  • losiu4 06.02.12, 23:46
    spokojny.zenek napisał:

> Link cykliści ukradli?

Zenonie, przeciez napisał: na GW było. Bo naprawde było. Kupe ludzi widziało. A ze w końcu w wybiórczej ktoś zaskoczył, to zmieniono :)

Może w końcu się nauczysz ze to takie sobie jesli chodzi o wiarygodnośc mendium.

Pozdrawiam

Losiu
  • zygfryddezgryz 06.02.12, 19:00
    lepiej na plujący.zenek
    --
  • zdybex 06.02.12, 19:09
    Widać czym grozi kąpiel.. W życiu się nie wykapię bo się wyślizgnę z ręcznika na mokrych kafelkach a dalej wiadomo...! Kto układał kafelki, kto dostarczyl morderczą wodę i dlaczego spod korka wyskoczył kretyn Rutkowski? Kretyni zaprosili kretyna , żeby z calej rodziny zrobił kretynów. To Chyba przyciąganie?Po xco było to kąpanie?
  • spokojny.zenek 06.02.12, 19:11
    Tam musiał być hel rozpylony.
  • erte2 06.02.12, 19:03
    pan.nikt
    Nie łżesz ? To chory jesteś czy co ?
  • pan.nikt 06.02.12, 19:14
    Zgłoś się do portalu Gazety. Powtórzę. Wkleiłem cytat z notatki.
    W dodatku tam było napisane o płukaniu żołądka, a tu odwrotnie. Nie trzeba płukać.
    katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,11098388,Matka_Madzi_probowala_popelnic_samobojstwo.html?bo=1#ixzz1lcqxJngg

Przyznaję. Mój błąd. Powinienem poczekać, aż się redaktorzy zdecydują na wersję
  • pan.nikt 06.02.12, 19:15
    z ww artykułu WKLEJAM ŻYWCEM (olac ACTA):

- Nie było żadnego zdarzenia z udziałem Katarzyny W. - twierdzi Luiza Sałapa, rzeczniczka służby więziennej.

i to by było na tyle
  • wachmistrz_soroka 06.02.12, 19:16
    pan.nikt napisał:

> Zgłoś się do portalu Gazety. Powtórzę. Wkleiłem cytat z notatki.
    > W dodatku tam było napisane o płukaniu żołądka, a tu odwrotnie. Nie trzeba płuk
    > ać.
    > katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,11098388,Matka_Madzi_probowala_popelnic_samobojstwo.html?bo=1#ixzz1lcqxJngg
    >
    > Przyznaję. Mój błąd. Powinienem poczekać, aż się redaktorzy zdecydują na wersję

Nie ma sensu z nimi dyskutować.Ja to również czytałem.Przeczytaj te informację.

Nie wiadomo do końca, co zrobiła sobie Katarzyna W. najpierw pojawiła się informacja, że połknęła garść tabletek, potem, że wypiła detergent do mycia naczyń.

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/378266,proba-samobojcza-matka-madzi-probowala-zabic-sie-w-areszcie.html
  • wanda43 06.02.12, 19:25
    Co portal, to bardziej sensacyjny tytuł. Ze schodow nie spadla, pod prysznicem sie nie potłukła, a że nalykala sie plynu do zmywania? Zadna sensacja, wielu tam tak robi, a niektorzy muszą naklonieni przez wspolpensjonariuszy.
    --
    oto ja
  • l_zaraza_l 06.02.12, 19:23
    pan.nikt napisał:

> Nie łżę.
    > Zamieściłem link i cytat z tekstu w GW/
    > Metodą kopiuj wklej. To nie moja wina, że portal Gazeta zmienił zdanie.
    >
    >
    > ps zmień nick na "nerwowy zenek"

Nie łżesz. Tekst o garści tabletek był na tytułowej gazety. I mnie także zastanowiło, skąd aresztowana miała tabletki.

--
    ==========
  • szwampuch58 06.02.12, 19:09
    Czy policja juz robi portret psychologiczny....sprzataczki wieziennej?
  • mike.recz 06.02.12, 19:22
    tvp.info/informacje/polska/matka-magdy-targnela-sie-na-swoje-zycie/6443596
  • lika78 06.02.12, 19:27
    Połknęła kilka łyżek Ludwika. Toż to się tragifarsa robi...
    --
    Używam mózgu wersja 2.0
  • mike.recz 06.02.12, 19:31
    lika78 napisała:

> Połknęła kilka łyżek Ludwika. Toż to się tragifarsa robi...

Chyba jeszcze większą farsą jest fakt naszych komentarzy pod takim tematem.
  • cookies9 06.02.12, 19:25
    Bez paniki.Złego licho nie wezmie. Wypiła parę łyżek derergentu do mycia naczyń i napisała
    list.Przebywa w celi monitorowanej i ma się dobrze.
  • mike.recz 06.02.12, 19:30
    Przeglądam sobie komentarze w sieci w kilku różnych miejscach i najczęstszą reakcją na info o nieudanej próbie samobójczej był wielki jęk zawodu.
  • pan.nikt 06.02.12, 19:34
    wklejam żywcem:
    Aresztowana matka półrocznej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w areszcie w Katowicach - twierdzi w rozmowie z RMF FM Krzysztof Rutkowski. Informację taką podała też Gazeta.pl, powołując się na swojego informatora. Jak mówi w rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski Luiza Sałapa, rzecznik Służby Więziennej, żaden taki fakt nie miał miejsca. - To wyssane z palca - powiedziała. 22-latka miała - wg. mediów - połknąć kilka łyżek detergentu do mycia naczyń, miała też zostawić list.

wiadomosci.wp.pl/title,Matka-Madzi-probowala-sie-zabic-To-nieprawda,wid,14230863,wiadomosc.html

czyli Rutkowski i GW zrobiły sensację.
  • ayran 06.02.12, 19:37
    I z tego co " żywcem" wkleiłeś wynika dla ciebie, że wyborcza napisała, że aresztowana połknęła garść leków? A ty co połknąłeś? Za dużo żywców?
    --

Jacek Kaczmarski
  • pan.nikt 06.02.12, 19:46
    naucz się czytać ze zrozumieniem.
    A żywca bym łyknął, ale w sklepie nie widziałem
  • ayran 06.02.12, 20:03
    Ponieważ wpis wielonikowego sorokina z moja odpowiedzią zniknął, więc powtórzę to, tym razem tobie, gdyż reprezentujecie zbliżony poziom funkcjonalnego analfanetyzmu. Otóż w żadnym z podanych przez ciebie, ani też przez sorokina linków nie ma potwierdzenia tego, że wyborcza napisała, jakoby aresztowana połknęła garść tabletek.
    --

Jacek Kaczmarski
  • kzet69 06.02.12, 23:11
    Ayran, ja tez powtórzę: nie rób z siebie idioty, tylko zapytaj się GW czemu po 20 min zmienia treść swoich info na głównej...
  • ayran 06.02.12, 23:23
    kzet69 napisał:

> Ayran, ja tez powtórzę: nie rób z siebie idioty, tylko zapytaj się GW czemu po
    > 20 min zmienia treść swoich info na głównej...

Ponieważ miałeś dość nieudany dzień (tępogłowie itd...) więc potraktuje cie wyrozumiale.
    Jeśli rzeczywiście GW zamieściła na stronie głównej informację na temat połknięcia garści tabletek przez aresztowaną matkę Magdy, to wyborcza powinna zdjąć tę informację natychmiast po tym, kiedy okazał się nieprawdziwa, niezależnie od tego czy było to 20 minut, trzy minuty, czy półtorej godziny. Jeśli tak było - a zakładam, że to możliwe, choć sam nie trafiłem na taka informację.
    Gdyby faktycznie było tak jak twierdzisz, to bez sensu byłoby kierowanie do wyborczej pytania, dlaczego zmienia zawartość strony po 20 minutach. Pretensje można by ewentualnie kierować o to, że GW nie zamieszcza sprostowań po tym, kiedy wcześniejsze informacje okazują się niezgodne z prawdą.

--

Jacek Kaczmarski
  • wachmistrz_soroka 06.02.12, 19:48
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • ayran 06.02.12, 19:53
  • chateau 06.02.12, 20:22
    Ale on ma rację.
    Nie zrobiłem screenshota, więc możesz mi wierzyć (lub nie) na słowo.

Stało jak wół o garści tabletek, stąd mój nieco zjadliwy komentarz:
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,133100975,133101033,Re_Polskie_areszty_Matka_Magdy_polknela_garsc_l.html

--
    Przy szczęku mieczy, dźwięku trąb i tarabanów wpi3rdolił się Sobieski w obóz bisurmanów
  • ayran 06.02.12, 20:25
    Nie mylmy pojęć.
    Co innego wiara w to, czy wyborcza napisała coś o garści tabletek, a co innego (coś zupełnie innego) zapieranie się, że to co podlinkowane w dziennik.pl zawiera informację (czy te ż dowód), że wyborcza tak napisała.
    Pomijam, ze twój wpis odnosi się raczej nie do artykułu wyborczej, a do wpisu autora wątku

--

Jacek Kaczmarski
  • chateau 06.02.12, 20:29
    To nie wiara, tylko kwestia szybkich aktualizacji newsów.
    Nie mam nawyku robienia zrzutów tego, co przeglądam. Nie mam też zamiaru zmieniać zwyczajów i zaśmiecać sobie dysku screenshotami.

Do wpisu autora wątku odniosłem się tylko dlatego, że wcześniej przeczytałem notkę na gazeta.pl
    OK?

--
  • ayran 06.02.12, 20:50
    No więc wierzę. Jeśli twierdzisz, że przeczytałeś na portalu wyborczej, że aresztowana matka Magdy połknęła garść tabletek, to przyjmuję, że pewnie przez krótki czas taki news tu wisiał. Ale zrozum, że jeśli to samo twierdzi znany mi z rozgłaszanych pod licznymi nickami oszczerstw sorokin, przywołując do tego linki, z których wynika coś zgoła odwrotnego, a do tego formułując pod moim adresem jakieś głupkowate groźby, to wierzę w to, co sam przeczytałem na portalu wyborczej,a przeczytałem, że aresztowana połknęła detergenty.

A tak zupełnie nawiasem, powoływanie się na fakt.pl twierdzący, że coś zaczerpnął z gazeta.pl jest dla mnie informacją całkowicie neutralną.
    --

Jacek Kaczmarski
  • l_zaraza_l 06.02.12, 20:15
    ayran napisał:

> I z tego co " żywcem" wkleiłeś wynika dla ciebie, że wyborcza napisała, że are
    > sztowana połknęła garść leków? A ty co połknąłeś? Za dużo żywców?

Bo tak gazeta.pl napisała na stronie tytułowej portalu i na dodatek czcionką w czerwonym kolorze (jako super news). Portal ma prawo uaktualnić / zmienić informację i, najwidoczniej, nie musi przyznać, że wcześniej podana, nie była prawdziwa. To, że link jest ten sam nie oznacza, że tekst jest wciąż ten sam.
    Obrażasz ludzi zarzucając im kłamstwo, nie dlatego, że masz pewność, że oni nie piszą prawdy, ale dlatego, że zazwyczaj różnisz się z nimi w poglądach.

--
    ==========
  • ayran 06.02.12, 20:22
    Przecież możesz bardzo łatwo wykazać, że masz rację, bo jak wiadomo, w internecie nic nie znika.
    --

Jacek Kaczmarski
  • chateau 06.02.12, 20:26
    "Kobieta przebywa w areszcie w Katowicach. Gazeta.pl podała, że 22-latka połknęła garść tabletek i przeszła płukanie żołądka."
    www.fakt.pl/Matka-Madzi-probowala-popelnic-samobojstwo-w-areszcie-madzia-z-sosnowca-matka-madzi-katarzyna-w-madzia-nie-zyje-ojciec-madzi-bartek-wasniewski-,artykuly,144997,1.html

--
    Przy szczęku mieczy, dźwięku trąb i tarabanów wpi3rdolił się Sobieski w obóz bisurmanów
  • l_zaraza_l 06.02.12, 20:30
    ayran napisał:

> Przecież możesz bardzo łatwo wykazać, że masz rację, bo jak wiadomo, w internec
    > ie nic nie znika.

Sam sobie wykazuj. Dla mnie jest ważne, że niesłusznie oskarżasz i atakujesz ludzi. Kilka osób potwierdza, że nie masz racji a Ty odsyłasz ich do neta, by udowodnili, że oskarżani przez Ciebie są niewinni. Przyjąłeś, że nie jest ważne jaka jest prawda ale ważne jest to, że znowu możesz dowalić nielubianym. Jak zawsze, musisz postawić na swoim i mieć ostatnie słowo w dyskusji. Bardzo proszę - weź je sobie.
    --
    ==========
  • etta2 06.02.12, 19:56
    BZDURA, BUJDA!!!!!! Już zdementowano te "rewelacje". Mamuśka Madzi czuje się dobrze i nic jej nie dolega, żadnej próby samobójczej nie było, takie baby nie zabijają się, co najwyżej mordują swoje dzieci......
  • zygfryddezgryz 06.02.12, 20:35
  • zygfryddezgryz 06.02.12, 22:24
    Panie ayran... słowo się rzekło... demaskuj wachmistrza.....
    --
  • ayran 06.02.12, 22:27
    Ale przecież napisałem jasno - niech sorokin stwierdzi jednoznacznie i bez krętactw, że wachmistrz_soroka to jedyny nick i po tym mogę się tym zająć. Nie przypuszczam, by to co napisałem było dla ciebie niezrozumiałe.
    --

Jacek Kaczmarski
  • l_zaraza_l 06.02.12, 22:33
    ayran napisał:

> Ale przecież napisałem jasno - niech sorokin stwierdzi jednoznacznie i bez kręt
    > actw, że wachmistrz_soroka to jedyny nick i po tym mogę się tym zająć. Nie przy
    > puszczam, by to co napisałem było dla ciebie niezrozumiałe.

Absolutnie nie musi niczego oświadczać. Masz zarzut to udowodnij winę. Zarzuty bez dowodu są jedynie kalumniami i oszczerstwami.
    --
    ==========
  • ayran 06.02.12, 22:39
    Ależ wręcz przeciwnie - musi.
    Wynika to jasno z zasad logiki (działania na kwantyfikatorach). Sorokin musi stwierdzić, że nie jes wielonikowcem, a w takim przypadku falsyfikacja tej tezy będzie polegała na wykazaniu że istnieją inne nicki, którymi posługiwał się ten sam osobnik. Nie ma sensu dowodzenie, że Sorokin jest wielonikowcem w sytuacji, gdy on sam temu nie zaprzecza.

--

Jacek Kaczmarski
  • l_zaraza_l 06.02.12, 22:52
    ayran napisał:

> Ależ wręcz przeciwnie - musi.
    > Wynika to jasno z zasad logiki (działania na kwantyfikatorach). Sorokin musi st
    > wierdzić, że nie jes wielonikowcem, a w takim przypadku falsyfikacja tej tezy b
    > ędzie polegała na wykazaniu że istnieją inne nicki, którymi posługiwał się ten
    > sam osobnik. Nie ma sensu dowodzenie, że Sorokin jest wielonikowcem w sytuacji,
    > gdy on sam temu nie zaprzecza.
    >
    >
    Aryan, sorry, ale zaznaczmy tu sobie ten strasznie dramatyczny dramat zakładką bo ja już zmykam spaty.
    Two atak na wachmistrza czy na mnie bym bez sensu i nieuzasadniony niczym. Nie wiem czy dalsza dyskusja ma sens czy nie (przegrana / wygrana) ale ja rano muszę być z moimi ludźmi, zwarta i gotowa. Dobranoc.

--
    ==========
  • losiu4 06.02.12, 23:40
    a bo wicie rozumicie, czynności we względzie zabezpieczeń to według procedur planowano na przyszły tydzień, a ta pani zepsuła wszystko bo się pospieszyła...

Pozdrawiam

Losiu
  • 1a.a 08.02.12, 01:54
    pan.nikt napisał:

> Aresztowana matka półrocznej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w areszcie w
    > Katowicach. Połknęła garść tabletek, lekarze płuczą jej teraz żołądek.
    >
    > Zostałam uratowana, ale na litość SKĄD WZIĘŁA GARŚĆ LEKÓW???

Jak to nie była więzienna fala to dam se odciąć rękę
  • axel-01 08.02.12, 08:31
    Tą pokręconą i wyrodna mamusię to by i garść arszeniku nie ruszyła a szkoda .....byłby spokój na forum .
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka