Dodaj do ulubionych

Katarzyna W. uciekla

04.04.12, 15:22

dzisiaj nad ranem z domu.Uciekla przed badaniem wariografem.Zostawila mezowi pożegnalny list.Krzysztof Rutkowski zrzeka sie daleszej opieki nad tą sprawą.
Rutkowski jest zbulwersowany---widac i jego zwiodla kobieta która *niechcący* spowodowala śmierć swojego dziecka..
Edytor zaawansowany
  • piwi77.0 04.04.12, 15:40
    W następnym odcinku powinniśmy się dowiedzieć, że tamto niemowlę nie było jej dzieckiem, co miałoby wynikać z badań DNA.
  • billy.the.kid 04.04.12, 15:44
    cóś tu poprzednio piwuś wychwalałeś niejakiego rutkowskiego-że to niby on całą robotę za policaji odwalił.
    --
    rzecz się dzieje w POLSCE- czyli NIGDZIE.
  • angelfree 04.04.12, 15:44
    A Bartek był jej nieznanym, porwanym w dzieciństwie bratem.
    --
    Hiding Tonight
  • varna771 04.04.12, 15:45
    żenująca jest ta cała medialna szopka z udziałem detektiwo, a na tych dekli (Waśniewskich) patrzec nie mogę. Dzisiaj wyczytałam, że Bartłomiej nazywał się Biały, ale zafascynowany bractwem rycerskim zmienił w liceum nazwisko na Waśniewski by brzmiało bardziej szlachetnie:)
  • piwi77.0 04.04.12, 15:52
    Hej, policja, Rutkowski, siły specjalne, CBA i kontrwywiad RP, jeżeli szukacie pani Katarzyny, to zacznijcie od przepytania jej mamusi. Później dopiero lotnictwo z podczerwienią.
  • piwi77.0 04.04.12, 15:56
    Kobieta honorowa, dowiedziała się na jakie pytania przyjdzie jej odpowiadać, a że nie znała na nie odpowiedzi, postanowiła uciec ze wstydu.
  • migreniasta 04.04.12, 16:11
    Stawiam,że Rutkowski zorganizował jej ucieczkę. On umiejętnie odcina kupony od tej sprawy. Jeśli tylko medialny piec przygasa on podsyca ogień nowymi faktami.
    --
    Starannie unikam "kropek"
  • andrzej.sawa 04.04.12, 16:19
    Niejaki rutkowski powinien pójść do pudła,a tzw.media powinny płacić,za pieprzenie bzdur.
  • voxave 04.04.12, 16:18
    To nowela argentyńska.
    Jedno mnie nurtuje------dlaczego do razu tej kobiety nie posadzono do aresztu jakby to zrobiono z innymi, az do wyjasnienia sprawy.
    Może ojcem dziecka albo samej Katarzyny jest ktos wysoko postawiony ,może nawet jakiś sukienkowy bo i oni zabierali głos w tej sprawie.
    W życie nie widziaLam takiego bu.rdelu.
    A możę sam Rutkowski zaaranżował iucieczke bo sie w slicznej Ktarzynie zakochaL.
    Lece teraz Chmielewska, która akurat 80 lat zaliczyla-----matka kiczowatych powiści kryminalnych.
  • piwi77.0 04.04.12, 16:25
    Nie ma nikogo wysoko postawionego, nie ma sukienkowych, ani ducha świętego, są jedynie bezdennie głupie organy tzw. ścigania i hochsztapler, co potrafi czasami w odróżnieniu od tych pierwszych ruszyć mózgownicą.
  • nehsa 04.04.12, 16:27
    Burdel, to burdel. Wszechogarniający.
    Jakie życie, takie i powieści kryminalne, nie mówiąc o detektywistyczno-prokuratorsko-sądowniczej nędzy.
    Policja w tej sprawie wygląda najlepiej.
    --
    NAUKA OJCA
  • Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 16:21
    Niektórzy lubią cyrk. Ja nie.
    A mimo to niemal codziennie docierają do mnie informacje rodem z cyrku. A takim cyrkiem jest bez wątpienia sprawa zabójców maleńkiej, ślicznej Madzi.
    Cyrk z wymiaru sprawiedliwości, cyrk z Prokuratury, cyrk z Policji. W ten scenariusz cyrkowy całkiem zgrabnie wpisują się wypowiedzi internautów, biadolących i pełnych współczucia nad losem udręczonej, biednej Kasi. I jak teraz czytam wypowiedzi tych samych osób, ale o zupełnie innej tonacji ale i treści, to nie wiem, czy to sen, czy jawa, czy koszmarny cyrk...A może to już horror?
  • andrzej.sawa 04.04.12, 16:25
    Może jesteśmy naiwni,ale tzw.dziennikarze mają chyba psi obowiązek wytłumaczenia tego co się dzieje.

Niestety zamiast dziennikarzy mamy.......
  • piwi77.0 04.04.12, 16:30
    andrzej.sawa napisał:

Może jesteśmy naiwni,ale tzw.dziennikarze mają chyba psi obowiązek wytłumaczenia tego co się dzieje.

Na miłość Boską, tylko niech tego czasem nie robią.
  • voxave 04.04.12, 16:33
    Zostaliśmy zrobieni w chunia i jestem wsciekla--wprawdzie za bardzo sie w ten cyrk nie mieszalam ale nie sposób kątem oka (ktorego z punku widzenia medycznego nie posiadam) nie zarejestrować takich wydarzeń.
    Ciekawa jestem kto weźmie niezła kase za prawa do ekranizacji szczytu głupoty pod tytulem*Zabila dziecko, nie zabijając* zastrzegam tytuł.
    Carrrrrramba.
  • Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 16:38
    andrzej.sawa napisał:

> Może jesteśmy naiwni,ale tzw.dziennikarze mają chyba psi obowiązek wytłumaczeni
    > a tego co się dzieje.

Sami nie wiedzieli co się dzieje. W mniej lub bardziej udolny sposób przekazywali informacje uzyskane od Policji. A Policja ....Policja była zagubiona jak starzec we mgle...
  • piwi77.0 04.04.12, 16:29
    Gość portalu: inkwizytor napisał(a):

Niektórzy lubią cyrk. Ja nie.

A ja tak. Ale pod warunkiem, że cyrkowcy się uśmiechają, są ładnie zbudowani i ciekawie odziani, ale ci tutaj niestety tych warunków nie spełniają.
  • Gość: kalka IP: *.bb.sky.com 04.04.12, 16:41
    zle podane informacje sprzyjaja podbijaniu emocji i retoryce plotek
    polska siec -internauci (i dysponujaca najwieksza ilosc forow gazeta wyborcza)
    brala tylko przyklad z wielonakladowych reklamowych tabloidow- nadajacych informacjom ton w rytmie discopolo

wrzucajac kamyk do twojego ogrodka,
    sames ulegl inkwizytorze podobnym mechanizmom ozdabiajac proste zdanie (o ofierze) wlasnymi emocjami
    ...maleńkiej, ślicznej Madzi....
  • Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 17:02
    Gość portalu: kalka napisał(a):

> wrzucajac kamyk do twojego ogrodka,
    > sames ulegl inkwizytorze podobnym mechanizmom ozdabiajac proste zdanie (o of
    > ierze) wlasnymi emocjami
    > ...maleńkiej, ślicznej Madzi....

Ależ ja nie kryję swoich emocji. Nie pozostaję i chyba nigdy nie pozostanę obojętny w sprawach, gdzie dzieje się dzieciom krzywda. Ta sprawa, jak każda inna, w której zabito dziecko wywołała we mnie i fale wzruszenia i fale złości i fale oburzenia nad indolencją organów ścigania i fale nieskrywanej wściekłości wobec patyczkowania się ze sprawcami zbrodni. Zrobiono z tej sprawy cyrk. Potencjalnych zabójców, traktowano jak gwiazdy filmowe, zapraszano na wywiady telewizyjne, zapewniono lukratywny poziom życia, ochronę osobistą, ... No żesz ku... mać! Czy to nie jest cyrk? Jest, i to na kółkach!
  • Gość: kalka IP: *.bb.sky.com 04.04.12, 17:20
    indolencja organow ( urzedowych) wynika ze wscibskosci tabloidow czy na odwrot?
    bo nie tylko w tej sprawie rzeczy obieraja katastrofalny dla informacji- zwrot

"robienie cyrku" (ze smierci dziecka czy czyjekolwiek krzywdy) wciaz sie oplaca
    w kazdym tego oplacania- znaczeniu
  • Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 17:29

> indolencja organow ( urzedowych) wynika ze wscibskosci tabloidow czy na odwrot
    > ?

Nie. Indolencja organów ścigania to element stały w czasie. To constans.

> "robienie cyrku" (ze smierci dziecka czy czyjekolwiek krzywdy) wciaz sie oplac
    > a
    > w kazdym tego oplacania- znaczeniu

Niestety masz rację. To pożywka dla wszelkiego rodzaju mediów. A także temat zastępczy.
  • Gość: kalka IP: *.bb.sky.com 04.04.12, 17:37

skorosmy sobie ponarzekali nad constans to sprobujmy przejsc do rzeczy i dowiedziec co lezy u podstawy i kto co nakreca ktore;
    w jaki sposob zabralbys sie do sprawy (zaginiecie dziecka)
    - gdybys byl dziennikarzem
    - sledczym
    (?)
  • Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 17:41

> skorosmy sobie ponarzekali nad constans to sprobujmy przejsc do rzeczy i dowie
    > dziec co lezy u podstawy i kto co nakreca ktore;
    > w jaki sposob zabralbys sie do sprawy (zaginiecie dziecka)
    > - gdybys byl dziennikarzem
    > - sledczym

W obu tych zawodach najważniejsza jest rzetelność i inteligencja. A tych cech ewidentnie zabrakło w omawianej sprawie.
  • Gość: kalka IP: *.bb.sky.com 04.04.12, 17:53
    zgodze sie ze w braku rzetelnosci (w wykonywaniu zawodow) -pies pogrzebion
    nie ma spolecznej akceptacji na pelnienie sluzby- przestarzaly idiom
    ( gornolotny i kojarzony z pisem )
    co do inteligencji?
    mysle, ze przy szlifowaniu brukowcow uznaje sie te ceche za zbyteczna stad wiec
    pytanie czym jest i dokad zmierza nowoczesna informacja (siec)

• Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 18:14

> pytanie czym jest i dokad zmierza nowoczesna informacja (siec)

Informacja ma zawierać potwierdzone fakty. Nic więcej. Wszelkiego typu komentarze są li tylko manipulacją.

• Gość: kalka IP: *.bb.sky.com 04.04.12, 18:39
    potwierdzone fakty, uhym
    czymze wiec jest wpis w watku, w ktorym vox "informuje ,ze robi pod siebie"?
    (i komu sluzy)
  • Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 18:46

> potwierdzone fakty, uhym
    > czymze wiec jest wpis w watku, w ktorym vox "informuje ,ze robi pod siebie"?

Żartem.
  • Gość: kalka IP: *.bb.sky.com 04.04.12, 19:19
    nie ma takiego watku Żartem.
    ( badz wiadomość o podanym numerze nie istnieje lub została skasowana)
  • k_a_p_p_a 04.04.12, 16:38
    voxave napisała:

>
    > dzisiaj nad ranem z domu.Uciekla przed badaniem wariografem.

A jakie uprawnienia ma Rutkowski do badania kogokolwiek czymkolwiek?
    Głupia ci... dała się zrobić na szaro małżonkowi. Sprawa jest boleśnie arcyprosta. Waśniewski z domu Biały z mamusią wynajmują Rutkowskiego do ratowania skóry B. Waśniewskiego z domu Biały. Rutkowski organizuje ucieczkę tej Waśniewskiej, a ta głupia Waśniewska ucieka. Wpadnie jutro czy pojutrze, ale już nikogo nie będzie interesowało co ma do powiedzenia.
  • voxave 04.04.12, 16:55
    Kappa-----miala byc przebadana wariografem na policji--ale twoja teza jest jak najbardziej wiarygodna.
  • matylda1001 04.04.12, 16:44
    Już się znalazła, w Sosnowcu. Jest wolna, może przebywać gdzie chce. Może ktoś wreszcie zechce wyciągnąć wnioski z tej całej szopki.
    --
    Nie lubię wegetarian, bo zżerają pokarm mojemu pokarmowi!
  • voxave 04.04.12, 16:57
    Westchne tylko--o mamusiu moja----i pójde na podwieczorek.
  • matylda1001 04.04.12, 17:07
    voxave napisała:

> Westchne tylko--o mamusiu moja----i pójde na podwieczorek.<

Podwieczorek... Vox, ja jeszcze obiadu nie jadłam, nie kuś bo mnie z głodu skręci:)
    --
  • voxave 04.04.12, 17:11
    Mati--wiem,praca,praca---jakbys byla bliżej, to cos bym ci podrzucila.
    Ale memryci maja swoje malutkie przywileje chociaz na nich każdy pracuś leje.:)
    Ale misie .....
  • matylda1001 04.04.12, 17:29
    Czyli mój kolega z podstawówki, niejaki Grzesio M. dobrze kombinował... Gdy go pani zapytała kim chciałby zostać w przyszłości, to bez wahania powiedział, że emerytem, jak jego dziadek:)
    --
  • voxave 04.04.12, 18:19
    Mati--nie masz pojecia jaki spokój uzyskujesz-----szkoda że dostajesz w zamian wiek.....
    Ale za to mozesz robic co zechcesz----czasami pod siebie ha,ha:)
  • Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 17:42
    matylda1001 napisała:

> Już się znalazła, w Sosnowcu. Jest wolna, może przebywać gdzie chce.

Informacja nieprawdziwa.
  • matylda1001 04.04.12, 17:54
    Gość portalu: inkwizytor napisał(a):

> Informacja nieprawdziwa. <

No i masz babo placek!Co pół godziny inna wersja :)

--
  • Gość: inkwizytor IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.04.12, 18:04
    matylda1001 napisała:

> No i masz babo placek!Co pół godziny inna wersja :)

Rzeczywiście. O godz. 18.01 podano, że została odnaleziona.
  • mjot1 04.04.12, 18:03
    W serialach od czasu do czasu wcina coponiektórego komedianta
    Ot taki chwyt mający na celu podniesienie oglądalności...
    Zwykła to rzecz.
  • voxave 04.04.12, 18:22
    Czy co--bo zgłuplam całkiem.
  • mjot1 04.04.12, 18:36
    Cel zamierzony jak widzisz osiągnięto.
    Sama zainteresowanie tragedyją wzmogłaś wątek założywszy ;-)
  • voxave 04.04.12, 20:02
    Katarzyne odnalazla policja na działkach w Sosnowcu.To jednak pan Rutkowski organizowal badanie wariografem.
    Wczoraj adwokat Katarzyny zrzekl sie jej obrony a dzisiaj pan Rutkowki.
    Obaj utracili do niej zaufanie.
    Oj, Katarzyno co z toba dziewczyno....:(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka