• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Polscy Kanibale. Dodaj do ulubionych

• 25.05.12, 14:10
    "Cogito ergo sum!!!", "Myślem wienc jezdem".
    Ale ludzka nauka, nie postrzega procesu myślenia. Mózg człowieka, nie jest kreatorem niematerialnego sensu słowa, którego materialnym nosicielem jest energia ruchu fali akustycznej.

Zatem śmierć pnia mózgu człowieka, nie jest równoznaczna ze śmiercią człowieka, który jest bytem niematerialnym.

Dlatego polskie prawo, dopuszczające pobór tkanek i narządów z ciała konającego człowieka, bez uprzedniej zgody umierającego, a w oparciu o orzeczenie konsylium, czy lekarza o śmierci pnia mózgu tegoż człowieka, jest plugawym PRAWEM POLSKIEGO KANIBALA, któremu łotrostwem, nie dorósł do pięt, nawet osławiony zwyrodnialec i kat w K.C Auschwitz Josef Mengele.
    --
    Nauka Ojca Wszystkich Ludzi zbior tresci z forum
    Zaawansowany formularz
    • 25.05.12, 16:09
      Im mniej sprawiedliwości polskie kiepy, tym gorsza codzienność nasza.
      PRAWO KANIBALA, to bezprawna ohyda, dlatego coraz gorsza codzienność w polskiej, tak zwanej Służbie Zdrowia.
      Identyczna sytuacja w głupawej Polskiej Telewizji, im bardziej katolicka, tym bardziej nieludzka, bo katolicyzm to ideologia upodlenia człowieka, czego kiepy nie mogą pojąć.
      Dlatego zakładam te wątki. " Z ust sądzę cię zły sługo." I tak się dzieje, bo tak się dziać musi.
      --
    • 25.05.12, 20:22
      którego człowieka?
      I jeśli człowiek (ciekawe który?) jest źródłem fali i źródłem swojego mózgu to śmierć mózgu nie jest śmiercią tego człowieka?
      • 25.05.12, 21:06
        Proces myślenia człowieka przebiega, o czym donosi ludzka nauka, poza ciałem człowieka.
        --
        • 25.05.12, 21:25
          Jak lucek tak donosi to jego nauka i nauka jego ojca fotona. Nauka nieludzka zaś donosi że jest całkiem przeciwnie niż to co twierdzi lucek
          • 25.05.12, 21:41
            Zatem przyznajesz, że nie znasz, nawet doniesień na ten temat nauki ludzkiej.
            To bo się odzywasz?
            --
            • 25.05.12, 21:54
              o nauce lucka nie mam zielonego pojęcia, podobnie jak o nauce ojca. Czy Lucek to syn ojca? Jakbym miał jakieś pytania jak rozumiem mogę się zwracać do waści?
              • 26.05.12, 00:14
                nehsa sie specjalizuje tylko w ojcu Lucka! na zadne pytania o Lucka nie odpowiada!
                • 26.05.12, 09:47
                  Blingowi i 6burtaków w odpowiedzi!
                  O tym, że istnieje Dwóch Bogów, wiedzieli starożytni, żydowscy kapłani, ale świadectwa nauki judaizmu były zakłamywane przez ich następców.
                  Istnienie " Boga Mówiącego", jest wyartykułowane w przekazach pisemnych judaizmu, a Imię ŚWIATŁOŚĆ, czyli ROZUM, jest powtórzone kilkanaście razy w pierwszym rozdziale Genesis.

A o tym, że to Imię, a nie imiesłów, świadczą prymitywne kłamstwa, które ja eksponuje na swoim forum.
                  forum.gazeta.pl/forum/w,127763,135569998,135630726,Re_Judaizm_ujawnia_Imie_Syna_Ojca_Cz_I_.html
                  forum.gazeta.pl/forum/w,127763,135569998,135630792,Re_Judaizm_ujawnia_Imie_Syna_Ojca_Cz_II_.html
                  forum.gazeta.pl/forum/w,127763,135569998,135631256,Re_Swiatlosc_czyli_Rozum_.html
                  --
                  • 27.05.12, 10:59
                    Czy bóg ma coś wspólnego z Luckiem? Może ty masz na imię Lucek? A nie, racja, ty jesteś Wojtek zwany prorokiem
                    • 27.05.12, 11:25
                      Pierwsze słyszę. Nigdy tak mnie nikt nie nazwał, bo i z jakiej okazji?
                      Ale Polskie Prawo Kanibala, jest faktem, i ewidentnym dowodem pogardy polskim społeczeństwem.
                      --
                      • 27.05.12, 11:36
                        Ja tu tylko chcialem nawiazac do postu rozpoczynajacego ten watek.
                        Napisales, Nehsa, ze "cogito ergo sum" znaczy ,"mysle wiec jezdem".Jestem zmuszony to poprawic.
                        Otoz "cogito ergo sum " znaczy "mysle wiec jestem"
                        Natomiast "mysle wiec jezdem" to po lacinie jest "cogito ergo zum" :D
                        Serdecznie pozdrawiam.
                        • 27.05.12, 11:39
                          narfi napisał:

> Ja tu tylko chcialem nawiazac do postu rozpoczynajacego ten watek.
                          > Napisales, Nehsa, ze "cogito ergo sum" znaczy ,"mysle wiec jezdem".Jestem zmusz
                          > ony to poprawic.
                          > Otoz "cogito ergo sum " znaczy "mysle wiec jestem"
                          > Natomiast "mysle wiec jezdem" to po lacinie jest "cogito ergo zum" :D
                          > Serdecznie pozdrawiam.

jesteś boski narfi :-). Ubawiłam się strasznie. Dzięki :-)
                          --
                          no to sru.....
                          1041737
                        • 27.05.12, 19:40
                          NARFI!
                          Ta maksyma, jest nie do udowodnienia na tym świecie, ponieważ proces myślenia jest niepostrzegalny, dlatego nie po raz pierwszy potraktowałem ta maksymę ironicznie.
                          Winna brzmieć: "Mówię, więc jestem".
                          --
                          • 27.05.12, 20:58
                            nehsa napisał:

> NARFI!
                            > Ta maksyma, jest nie do udowodnienia na tym świecie, ponieważ proces myślenia
                            > jest niepostrzegalny, dlatego nie po raz pierwszy potraktowałem ta maksymę iron
                            > icznie.
                            > Winna brzmieć: "Mówię, więc jestem".

a nie przypadkiem "Piszę, więc jestem" ? ;-)
                            --
                            no to sru.....
                            1041737
                            • 27.05.12, 21:47
                              Nie ma co nicować tego tematu, ale skoro tak niewiele potrza, aby cię ubawić, to zwróć uwagę, że w poście rozpoczynającym wątek m.in., napisałem dokładnie tak:
                              "Cogito ergo sum", "Myślem wienc jezdem".

narfi, który cię tak bosko rozbawił, zakwestionował dobrotliwie pisownię wyrazu, "jezdem".
                              Nie zauważył, że treść jest w cudzysłowie, nie zauważył, że jeszcze dwa wyrazy są równiez napisane błędnie. Ale ty bidulo "ciągniesz ten" temacik świadczący w twoim przekonaniu o moim prymitywizmie w kolejnym poście.
                              Do tornada, to ci brakuje.
                              --
                              • 28.05.12, 10:35
                                > Nie zauważył, że treść jest w cudzysłowie, nie zauważył, że jeszcze dwa wyrazy
                                > są równiez napisane błędnie.

Widocznie się przyzwyczailismy. Od trzech lat napisałeś kilka tysięcy postów, a w każdym to samo, można się przyzwyczaić.

BTW "mówię więc jestem" oznacza, że niemowy nie istnieją. :)
                                --
                                Kilt - najlepszy na upały.
                                Polski symbol narodowy
                                Strony kiltowe: główna newsy i komentarze foto-video linki
                              • 28.05.12, 18:31
                                nehsa napisał:
                                Ale ty bidulo "ciągniesz ten" temacik świadczący w
                                > twoim przekonaniu o moim prymitywizmie w kolejnym poście.
                                > Do tornada, to ci brakuje.

to przykre, że tak nisko się oceniasz. A nie wiem skąd u Ciebie skojarzenia z tornadem ;-)

--
                                no to sru.....
                                1041737
                                • 28.05.12, 20:08
                                  Spadaj sierotko!
                                  --
                                  • 29.05.12, 13:44
                                    Nadal obnażasz swoje chamstwo?
                                    --
                                    Polski symbol narodowy
                                    • 29.05.12, 16:47
                                      ultimate.strike napisał:

> Nadal obnażasz swoje chamstwo?

***Moim schamieniem, nie dorastam do Waszych osiągów na forach, NAWET DO WASZYCH BRUDNYCH PIĘT.
                                      To na tych forach pyszałkowate chamstwo rozpoczyna posty od stwierdzenia, że swoim postem zaszczyca idiotę. To na tych forach, pyszałkowata gawiedź, która nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania, z reguły, jak się nie zgadza z punktem widzenia rozmówcy, na wstępie postu zapewnia go, że bełkocze, bądź bredzi.
                                      To na tych forach, kwitnie obłuda, załganie, kołtuński upór pseudo intelektualistów.
                                      Ale pomimo tego, nie staram się być złośliwy, i mściwy.
                                      --
                      • 27.05.12, 16:11
                        Wojtek nie zalewaj cząstki świetlistości której jesteś nosicielem. Bądź nam prorokiem nauki ojca Lucjana i syna Lucka. Dwóch bogów latarników słońca, którzy walczą z ciemnością. Tyś jeden, jak Prometeusz odkrywasz przed nami nasze niewidzialne cząstki światłości rozbijając skorupę ignorancji nieskończenie racjonalną energią fali akustycznej.
                        • 27.05.12, 19:50
                          Bling!
                          Założyłem ten wątek, nie dlatego abym miał coś przeciwko przeszczepom, tylko dlatego aby polscy plugawcy stanowiący prawo zrozumieli, że są gorszymi zbrodniarzami od osławionego kata Josefa Mengele. Polski prawodawca, stanowiąc prawo, które jest dowodem niedowartościowania, a nawet jawnej pogardy polskim społeczeństwem, przyznał w ten sposób, że jego wrażliwość jest na poziomie Kanibala.

A ponadto, zwracasz się do mnie po imieniu, jakbyśmy, co najmniej wypili brudzia.
                          Z jakiej okazji ta poufałość?
                          --
                          • 27.05.12, 21:57
                            > A ponadto, zwracasz się do mnie po imieniu, jakbyśmy, co najmniej wypili brudzi
                            > a.
                            > Z jakiej okazji ta poufałość?

Jak to z jakiej okazji? Z okazji naszej wspólnej żydowskiej komitywy.

Jeśli ja zacznę nazywać cię plugawcem gorszym niż Mengele to nie dlatego, żebym coś miał przeciwko tobie. Po prostu racjonalna nauka ojca lucjana i lucka tego naucza. Więc będzie to na tle religijnym tym samym jestem usprawiedliwiony. Bowiem mam cząsteczkę sprawiedliwości w fali akustycznej niematerialności pokładów woreczka żółciowego
    • 27.05.12, 14:48
      Zgadzam się, przeszczepy, to współczesny kanibalizm.
      • 27.05.12, 19:58
        4her napisał:
        "> Zgadzam się, przeszczepy, to współczesny kanibalizm. "

***Nie! Regulacja prawna, która POZWALA BEZ KATEGORYCZNIE WYRAŻONEJ ZGODY PRZEZ CZŁOWIEKA, na dowolne dysponowanie jego ciałem w czasie, kiedy ten człowiek jest pozbawiony przytomności, jest dowodem zezwierzęcenia POLSKIEGO PRAWODAWCY.
        Jest to barbarzyństwo POLSKICH POSŁANEK I POSŁÓW w najbardziej odrażającej postaci. DLATEGO SĄ ONI KANIBALAMI.
        --
        • 27.05.12, 20:03
          nehsa napisał:

> , na dowolne dysponowanie jego ciałem w czasie, kiedy ten człowiek
          > jest pozbawiony przytomności,

Nie osmieszaj sie,nie *pozbawiony przytomnosci* Tylko MARTWY. Powiem nawet,ze jest *smiertelnie martwy*...
          • 27.05.12, 20:26
            massaranduba napisała:

> nehsa napisał:
            >
            > > , na dowolne dysponowanie jego ciałem w czasie, kiedy ten człowiek
            > > jest pozbawiony przytomności,
            >
            > Nie osmieszaj sie,nie *pozbawiony przytomnosci* Tylko MARTWY. Powiem nawet,ze j
            > est *smiertelnie martwy*...

***Tu trzeba dodać w twoim tonie: A nawet tak śmiertelnie martwy, że aż szkoda dać mu umrzeć.
            Gdyby tak upowszechnić POLSKIE PRAWO KANIBALA, to na horyzoncie wydarzeń widzę tylko oszczędności.
            --
            • 28.05.12, 10:47
              I tu widać przykład, co się dzieje, gdy religia zaczyna sobie uzurpować prawo do decydowania w sprawach nauki, medycyny. Z reguły religia postanawia czegoś nauce albo medycynie zakazać, żeby zaznaczyć w tych dziedzinach swoją obecność. Tym razem za zakazywanie wziął się nehsizm.
              --
              Polski symbol narodowy
              • 28.05.12, 16:42
                Strike!
                Weź spokojnie doczytaj, dlaczego założyłem ten wątek.
                Po drugie. Ty nie rozumiesz, czym jest religia, i co różni Naukę Ojca(Boga) od religii.
                A po trzecie, skoro uważasz, że o śmierci żyjącego człowieka ma prawo orzekać nauka, to jesteś kanibalem, czyli łotrem.
                --
                • 29.05.12, 08:15
                  > Weź spokojnie doczytaj, dlaczego założyłem ten wątek.

Nie da się, odnoszę wrażenie, że sam tego nie wiesz.

> Po drugie. Ty nie rozumiesz, czym jest religia, i co różni Naukę Ojca(Boga) o
                  > d religii.

Bo nic nie różni.

> A po trzecie, skoro uważasz, że o śmierci żyjącego człowieka ma prawo orzekać n
                  > auka, to jesteś kanibalem, czyli łotrem.

Skoro uważasz, że człowiek jest żyjący pomimo iż jest martwy i na podstawie tego swojego przekonania podważasz wiedzę naukową to jesteś zwyczajnie nawiedzony. A jeżeli jeszcze do tego postulujesz, by te Twoje przekonania zapisać w formie rygoru prawnego, to jesteś religiantem.
                  --
                  Polski symbol narodowy
                  • 29.05.12, 12:31
                    Strike!
                    Piszesz w odpowiedzi:
                    "Nie da się, odnoszę wrażenie, że sam tego nie wiesz."

***Skoro odnosisz wrażenie, to ty nie wiesz.

"Bo nic nie różni." (To twoje zdanie, a propos różnicy pomiędzy Nauką Ojca, a nauką ludzką)

***Podawałem tę różnicę setki razy, ale ty jej nie spamiętałeś. Zatem powtórzę.
                    Nauką Ojca, to zbiór wiecznie aktualnej wiedzy, który precyzyjnie i wyczerpująco tłumaczy, jakie są przyczyny tak sprawiedliwości, jak i niesprawiedliwości międzyludzkiej współpracy, czyli jest to zbiór wiedzy, którego testem wiarygodności, jest dziejąca się rzeczywistość.

Natomiast sprawdzianem ateistyczno-racjonalistrycznego pieprzenia ":trzy po trzy", jest ateistyczno-racjonalistyczne pieprzenie "trzy po trzy", z ekstra dodatkiem kołtuńskiego prostactwa.

i na zakończenie bredzisz:
                    "Skoro uważasz, że człowiek jest żyjący pomimo iż jest martwy i na podstawie teg
                    > o swojego przekonania podważasz wiedzę naukową to jesteś zwyczajnie nawiedzony.
                    > A jeżeli jeszcze do tego postulujesz, by te Twoje przekonania zapisać w formie
                    > rygoru prawnego, to jesteś religiantem.
                    "

***Skoro nie zauważasz, że:
                    1./ CZŁOWIEK, jest nosicielem powinności=obowiązku solidarności.
                    2./ Proces myślenia jest absolutnie niezależny od ciała człowieka.
                    3./ Materialny mózg, nie jest kreatorem niematerialnego sensu słowa.,
                    4./ Niematerialny sens słowa mowy, jest absolutnie niezależny od materialnej energii ruchu fali akustycznej.

To jesteś ciemniakiem, który akceptuje m.in., niesprawiedliwość wołającą wołającą o pomstę do nieba, jaką jest bestialskie torturowanie konających, którym Kanibale, bez zgody konających ludzi, bez znieczulenia, na tak zwanego żywca, wycinają z ciała potrzebne narządy, czy tkanki.
                    Jest to bestialstwo tak odrażające, że aż obrzydliwe, a ty, który utożsamiasz człowieka z jego narzędziem, czyli z ciałem, nie jesteś od Polskich Kanibali lepszym.

--
                    • 29.05.12, 13:42
                      > "Bo nic nie różni." (To twoje zdanie, a propos różnicy pomiędzy Nauką
                      > Ojca, a nauką ludzką)

Aktualnie rozpatrujemy różnice między Nauką Ojca, a religią. Znasz jakieś?
                      --
                      Polski symbol narodowy
                      • 29.05.12, 16:31
                        ultimate.strike napisał:
                        "Aktualnie rozpatrujemy różnice między Nauką Ojca, a religią. Znasz jakieś?"

***Przecież w poprzednim poście napisałem:
                        "Podawałem tę różnicę setki razy, ale ty jej nie spamiętałeś. Zatem powtórzę.
                        Nauką Ojca, to zbiór wiecznie aktualnej wiedzy, który precyzyjnie i wyczerpująco tłumaczy, jakie są przyczyny tak sprawiedliwości, jak i niesprawiedliwości międzyludzkiej współpracy, czyli jest to zbiór wiedzy, którego testem wiarygodności, jest dziejąca się rzeczywistość.
                        "

To tak ciężko wyciągnąć wniosek, że Nauka Jedynego Ojca, nie ma nic wspólnego z religią?
                        A po cholerę komu religia, skoro zawsze dzieje się dokładnie tak, jak w Nauce Ojca mówił Syn Ojca.

I setki razy powtarzam: Przestrzeganie Nauki Ojca wyklucza, jakiekolwiek międzyludzkie podziały, zatem jedna=jednoczy ludzi.
                        Przestrzeganie religii, skutkuje, co najmniej międzyludzkimi podziałami, zatem atomizuje społeczeństwo.
                        --
    • 27.05.12, 18:12
      nehsa napisał:

> Zatem śmierć pnia mózgu człowieka, nie jest równoznaczna ze śmiercią człowie
      > ka, który jest bytem niematerialnym.

Czlowiek jest bytem jak najbardziej materialnym,rowniez materialny jest jego mozg.
      Obecny stan wiedzy medycznej pozwala przyjac,ze trwale ustanie funkcji pnia mozgu swiadczy o smierci mozgu jako calosci. Stwierdzenie zgonu wiaze sie z zaprzestaniem podawania wszystkich lekow i odlaczeniem pacjenta od aparatury podtrzymujacej w sposob sztuczny prace narzadow. W przeciwnym wypadku dzialania medyczne dotyczylyby zwlok i bylyby z punktu widzenia medycznego jak i etycznego po prostu nieuzasadnione.
      • 27.05.12, 19:44
        Niektorzy tu na forum wola umrzec w calosci niz dac innym szanse zycia. Te preferencje koreluja sie z urojeniami zwykle na tle religijnym lub przesladowczym.
        • 27.05.12, 20:17
          6burakow napisał:

> Niektorzy tu na forum wola umrzec w calosci niz dac innym szanse zycia. Te pref
          > erencje koreluja sie z urojeniami zwykle na tle religijnym lub przesladowczym.

***ZROZUMIALE WYTŁUMACZYŁEM, O CZYM TEN WĄTEK.
          TOBIE WIDAĆ ZALEŻY NA TYM, ABY CIEMNOTA ROBIŁA Z SIEBIE BANDYTÓW.
          --
      • 27.05.12, 20:12
        massaranduba M.IN. napisała:
        Czlowiek jest bytem jak najbardziej materialnym

***Bajki, możesz opowiadać na zebraniu transplantologów. Pogarda faktami, które świadczą o niematerialnym ludzkim bycie, jest powszechna, ale żaden palant naukowy faktów nie zmieni.
        Śmierć człowieka, orzeka się na podstawie rezygnacji przez człowieka z usług jego cielesnego narzędzia, czyli ciała. Ale śmierć ciała człowieka, nie oznacza śmierci CZŁOWIEKA.
        Za życia doczesnego, to nie ciało myśli, i to nie ciało człowieka podejmuje decyzje wyboru jakości postępowania, i to nie ciało człowieka kreuje niematerialny sens mowy, i to nie ciało człowieka jest NOSICIELEM POWINNOŚCI SOLIDARNOŚCI.

--
    • 27.05.12, 20:58
      Podziwiam Pana za upór, z jakim usiłuje Pan wytłumaczyć zasady człowieczeństwa. Wydaje mi się, że nie przekona Pan wszelkiego rodzaju głupków, piszących na tym forum i to czasami monosylabami. Polacy, to naród intelektualnie wyjałowiony i na dodatek ogłupiony. Mądrzy ludzie, powiadają , że 90% to motłoch.
      • 27.05.12, 21:31
        Bardzo proszę, zrezygnujmy z tego, "pana" i pochodnych - wobec siebie.
        Ja, nie należę do ludzi obdarzonych talentem pisarskim. I, nie jest to jedyny deficyt.
        A ten ośli upór, to cecha sympatycznych stworzeń, którego nabyłem, bo przecież stąd jestem.
        --
        • 27.05.12, 21:59
          nehsa napisał:

> Ja, nie należę do ludzi obdarzonych talentem pisarskim. I, nie jest to jedyny d
          > eficyt.
          > A ten ośli upór, to cecha sympatycznych stworzeń, którego nabyłem, bo przecież
          > stąd jestem.

Bydlęciem więc jesteś?
          • 27.05.12, 23:07
            bling!
            Widzę, że starasz się przekonać mnie, że jesteś prostakiem.
            Gratuluję ci skuteczności.
            --
            • 28.05.12, 18:55
              ja staram się ci wskazać istotę zależności jednostki materialnej od miejsca źródła fali akustycznej w nieskończenie racjonalnej nauce szwagra. Nauka bowiem mówi: "Patrzaj w zwierciadło pojazdów" Co to znaczy?
              • 28.05.12, 20:10
                Blingu!
                Taki inteligentny facet, i schodzisz na psy.
                --
    • 28.05.12, 01:35
      nehsa napisał:

> "Cogito ergo sum!!!", "Myślem wienc jezdem".
      ...

Ale to ze jezdes, nie znaczy, ze myslisz, przynajmniej jak widac nie w twoim przypadku.

śmierć pnia mózgu, jest równoznaczna ze śmiercią człowieka, bowiem w pniu mozgu znajduje sie osrodek oddechowy. Czlowiek ze smiercia pnia mozgu nie jest w stanie oddychac, a nie jest sie w stanie zyc bez oddychania.
      • 28.05.12, 07:05
        andrzej256 m.in., napisał:

> nehsa napisał:
        >
        > > "Cogito ergo sum!!!", "Myślem wienc jezdem".
        > ...
        >
        > Ale to ze jezdes, nie znaczy, ze myslisz, przynajmniej jak widac nie w twoim pr
        > zypadku.

***Podaj dowód na myślenie.
        --
        • 28.05.12, 09:10
          Nehsa, tutaj jest lista procesow myslowych rozroznianych w terminologii angielskiej:
          en.wikipedia.org/wiki/List_of_thought_processes
          A teraz lista systemow filozoficznych,ktore probowaly te procesy myslowe wyjasnic:
          en.wikipedia.org/wiki/List_of_philosophies
          Kazda filozofia bedzie miala inna interpretacje kazdego z wymienionych procesow myslowych.
          Ilosc kombinacji jest astronomiczna i oczywiscie zadna z tych interpretacji nie jest obiektywna.

Powiniennes zadac pytanie typu:
          "Wyjasnij pojecie myslenia abstrakcyjnego na gruncie transcendentalnego perspektywizmu"
          ....no i wtedy moglibysmy pogadac :D

....a Ty po prostu pytasz " podaj dowod na myslenie" hehehe.....Nie rozsmieszaj ludzi,bo byc moze, maja zajady :D

• 28.05.12, 14:36
            Narfi zaproponował:
            "Powiniennes zadac pytanie typu:
            > "Wyjasnij pojecie myslenia abstrakcyjnego na gruncie transcendentalnego perspektywizmu"
            > ....no i wtedy moglibysmy pogadac :D
            >
            > ....a Ty po prostu pytasz " podaj dowod na myslenie" hehehe.....Nie rozsmiesz
            > aj ludzi,bo byc moze, maja zajady :D

***Bardzo CI Szanowny Nauczycielu dziękuje za łaskowe podpowiedzenie, z którego skwapliwie natychmiast skorzystam, tym bardziej, że oferujesz chęć pogadania, i dlatego proszę o odpowiedz na pytanie:

Wyjasnij pojecie myslenia abstrakcyjnego na gruncie transcendentalnego perspektywizmu?
            --
            • 28.05.12, 15:37
              Nie wierze ,ze chcialoby Ci sie na ten temat gadac.Jest on ...no... on jest taki abstrakcyjny,ze sam Kriglstein do spolki z Nietzschem nie mogli tego rozgryzc :)
              Widzisz problem polega na tym,ze mimo,ze prawda absolutna nie istnieje(tak jak w Twojej nauce Ojca)to w kontekscie subiektywnej percepcji taka prawde mozna jednak poznac(tak jak to Tobie sie udalo ) :)
              Abstrakcyjne? No nie?
              • 28.05.12, 17:03
                narfi napisał:

> Nie wierze ,ze chcialoby Ci sie na ten temat gadac.Jest on ...no... on jest tak
                > i abstrakcyjny,ze sam Kriglstein do spolki z Nietzschem nie mogli tego rozgryzc
                > :)
                > Widzisz problem polega na tym,ze mimo,ze prawda absolutna nie istnieje(tak jak
                > w Twojej nauce Ojca)to w kontekscie subiektywnej percepcji taka prawde mozna je
                > dnak poznac(tak jak to Tobie sie udalo ) :)
                > Abstrakcyjne? No nie?

***Ano, NIE! Definicja prawdy brzmi:
                Prawda, jest wyrazem oceniającym wartość pracy Istot Boskich, która stanowi o życiu, czyli to to wyraz odnoszący się do miłości.

Jedynym Depozytariuszem miłości, jest Ojciec, czyli Dawca Życia, Którego miłość, jest wolą Ojca.
                forum.gazeta.pl/forum/w,127763,135569998,135784053,Re_Praca_unicestwia_Jezusa_.html
                forum.gazeta.pl/forum/w,127763,135569998,135805060,Re_Istotna_roznica_Samoofiary_Bogow_.html
                Słusznie założyłeś, że nie chciałoby mi się gadać na tak beznadziejnie durny temat.
                Jakiś pojeb intelektualny w chorym mózgu spłodził chore hipotezy, a banda pozerów, zamiast skorygować idiotyczne założenia, kontynuuje dyskurs wyzuty z jakichkolwiek, racjonalnych przesłanek. Bo chcą udowodnić, ile zapamiętali ze Słownika Wyrazów Obcych.
                --
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.