Dodaj do ulubionych

ten Wojewodzki zawsze sobie znajdzie 'Ukrainke'

19.11.12, 12:57

Tekst linka
Edytor zaawansowany
  • obraza.uczuc.religijnych 19.11.12, 13:03
    A dlaczego on narzekał na te Ukrainki?
    --
    www.konserwatyzm.pl/artykul/192/portret-jozefa-szaniawskiego
  • zak_szirak 19.11.12, 14:51
    a o to, to juz by trzeba samego Wojewodzianka spytac, tudziez starszych kadrowych z TOK FM / TVN ktorzy im za takie rasistowskie monologi placa kasiorke.

Z tego co pamietam, to Wojowedziaknek na antenie cos gmeral, ze Ukrainke to by sobie zgwalcil i pozniej pogonil. Takie tam - typowo zydoskie zarciki.

obraza.uczuc.religijnych napisał:

> A dlaczego on narzekał na te Ukrainki?
  • obraza.uczuc.religijnych 19.11.12, 14:59
    Ale ten cały Wojewódzki ma jakąś Ukrainkę?
    --
    www.rp.pl/artykul/666148,714074-Zloto-pobilo-kolejny-rekord--Lokaty-Amber-Gold-coraz-bardziej-atrakcyjne-.html
  • zak_szirak 19.11.12, 15:08
    taka tam mu lazi "wojewodzianka" ale geby otworzyc nie umie,
    wiec ciezko zgadnac czy Ukrainka...

on tylko na antenie glosno 'myslal' nt conajwyzej zgwalcenia i porzucenia kobiety narodowosci ukrainskiej. Szkoda, ze Jakub W. to taka gwiazdka lokalnego, walsiawskiego formatu... i ze nie jezdzi ze swymi madrosciami' po swiecie.

> Ale ten cały Wojewódzki ma jakąś Ukrainkę?
  • obraza.uczuc.religijnych 19.11.12, 15:10
    Ale chyba mówił coś o swojej Ukraince, więc ma takową?
    --
  • zak_szirak 19.11.12, 16:22
    to sie jego spytaj, co mial na mysli...
    takie powiatowe smyki nigdy nie napawaly mnie checia zglebienia tego, co im kazano powiedziec.

> Ale chyba mówił coś o swojej Ukraince, więc ma takową?
  • obraza.uczuc.religijnych 19.11.12, 16:34
    Przecież ty wiesz co miał na myśli, inaczej nie zakładałbyś tego wątku w oparach sej mądrości i niezależności.
    --
  • zak_szirak 20.11.12, 09:14
    a co tam wiedza Zaka_Sziraka, jego spytaj, co mial na mysli... albo poczytaj jakis prostujacy jego glupote material w lewackich brukowcach

Jak dla mnie - takie powiatowe smyki nigdy nie napawaly mnie checia zglebienia tego, co im kazano powiedziec.

> Przecież ty wiesz co miał na myśli, inaczej nie zakładałbyś tego wątku w oparac
    > h sej mądrości i niezależności.
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 09:20
    A jednak zakładasz o nim wątki. To jakaś fascynacja?
    --
    www.rp.pl/artykul/666148,714074-Zloto-pobilo-kolejny-rekord--Lokaty-Amber-Gold-coraz-bardziej-atrakcyjne-.html
  • zak_szirak 20.11.12, 10:00
    a i owszem, fascynuja mnie po prostu niezatapialne gowna :P

> A jednak zakładasz o nim wątki. To jakaś fascynacja?
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 10:05
    No cóż, ja tam w gównach nie gustuję, jak ty.
    --
    Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
  • zak_szirak 20.11.12, 10:11
    ale opowiadasz BAJKI.

jak Wojewodzki wtykal flage w kupe, to lewacki establishment rechotal podlechtany kolejnym 'swoim' debilem.

Po takiej zabawie uwazam, ze taki Wojewodzki to po prostu gownianiy czlowiek jest.
    Sporo takich wypromowano ostatnio...

> No cóż, ja tam w gównach nie gustuję, jak ty.
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 10:48
    Mógł powywieszać zdjęcia płodów, byłby bohaterem niezależnej elity.
    --
    Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
  • zak_szirak 20.11.12, 12:08
    ja wlasnie mysle, ze jemu i jemu podobnym fotografia dokumantalna nie jest po drodze.

Zupelnie jak i innym przestepcom: od Katynia, poprzez Auschwitz az po komendantow kombinatow aborcyjnych nie pomijajac producentow narzedzi i chemii do usmiercania metodami aborcyjnymi.

> Mógł powywieszać zdjęcia płodów, byłby bohaterem niezależnej elity.
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 14:37
    No raczej, nie po drodze mu z tradycjonalistami z Katynia, Auschwitz albo koliberalnymi wolnorynkowcami medycznymi.
    --
  • zak_szirak 20.11.12, 15:05
    no wszak pisze, ze Wojewodziankowemu po drodze to jedynie do gwaltow na Ukrainie.

po drodze i do smiechu, nota bene.
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 15:06
    No chyba raczej tak?
    --
    Stenogram z 10.04.2010 r. wg IES:
    8:37:51,6 - Siadajcie (wypowiedź mężczyzny)
    8:37:52,6 - ...siadaj (wypowiedź mężczyzny)
  • zak_szirak 21.11.12, 09:15
    wczoraj u Wojewodziaka - pelna koolturka - nic o Ukrainkach.
    Jedynie na Zydow gardlowal.

Ciekawy jestem, kiedy Wojewodziak za przykladem zmadrzenia ukrainskiego, poprawi sie takze w obszarze tematow Izraelskich.

• obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 09:22
    Nie wiem, oglądaj go cierpliwie, w końcu to twój idol. mi tam się nie chce wysiadywać tak późno wieczorami by się nim napawać.
    --
  • zak_szirak 21.11.12, 10:02
    mnie tam kuba ni grzeje ni ziebi, ja siedze do pozna dla Wojewodzianki :) :P :) :P

no ale zeby nie bylo, ze jestem sklepy na improvement - pelna kultura byla, Wojewodzki powstrzymal sie i nie szydzil z gwaltow na Ukrainkach.
    Szacun dla calego Dzialu Kadr iTVN.

> Nie wiem, oglądaj go cierpliwie, w końcu to twój idol. mi tam się nie chce wysi
    > adywać tak późno wieczorami by się nim napawać.
  • obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 10:14
    A jak często szydzi z tych gwałtów? No i jak często namawia do nich?
    --
  • zak_szirak 21.11.12, 13:38
    a ile razy i jak czesto trzeba zgwalcic zebys zaczal rozumiec ?

> A jak często szydzi z tych gwałtów? No i jak często namawia do nich?
  • obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 13:52
    Ale co zrozumieć? Że piszesz bzdety?
    --
  • zak_szirak 21.11.12, 14:51
    cokolwiek zrozumiesz to bedzie duzy postep.

Wiec jak - ile razy, jak czesto i JAK trzeba gwalcic, zeby to byl gwalt ??

Rozumiem, ze jeden raz, z kompanem do spolki (Wojewodziak-Figurszczak) to sie nie liczy ?
    czy tak ?

a moze jesli 'swoi gwalca' - to tez problemu nie ma ?

• obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 14:54
    A co trzeba powiedzieć żeby namawiać?
    A kto tu kogoś zgwałcił? Ciebie może?
    --
    Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
  • zak_szirak 21.11.12, 15:02
    ja to bym tak dla hecy skierowal Wojewodziaka do ukrainskiej Izby Zatrzyman, za np. szybka jazde i w owej izbie puscil "kulturalna" pogaduszke Wojewodziaka z Figurskim jaka sobie ucieli ze sluchaczami TOK FM

wydaje mi sie we obaj wrocili by do Polski niezle stjuningowani he he wydechami

wtedy jako eksperci po przejsciach mogliby smialo sobie o gwaltach pozartowac
  • obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 15:07
    No dobra ale pisałeś że kogoś zgwałcili i namawiali do gwałtów. Możesz wskazać kiedy namawiali i kogo zgwałcili?
    --
  • zak_szirak 21.11.12, 15:22

Zarzuty "znieważenia z powodów narodowościowych" usłyszeli Kuba Wojewódzki i Michał Figurski - dowiedział się portal Tvp.info. Grozi im nawet do trzech lat więzienia.

Po programie wybuchł skandal. Oburzeni internauci założyli grupę: "Powiedz chamstwu Wojewódzkiego i Figurskiego: NIE". Fundacja Współpracy Polsko-Ukraińskiej PAUCI razem ze Związkiem Ukraińców w Polsce złożyli do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 257 Kodeksu karnego o ''publicznym znieważeniu osoby z powodu jej przynależności etnicznej i rasowej''. Przeprosin zażądało ministerstwo spraw zagranicznych Ukrainy.
  • lepian4 19.11.12, 16:44
    Stary czlowiek i moze! A gdy juz nie moze, to chociaz sobie pogada o tym!
    --
    "We Francji szykuje się mała zmiana kodeksu cywilnego, która będzie oznaczać wielką zmianę cywilizacyjną."

40angel, tzn Arek, znany dzis jako aborcjonista
  • trollik.morski 21.11.12, 16:30
    zak_szirak napisał:
    > ... Takie tam - typowo zydoskie zarciki
    Nie żydoskie tylko burackie:(
    --
    Kto nie może dopiąć celu, ten chodzi z rozpiętym :/
  • 10iwonka10 19.11.12, 13:06
    Wojewodzki to kompletny idiota ktory chce na sile istniec w mediach wiec wypowiada takie szokujace -kontrowersyjne opinie i wielce nie-smieszne zarty.
  • Gość: kappa IP: *.interwan.pl 19.11.12, 18:51
    10iwonka10 napisała:

> Wojewodzki to kompletny idiota

Ale co z tą Ukrainką? Zgwałcił? Nie zgwałcił? I dlaczego?
  • zak_szirak 20.11.12, 09:12
    Urzadzmy Wojewodzkiemu taki sobie "International Event Radiowy", albo nie, niech opowiada swoje skecze w danym kraju ktorego dotycza jego lewckie suchary.

Dla przykladu: jak chce podrzec lacha z gwalcenia Ukrainek - prosze bardzo niech wypowie sie na ten temat w studio ukrainskiej telewizji, tudziez w Ukrainskim Teatrze Narodowym, skoro taki z niego 'celebryta' a jego dowcip taki - rzekomo -intieligientny.

jak chce pochichotac z Hindusa - a i owszem, niech to zrobi w Indiach, albo chociazby w UK, lub USA, gdzie sporo Hindusow mieszka, albo - co dla takiego lewaka gorsze - takie rasizmy maja swoj final i w sadzie i w zyciu publicznym.

a tak na marginesie, ciekawe jaki komuch takiego synka splodzil skoro z takim uporem pcha sie go na szklo, afisz a nie na wokande.

Gość portalu: kappa napisał(a):

> 10iwonka10 napisała:
    >
    > > Wojewodzki to kompletny idiota
    >
    > Ale co z tą Ukrainką? Zgwałcił? Nie zgwałcił? I dlaczego?
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 09:21
    Ale dlaczego o traktowaniu przez Polaków Hindudów czy Ukrainek nie można opowiadać w polskim radiu?
    --
  • zak_szirak 20.11.12, 10:01
    zapytaj mamy albo taty, tudziez raczej opiekunow.

> Ale dlaczego o traktowaniu przez Polaków Hindudów czy Ukrainek nie można opowia
    > dać w polskim radiu?
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 10:06
    Dzięki. Twoje mądre rady doceniam.
    --
  • zak_szirak 20.11.12, 10:35
    dopytujesz o rzeczy fundamentalne, a ze jestem tradycyjny, uwazam ze to rodzice/opiekunowie powinni budowac fundamenty swoim pociechom.

jesli zas faktycznie masz z tym problem - wyjasnie ci dlaczego namawianie w radio do gwaltow na przedstawicielach/przedstawicielkach innych narodowosci jest niesmaczne, a moze byc nawet przestepstwem.

Wezmy na ten przyklad taka: Pania Kazie Szczuke, ktora w zeszlym roku na 11/11/11 sprowadzila niemieckie bojowki anarchistyczne - i zamiast pokazac im Auschwitz-Birkenau, to kazala im pacyfikowac przechodniow w Warszawie.

Poklosie tej pochopnej, glupiej i lewackiej ustawki bedzie odbijac sie czkawka jeszcze przez lata... a to jakis lewak bombe zmontuje, a to jakis bedzie chcial gwalcic Ukrainki, a inny flagi roznych panstw bedzie w kupe wkladal i puszczal to w necie.

Norymberga osadzila nazistow, ale komunistyczna bolszewia wciaz mysli, ze wszystko jej plazem przejdzie.
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 10:47
    zak_szirak napisał:

> dopytujesz o rzeczy fundamentalne, a ze jestem tradycyjny, uwazam ze to rodzice
    > /opiekunowie powinni budowac fundamenty swoim pociechom.
    >
    > jesli zas faktycznie masz z tym problem - wyjasnie ci dlaczego namawianie w rad
    > io do gwaltow na przedstawicielach/przedstawicielkach innych narodowosci jest n
    > iesmaczne, a moze byc nawet przestepstwem.
    >
    No dobra, ale zacytuj to namawianie w radiu do gwałtów. Jak nie będziesz potrafił to poproś o pomoc jednego ze swoich ojców.

--
  • zak_szirak 20.11.12, 12:03
    "Gwałt jest jednym z najobrzydliwszych przestępstw, które zasługuje wyłącznie na powszechne potępienie, a na pewno, w żadnych okolicznościach, nie powinno być przedmiotem rozbawienia" - pisze w oświadczeniu Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

> zak_szirak napisał:
    >
    > > dopytujesz o rzeczy fundamentalne, a ze jestem tradycyjny, uwazam ze to r
    > odzice
    > > /opiekunowie powinni budowac fundamenty swoim pociechom.
    > >
    > > jesli zas faktycznie masz z tym problem - wyjasnie ci dlaczego namawianie
    > w rad
    > > io do gwaltow na przedstawicielach/przedstawicielkach innych narodowosci
    > jest n
    > > iesmaczne, a moze byc nawet przestepstwem.
    > >
    > No dobra, ale zacytuj to namawianie w radiu do gwałtów. Jak nie będziesz potraf
    > ił to poproś o pomoc jednego ze swoich ojców.
    >
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 12:08
    No a gdzie to namawianie? Będziesz musiał jednak prosić o pomoc jednego ze swych tatusiów.
    --
  • zak_szirak 20.11.12, 12:11
    ej no, wsluchaj sie w TOK FM.

Wojewodzki namowil Figurskiego.

Figurskiemu spodobala sie taka propozycja, rozochocil sie lewak bardzo. Jedynie przez wzglad na opierdziel przez figurska zone, zaczal jakos przepraszac i ogolnie sluch po drugim gwalcicielu z TOK FM jakos rozlal sie po zaprzyjaznionych studiach.

> No a gdzie to namawianie? Będziesz musiał jednak prosić o pomoc jednego ze swyc
    > h tatusiów.
  • obraza.uczuc.religijnych 20.11.12, 14:33
    Ej no wsłuchuję się i nic takiego tam nie ma. Musisz poprosić tatusiów o pomoc ponownie.
    --
  • zak_szirak 20.11.12, 15:04
    no bo wsluchujesz sie w Rydzyka.

Wsluchaj sie w Wojewodzkiego i Figurskiego.
    jakas kobiecina z TOK FM musiala sie za nich kajac i przepraszac... a kadry wciaz trzymaja tych powiatowych burakow na payrollu...

ech, to niewytepiona do konca komuna wlasnie.

> Ej no wsłuchuję się i nic takiego tam nie ma. Musisz poprosić tatusiów o pomoc
    > ponownie.
  • obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 09:24
    Lewacka politpoprawność często wymaga kajania się za słowa.
    Skoro masz problem ze słuchaniem to może przedstawisz jakiś stenogram z tej audycji i wskażesz dokładnie, gdzie ten cały Wojewódzki namawia do gwałtów. W dalszym ciągu możesz skorzystać z pomocy któregoś ze swoich tatusiów.
    --
  • zak_szirak 21.11.12, 13:37
    no i co - bedziesz glosowal na wiecznie przepraszajacych wyzelowanych gogusiow ?

> Lewacka politpoprawność często wymaga kajania się za słowa.
  • obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 13:53
    No nie, ja tam jestem za brakiem lewackiej politpoprawności, jak u Wojewódzkiego.
    --
  • zak_szirak 21.11.12, 14:48
    a mi sie podoba wojewodzianka... ty moze to ta gwalcona Ukrainka ???

• obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 14:56
    Serio? A co twoi ojcowie na to?
    --
  • zak_szirak 21.11.12, 14:58
    jak "co na to" - pozdrawiaja serdecznie Twoich opiekunow :)

• obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 15:08
    A po co pozdrawiają skoro tobie podoba się jakaś Wojewodzianka?
    --
  • zak_szirak 21.11.12, 15:17
    mysle ze wiekszosc odwiedzajacych Kube - nie tylko ja - informuje gospodarza, ze przyjeli zaproszenie glownie ze wzgledu na Wojewodzianke.

P.S. przekazales pozdrowienia opiekunom ?
  • obraza.uczuc.religijnych 21.11.12, 15:19
    A co twoi ojcowie na to?
    --
    Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
  • zak_szirak 21.11.12, 16:20
    ja to bym tak dla hecy skierowal Wojewodziaka i Figurszczaka do ukrainskiej Izby Zatrzyman, za np. szybka jazde i w owej izbie puscil "kulturalna" pogaduszke jaka obaj lewicowi dzentelmeni sobie ucieli ze sluchaczami TOK FM

wydaje mi sie ze obaj wrociliby do Polski z niezle stjuningowani he he wydechami

wtedy jako eksperci po przejsciach mogliby smialo sobie o gwaltach pozartowac. Takie autoironiczne zarciki - moze nawet bylyby wzorem do nasladowania. Moze.
  • 10iwonka10 20.11.12, 12:04
    Nie wiem czy to dobra definicja lewaka. Dzisiejszy lewicowiec to liberal - wielki zwolennik 'political correctness'- A taki Wojewodzki ktorzy lubi obrazac innych i wydaje mu sie ze jest taki zabawny ze boki zrywac to raczej idiota i nic wiecej.
  • zak_szirak 20.11.12, 14:18
    chyba mnie przekonalas.

tak, czytam drugi raz i przyznaje ci racje.

10iwonka10 napisała:

> Nie wiem czy to dobra definicja lewaka. Dzisiejszy lewicowiec to liberal - wiel
    > ki zwolennik 'political correctness'- A taki Wojewodzki ktorzy lubi obrazac inn
    > ych i wydaje mu sie ze jest taki zabawny ze boki zrywac to raczej idiota i nic
    > wiecej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka