Dodaj do ulubionych

Terlikowski przegrywa w wojnie z Jerzym Owsiakiem

15.01.13, 22:17

."Po krótkiej i niezwykle dynamicznej rozmowie na temat rzekomej nienawiści do Jerzego Owsiaka, jaką mam prezentować, lider WOŚP zasugerował, że jedynym, co może mnie uratować jest rock'n'roll i pobyt na Przystanku Woodstock" - napisał Tomasz Terlikowski w serwisie fronda.pl. Panowie spotkali się w poniedziałkowy wieczór w siedzibie TVN24 i doszło między nimi do ostrej wymiany zdań. Terlikowski dodał: "Odpowiadam (nie pytając się o zgodę rodziców, co sugerował Owsiak): jak mnie zaprosicie to przyjadę".

W poniedziałek gościem "Faktów po Faktach" TVN24 był Jurek Owsiak, a gościem "Kropki nad i" - Tomasz Terlikowski. Panowie spotkali się na telewizyjnym korytarzu. Owsiak zapytał dziennikarza: "To pan tak, to pan...?
Dlaczego pan mnie tak nienawidzi?
Jerzy Owsiak
Dlaczego pan mnie tak nienawidzi?" I dodał: "Pan mi zarzuca zabijanie. Proszę pana! Wie pan, co trzeba? Rock and roll może tylko pana uratować. Niech pan poprosi rodziców, żeby pana puścili na Przystanek Woodstock. Niech pan ich poprosi i przyjedzie. Pan musi kochać ludzi".

Chodziło o inny artykuł Terlikowskiego, będący komentarzem do wywiadu Owsiaka. Jurek Owsiak mówiąc o eutanazji podkreślał, że "osobiście dopuszcza taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach". Wypowiedź ta wywołała dyskusję w mediach. W TVN24 Owsiak wyjaśniał, że nie jest za eutanazją i nigdy nie był. - Mówię o dylematach człowieka, który ma odwagę przyznać się do tego, że gdy ogląda cierpienie, to pyta o jego sens. Dyskusja i wymiana poglądów jest ważna - powiedział.

Po spotkaniu na korytarzu Terlikowski napisał we frondzie.pl: "O jednym mogę lidera WOŚP zapewnić, jeśli rzeczywiście chce mnie widzieć na Woodstocku i pozwoli mi porozmawiać z młodzieżą, to ja się tam stawię. I
Powiem, dlaczego napisałem to, co napisałem
Tomasz Terlikowski
powiem, dlaczego napisałem to, co napisałem (wcale nie tylko negatywnie, co może zobaczyć każdy, kto czytał teksty)".

Terlikowski dodał, że jeśli Owsiak odwoła swoje opinie na temat eutanazji, to on jest gotów w przyszłym roku stanąć z puszką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Umowa stoi, czy to tylko taka ustawka pod kamerę była?" - pyta we frondzie.pl Tomasz Terlikowski.
Edytor zaawansowany
  • billy.the.kid 16.01.13, 00:06
    ten terlikowski urzodził się od razu w wi9eku 74,5 roku.
    --
    rzecz się dzieje w POLSCE- czyli NIGDZIE.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka