Dodaj do ulubionych

2/3 Polaków sprzeciwia sie związkom partnerskim!

01.02.13, 11:09
www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,13330609,Zdecydowane__nie__dla_legalizacji_zwiazkow_partnerskich.html
- cała ta ofensywa medialna na rzecz tych związków wzięła w łeb! media Agory zaliczają potężną porażkę na tym polu. Proszę więcej się nam nie narzucać z tymi tematami bo my Polacy sobie po prostu tego nie życzymy! Proszę się zająć realnymi prawdziwymi problemami polskiego narodu! oto mój osobisty apel do pracowników mediów należących do koncernu agora SA
Obserwuj wątek
    • kolter-xl Re: 2/3 Polaków sprzeciwia sie związkom partnersk 01.02.13, 11:57
      oszolom-z-radia-maryja napisał:

> - cała ta ofensywa medialna na rzecz tych związków wzięła w łeb! media Agory za
      > liczają potężną porażkę na tym polu. Proszę więcej się nam nie narzucać z tymi
      > tematami bo my Polacy sobie po prostu tego nie życzymy

No a kto ci debilu karze tutaj przyłazić na forum Angory ??
      Wypie...j na forum : my elektorat w 30 procentach pedalskiego kleru ", tam się popisuj .

Proszę się zająć realny
      > mi prawdziwymi problemami polskiego narodu!

Od kiedy to idiota ma prywatnemu koncernowi medialnemu narzucać linie programową ?

oto mój osobisty apel do pracownikó
      > w mediów należących do koncernu agora SA

Ktoś z IQ gumofilca apeluje :)))
      --
      www.youtube.com/watch?v=6BOHpjIZyx0
    • piwi77.0 Re: 2/3 Polaków sprzeciwia sie związkom partnersk 01.02.13, 12:25
      oszolom-z-radia-maryja napisał:

Proszę się zająć realnymi prawdziwymi problemami polskiego narodu! oto mój osobisty apel do pracowników mediów należących do koncernu agora SA

Kiedy właśnie rozpizdżenie Koscioła katolickiego jest obecnie najżywotniejszym zadaniem narodu polskiego, w tym także katoli, choć większość z nich w ogóle sobie z tego nie zdaje sprawy. Chcemy jechać do przodu musimy zwolnić hamulec ręczny, a jest nim wszystko co związane z Kościołem katolickim. Ta historia w sprawie związków partnerskich jest jedynie jednym małym wycinkiem szerokiego frontu walki narodu polskiego z Kosciołem, ale jako, że wpisuje sie w całość, nie mozna mówić że jej znaczenie jest małe.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka