Dodaj do ulubionych

napad na K Wojewódzkiego a napad na ksiedza

22.10.13, 07:47
www.rp.pl/artykul/956150,1058546-Atak-na-Wojewodzkiego.html
natemat.pl/79025,napad-z-bronia-w-reku-na-ksiedza-portal-karnowskich-efekt-nagonki-na-kosciol
polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/news/napad-na-ksiedza-policja-nie-wszczela-poszukiwan,1958657,217
-już w sferze potraktowania tych dwóch zdarzeń przez media pokazuje nam to jak selektywne i różne jest podejscie mediów wiodących do tegop samego zjawiska. Różnicuje się tu to kto jest ofiarą jesli ofiarą jest nasz to robi się potworny raban a jak ktoś nie nasz czyli np ksiadz to sprawa jest własciwie przemilczana a jesli już to jakoś wpleciona pomiedzy mniej wazne informacje spłycona i osmieszana przez komentujacych forumowiczów. Wniosek jet jeden sa równi i równiejsi nadludzie czyli celebryccy lewacy i podludzie ksieża. Ci drudzy jżod dłuższego czasu sa pozbawiani wszelkich praw przez media nie sa traktowani jak normalni obywatele ale jako ci których nalezy usunąć z życia publicznego. Podobne podejscie mieliśmy w hitlerowskich Niemczech.. Za zabicie Niemca zabijano 10 nie Niemców a za zabicie Żyda czy Polaka nie byłow zasadzie żadnej sankcji. III RP coraz bardziej jawi nam się nizcym III Rzesza. Podobieństw jest tu przerażajaco coraz więcej. szukajac historycznych analaogii z takim dualizmem mieliśmy jużdo czynienia za czasów Rzeczpospolitej szlacheckiej.Tymi dyskryminowanymi byli wtedy chłopi. Ta tradycja nierównego traktowanialudzi wobec prawa ma bogate i stare tradycje. Bo pierwszy raz w dziejach z czymś takim mamy do czynienia w ... kodeksie Hammmurabiego 9(1700 lat przedChrystusem!)tak tak.zasada oko za oko ząb za ząb tam obowiazywała ale tylko wobec ludzi równych sobie stopniem czy położeniem społ.czyli jak szlacchic szlachcicowi co złego zrobił to tym samym ten poszkodowany wg prawa mógł mu się odpłacic jak chłop np zabiłpana to był uśmiercany a jak odwrotnie sie stało to chłopu tylko jakieś odszkodowanie za to pan mu wypłacał.. mineło tyle wieków tyle epok żyjemy w XXI wieku i tyle sie mówi o równości tolerancji prawach człowieka itd. Jak widać nadal wielu i to szcególnie ci którzy chcą być tacy nowoczesni i postępowi oraz sprawiedliwi są skażeni Hammurabiowską mentalnością co dobitnie pokazuja nam przykłady odmniennego potraktowania dwóch tego samego typu zdarzeń, bo nie sadzę by tu znaczenie miało narzędzia uzyte w tych przestepstwach (nóż i kwas)
Edytor zaawansowany
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 08:00
  dodam jeszce że reakcja Wojewódzkiego na to co sie stało wskauje na to że ten napad był sfingowany i ukartowany. On zawsze chciał być męczennikiem za swoje poglady czego strasznie zazdrościł Kaczyńskiemu narodowcom klerowi . Teraz się wreszccie doczekał, niestety prokuratura to potraktuje poważnie w przeciwieństwie do antentycznego napadu z nozem na ksiedza..
 • feel_good_inc 22.10.13, 08:37
  oszolom-z-radia-maryja napisał:
  > dodam jeszce że reakcja Wojewódzkiego na to co sie stało wskauje na to że ten n
  > apad był sfingowany i ukartowany. On zawsze chciał być męczennikiem za swoje po
  > glady czego strasznie zazdrościł Kaczyńskiemu narodowcom klerowi . Teraz się w
  > reszccie doczekał, niestety prokuratura to potraktuje poważnie w przeciwieństwi
  > e do antentycznego napadu z nozem na ksiedza..

  No ba, tak mu zazdrościł, że aż piosenkę o tym zaśpiewał:


  --
  > Na pewno potrafisz sie na to zdobyc, wszak niewierzacy to w
  > ogolnosci porzadni ludzie.
 • tigertiger 22.10.13, 10:22
  Duchowny usłyszał dzwonek domofonu i słowo "złaź". Potraktował to jako żart i zszedł na dół. Przez okienko w drzwiach wejściowych zobaczył mężczyznę o podejrzanym wyglądzie. Wpuścił go jednak do korytarza przy kancelarii, sądząc, że ów mężczyzna chce załatwić jakąś sprawę.

  a co sądzisz o tym, że wikariusz posłusznie zbiega na słowo "złaś" usłyszane w domofonie i otwiera drzwi niezniemczaniu o twarzy przestępcy? Jak do ciebie obcy głos w domofonie mówi "złaź" to złazisz? uznajesz to za żart? A jak widzisz nieznajomego o twarzy przestępcy, który wcześniej nakazał ci "złaź" to wpuszczasz go do środka? Wikariusz chyba bardzo chciał zostać męczennikiem, nie sadzisz?
 • piwi77.0 22.10.13, 10:39
  Nikt do mnie nigdy tak nie mówił, ale gdyby mi ktoś powiedział złaź (nie przez domofon, bo go nie mam, ale przez drzwi, otwarte okno, zza furtki, lub jeszcze jakoś inaczej), to oczywiście, że zszedłbym, bo ciekaw byłbym, co to za cham.
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 12:03
  ksidaz ma być dostępny dla wszystkich ludzi nawet dla najgorszego grzesznika i dlatego zszedł na dół i owtorzył drzwi
 • tigertiger 22.10.13, 12:17
  tylko, że wikary nie używał takiego argumentu. Mówił, że uznał "złaź" za kawał. Czy to jest przyjęte aby do osoby duchownej zwracać się nakazująco i po chamsku "złaź" ? Czy wikary ma obowiązek wyskakiwać na każde takie zawołanie? Jak tak to może należy przyjąć to za obowiązująca formę zwracania się do duchownych, a ci nie powinni się obrażać w końcu to tylko "kawał".
  Tyle, że to mydlenie oczu oszołomie. Każdy kto słyszy "złaź" rozumie, że to chamska odzywka. Wikary to nie kolo z pod budki z piwem, żeby przyjął za żart chamską odzywkę skierowaną do siebie- osoby duchownej. Ksiądz ma być dostępny dla grzeszników, gdy ci zgłaszają się o pomoc, ale nie ma obowiązku narażać się, gdy ktoś obcy jest w stosunku do niego agresywny i okazuje brak szacunku. Oszołomie myśl, niech boli ale myśl.
  Ty też uznałbyś to za żart ????
  "..usłyszał dzwonek do drzwi plebanii, przez domofon ktoś powiedział do niego "złaź", co wikary miał uznać za żart."

 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 12:24
  jak by nie zszedł to byś wyła że ma w d swoich parafian, nie kijem to pałką.wasza przewrotność doprawdy sięga Himalajów(nie mówię tu bynajmniej o tobie ile bardziej o twoich kolegach typu Piwi czy kolter)
 • tigertiger 22.10.13, 13:16
  > jak by nie zszedł to byś wyła że ma w d swoich parafian, nie kijem to pałką

  oszołmie to twoje metody nie moje. Zamiast unikać odpowiedzieć w prost, bo jest niewygadana to odwracasz kota ogonem. Ja nie mam nic przeciwko księdzem jako takim, nie dziele ludzi na złych bo noszą habit i dobrych bo nie lubią kleru. Ludzi dzielę na mądrych i głupich, dobrych i złych nie zależnie od tego czy bliżej im do poglądów lewicowych czy prawicowych. Dwóch księży nawet uważam za swoje autorytety (Boniecki, Tyshner), choć nie jestem chrześcijanką.
  Natomiast dyskusję tu na forum powadze na argumenty, więc jeśli stawisz mi jakiś zarzut, to go wpierw uzasadnij, bezpodstawne oskarżanie to marny argument w dyskusji. Jak ciebie stać tylko na to, do lepiej nie pisz nic.

  wasza przewrotność doprawdy sięga Himalajów(nie mówię tu bynajmniej o tobie ile b
  > ardziej o twoich kolegach typu Piwi czy kolter)

  Kolejny bezpodstawny argument z twojej strony. Rozmawiam z tobą, a nie z jakieś mitycznymi "wami" ty rozmawiasz zemną, a nie jakieś innymi uczestnikami forum. Zabrakło merytorycznych argumentów. Akurat ja tu nie mam, żarnych kolegów i nikogo prócz siebie nie reprezentuję, zaś nicki które przywołałeś nie raz już skrytykowałam na forum za formę i za treść ich wypowiedzi. Nie wal na oślep i nie zmieszaj tematu, tylko odpowiedz na zadane wporst pytania.
  Czy to jest przyjęte, aby do osoby duchownej zwracać się nakazująco i po chamsku "złaź" ? Czy wikary ma obowiązek wyskakiwać na każde takie zawołanie?
  Ty też uznałbyś to za żart ????
  "..usłyszał dzwonek do drzwi plebanii, przez domofon ktoś powiedział do niego "złaź", co wikary miał uznać za żart."
  Czy wikariusz aby nie chciał zostać męczennikiem?

 • kolter-xl 22.10.13, 20:49
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > jak by nie zszedł to byś wyła że ma w d swoich parafian, nie kijem to pałką.wa
  > sza przewrotność doprawdy sięga Himalajów(nie mówię tu bynajmniej o tobie ile b
  > ardziej o twoich kolegach typu Piwi czy kolter)

  Przewrotność piszesz ułomie ?? juz ci Kropka napisała co sądzi o twoich debilnych wywodach .Jesteś mało bystrym szczekającym na forum kundelkiem sterowany przez rydza i terlika , ale ty tego nigdy nie zrozumiesz .


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • kolter-xl 22.10.13, 20:46
  tigertiger napisała:

  > "..usłyszał dzwonek do drzwi plebanii, przez domofon ktoś powiedział do niego "
  > złaź", co wikary miał uznać za żart."

  Konkubent przyszedł do wikarego a ten widać miał na górze innego kochasia i o to wielkie halo jest .
  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • piwi77.0 22.10.13, 12:25
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  ksidaz ma być dostępny dla wszystkich ludzi nawet dla najgorszego grzesznika i dlatego zszedł na dół i owtorzył drzwi

  Znaczy, księża omijają mnie z daleka dlatego, że jestem bez grzechu. W sumie nawet logiczne.
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 13:25
  zaprawdę powiadam ci że w zyciu nie spotkałe większego pyszałka niż ty i kolter
 • piwi77.0 22.10.13, 13:29
  Wyżywasz się na mnie tylko dlatego, że nie mam żadnego grzechu, mam święty spokój, bo niczego żadnej Bozi winien nie jestem, a Ty mi po prostu zazdrościsz, bo też byś tak chciał, a kompletnie nie wiesz jak taki stan osiągnąć.
 • kolter-xl 22.10.13, 18:25
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > ksidaz ma być dostępny dla wszystkich ludzi nawet dla najgorszego grzesznika i
  > dlatego zszedł na dół i owtorzył drzwi

  Od lat kłamiecie o licznych napadach i zabójstwach na księżach a tu masz wsiowy wikary nic o tym nie wie i lezie jak pawian w ręce rzezimieszka :))


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • opornik4 06.09.14, 02:33
  > Od lat kłamiecie o licznych napadach i zabójstwach na księżach

  Pozwolę sobie zauważyć, że o bandyckich napadach na plebanie informowały głównie mainstreamowe media, bo katolickich mamy jednak niewiele, a te sprawy były głośne, np. podane poniżej:

  To oni napadli na księdza!

  www.gazetaslupecka.pl/?p=8941
  ***

  Mordowali tuż przed Okrągłym Stołem

  Te zbrodnie wydarzyły się 20 lat temu. W 1989 roku zginęli trzej księża związani z opozycją: Stefan Niedzielak, Stanisław Suchowolec i Sylwester Zych. Dzisiaj jest pewne, że dwaj pierwsi zostali zamordowani.

  www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mordowali-tuz-przed-okraglym-stolem,82481.html
  ***

  Ksiądz Jerzy Popiełuszko, zamordowany kapelan "Solidarności"

  Ks. Popiełuszko 19 października 1984 roku został zamordowany przez funkcjonariuszy IV Departamentu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Wszyscy, którzy brali udział w zabójstwie, od dawna są juz na wolności; ich przełożonych uniewinniono.

  www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/194307,Ksiadz-Jerzy-Popieluszko-zamordowany-kapelan-Solidarnosci
  ***

  A tutaj masz materiały opracowane przez ludzi Kościoła, ale opracowane rzetelnie:

  LEKSYKON DUCHOWIEŃSTWA REPRESJONOWANEGO W PRL. SUPLEMENT

  www.wtl.us.edu.pl/e107_plugins/wtl_ssht/index.php?numer=41,1&str=137-176

  Tak więc - przestań w końcu sadzić swoje głodne kawałki, o prawdopodobnie byłeś osobiście z SB powiązany.
 • kolter 06.09.14, 08:21
  opornik4 napisała:

  >
  > Mordowali tuż przed Okrągłym Stołem

  >Stanisław Suchowolec
  " 30 stycznia 1989 ciało zamordowanego wikarego odnaleziono w jego mieszkaniu na plebanii. Sekcja zwłok wykazała, że zgon nastąpił pomiędzy 2 a 4 w nocy, na skutek zatrucia tlenkiem węgla, spowodowanego pożarem niesprawnego pieca. Prokuratura uznała, że pies księdza również zatruł się czadem. Dochodzenie zakończyło się po kilku miesiącach umorzeniem z powodu braku znamion wskazujących na udział osób trzecich w zainicjowaniu pożar"

  > Ksiądz Jerzy Popiełuszko, zamordowany kapelan "Solidarności"

  > Ks. Popiełuszko 19 października 1984 roku został zamordowany przez funkcjonariu
  > szy IV Departamentu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Wszyscy, którzy brali udział w zabójstwie, od dawna są juz na wolności; ich przełożonych uniewinniono.

  W PRLu większość zabójców wychodził po odsiedzeniu 2/3 kary tak samo było z nimi .

  > A tutaj masz materiały opracowane przez ludzi Kościoła, ale opracowane rzetelnie:

  Opracowanie rzetelne bo twoi panowie w kiecach napisali

  > LEKSYKON DUCHOWIEŃSTWA REPRESJONOWANEGO W PRL. SUPLEMENT
  >
  > Tak więc - przestań w końcu sadzić swoje głodne kawałki, o prawdopodobnie byłeś
  > osobiście z SB powiązany.

  Ty nie ?

  A z sie wzruszyłem 4 księży na 30 tys statystycznie to nawet z 10 za mało w łeb dostało !!
  --
  www.youtube.com/watch?v=qhOMXO92_Ys
 • chasyd_z_czerskiej 23.10.13, 15:48
  > a co sądzisz o tym, że wikariusz posłusznie zbiega na słowo "złaś"

  Sprowadzasz temat na boczny tor... Celowo ?...


  --
  www.naszdziennik.pl/mysl/57559,ordynarne-ataki-mediow.html
 • kolter-xl 23.10.13, 19:12
  chasyd_z_czerskiej napisał:

  > > a co sądzisz o tym, że wikariusz posłusznie zbiega na słowo "złaś"
  >
  > Sprowadzasz temat na boczny tor... Celowo ?...

  Emdzik a ty byś niemot zlazł ??


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • piwi77.0 22.10.13, 08:53
  Sytuacja w Polsce jest taka, że jak w jakąkolwiek sprawę zamieszany jest ksiądz, to organa chcą jak najszybciej umyć ręce i sprawę umorzyć, byleby szybko mieć ją z głowy. Tego nie rozumiesz i to Cię dziwi?
 • tigertiger 22.10.13, 10:14
  Jest kilka różnic miedzy tymi dwom napaściami, które nie są bez znaczenia w ocenie czynów.
  Wikariusz nie został zaatakowany fizycznie, napastnik groził przestrzeleniem kolana trzymając bron w ręku. Powodem ataku było wydobrzycie informacji na temat proboszcza, a nie personalny atak na wikariusza. Wojewódzki został oblany nieznaną substancją, zamaskowywany sprawca zaatakował dziennikarza za jego poglądy, podczas gdy wikariusz był przypadkową ofiarą zastraszania, ale bariera fizyczności nie została przekroczona. Policja poinformowała go, że wikariusz może oficjalnie zgłosić napaść z powództwa cywilnego, bo miało miejsce zastraszanie, a nie rozbój przy użyciu broni. Dokładnie z tego samego prawa skorzystał Wojewódzki i złożył zawiadomienie o napaści. Czy innym jest napad z bronią w celu zawłaszczenia czyjegoś mienia, a czym innym zastraszenie w celu wydobycia jakiś informacji.
  To, że mowa o osobie medialnej też jest nie bez znaczenia, trudno by sprawa nieznanego powszechnie wikariusza, wzbudzała równie duże zainteresowanie co sprawa znanego, kontrowersyjnego dzikarza-celebryty.
  I znowu do III Rzeszy się odwołujesz, ten chwyt "estetyczny" pozamerytoryczny ucina dyskusje wszelką - Prawo Godwina.
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 12:11
  to są szcególy dla śledztwa i sądu wazne a nie dla nas postronnych to jest beznaczenia czy agresja była wymierzona przeciw temu czy innemu ksiedzu, ksiadz jest ksiedzem został zaatakowany a na pewno mu grozono. Podoba mi sie twoje przejęzyczenie, dzikarz. Nic dodac nic ująć. Wojewódzki to prawdziwy dzikarz nad dzikarze. A moze własciwie nalezałoby powiedzić dzikus? Kuba sie doigrał. Jego chamstwo jest wręcz wzorcowe dla i przykałdowe dla elit III RP dla tych którzy kształctuja opionię publiczna w linii ideolo GW czy szerzej sygnatariuszy okrągłego stołu. Ciecz zadnej krzywdy mu nie wyrzadziła oczy ma całe i zdrowe wiec ma szanse by wreszcie na nie porządnie przejrzał. By sie opamietał i przestał drwić z patriotyzmu (słynne flagi w psich kupach) czy z osób niepełniosprawnych (patrz spotkanie z K Szzczuką i jej przedrzeźnianie Magdy Buczek nipełnosprawnej od urodzenia młodej dzieczyny z radia Maryja.) czy Ukrainek (był protest ukraińskiego MSZ w tej sprawie.)
 • tigertiger 22.10.13, 12:46
  > to są szcególy dla śledztwa i sądu wazne a nie dla nas postronnych to jest bezn
  > aczenia czy agresja była wymierzona przeciw temu czy innemu ksiedzu, ksiadz jes
  > t ksiedzem został zaatakowany a na pewno mu grozono.

  No nie do końca, jakiś drab szuka konkretnego proboszcza ma jakieś osobiste porachunki, gdyby jego agresja była skierowana wobec kleru wikary nie wyszedł by z tego cały. Więc nie była to agresja wobec księży jako ogółu, a jakieś prywatne porachunki przestępcy z konkretnym proboszczem, czego się bardziej domyślamy niż wiemy na pewno.
  W przypadku ataku na Wojewódzkiego, napastnik zaatakował go za jego poglądy, czemu dał upu werbalnie i fizycznie. Działał z premedytacją bo był zamaskowany. To co bulwersuje, to fakt, że dziennikarze staja się obiektem agresji z powodu poglądów. Jak komuś jakiś dziwkarz nie odpowiada, to wystarczy go nie słuchać, nie oglądać nie czytać, zaś atak fizyczny na Wojewódzkiego, Miecugowa czy na restaurację Najsztuba to czyny przestępcze, które są karalne więzieniem. Tu nie mieliśmy do czynienia z zastraszeniem, tylko z agresywną napaścią.

  >Kuba sie doigrał.

  Co to znaczy, że się doigrał ? To jak biskupa Michalika zaatakują fizycznie dorosłe ofiary pedofilii za to co mówi, wówczas będzie to jakieś usprawiedliwienie dla takiego ataku? Mentalność Kalego z ciebie wychodzi. Jak Kalem ukraść krowę - to dobrze, jak Kali ukraść krowę to źle.

  K Szzczuką i jej przedrzeźnianie Magdy Buczek nipełnosprawnej od
  > urodzenia młodej dzieczyny z radia Maryja.)

  Szczuka gdy przedrzeźniała Buczek nie miała świadomości jej niepełnosprawności, gdy się dowiedziała przyznała, że mogła ją w ten sposób urazić, za co wielokrotnie ją przepraszała w mediach. Polsat, który wyemitował tę audycję, został ukarany przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji grzywną w wysokości 500 tys. złotych. Więc oszołomie bądź dobrym chrześcijanin i sprawiedliwym polakiem. Sprawa została wyjaśnione, Buczek wielokrotnie publicznie przeproszona, intencją Szczuki nie było drwić z kalectwa Magdy ( bo o nim nie wiedziała) a kpiła z Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci. To coś innego niż atak personalny.
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 13:19
  za poglądy zginął Marek Rosiak a jego morderca publicznie powiedział ze polował na samego J Kaczyńskiego.
 • obraza.uczuc.religijnych 22.10.13, 13:35
  No i Cugier-Kotkę pobito za poglądy.
  --
  www.tonieprzejdzie.pl/2013/07/17/zespol-ekspertow-antoniego-macierewicza-to-farsa/
 • tigertiger 22.10.13, 14:05
  Tylko tu nikt nie zgnoił i nikt nikomu śmiercią nie groził. To co miało miejsce, to zastraszenie w celu wydobycia informacji (facet straszył, że przestrzeli wikaremu kolano jeśli nie udzieli mu informacji). Gdyby facet groził proboszczowi śmiercią i z braku laku zabił wikariusza to mielibyśmy dopiero wtedy do czynienia z analogiczną sytuację. Nikt nie zgnoił, nikt nie został ranny, nikomu nie grożono śniecią, zemstą, nikt nie wykrzykiwał nienawistnych haseł. Nękanie, zastartowanie, prześladowanie to nie jest to samo co atak fizyczny, wygrażanie śniecią czy uszkodzenie ciała albo zamordowanie. Naprawę nie rozumiesz, że to kompletnie inny paragraf?
  Prześladowanie, zastraszanie podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany (Art. 107). Sprawę w takich przypadkach wnosi się z powództwa cywilnego, czyli wikary musi wnieść prywatny aktu oskarżenia. Nie stanowią przestępstwa groźby, które co prawda wywołały u pokrzywdzonego obawę, że zostaną spełnione, ale z kontekstu sytuacyjnego wynika w oczywisty sposób, że obawa ta jest bezpodstawna. W takim przypadku znaczenie ma intencja sprawcy. Ten sprawca chciał tylko uzyskać informację dotyczącą proboszcza. Gdyby groził proboszczowi lub wikaremu śmiercią podpadał by pod Art. 190 KK i groziłaby mu kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 14:51
  prześladowanie polega na permanentnym i powtarzalnym zachowaniu grożącym
 • tigertiger 22.10.13, 16:21
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > prześladowanie polega na permanentnym i powtarzalnym zachowaniu grożącym

  oszłomie,bardzo mnie cieszy, że choć jedno pojęcie z wymienionych prze zemnie rozumiesz prawidłowo. Tylko nie bardzo rozumem na co to ma być argument ? czy tylko chciałeś się pochwalić tym co jednie zrozumiałeś z całości wypowiedzi?
  Napisałam "Prześladowanie, zastraszanie" po przecinku, to znaczy że wymieniam dwie kolejne sprawy, a nie stawiam zanik równości. Szantażowanie i groźby to inaczej zastraszanie, a prześladowanie to już coś innego, ale również podlega pod ten sam paragraf. Inna była intencja sprawcy, który groził postrzałem w kolano, aby wymusić informacje na wikarym, a inna intencja sprawcy, który zaatakował fizycznie i werbalnie Wojewódzkiego. Wikary ani poszukiwany przez sprawcę proboszcz nie zostali obrzuceni ani obelgami, ani nie okazano im nienawiści z powodu tego kim są i jakie wyznają poglądy, wikary stal się przypadkową a nie celową ofiarą. Kompletnie na odwrót było z atakiem na Wojewódzkiego. Ty naprawdę nie widzisz różnicy miedzy oboma zajściami? oszołom no po coś ten Pan Bóg dał nam rozum, warto z niego korzystać.
 • chasyd_z_czerskiej 23.10.13, 16:16
  To co miało miejsce
  > , to zastraszenie

  Naprawę nie rozumiesz, że to kom
  > pletnie inny paragraf?
  > Prześladowanie, zastraszanie podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.
  > 500 złotych albo karze nagany (Art. 107). Sprawę w takich przypadkach wnosi się
  > z powództwa cywilnego,

  Naprawdę nie rozumiesz , że piszesz od rzeczy ?...


  --
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14827404,Prokurator_Seremet__Nie_ma_zadnego_nagrania_rozmowy.html#BoxWiadTxt
 • kolter-xl 23.10.13, 19:16
  chasyd_z_czerskiej napisał:

  > To co miało miejsce
  > > , to zastraszenie
  >
  > Naprawę nie rozumiesz, że to kom
  > > pletnie inny paragraf?
  > > Prześladowanie, zastraszanie podlega karze ograniczenia wolności, grzywny
  > do 1.
  > > 500 złotych albo karze nagany (Art. 107). Sprawę w takich przypadkach wno
  > si się
  > > z powództwa cywilnego,
  >
  > Naprawdę nie rozumiesz , że piszesz od rzeczy ?...
  >

  Ty emdzik jesteś po kursie prawa nabytym od kumpli spod budki z piwem którzy za AK siedzieli czy co ??  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • tigertiger 24.10.13, 07:21
  Od rzeczy to są zeznania Wikariusza. Duchowny usłyszał w domofonie słowo „złaź”, potraktował je jako żart.
  Zupełnie typowa reakcja w takiej sytuacji, zwłaszcza dla duchownego, żarcik jakich wiele robią sobie wierni przy niedzieli.

  Przez okienko w drzwiach wejściowych zobaczył mężczyznę o podejrzanym wyglądzie. Wpuścił go jednak do korytarza przy kancelarii, sądząc, że ów mężczyzna chce załatwić jakąś sprawę w kancelarii.

  Po takim żarcie, wpuścił draba, bo sądził, że on przyszedł w poważnej, czy żartobliwej sprawie?

  Z relacji kapłana wynika, że mężczyzna przypominał kryminalistę: na twarzy miał kilkudniowy zarost i rozciętą brew......

  a mimo to, wpuścił "misia żartownisi" bo z pewnością chciał załatwić jakąś ważną sprawę, spytać nie mógł o cel wizyty ani przez domofon, ani przez drzwi, taki wikariusz był rozbawiony żartem , tak rozumie swoją posługę, taki jest gościnny ?

  ...posługiwał się grypserą.Pytał o proboszcza parafii, a gdy usłyszał, że ten jest na pielgrzymce, stawał się coraz bardziej natarczywy.

  wiedział, że na parafii jest sam i wpuszcza przestępce za drzwi ? wyjątkowo dobry żart z tym "złaś" go tak rozbawił, że wikary czujność stracił?

  Pytał o proboszcza parafii, a gdy usłyszał, że ten jest na pielgrzymce, stawał się coraz bardziej natarczywy.

  Trudno stwierdzić z tego o jakiej natarczywości wikary mówił? natarczywy był w pytaniach o proboszcza? o pielgrzymkę? Cel wizyty draba mocno nie jasny, a może to cały czas był żart?

  Wreszcie wyciągnął broń i groził wikariuszowi przestrzeleniem jednego z kolan. Kazał mu przejść z korytarza do kancelarii.

  ale nadal nie wiadomo, groził że strzeli w kolano jeżeli co? czemu wikary nie uznał tego za "żart" skoro "złaś" było żartem to może żartowniś miał specyficzne poczucie humoru?

  Na szczęście do tego nie doszło, wikariusz wybiegł z plebanii, zamykając bandytę w środku na klucz.

  Proszę jaki bohater z tego wikarego, uszedł cało podczas gdy na plebanii był sam na sam z uzbrojonym recydywistą celującym w jego kolano. Zdołał uciec, zamknąć drzwi, lepiej wyszkolony od naszej policji:). Na domiar złego, nie było świadków tego bohaterskiego czynu, kamery nic nie zarejestrowały, nie było oznak napadu, nic nie zginęło, śladów szarpaniny. Jest tylko nietrzymająca się kupy, mrożąca krew w żyłach relacja wikariusza, który robi z siebie męczennika za wiarę i bohatera na miarę dwudniowego szumu medialnego. Czy wikariusz wniósł na policję powiadomienie ? O tym wikariusz już mediów nie informuje, za to informuje o najważniejszym czyli ujawnia prawdziwy cel przekazu, którym jest stworzenie kolejnej przypowieść o nowym katolickim męczenniku, ofierze ataków na kościół.

 • chasyd_z_czerskiej 24.10.13, 21:30
  tigertiger napisała:

  > Od rzeczy to są zeznania Wikariusza

  Grożenie bronią i jej nielegalne posiadanie powinno być ścigane z urzędu. Nie rozumiesz tego ?...
 • kolter-xl 24.10.13, 21:44
  chasyd_z_czerskiej napisał:

  > tigertiger napisała:
  >
  > > Od rzeczy to są zeznania Wikariusza
  >
  > Grożenie bronią i jej nielegalne posiadanie powinno być ścigane z urzędu. Nie rozumiesz tego ?...

  Złapali sprawce to w czym masz niemoto problem .


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • tigertiger 25.10.13, 09:15
  Czyli dla ciebie to wszytko co wikariusz mówi jest prawdopodobne? Nie masz, żadnych wątpliwości, że takie zdarzenia miało miejsce w rzeczywistości? Że wikary "złaś" poratował jako kawał, że nie dopytał o co chodzi przez domofon i przez drzwi gdy zboczył twarz "przestępcy" ? Nie budzi twoich wątpliwość fakt, że facet celował mu w kolano z bliżej nie znanych powodów, a ten będąc na muszce zwiał mu i jeszcze go zamkną na klucz ? Dla ciebie jeśli wikary tak zeznał to tak musiało być, nawet jeśli brzmi to niedorzecznie tak?

  Grożenie bronią i jej nielegalne posiadanie powinno być ścigane z urzędu. Nie r
  > ozumiesz tego

  Nie to ty nie rozumiesz jakie przestępstwa z bronią są ściganie z urzędu. Nie ma najmniejszy dowodów na to, że takie zdarzenie z bronią miało miejsce, nie ma dowodów czynnej napaści, włamania, bijatyki, śladów użycia broni czegokolwiek oprócz zeznań wikariusza (zresztą bardzo naciąganych). Nie było świadkowo przestępstwa, nie ma śladów przestępstwa, nie ma porzuconej broni na miejscu przestępstwa, nie doszło do interwencji w trakcie popełniania czynu karalnego. Nie ma podstaw do ściągania z urzędu.
  W tym konkretnym przypadku miała miejsce zapowiedź popełnienia przestępstwa na szkodę wikarego jest to traktowane jak przestępstwo materialne. Przestępstwo groźby karalnej jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego.
 • kolter-xl 22.10.13, 18:29
  oszolom-z-radia-maryja napisał:
  Kuba sie doigrał. Jego cham
  > stwo jest wręcz wzorcowe dla i przykałdowe dla elit III RP dla tych którzy kszt
  > ałctuja opionię publiczna w linii ideolo GW czy szerzej sygnatariuszy okrągłego
  > stołu. Ciecz zadnej krzywdy mu nie wyrzadziła oczy ma całe i zdrowe wiec ma sz
  > anse by wreszcie na nie porządnie przejrzał.

  No a ty sie dziwisz ze na waszego chamowatego prezesa jakiś czubek z bronią polował ,też miał dość chamstwa i łgarstw kaczyńskiego .

  By sie opamietał i przestał drwić
  > z patriotyzmu (słynne flagi w psich kupach)

  Niby dlaczego ma udawać ??

  czy z osób niepełniosprawnych (patr
  > z spotkanie z K Szzczuką i jej przedrzeźnianie Magdy Buczek nipełnosprawnej od
  > urodzenia młodej dzieczyny z radia Maryja.)

  Głupcze Szczuka nie miała pojęcia kto to był .
  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • chasyd_z_czerskiej 23.10.13, 16:07
  Policja poinformowała go, że wikariusz może oficj
  > alnie zgłosić napaść z powództwa cywilnego, bo miało miejsce zastraszanie, a ni
  > e rozbój przy użyciu broni.

  Aha , wygrażanie pistoletem nie podpada pod K. Karny ?... skąd to wzięłaś ?...


  --
  www.gazetapolska.pl/29487-ukryc-skadrowac-sfabrykowac
 • tigertiger 23.10.13, 19:37
  > Aha , wygrażanie pistoletem nie podpada pod K. Karny ?... skąd to wzięłaś ?...

  a ty skąd taki wniosek wziąłeś?

  Słyszałeś o powództwie cywilnym w postępowaniu karnym? Domyślam się, że wydaje ci się, że powództwo cywilne może być dochodzone jedynie w drodze procesu cywilnego. No to mylisz się. Powództwo cywilne może być także zgłoszone w procesie karnym przez pokrzywdzonego przeciwko oskarżonemu o roszczenia bezpośrednio wynikające z popełnionego przestępstwa. Sprawa cywilna toczy się w ramach procesu karnego jako tzw. postępowanie przydatkowe (adhezyjne).
 • obraza.uczuc.religijnych 22.10.13, 13:01
  napiszą coś o nagonce na Wojewódzkiego.
  --
  zpsychiatryka.blox.pl/2011/05/Jak-AntyKomorpl-lamal-prawo.html
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 13:19
  tak sieskąłda że Wojewódzki sam jest autorem wielu nagonek. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka
 • obraza.uczuc.religijnych 22.10.13, 13:26
  Episkopat był autorem wielu nagonek a kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
  --
  Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 13:46
  a świstak siedzi i zwija sreberka...
 • obraza.uczuc.religijnych 22.10.13, 13:48
  Skoro tak twierdzisz. Nie pamiętasz m.in. nagonki episkopatu na dzieci poczęte dzięki in vitro? kto sieje wiatr ten zbiera burzę i nie ucz księdza dzieci robić.
  --
  Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 15:16
  to nie dzieci z in vitro sa potępiane tylko sama metoda in vitro ale skoreo te sioę już uriodza to nalezy je kochac tak jak te zwykłe dzieci
 • obraza.uczuc.religijnych 22.10.13, 22:43
  Blebleble, bronisz nagonki epidiaskopu na dzieci z in vitro.
  --
  Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
 • mila2712 22.10.13, 13:13
  Nieważne ksiądz, Wojewódzki czy Kowalski to przestępstwo.
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 13:21
  Myślę dokłądnie to samo co ty. Cieszęsieże nie dałaś sie zafiksować i Mylisz w tej sprawie to co mysli każdy normalny człowiek. przestępstwo jest przestępswtem niezaleznie od tego kto go dokonał i na kim i jakie poglądy ma sprawca i ofiara
 • piwi77.0 22.10.13, 13:39
  mila2712 napisała:

  Nieważne ksiądz, Wojewódzki czy Kowalski to przestępstwo.

  Ważne, bo księdza nalezy traktować surowiej i bez okoliczności łagodzących. Pamiętać bowiem należy, że księża mają wypracowany mechanizm tuszowania i jak już coś czasem wylezie, to jest to jedynie czubek góry lodowej.
 • mila2712 22.10.13, 13:43
  Nawet gdy ktoś go napadnie ?
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 13:45
  sama widzisz jak lewak jest stronniczy i nieobiektywny. On by najchętniej zrobiłby z duchownymi to samo co Hitler zrobił z Zydami
 • mila2712 22.10.13, 13:57
  Oj chyba przesadzasz. Niefortunne porównanie.
 • piwi77.0 22.10.13, 13:58
  Ty masz obsesje na Hitlerze i Żydach. Z księżmi sprawa jest prosta, wystarczy wyczyścić im konta i sami wyzdychają.
 • mila2712 24.10.13, 08:29
  Nie wyzdychają czy jak to tam określasz. Moherowe berety zrobią zrzutkę.
  Ty byś ich w obozach pozamkał.
 • piwi77.0 22.10.13, 13:55
  mila2712 napisała:

  Nawet gdy ktoś go napadnie ?

  Księdza napada się wyłącznie z potrzeby dokonania samosądu, gdy organa sprawiedliwości zawiodza, jak to mają we zwyczaju. I tym tropem należy podążać, a nie skupiać uwagę jedynie na ofierze, co w swej bezradnosci próbuje sama wymierzyć sprawiedliwość.
 • mila2712 22.10.13, 14:00
  >Księdza napada się wyłącznie z potrzeby dokonania samosądu, gdy organa sprawiedliwości zawiodza, jak to mają we zwyczaju.

  Generalizujesz. Nie o kazdym napadzie na księdza mogło być głośno. Wielu z nich chodzi po ulicy w ubraniach "cywilnych". Nawet nie rozróżnisz czy to ksiądz czy nie. Nie każdy napad jest samosądem.
 • piwi77.0 22.10.13, 14:11
  Nawet gdyby przebrał sie w damskie łachy, ja księdza zawsze rozpoznam. Zdradza go rozbiegane spojrzenie, nerwowe rączki, ogólnie typowe cechy zboczeńca seksualnego, no a w ostateczności zdradzi się gdy się odezwie. Oni mają dziwny styl mówienia, tak jakby organa głosowe dostosowały im się do czynności raczej mało związanych z mówieniem.
 • mila2712 22.10.13, 14:19
  :)
  Ręce opadają. Nie poznałbyś.
  Znam księdza, trenuje boks. Z wyglądu normalny facet, jakich codziennie mijam na ulicy.
  Nie ma szans. Mówi normalnie (:PPP )

  Nie bronię kleru - tak dla jasności.
 • piwi77.0 22.10.13, 14:22
  Niech trenuje, niech trenuje, moze mu się to przydać.
 • mila2712 22.10.13, 14:25
  Ojojoj.
  masz kolego poczucie humoru.
  hahahahaha
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 14:24
  mówisz sam o sobie w tym momencie
 • piwi77.0 22.10.13, 14:28
  Niewielu rzeczy jestem naprawdę pewien, ale tego o kim w tym wypadku piszę, tak.
 • tigertiger 22.10.13, 13:38
  oszołomie mi wystarczy,że odpowiesz na moje pytania, a z innymi rozliczaj się na osobności.
  Rozumiem, że już odpowiedzi na moje pytania nie uzyskam od ciebie? No to daruj sobie w ogóle, ja dyskutuję tylko na argumenty ich brak kończy dla mnie dyskusję.
 • oszolom-z-radia-maryja 22.10.13, 13:47
  pl.wikipedia.org/wiki/Michał_Czajkowski_(duchowny)
 • piwi77.0 22.10.13, 14:00
  Znaczy jakiś zboczeniec (duchowny) o tym samym nazwisku.
 • tigertiger 22.10.13, 14:14
  o mój Boże kochany dwóch agentów masonerii w łonie KK.

  Oszołom a czy ty czasem nie naruszyłeś 10 przykazanie w tym mięcie ?

  Ja rozumiem, że dla ciebie Rydzyk jest nieskazitelną czystością, skończoną mądrością i pierwszym po samym bogu tu na ziemi, ale jednaka oczerniają duchownych i jednocześnie Kośicół Katolicki. Żaden z tych księży nie został ekskomunikowany. Tak więc plujesz w swoje gniazdo.
 • kropka 22.10.13, 19:26
  Oszoł, jak zwykle łżesz. Nie ma żadnych nadludzi, podludzi, celebrytów i biedulinków. Róznica polega na tym, że napaść jest ścigana z powództwa konkretnej osoby, a nie z urzędu. Wojewódzki poszedł na policję i zgłosił napaść. A byc może twój ksiądz czeka na aż policje oświeci Pan Bóg czy inni święci. Zamiast gardlować durnotami na forum, podpowiedz księżulkowi, zeby poszedl na komisariat (jeśli jeszcze tego nie zrobił, oczywiście)
  A teraz druga sprawa, podkreślę - zupełnie prywatna. Jeżeli jeszcze raz przeczytam na forum, że porównujesz RP do III Rzeszy, to cię oskarżę o uwłaczanie pamięci ofiar hitleryzmu. Z powództwa cywilnego. Mam taką prawną możliwość, bo moja matka w czasie wojny wyprowadzała dzieci z lwowskiego getta, przeszła przez Pawiak, Oświęcim (2 lata) i Buchenwald (rok). Do końca życia cierpiała na zespół chorób poobozowych. Więc od dziś dokładnie zastanawiaj się, co piszesz. I przeczytaj kilka książek np. o Oświęcimiu, żebyś wiedział w czym rzecz.
  --
  Wreszcie wiem, po co jest k-dron. Żeby się było z czego napić.
  (J.Kapusta, odkrywca k-dronu)
 • kolter-xl 22.10.13, 20:44
  kropka napisała:

  >Więc od dziś dokładnie zastanawiaj się, co piszesz. I przeczytaj kilka książek np. o Oświęcimiu, żebyś wiedział w czym rzecz.

  No on ma dużą wiedzę na temat Oświęcimia przecież rycho bender go juz u uświadomił w temacie;

  "Oświęcim nie był obozem zagłady, lecz obozem pracy. Żydzi, Cyganie i inni byli tam niszczeni ciężką pracą, zresztą nie ciężką i nie zawsze byli niszczeni, bo są relacje, iż w obozie posiłki były trzy razy dziennie, a chorzy dostawali delikatną zupę, mleko i biały chleb, a Żydzi często pełnili ważne funkcje obozowe, np. kapo.
  Autor: prof. Ryszard Bender w programie w nocy z 13 na 14 stycznia 2000 r. Cytat za: Dorota Wodecka-Lasota, Kłamca nie ma już siły, „Gazeta Wyborcza”, 25 grudnia 2007."
  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 23.10.13, 08:48
  prawda w oczy kole? nie widzisz jaka kampania nienawiści została rozpętana przeciw duchowieństwu? analogie same sie nasuwają.
 • piwi77.0 23.10.13, 09:18
  Za te analogie, co Ci się tak same nasuwają, jeszcze bekniesz i będzie po mojej myśli, gdy tak się stanie.
 • kolter-xl 23.10.13, 09:31
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > prawda w oczy kole? nie widzisz jaka kampania nienawiści została rozpętana przeciw duchowieństwu?

  Ty jesteś za głupi żeby zrozumieć ze winny jest system katolicki w którym biskup idiota wychwala pedofilię, a włos z pustego łba mu nie spada !!

  >analogie same sie nasuwają.

  Ano kilka dymisji i wejście w końcu w XXI wiek wam moze trochę pomorze .


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • kropka 23.10.13, 11:42
  analogie, powiadasz? To opowiem ci tylko jeden incydent z życia wojennego mojej matki:
  w styczniu 1942 roku była pielęgniarką w lwowskim szpitalu na Kurkowej. Po bombardowaniu przywieziono 4-letnią dziewczynkę ze zmiażdżonymi nóżkami. Trzeba było jej te nózki amputować. Po operacji strasznie ją te nóżki bolały, cały czas płakała. Ze środkami przeciwbólowymi było krucho. Po swoim dyżurze mama została z tą małą, całą noc śpiewała jej piosenki, opowiadała bajki, żeby dziecko choć na chwilę zasnęło, żeby odwrócic jej uwagę od bólu. A rano przyszli Niemcy i wyrzucili dzieciaka przez okno.
  Życzę ci owocnego szukania analogii.
  --
  Wreszcie wiem, po co jest k-dron. Żeby się było z czego napić.
  (J.Kapusta, odkrywca k-dronu)
 • kolter-xl 23.10.13, 11:53
  kropka napisała:

  > Życzę ci owocnego szukania analogii.

  Zbyt długo tu jesteś żeby nie wiedzieć ze Osioł to taka prymitywna maszynka na korbkę do siania propagandy.


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 23.10.13, 12:06
  odezwał się wszechwiedzący co pojadł wszystkie rozumy, tylko że nic z tego nie wynika, pycha buta i arogancja tylko
 • kolter-xl 23.10.13, 12:14
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > odezwał się wszechwiedzący co pojadł wszystkie rozumy, tylko że nic z tego nie
  > wynika, pycha buta i arogancja tylko

  Osioł co ty tak ostro o Michaliku ??


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 23.10.13, 12:06
  a czy dziś nie zabija sie dzieci w łonach matek? to jest jeszcze bardziej okrutne niż podany przez ciebie przykład
 • kolter-xl 23.10.13, 12:13
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > a czy dziś nie zabija sie dzieci w łonach matek? to jest jeszcze bardziej okrut
  > ne niż podany przez ciebie przykład

  Analogicznie ilu to klechów w tym np roku trafiło do Dachau ??

  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 23.10.13, 14:33
  dziś ksiezy usuwa się bardziej dyskretnie. utrzymywanie obozów sporo kosztuje
 • pvf 23.10.13, 14:48
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > dziś ksiezy usuwa się bardziej dyskretnie. utrzymywanie obozów sporo kosztuje

  Tak, przesuwa się ich do innej parafii, względnie przenosi do Domu Księży Emerytów.

  --
  youtu.be/bJ5GhdJMXTo?t=2m
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 12:20
  albo urządza sie na nich nagonkę w mediach, odbiera prawa do obrony skazuje sie ich z góry bez wzgl na to czy faktycznie sa winni czy nie no i czyni się tu odpow zbiorową
 • pvf 24.10.13, 12:49
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > albo urządza sie na nich nagonkę w mediach, odbiera prawa do obrony skazuje sie
  > ich z góry bez wzgl na to czy faktycznie sa winni czy nie no i czyni się tu od
  > pow zbiorową

  Nagonkę w mediach? A gdzie? Bo jakoś nie zauważyłem. Uważasz, że informowanie opinii publicznej o pedofilii wśród księży jest nagonką, odbieraniem prawa do obrony? Niezły matrix masz w głowie...

  Nikt nikomu nie odbiera prawa do obrony. Jeśli którykolwiek pedofil w sutannie poczuł się dotknięty, to zawsze może tym "atakującym" wytoczyć proces cywilny o zniesławienie. Pytanie tylko, dlaczego żaden duchownych pedofilów tego nie zrobił? Czyżby każdy miał coś za uszami?

  --
  youtu.be/bJ5GhdJMXTo?t=2m
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 13:26
  tzw informowanie opinii publicznej odbywa sie tylko w jedną stronę a w ogóle nie informuje się o takich przypadkach wśród cywili (patrz niemieccy zieloni czy dr hab M Drozdowski -jej perfekcyjność)
 • kolter-xl 24.10.13, 13:43
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > tzw informowanie opinii publicznej odbywa sie tylko w jedną stronę a w ogóle ni
  > e informuje się o takich przypadkach wśród cywili (patrz niemieccy zieloni czy
  > dr hab M Drozdowski -jej perfekcyjność)

  Kłamiesz !! O zielonych mowa w każdych mediach a ten Doktorek napisał ze jest pedofilem,ale o ile pamietam nikt go nie ściga bo nic nie zrobił ??.


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • pvf 24.10.13, 13:50
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > tzw informowanie opinii publicznej odbywa sie tylko w jedną stronę a w ogóle ni
  > e informuje się o takich przypadkach wśród cywili (patrz niemieccy zieloni czy
  > dr hab M Drozdowski -jej perfekcyjność)

  Co ty bredzisz? Wyszukiwanie ograniczyłem tylko do GW - wyniki z października i września (nie mam czasy wyciągać ich więcej, ale jest tego cała masa):

  bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,14639247,Bydgoska_policja_sprawdza_pedofila_zatrzymanego_w.html
  trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,14817179,Pedofil_w_Malborku___Dziewczynki_wabil_cukierkami_.html
  krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,14759277,Malopolska__zatrzymano_pedofila__Porwal_i_zgwalcil.html
  katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,14754624,Pedofil_z_Myslowic_aresztowany__W_chwili_zatrzymania.html
  Dwa starsze, ale z tego roku:

  warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,14408567,Pedofil_molestowal_chlopca_na_podworku_w_Srodmiesciu.html
  plock.gazeta.pl/plock/1,35710,13550977,Ploccy_policjanci_zatrzymali_pedofila.html
  Jak zwykle kłamiesz. I to na dodatek za pieniądze. Brzydzę się tobą.

  --
  youtu.be/bJ5GhdJMXTo?t=2m
 • kolter-xl 23.10.13, 19:10
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > dziś ksiezy usuwa się bardziej dyskretnie.

  No tak po cichu watykan na emerytury wysyła

  >utrzymywanie obozów sporo kosztuje

  No tak skoro sam wana to ponad 60 tys zł a chałupa około 130 milionów zł ,to drogie to obozy !!


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • kropka 23.10.13, 12:20
  rzeczywiście muszą ci baaaaardzo dobrze płacić, że godzisz się na robienie z siebie takiego mentalnego cyborga. Zaprzedałeś duszę, oszołomie
  --
  Wreszcie wiem, po co jest k-dron. Żeby się było z czego napić.
  (J.Kapusta, odkrywca k-dronu)
 • pvf 23.10.13, 14:50
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > prawda w oczy kole? nie widzisz jaka kampania nienawiści została rozpętana prze
  > ciw duchowieństwu? analogie same sie nasuwają.

  Nie dość, że jesteś spamerem-idiotą, to jeszcze na dodatek kompletnym dnem moralnym.

  --
  youtu.be/bJ5GhdJMXTo?t=2m
 • oszolom-z-radia-maryja 23.10.13, 08:47
  stara śpiewka nihil novi..
 • michal293 23.10.13, 12:28
  w sumie nigdy bym nie przypuszczał, że można tak na to spojrzeć...

  --
  projektowanie stron www - profesjonalne strony firmowe, sklepy internetowe, portale.
 • kolter-xl 23.10.13, 12:42
  michal293 napisał(a):

  > w sumie nigdy bym nie przypuszczał, że można tak na to spojrzeć...

  Ty Osioł zarabiasz na dwóch loginach ??


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • chasyd_z_czerskiej 23.10.13, 16:02
  Bardzo dobry przykład podwójnych standardów : dziennikarzy i organów ścigania...


  Tu inna próbka tego samego...:

  www.naszdziennik.pl/mysl/57559,ordynarne-ataki-mediow.html
  Niedawno opisywałem na moim blogu AiD karygodną sprawę „mowy nienawiści” prof. Hartmana, wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego i szefa Krajowej Rady Politycznej partii Janusza Palikota „Twój Ruch”. W swoim liście otwartym do o. dr. Tadeusza Rydzyka, człowiek ten skierował grubiańską i prostacką, rzekłbym wręcz chuligańską wypowiedź, która, gdyby padła z ust jakiegoś profesora reprezentującego prawą stronę sceny politycznej, wymierzoną w któryś z autorytetów socjallibertyńskich mediów, zapewne podniósłby się taki rwetes, że nie można by go było uciszyć przez długie tygodnie.

  Tymczasem mainstream medialny nie zareagował, bo „bluzg nienawiści” Hartmana dotyczy ataku na kapłana.

  Przypomnijmy inną niedawną wypowiedź. Tomasz Lis, promujący swój wizerunek na głównego znawcę spraw Kościoła i autorytet moralny, ubliżył publicznie ks. abp. Michalikowi, komentując jego niefortunną wypowiedź na temat pedofilii, cytuję: „Trzeba być kompletnym prymitywem, żeby coś takiego powiedzieć”.

  Zadziwia przy tym przede wszystkim postawa policji. Ursynowski incydent zgłoszono na lokalnym posterunku policyjnym. Okazało się jednak, że funkcjonariusze nie przyjadą na miejsce zdarzenia, gdyż według nich, każdy z właścicieli musi osobiście udać się na komisariat.

  Kryminalista zagroził, że przestrzeli mu kolano i żądał spotkania z proboszczem parafii. I znów wspaniała postawa policji! Czyn został zakwalifikowany jako „wybryk chuligański” (dobrze, że ks. Borek wykazał się refleksem, zamknął napastnika na plebanii i uciekł, bo kto wie, czym by się ten „chuligański wybryk” zakończył).
 • obraza.uczuc.religijnych 24.10.13, 08:29
  nie cytuje tej podobno grubiańskiej i prostackiej, rzekłbym wręcz chuligańskiej wypowiedzi. Pewnie wtedy byłoby widać że to nie była taka wypowiedź.
  --
  zpsychiatryka.blox.pl/2011/05/Jak-AntyKomorpl-lamal-prawo.html
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 11:11
  a którą i czyja wypowiedź masz na mysli?
 • obraza.uczuc.religijnych 24.10.13, 11:22
  Naukowca Hartmana, na którego nagonkę zorganizował jak widać Nazi Dziennik. To przypomina 1968 rok ówczesną nagonkę na naukowców.
  --
  Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 12:19
  Hartman to wyjątkowo bezczelny cham, zakazał Radiu Maryja czcić ofiary holocaustu
 • obraza.uczuc.religijnych 24.10.13, 12:59
  Martwi mnie ta nagonka na naukowca w twoim wykonaniu. Nie masz żadnych merytorycznych argumentów.
  --
  Stenogram z 10.04.2010 r. wg IES:
  8:37:51,6 - Siadajcie (wypowiedź mężczyzny)
  8:37:52,6 - ...siadaj (wypowiedź mężczyzny)
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 13:07
  wiesz jaki on list do o Rydzyka wysmarował? ile tam było bluzgów inwektyw, i to ma byc profesor?
 • kolter-xl 24.10.13, 13:17
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > wiesz jaki on list do o Rydzyka wysmarował?

  Pisał tylko prawdę !!

  >ile tam było bluzgów inwektyw,

  Udowodnij choć jedną !!

  >i to ma byc profesor?

  Nie ma być , to jest !!


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 13:18
  z czyjego nadanie jest ten profesor?
 • obraza.uczuc.religijnych 24.10.13, 13:34
  Wrażych sił nie chcących pokoju światowego.
  --
  www.tonieprzejdzie.pl/2013/07/17/zespol-ekspertow-antoniego-macierewicza-to-farsa/
 • kolter-xl 24.10.13, 13:40
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > z czyjego nadanie jest ten profesor?

  Jest profesorem bo ma mózg.


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 13:42
  pytam sie kto mu nadał ten tytuł bo w Polsce tytuły profesorskie sa z prezydenckiej nominacji, no więc który prezydent wręczył Hartmanowi profesurę
 • kolter-xl 24.10.13, 13:51
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > pytam sie kto mu nadał ten tytuł bo w Polsce tytuły profesorskie sa z prezydenc
  > kiej nominacji, no więc który prezydent wręczył Hartmanowi profesurę

  Zapytaj gugla on wie .
  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • pvf 24.10.13, 17:14
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > z czyjego nadanie jest ten profesor?

  A jak myślisz? Oczywiście z nadania Prezydenta Lecha Kaczyńskiego :)))

  --
  youtu.be/bJ5GhdJMXTo?t=2m
 • obraza.uczuc.religijnych 24.10.13, 13:33
  No załóżmy że nie wiem, przytocz jakieś te bluzgi, inwektywy...
  --
  Stenogram z 10.04.2010 r. wg IES:
  8:37:51,6 - Siadajcie (wypowiedź mężczyzny)
  8:37:52,6 - ...siadaj (wypowiedź mężczyzny)
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 13:40
  hartman.blog.polityka.pl/2013/10/03/list-do-o-rydzyka/
 • obraza.uczuc.religijnych 24.10.13, 13:46
  Nie widzę tam żadnych bluzgów i inwektyw, jest natomiast bardzo celny akapit:
  Jestem Polakiem i cierpię, gdy słyszę niesprawiedliwe twierdzenia, jakoby mój kraj był w szczególny sposób antysemicki. W Izraelu, w USA, na krakowskim Kazimierzu, spotykając się z Żydami nieraz muszę bronić Polaków przed takimi opiniami. Ale ty, księże Tadeuszu Rydzyku, wszystko mi psujesz. Ze swoimi ludźmi dajesz do ręki nieprzyjaciołom Polaków argumenty nieodparte. Zlituj się i zostaw te sprawy nie na twoją głowę. Nie podkładaj żabiej łapki, gdzie konie kują. Tu wielkie i bolesne dzieją się sprawy. Więc trzymaj swój kramik z tanimi jarmarcznymi dewocjonaliami z dala od tego świata, którego ani ty nie pojmujesz, ani ciebie do niego nie proszą. Po prostu pilnuj swego kopyta, szewcze.

  Piękne słowa Polaka.
  --
  Stenogram z 10.04.2010 r. wg IES:
  8:37:51,6 - Siadajcie (wypowiedź mężczyzny)
  8:37:52,6 - ...siadaj (wypowiedź mężczyzny)
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 13:51
  i juz na poczatku mamy kłamstwo w stwierdzeniu ze jestem Polakiem kiedy to prof Hartman jest Zydem
 • kolter-xl 24.10.13, 13:55
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > i juz na poczatku mamy kłamstwo w stwierdzeniu ze jestem Polakiem kiedy to prof
  > Hartman jest Zydem

  Prymitywie, Polak nie oznacza natychmiast katolik,Żyd to wyznanie a nie narodowość.

   żyd
  1. wyznawca judaizmu;

  sjp.pl/%BFyd
  pl.wikipedia.org/wiki/Kto_jest_%C5%BBydem%3F
  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 13:56
  w przypadku Żyda wyznanie judaistyczne = narodowość zydowska
 • kolter-xl 24.10.13, 14:02
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > w przypadku Żyda wyznanie judaistyczne = narodowość zydowska

  Bzdura !!


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 25.10.13, 13:51
  kiedyś jakiś Żyd powqiedział w tv że Żyd który wyrzeka sieswej wiary przestaje być Żydem
 • kolter-xl 25.10.13, 14:23
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > kiedyś jakiś Żyd powqiedział w tv że Żyd który wyrzeka sieswej wiary przestaje
  > być Żydem

  No to logiczne nieuku, ja odrzucając katolicyzm przestałem być kim ???
  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • obraza.uczuc.religijnych 24.10.13, 14:26
  Naukowiec prof. Hartman nie jest wyznania judaistycznego.
  --
  Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
 • obraza.uczuc.religijnych 24.10.13, 14:23
  Otóż pan Hartman jest Polakiem.
  --
  www.tonieprzejdzie.pl/2013/07/17/zespol-ekspertow-antoniego-macierewicza-to-farsa/
 • tigertiger 24.10.13, 16:21
  To ciekawe co piszesz ? Polak z dziada pradziada, a że praprawnukiem rabina urodzonego i umarłego w Polsce to już nie Polak? No to jak to jest, że Polaka w Wielkiej Brytanii gdy dostaje podwójne obywatelstwo Polski i Brytyjskie staje się według ciebie Brytyjczykiem, albo raczej che być Brytyjczykiem i przestaje być Polakiem? A Polak urodzony,wychowany i mieszkający w Polsce tak jak zresztą jego pradziadowie, posiadający wyłącznie Polski paszport nie jest Polakiem? To kto jest Polakiem według Cibie? Narodowość oznacza przynależność do danego narodu oraz poczucie tej przynależności. Hartman jest Polakiem od Pokoleń, przynależny do narodu Polskiego i ma poczcie tej przynależności dla tego mówi o sobie "jestem Polakiem". Jest jak nabździj uprawniane.

 • kolter-xl 24.10.13, 13:46
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > hartman.blog.polityka.pl/2013/10/03/list-do-o-rydzyka/

  No i gdzie te bluzgi i inwektywy ???


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • kolter-xl 24.10.13, 13:14
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > Hartman to wyjątkowo bezczelny cham, zakazał Radiu Maryja czcić ofiary holocausu

  Rydzyk znany z tego ze za głównego sponsora ma mordercę Zydów kobylańskiego ,niech lepiej ten temat omija szerokim łukiem ,bo to obrzydliwe ze taka gnida udaje empatie dla mordowanych !!


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 24.10.13, 13:18
  zarzuty sie nie potwierdziły! śledztwo zostało umorzone. Dosżło najprawdopodobniej do pomylenia imion Janusz i Jan
 • oszolom-z-radia-maryja 25.10.13, 08:04
  www.naszdziennik.pl/polska-kraj/57729,homoterrorysci-w-akcji.html
  -tu nie ma żadnej reakcji ajak żeście wyli z oburzenia jak w podobny sposób zakłocono wysępy Środy Michnika czy Baumana? a podobno prawo jest równe dla wszystkich nie zaleznie od tego czyj wykład jest zakłócany.. jak widać to tylko teoria. W praktyce mamy to co widać SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI CI RÓWNIEJSI TO LEWACTWO WSZELKIEJ MAŚCI
 • obraza.uczuc.religijnych 25.10.13, 08:43
  A ty jak się zachwycałeś jak zakłócano występy Michnika czy Baumanna. Dlaczego teraz się nie zachwycasz?
  --
  Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
 • oszolom-z-radia-maryja 25.10.13, 10:33
  ja sie njie zachwycałem napadami na Srodę i Michnika tylko stwierdziłę kto sieje wiatr ten zbiera burzę
 • obraza.uczuc.religijnych 25.10.13, 11:03
  To zupełnie jak z siejącym wiatr Cameronem.
  --
  Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
 • oszolom-z-radia-maryja 25.10.13, 11:38
  on tylko prostuje kłamstwa homoseksualistów
 • obraza.uczuc.religijnych 25.10.13, 12:03
  Sieje wiatr.
  --
  Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
 • oszolom-z-radia-maryja 25.10.13, 13:50
  kto?
 • obraza.uczuc.religijnych 25.10.13, 14:57
  Cameron. Więc zbiera burzę.
  --
  Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
 • oszolom-z-radia-maryja 29.10.13, 09:46
  taka burza jaki siewca
 • obraza.uczuc.religijnych 29.10.13, 10:00
  Dokładnie, Cameron to zero więc i burza słaba.
  --
  Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
 • kolter-xl 25.10.13, 08:44
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > www.naszdziennik.pl/polska-kraj/57729,homoterrorysci-w-akcji.html
  > -tu nie ma żadnej reakcji ajak żeście wyli z oburzenia jak w podobny sposób zak
  > łocono wysępy Środy Michnika czy Baumana? a podobno prawo jest równe dla wszys
  > tkich nie zaleznie od tego czyj wykład jest zakłócany.. jak widać to tylko teor
  > ia. W praktyce mamy to co widać SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI CI RÓWNIEJSI TO LEWACTWO
  > WSZELKIEJ MAŚCI

  Cameron to ten pan co o twoich ukochanych klechach mówi ze 30% z nich to pederaści :))
  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • oszolom-z-radia-maryja 25.10.13, 10:35
  30% kleru w USA- efekt rewolucji seksualnej i inwigilacji kościoła przez skrajnie lewicowe grupy dywersyjne
 • obraza.uczuc.religijnych 25.10.13, 14:58

  --
  Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
 • oszolom-z-radia-maryja 29.10.13, 08:14
  u homosi sobie nagrabił to fakt ale to dla niego jest tylko nobilitacją a nie ujmą
 • obraza.uczuc.religijnych 29.10.13, 09:27
  Wojewódzki też jak widać nagrabił sobie u homosi.
  --
  Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
 • kolter-xl 29.10.13, 12:38
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > u homosi sobie nagrabił to fakt ale to dla niego jest tylko nobilitacją a nie ujmą

  No to Paul ma przesrane na co trzeciej plebani :))


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • black-emissary 26.10.13, 16:48
  1. Gdyby ksiądz był choć w 1/4 tak znany jak Wojewódzki to sprawa niewątpliwie odbiłaby się w mediach szerokim echem. Z drugiej strony gdyby na miejscu księdza był jakiś przeciętny rolnik czy kierowca, to - bez względu na jego poglądy polityczne i wyznanie - o sprawie nie usłyszałby prawie nikt.
  2. Znacznie bardziej prawdopodobnym niż to, że napad na księdza był efektem jakiejś "nagonki na Kościół" (gdzie niby coś takiego w Polsce istnieje?!) jest to, że atak na Wojewódzkiego był efektem nagonki prowadzonej przeciwko niemu przez część prawicowych publicystów.
 • oszolom-z-radia-maryja 29.10.13, 08:15
  czyli trzeba mieć gębe wylansowaną w mediach by te raczyły poinformować o napadzie..
 • obraza.uczuc.religijnych 29.10.13, 09:37
  Jak np. gęba Cugier-Kotki pobitej za poglądy.
  --
  www.tonieprzejdzie.pl/2013/07/17/zespol-ekspertow-antoniego-macierewicza-to-farsa/
 • oszolom-z-radia-maryja 29.10.13, 09:45
  była w PO poetm w PiS a potem to chyba już diabli ją wzięli a tak poza tym to co t o za jedna?
 • obraza.uczuc.religijnych 29.10.13, 10:01
  Pobita przez elektorat PO za poglądy.
  --
  Stenogram z 10.04.2010 r. wg IES:
  8:37:51,6 - Siadajcie (wypowiedź mężczyzny)
  8:37:52,6 - ...siadaj (wypowiedź mężczyzny)
 • kolter-xl 29.10.13, 12:40
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  >czyli trzeba mieć gębe wylansowaną w mediach by te raczyły poinformować o napadzie..

  Czyli media interesuje autentyczny gwiazdor TVN a nie jakiś trzecioligowy wikary z Pcimia osikanego


  --
  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
 • 0szoollom.z.radia.maryja 05.09.14, 18:10
  jakie autentyczne gwiazdy? toc to zwykłe celebryty są ci z TVNu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.