Dodaj do ulubionych

na poważnie i na wesoło czyli Facebook inaczej

11.03.15, 12:25
Minęło 100 dni rządów prawie wszystkich nowo wybranych władz.
Po tych 100 dniach można sprawdzić jaką drogą pójdzie władza czy "czyszczenia" czy czyszczenia.
Wiem że będzie trudno z frekwencją piszących,ale dużo lepiej z odwiedzającymi.
Nie jestem moderatorem.
Nie mam zamiaru kasować a zainteresowani mają rozgrzane sądy do sporów o granice wolności słowa.
Obserwuj wątek
    • krul_kszysio_1 Re: na poważnie i na wesoło czyli Facebook inacze 25.03.15, 15:16
      tablet dla dzieci - hurrrra Dodaj do ulubionych

krul_kszysio_1 25.03.15, 15:15 Skasujcie
      Odpowiedz cytując Odpowiedz
      Jestem krulem co dzieciom wszystko da nawet za cenę zdrowego rozsądku.,ale idedrogą postepu.

Krzysztof Kosiński
      18 marca o 02:58 ·
      Tablet zamiast podręczników! Jeśli będzie akceptacja rodziców już w kwietniu uczniowie pierwszych klas z Gimnazjum nr 4 otrzymają bezpłatnie tablety w ramach pilotażowego programu. Poznajcie szczegóły mojej propozycji:
    • krul_kszysio_1 Re: na poważnie i na wesoło czyli Facebook inacze 26.03.15, 09:29
      Muzycy do dzieła,czekamy na hity Dodaj do ulubionych

krul_kszysio_1 26.03.15, 09:28

Postanowiłem udostępnić COEK lokalnym muzykom by grali,śpiewali,wydawali płyty i odnosili sukcesy.Liczę na kolejne hity o Ciechanowie,a wtedy oddam kasiorę za korzystanie ze studia.

Krzysztof Kosiński udostępnił post użytkownika Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio.
      ·
      Studio nagrań było, ale niewykorzystywane i zaniedbane. Z nowym sprzętem w ramach nowego otwarcia COEK Studio zaprasza do współpracy lokalnych wykonawców.

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio
      Studio nagrań gotowe do działania!

Zapraszamy wszystkie chętne zespoły, solistów oraz muzyków, lektorów do korzystania z możliwości jakie oferuje studio nagrań działające w COEK "Studio".

Dysponujemy studiem nagrań i salą prób, które z pewnością sprostają wymaganiom profesjonalnych muzyków i nie tylko...
      Cennik Usług

15 zł - wynajęcie sali prób (1h)
      25 zł - wynajęcie studia nagrań (1h)
      50zł - miks i mastering (jeden utwór)

• krul_kszysio_1 Re: na poważnie i na wesoło czyli Facebook inacze 29.03.15, 17:31
      czas na czyn społeczny - 1 kwietnia Dodaj do ulubionych

krul_kszysio_1 29.03.15, 17:29

Bardzo cieszę się z wysokiego poparcia które otrzymuje na moim profilu na Facebooku ale i w realnym życiu samorządowca.
      Postanowiłem to wykorzystać i 1 kwietnia od godziny 9.00 do 17.00 zapraszam na czyn społeczny.
      Miotła,kubeł,rękawiczki,trochę wolnego czasu i tylko tyle oczekuję od mieszkańców.

• krul_kszysio_1 Re: na poważnie i na wesoło czyli Facebook inacze 30.03.15, 13:26
      Sa nowe miejsce pracy
      krul_kszysio_1 30.03.15, 13:25 Skasujcie
      Odpowiedz cytując Odpowiedz

Mamy wspólny sukces dzieki mnie mamy miejsca pracy .Ja ,ksiądż i bizneswoman jest czym sie chwalić na pieknych fotkach.

Krzysztof Kosiński dodał 6 nowych zdjęć.
      28 marca o 12:53 ·

Oprócz wydarzeń sportowych uczestniczyłem dziś w otwarciu autoryzowanego punktu sprzedaży kostki Libet przy ul. Sienkiewicza 86. Dobrze, że znajdują się kolejne firmy, które otwierają w Ciechanowie swoje punkty. To dodatkowe miejsca pracy i szansa dla podwykonawców z Ciechanowa.
    • krul_kszysio_1 Re: na poważnie i na wesoło czyli Facebook inacze 03.04.15, 09:24
      tablet dla każdego Dodaj do ulubionych

krul_kszysio_1 03.04.15, 09:22
      Mamy juz pilotażowy program Tablet dla każdego i wtedy nie tylko Polsat o mnie coś powie ,ale dosłownie wszyscy w Polsce bedą mówić o Ciechanowie , ale może dzięki temu przestana mówić żle o wynikach gimnazialistów i nasi gimnazjalisci w końcu zabłysną.

Krzysztof Kosiński
      1 kwietnia o 05:47
      O programie e-tornister prosto z Ciechanowa będzie mówiła dzisiaj telewizja Polsat News w serwisach o 19.35, 21.00, 22.00 i 23.00

• krul_kszysio_1 Re: na poważnie i na wesoło czyli Facebook inacze 29.05.15, 14:36

Wygrało zdrowie i sport

krul_kszysio_1 29.05.15, 14:30

Teraz jeszcze więcej zdrowej żywności z Ryneczku Lidla i więcej sportu gdy bieganie po Lidlu stanie się ulubionym sportem mieszkańców.
      Mieszkańcy są przeszczęśliwi gdy słyszą Będzie Lidl

Łukasz Szczurowski I tak powinno być! Wiadomo, że to "dobije" mniejszych przedsiębiorców ale koncerny typu Biedronka, Carrefour też muszą mieć konkurenta na rynku lokalnym.
      22 · Wczoraj o 00:09
      Adrianna Dębska Rozpiera mnie duma, brawo Ciechanów!
      17 · Wczoraj o 00:51
      Luka Luka Tego typu markety jak biedronka Lidl kuafland itp powinny być po za miastem a nie w centrum. Żyjemy na dzikim zachodzie. Juz widzę te kolejki spragnionych zakupów Ciechanowiakow na otwarcie po baloniki i gratisy parodia....
      6 · Wczoraj o 00:20

12 odpowiedzi

Ania Andzia Humięcka W Przasnysza są i biedronki i stokrotka i Lidl i targ po renowacji i jakoś to nikomu nie przeszkadza każdy robi zakupy gdzie mu wygodnie. Ciesze się ze i w naszym mieście powstanie Lidl Emotikon smile
      3 · Wczoraj o 00:49
      Izabela Dąbrowska No i super. Tak trzymać panie Prezydencie. I oczywiście nowe miejsca pracy. Coś w końcu w tym Ciechanowie ruszyło. A ostatnie imprezy-super sprawa . Nasze ciche miasto zaczyna żyć.. Ma Pan we mnie kolejnego kibica takich decyzji.
      3 · Wczoraj o 05:06
      Rafał Wn i dobrze powinno byc tak od razu bez tego zamieszania
      6 · Wczoraj o 00:14
      Aneta Rutkowska super wkoncu nowy market a nie .
      jeszcze troche i BIEDRONKOWO by sie z Ciechanowa zrobilo
      2 · Wczoraj o 00:47
      Ewa Słodowska GRATULUJĘsmilesmilesmileBIEDRONEK MAMY ZADUZO TO LIDL BYŁ POTRZEBNY
      1 · Wczoraj o 00:41
      Hubert Seredyński A może trzeba sprawdzić jak powstawały biedroneczki w Ciechanowie Emotikon smile
      1 · Wczoraj o 04:31
      Maciej Świeca No w końcu. Gratulacje 🎊
      4 · Wczoraj o 00:03
      Natalia Kowalska Może nie dobije mniejszych przedsiębiorców, są miasta gdzie jest i lidl i biedronka i tesco i inter i carefour i targowisko i wszystko funkcjonuje, każdy robi zakupy gdzie lubi, dla konsumentów to jest korzystne. Poza tym małe sklepy prywatne mogą działać w niektóre święta a duże nie.
      1 · Wczoraj o 01:19
      Ann Malicka I super ! Nie potrzeba wiecej biedronek. A lidl ma naprawde ciekawe oferty
      Wczoraj o 01:08
      Olga Dąbrowska Wreszcie!
      3 · Wczoraj o 00:03
      Barbara Jarosz teraz czekamy na dach nad bazarkiem/wiaty/ wzorcem moze byc Przasnysz i Strzegowo.......
      3 · Wczoraj o 00:36

3 odpowiedzi

Anna Dubrownik Dobrze, że LIDL będzie tak blisko Emotikon smile
      19 godz.
      Mateusz Makijenko Elegancko Emotikon wink
      3 · Wczoraj o 00:08
      Barbara Piotrowska Super że będzie Lidl a nie Biedronki
      Wczoraj o 05:24
      Michał Śladowski Super wiadomość
      3 · Wczoraj o 03:58
      Grzegorz Tyjeński Brawo! W końcu konkurencja dla biedronki!
      2 · Wczoraj o 02:36
      Mateusz Czerwiński Gratulacje, to naprawde wielki wyczyn. Mozna go porownac do pierwszego lotu w kosmos.
      2 · Wczoraj o 03:54
      Marek Kacprzak Fain6 ze będzie Lidl więcej miejsc pracy bedzie
      17 godz.
      Agnieszka Magdalena Łapin Powinno być jak np w Northern Ireland, że w Lidlu wyroby tylko rodzimych produkcji a nie zagraniczne Emotikon smile
      1 · Wczoraj o 00:54
      Ania Kamisia Rogalska Super bardzo się cieszę Emotikon wink
      1 · Wczoraj o 00:54
      Artur Wasniewski To teraz czas na n.p.Tesco,które mogłoby być wreście w centrum miasta przy deptaku w dawnym domu usług nad obecnym hebe,Pani radna miejska Rybacka i inni właściciele sklepów,narzekają na mało kupujących przy deptaku,a taki sklep niewątpliwie zwiększyłby w dużym stopniu zakupy i przybyłoby dużo kupujących...Emotikon smile
      1 · 23 godz.
      Dawid Kowalski Gecik
      1 · Wczoraj o 03:13
      Dariusz Kaminski START! Lista "społeczna" otwarta na pierwsze zakupy. O czym teraz będą pisać nasi reporterzy?!
      1 · Wczoraj o 00:41
      Aneta Pszczółkowska Bardzo dobrze.
      1 · Wczoraj o 00:04
      Aneta Aneta Właśnie ze powinny być w centrum trochę pomyśleć o starszych osobach i o tych co nie mają samochodu smiledobre miejsce Emotikon smile
      1 · Wczoraj o 00:49
      Aneta Aneta Bardzo dobrze Emotikon smile
      1 · Wczoraj o 00:48
      Raf Ał Popieram!
      1 · Wczoraj o 00:19
      Tomasz Adamkiewicz niech sobie będzie, tylko dla równowagi niech zamkną ze 2 biedry
      1 · 21 godz.
      Patryk Ledzion Gecik.
      1 · Wczoraj o 03:13
      Paweł Szubielski NARESZCIE !!
      1 · Wczoraj o 02:21
      Katarzyna Borkowska Ja tez popieram
      1 · Wczoraj o 00:21
      Wojtech Ogrodziński Wardziniak pewnie jakiś zysk z tych biedronek miał.
      23 godz.
      Agnieszka Koniczuk A na jakiej ul powstanie?
      14 godz.
      Marcin Pyrzyk W końcu
      Wczoraj o 03:47
      Aneta Reszka Brawo!!
      Wczoraj o 01:03
      Joanna Mikolajewska nareszcie dobra wiadomosc
      3 · Wczoraj o 00:30
      Magdalena Potyrała I trzeba było tak od razu. Kto ma iść do sklepiku osiedlowego to i tak pójdzie, więc po co to całe zamieszanie. A ja kupuję w Lidlu w Pułtusku, więc cieszę się, że będzie bliżej.
      Wczoraj o 03:30
      Bart Eek To utrudni życie ludziom, mniejsze sklepiki, kioski itd upadną... a miejsc pracy będzie mniej, tragiczna decyzja Emotikon frown
      17 godz.
      Ingolf Zander So schön, wie die Innenstadt von Ciechanow geworden ist, mit solchen Supermärkten waren die Investitionen wohl umsonst! Macht nicht die selben Fehler wie wir - Partnerstädte sind dazu da, Erfahrungen auszutauschen!
      Zobacz tłumaczenie
      Wczoraj o 00:38
      Kasia Saliszewska Wkoncu Lidl a nie kolejna biedronka Emotikon smile
      22 godz.
      Janusz Witczak Do końca jeszcze daleko. Prawnikowi chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego Emotikon smile
      18 godz.
      Anna Sokołowska w końcu słuszna decyzja, cieszę się bardzo, bo nie będę musiała jeździć do Mławy czy Przasnysza Emotikon smile
      Wczoraj o 01:47
      Maro Marek Maro Jeden z tych radnych to mój sąsiad jak się dowiedziałem że był przeciw to mało szlak mnie nie trafił !!!
      6 godz.
      Cezary Grza Brawo!!! Dość już monopolu Biedronki
      1 · Wczoraj o 01:04

2 odpowiedzi

Monika Tymkowska Super
      Wczoraj o 01:01
      Piotr Simiński W końcu dobra wiadomość. Dobrze, że będzie konkurencja dla biedronki...
      16 godz.
      Anna Kamińska Jestem zadowolona i dumna z naszeg Pana Prezydenta Emotikon smile w końcu ktoś o nas myśli o swoich mieszkańcach Emotikon grin brawo aby tak dalej Emotikon wink
      1 · 18 godz.
      Żaneta Olszak Wkoncu
      19 godz.
      Agnieszka Leszczynska No w końcu pomyśleli popieram
      23 godz.
      Ilona Tomaszewska 😀 super
      Wczoraj o 03:41
      Ewa Jasińska Brawo p. Prezydencie
      Wczoraj o 03:08
      Justyna Delura Mikołajczyk super wkoncu sie doczekamy nie trzeba bedzie jezdzic do innych miast bo bedziemy mieli lidla u nas hip hip huuuurrrrraaaaa Emotikon smile ;0
      Wczoraj o 01:21
      Karolina Kamińska-Dąbrowska Super Emotikon smile Emotikon smile Emotikon smile
      1 · Wczoraj o 00:29 · Edytowany
      Alicja Małkowska Brawo, w końcu i z mieszkańcami ktoś się liczy i z ich głosem.Pozdrawiam.
      2 · Wczoraj o 01:35

1 odpowiedź

Roszkowski Rafał MacDonalda KFC Media Markt jeszcze brakuje no i prawie bedziemy mieć Warszawe
      1 · 23 godz. · Edytowany
      Jakub Kamieniecki Brawo! Świetna decyzja!
      Wczoraj
      --
      • krul_kszysio_1 Re: na poważnie i na wesoło czyli Facebook inacze 05.03.16, 13:12
        Re: Jaka praca w Ciechanowie?
        krul_kszysio_1 05.03.16, 13:11
        Staram się moje chłopcy i dziewczęta jak tylko mogę przeszło rok , by na fejsie mnie coraz więcej z was polubiło za to i owo.
        Jak wiecie zaczynałem jako hejter w PSL przeciw pisiorom i może to jest droga do pracy i stanowisk?

--
        forum.gazeta.pl/forum/f,252370,krul_kszysio_1.html
    • krul_kszysio_1 Re: na poważnie i na wesoło czyli Facebook inacze 09.05.16, 11:42
      Dostałem Złoty Klucz jak złoty pierścionek zaręcz. Dodaj do ulubionych
      krul_kszysio_1 09.05.16, 11:41 skasujcie Link Podziel się Cytuj Odpowiedz
      Nagroda tygodnika Wprost za to jak bardzo staram się realizować swoje pomysły dla Was Kochani.Teraz to dla mnie taki symbol zaręczenia się z Ciechanowem na kolejną kadencję .

--
      forum.gazeta.pl/forum/f,252370,krul_kszysio_1.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka