Dodaj do ulubionych

Po co Polsce stosunki dyplomatyczne z Izraelem?

09.03.18, 17:41
W polityce zdarzają się rzadko mężowie stanu – znacznie częściej mężykowie stanu ( a nawet niekoniecznie zaraz „stanu”, bo tylko swoich żon), a najczęściej osobnicy, których nazwać by można „chłystkami stanu”. Do której kategorii zaliczyć Radosława Sikorskiego? – odpowiedź nie jest trudna. I właśnie „Radek Sikorski” ściągnął ostatnio jak sęp do Warszawy z wyraźną chęcią objęcia przywództwa „zjednoczonej opozycji”, gdy ta – wedle zaplanowanego za granicą harmonogramu – zleje się w jeden polityczny urynał. Swoista koalicja politycznych „szczochów” i „szczyli” – możliwy skrót KSS?…

Sikorski ma pierwszorzędne kwalifikacje do objęcia przywództwa w KSS. Po pierwsze: jest mężem swojej dobrze ukorzenionej żony, więc z przełożeniem bezpośrednim na żydowskie lobby polityczne w Ameryce. To lobby wspiera przedsiębiorstwo holocaust z jego rasistowskimi roszczeniami majątkowymi wobec Polski. Te roszczenia – gdyby zostały zrealizowane – uczyniłyby z Polski żydowską arendę, upragnioną Judeopolonię.

Odnotowałem w historii najnowszej pięć prób jej realizacji .Dwie nie wyszły poza projekty (Federacja Wschodnioeuropejska z 1914 roku autorstwa Żyda Maxa Bodenheimera i „państwo polsko-żydowskie” z 1919 roku wedle pomysłu Żyda, posła tymczasowej Rady Narodowej Żydowskiej do Sejmu Ustawodawczego, Izaaka Grunbauma), trzy weszły w fazę realizacyjną (rządy Bermana, Minca i Zambrowskiego w latach 1945 -56, z pewną kontynuacją aż do roku 1968; „okrągły stół” i rząd Mazowieckiego/Kiszczaka; wreszcie faza obecna na gruncie żydowskich żądań „przedsiębiorstwa holocaust” zza Oceanu). Nawiasem mówiąc- syn tego Grunbauma, Eliezar Grunbaum, był kapo w Auchwitz…

Po drugie: Sikorski podoba się plebsowi stanowiącemu poważna cześć tzw. opozycji totalnej. Po trzecie – da się ugniatać jak ciasto zagranicy: lubi robić polityczne laski, o czym wiemy z nagrań „u Sowy”. Doprawdy, trudno o lepszego kandydata-jednoczyciela dla zlewni KSS!

KSS ma też już gotowy program personalny: Tusk na prezydenta, Sikorski na premiera , a Schetyna na personalnego KSS w tej przygotowywanej Judeopolonii.

Chyba, że sam Naczelnik stanie na jej czele, ubiegając rywali…

Taka smętna wizja politologiczna już się wyraźnie zarysowuje i brakuje tylko kropki nad „i”: jeśli projekt ustawy nr 1226 przejdzie w amerykańskim Kongresie taka kropka zostanie postawiona. Brak jakiejkolwiek reakcji obecnych władz polskich na procedowanie tego projektu w amerykańskim Kongresie zdaje się potwierdzać, że Naczelnik chce ubiec rywali… Zyska w ten sposób, owszem, może jedną kadencję dla rządów PiS(z przyległościami) w Polsce – ale za jaką cenę? Za cenę nieodwracalnych zmian własnościowych w Polsce na rzecz żydowskiego lobby, wyposażonego w międzyczasie w majątek wartości co najmniej 65 miliardów dolarów (a ostatnio żądania żydowskie wzrosły do majątku wartości już 300 miliardów dolarów! Komunistyczna nomenklatura, WSI i SB uwłaszczyły się na przełomie lat 80/90 na mieniu wartości zaledwie kilkunastu miliardów dolarów ukradzionych z FOZZ i kradzionych wcześniej (jeszcze w PRL) za pośrednictwem Pewexu (tego nikt jeszcze nie policzył). Te kilkanaście zaledwie miliardów dolarów pozwoliło postkomunistom zachować potężne wpływy polityczne w Polsce do roku 2015 (wygrana PiS), ale przecież i obecnie wpływy te są jeszcze ogromne. Po prawie 30 latach od tego uwłaszczenia!… Nie trzeba zatem wielkiej wyobraźni politycznej by uzmysłowić sobie, jakie konsekwencje polityczne może mieć przekazanie żydowskiemu lobby politycznemu w Polsce majątku wartości 65 miliardów dolarów (przy optymistycznym założeniu, że nie 300 miliardów dolarów…). Taka Judeopolonia nie byłaby już nawet państwem żydowsko-polskim: byłaby żydowska kolonią .

Tym trudniej zrozumieć milczenie obecnych władz w sprawie ustawy nr 1226 procedowanej w Kongresie amerykańskim i jej „przykrywanie” żałosnym, propagandowym dialogiem zastępczym w sprawie nowelizacji ustawy o IPN… Tymczasem stary żydowski grandziarz Lauder, ze Światowego Kongresu Żydów, opublikował niedawno w „NYT” bełkotliwy, ale podstępny list, w którym obłudnie wzywa władze Izraela do wyciszenia antypolskiej nagonki, wszakże pod warunkiem, że Polska wycofa nowelizację ustawy o IPN i… umożliwi Żydom dalsze kolonizowanie Polski na warunkach przedsiębiorstwa holocaust! Lauder , by się uwiarygodnić jako „ Żyd-propolski”, nawet wypomniał od dawna już nieurzędującemu prezydentowi Obamie, że użył określenia „polskie obozy zagłady” – chociaż wtedy, gdy Obama to powiedział, Lauder zapomniał języka w gębie, podobnie jak ówczesny ambasador Polski w Waszyngtonie, też Żyd.

Nie ulega wątpliwości, że Lauder i jego rasistowski biznes holocaustowy to dzisiaj wróg Polski numer 1. Czy nasze służby mają stosowne dyspozycje w tej kwestii?…

Od 2011 roku państwo Izrael uczestniczy w rasistowskim procederze wyłudzania majątku od Polski poprzez utworzoną wtedy agendę swego rządu HEART (Holocaust Era Asetts Restitution Taskforce), afiliowaną przy Unii Europejskiej. Jeśli więc od 2011 roku państwo Izrael jest wrogiem Polski – jaki jest sens utrzymywania z Izraelem stosunków dyplomatycznych, a już zwłaszcza naajwyższym poziomie, bo „międzyrządowych uzgodnień”?…

Obecna sytuacja sprzyja postawieniu sprawy na ostrzy noża: albo Izrael wycofa oficjalnie swe poparcie dla żądań przedsiębiorstwa holocaust i odetnie się w tym względzie od jego macherów zza Oceanu – albo zerwiemy lub poważnie ograniczymy z nim stosunki dyplomatyczne jako z państwem uprawiającym a n t y p o l s k ą p o l i t y k ę r a s i s t o w s k ą. Takie postawienie sprawy nie tylko nie osłabiłoby naszej pozycji międzynarodowej – ale walnie ją wzmocniło, gdyż rasizm dość powszechnie zarzucany jest polityce żydowskiej.. I właśnie wywołania na forum międzynarodowym tej kwestii – rasistowskich aspektów polityki Izraela – Żydzi obawiają się najbardziej i byłaby to najskuteczniejsza obrona przed ich antypolska propagandą.

Władze Izraela i przedsiębiorstwo holocaust w Ameryce wciągają władze polskie w „dialog na przewleczenie”: aż uchwalona zostanie za Oceanem ustawa 1226. Potem będzie już za późno na obronę…. Na co więc jeszcze czekają polskie władze? Zauważmy przy okazji, że ze środowiska żydowskiego w Polsce nie odezwał się a n i j e d e n g ł o s (!) potępiający rasistowskie roszczenia przedsiębiorstwa holocaust i rządowej agencji Izraela! Piąta kolumna przywarowała, oczekując ostatecznego skoku na kasę…

..Nasuwa się więc z coraz większą pewnością taka diagnoza: władze polskie już skapitulowały i zaakceptowały grabież Polski przez żydowskiego wroga Polski. Skapitulowały łatwo i chętnie wobec żydowskiego rasizmu, a jest to rasizm znacznie głębszy niż był rasizm niemiecki bo znacznie starszy… Żałosne wystąpienie prezydenta Dudy na spotkaniu z Żydami w Krakowie, pełne frazesów i propagandowej retoryki, której nie powstydziłby się Bierut, Gomułka, Gierek z Jaruzelskim na kupę wobec Sowietów – to wymowna oznaka tej kapitulacji. Źle się, chłopcy, bawicie…

Marek Miszalski


--
Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
Edytor zaawansowany
 • rabbi.rozencwajg 09.03.18, 17:58
  Nie wiem co pan chce osiagnac, ale ja pisalem w 1996r (22 lata temu) na grupach dyskusyjnych w j.polskim, ze zyd Stolzman vel A.Kwasniewski spotkal sie z przestawicielami gmin zydowskich w Nowym Jorku "za zamknietymi drzwiami" w tajemnicy przed Polakami, kiedy latem 1996r wyjechal pod pozorem udzialu w otwarciu letnich igrzysk olimpijskich w Atlancie (stan Georgia), co spotkalo sie nawet z krytyka prezesa Kongresu Polonii Amerykanskiej (KPA) Edwarda Moskala.
  Po tamtej wizycie A.Kwasniewskiego w USA posypaly sie zydowskie pozwy do sadow w Nowym Jorku przeciwko Polsce i zydzi domagali sie zwrotu majatkow i odszkodowan od Polski.
  W tamtym czasie nie mialem dostepu do informacji, ktora dotyczyla umowy indemnizacyjnej z 1960r pomiedzy PRL i USA, ktora calkowicie regulowala te sprawy, podobnie jak pozostale umowy indemnizacyjne PRL z Anglia, Francja, Belgia, Holandia etc.
  A poniewaz zydowskie zadania byly coraz glosniejsze, wiec ostrzegalem Polakow, zeby uwazali na warunki wejscia Polski do UE, zwazywszy na fakt, ze w 1997r weszla w zycie nowa konstytucja Stolzmana, oparta na konstytucji stalinowskiej z 1952r, w ktorej Art 90 zezwalal instytucjom panstwowym w Polsce na przekazanie swoich obowiazkow instytucjom miedzynarodowym.
  Z tym rowniez byla zwiazana sprawa niemieckiej konstytucji przedwojennej, ktora uznawala Pomorze, Slask i pas ziemi o szerokosci 200 km na wschod od rzeki Odry (az do Poznania) za ziemie niemieckie.

  W 2003r odbylo sie referendum w sprawie wejscia Polski do UE, ktore nie spelnilo podstawowych wymagan referendalnych, gdyz frekwecja wyniosla ponizej 50 procent (okolo 43 procent) , ale SN w Polsce uznal referendum za wazne i zlamal tym samym prawo w Polsce.

  Pisalem rowniez w 2006r, ze zydzi, ktorzy zlozyli pozwy przeciwko Polsce po wizycie Stolzmana w USA w 1996r przegrali sprawe w amerykanskim sadzie w Nowym Jorku, ktory uznal zydowskie zadania za bezpodstawne w/g prawa amerykanskiego i prawa miedzynarodowego.
  W zwiazku z tym na podstawie prawa amerykanskiego i prawa miedzynarodowego (prawo zaakceptowane przez prezydenta G.Forda w 1976r) , ZYDOM NIE NALEZA SIE ODSZKODOWANIA OD POLSKI.

  Pamietam, ze R.Sikorski bedac ministrem MSZ powolywal sie na umowe indemnizacyjna pomiedzy PRL i USA z 1960r i byl przeciwny wyplaceniu zydom odszkodowan od Polski, pomimo tego, ze zydowskie organizacje z USA prowadzily anty-polska propagande i bezczelnie domagaly sie odszkodowan od Polski, ktore w ogole nie naleza sie zydom.
  Nie patrzac na maski pod jakimi wystepuje R.Sikorski, Sikorski okazal sie wtedy mezczyzna z jajami, podczas gdy preZYDent Polski L.Kaczynski i reszta zydow u wladzy w Polsce nabrala wody w usta i milczala, co tez ma swoja wymowe. Niemiej jednak zydzi u wladzy w Polsce dzialali po cichu i w tajemnicy przed Polakami realizowali zydowskie zadania, poczawszy od zaklamywania polskiej historii i promowaniu zydowskich klamstw o holokauscie w mediach i podrecznikach szkolnych, poprzez wyplacenie odszkodowan (100 euro) dla 50 tysiecy "cierpiacych zydow" w czasie II w.s. i w czasie okresu stalinizmu (czytaj: zydowskiej dyktatury w powojennej Polsce) , a skonczywszy na finansowaniu budowy muzeum holokitu za 300 milionow zl i finansowaniu porzadkowania zydowskiego smietnika za 100 milionow zl w Warszawie, oczywiscie z pieniedzy polskiego podatnika, poniewaz caly zydowski system w III RP opiera sie na podatkach, ktorymi Polacy sa najbardziej obciazeni.

  Pan, panie M.Miszalski uzywa takich okreslen, jak: "nasze sluzby", "wladze polskie" i uwaza A.Dude za osobnika, ktory rzekomo skapitulowal przed miedzynarodowka syjonistyczna i jej zadaniami finansowymi.
  Faktem z kolei jest, ze ani wladze, ani sluzby nie sa polskie, czego dowodem jest uklad zydow z PZPR z zydami z KOR i Solidarnosci z 1989r.
  Ponadto zyd L.Kaczynski na prywatnym spotkaniu z zydami w izraelskim knesecie w 2006r powiedzial, ze niezaleznie od tego, ktora partia polityczna bedzie u wladzy w Polsce to beda realizowane interesy Izraela.
  To jest dowod panie M.Miszalski, ze Polska rzadza ZDRAJCY, zdrajcy z ukladu "okraglego stolu" , ktory trzeba rozp*erdolic, zeby cokolwiek zmienic w Polsce, w przeciwnym wypadku Polacy beda ciagle oglupiani, a Polska okradana przez miedzynarodowe zydostwo i zlodziejska mafie u wladzy w Polsce, uwiklana w setki afer i naduzyc w latach 1980-tych, 1990-tych i 2000-cznych na SETKI MILIARDOW DOLAROW AMERYKANSKICH, co jest glowna przyczyna RUINY GOSPODARCZEJ , EKONOMICZNEJ I FINANSOWEJ POLSKI.
  Bez odebrania rozkradzionego za bezcen polskiego majatku narodowego i wprowadzenia w zycie prawdziwie polskiej konstytucji nie ma szans na przywrocenie normalnosci w Polsce w sferze gospodarczej, ekonomicznej, finansowej, politycznej, historycznej etc.
  Zgadzam sie z tym i dodam, ze Izrael w ogole nie jest potrzebny Polsce.
  Izrael to PASO-ZYD, ktory zyje m.inn. kosztem Polski i innych krajow Europy skupionych w UE, ale glownie kosztem amerykanskiego podatnika.
  Od prawie 25 lat polecam Polakom stosowanie sie do PIECIU PRZYKAZAN POLAKA:
  1. Nie kupuj u zyda.
  2. Nie pracuj u zyda.
  3. Nie pozyczaj u zyda.
  4. Nie glosuj na zyda.
  5. Zwalczaj zydowskie zlo, zeby cie nie opanowalo.

  MADRY POLAK TO SWIADOMY POLAK !
  Kto nie przestrzega 5-ciu przykazan Polaka staje sie ofiara PASO-ZYDOW.
  A przeciez te przykazania sa pokojowa forma odsuniecia zydostwa o wladzy i wplywow m.inn. w Polsce i opieraja sie na prostych zasadach, ktore sa zrozumiale dla osob potrafiacych czytac, co jest osiagalne dla uczniow I-szej klasy szkoly podstawowej, ktora ja skonczylem z wyroznieniem, zamiast rzucac w szkole kamieniami i dlatego rozumie zjawiska zachodzace w Polsce i na swiecie.
  Jak to jest panie M.Miszalski, ze wielka liczba Polakow ma skonczone studia, a mimo tego sa niewolnikami i pokarmem dla PASO-ZYDOW, co tez jest jedna z wielu przyczyn, ktore szkodza Polsce i Narodowi polskiemu i te szkody wlasciwie ciagna sie calymi latami.
  Ani zydostwo u wladzy w Polsce, ani zydostwo z Episkopatu, a tym bardziej zydo-masonski Watykan nie nazywaja zla po imieniu, mniejsza o zydowskie media, ktore piora Polakom mozgi przez 24/7.
  Ale to nie zwalnia Polakow od poszukiwania prawdy, ktora ich wyzwoli, poniewaz prawda demaskuje klamstwa i zlo, ktore sa glowna przyczyna slabosci i zniewolenia Polski i Polakow.

  fiesta

  --
  Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
  Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
 • dunajec1 09.03.18, 22:08
  Zydzi i rudzi na Madagaskar?
  "Jak trwoga to do Boga
  Jak biyda to do zyda
  Po biydzie
  caluj mnie w rzyc zydzie..."

  No!
 • psi-arz 11.03.18, 04:22
  Czy ktoś czyta te bzdury ?
 • rabbi.rozencwajg 11.03.18, 12:10
  psi-arz napisał:
  Czy ktoś czyta te bzdury ?
  ----------------------------------
  Wszyscy czytają, ale beznapletkowcy plują.
  --
  Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
  Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
 • elizabeth7 12.03.18, 08:43
  tego się przeczytać nie da. Takie brednie.
 • voxave 16.03.18, 09:52
  No wLaśnie poco?
 • snajper55 16.03.18, 12:33
  Polakowi potrzebna jest jedynie miłość do Ojczyzny. A Ojczyzna to matka, a matki się nie pier...

  S.
  --
  ????????? ?????
 • japaszc 16.03.18, 14:14
  Polski rząd to Mafia, mafia która widzi tylko swoich. Po co tyle razy Duda jeżdził do Izraela ? Dlaczego tyle się kraczy i tylko prawda jest jedna - czyli prawda żydowska - w Naszej Ojczyżnie i na świecie. To jest zwykły bandytyzm .
  1. Winna jest żydowska religia - to żyd i Watykan pod znakiem krzyża, tępili "pogan" mordowali i grabili przez wieki cały świata - to skarby trafiały do żydów i Watykanu. I to żyd i Watykan powinni zwrócić zagrabione mienia.
  2. Religia żydowska oparta jest na zmyśleniach i przywidzeniach - zacznę od ; grobu tzw. Jezusa - od tego momentu istnienie chrześcijaństwo - do grobu poszły 3 panie, grób był pusty - uznano , że Jezus zmartwychwstał - po kilku dniach 3\ 5 proroków niby widziało Jezusa ...CUD czy przywidzenie ? !
  3. Spisano i głoszono ...tę żydowską "prawdę"
  4. Pod znakiem krzyża \ Templariusze, Krzyżowcy i Krzyżacy \ mordowali i grabili.
  5. za tymi rycerzami "maszerowali żydzi ....i zasiedlali.
  6 . Ile tego bagna trafiło do Naszego kraju ?
  Przez kilkanaście wieków mordowano i grabiono - dlaczego o tym bezczelny żyd nie mówi? Liczy się i ważna jest tylkko prawda żydowska .
  Dość chamstwa i obłudy żydowskiej .
  Proszę zobaczyć jak bezczelnie oskarżają wszystkich .
  przypomnę to żydzi po II wojnie światowej - bez ostrzeżeni wywołali 2 wojny na bliskich wschodzie zabijając setki tysięcy ludzi - to żydzi bez dochodzenia i sądów, strzelają do arabów ...to jest normalne....NIE .. to bandytyzm.
  To żydowska religia mordowała tysiące ludzi i niszczyła NAUKĘ ...bo.....to nauka obalała żydowskie głupoty .
  A żydzi cały czas szukają, szukają, ...i gadają, gadają...żydowska głupia gadanina . Szukają i już, już bliscy są prawdy..
  Skąd to znamy....taką głupotę za nasze pieniądze kradnie żyd Maciarewicz. ... a Naczelny Wariat głosi "prawda jest b lisko ..... a teraz za sprawą suwerena wolno i należy kraść wszytko...... Oczywiście komisja fachowców na niczym się nie zna ....a żyd dalej mataczy i kombinuje .
  To jest bandytyzm ....dość bezczelności i kłąmstw.
  Ja apeluję by położyć kres ...chamstwu.
  Dość tych bezczelnych żydów ....von z Naszej ojczyzny . Żydzi nie potrafią normalnie żyć wśród ludzi . O tym przekonali się już 3 tys lat temu Egipcjanie i żydów wygnali. By mieć normalność ...trzeba ich z Polski wygnać ..
  Nie znoszę głupoty i chamstwa ....a nauką pokazuje , że to nie bożek żydowski stworzył świat w 6 dni ...to byłoby około 100 tys lat wstecz ........lecz świat istnieje 5 - 10 miliardów lat. - po udowodniła nauka...i prawdopodobnie mieliśmy ingerencje "obcych " lub dokładnie obcy stworzyli naszą inteligencję .
  A z ambony słyszymy głupoty . Do tych głupot chrześcijaństwo "utajniło" jakieś 3-5 ksiąg tzw apostołów.
  No i koniec zapytam ; dlaczego to kapłani nie boją się piekła - bo go nie ma .
  Dość głupot i dość żydostwa,
  Wszystkim też polecam książki Stephen Hawkinga.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.