Dodaj do ulubionych

Wypada czy nie

02.01.19, 18:18
Co dzisiaj wolno (wypada) a co nie? Ostatnio jadąc pociągiem w przedziale, nagle na przeciwko mnie siedząca dama? wyjęła pilnik i zamaszyście zaczęła piłować paznokcie u wszystkich palców (u rąk). Trochę mnie to zmierziło, opiłki leciały na mnie. A może jestem przewrażliwiony?
Edytor zaawansowany
  • snajper55 02.01.19, 21:56
    t-zorro napisał(a):

> Co dzisiaj wolno (wypada) a co nie? Ostatnio jadąc pociągiem w przedziale, nagl
    > e na przeciwko mnie siedząca dama? wyjęła pilnik i zamaszyście zaczęła piłować
    > paznokcie u wszystkich palców (u rąk). Trochę mnie to zmierziło, opiłki leciały
    > na mnie. A może jestem przewrażliwiony?

Gdy podajesz rękę damie to też masz kontakt z jej paznokciami. To cię nie brzydzi?

S.
    --
    Panzerlied
  • t-zorro 03.01.19, 11:22
    Rozumiem, tobie to nie przeszkadza. Nawet gdyby to robił ksiądz 😋
  • snajper55 03.01.19, 17:58
    t-zorro napisał(a):

> Rozumiem, tobie to nie przeszkadza. Nawet gdyby to robił ksiądz 😋

A nawet zakonnica. :)

S.
    --
    Modlitwa o wschodzie słońca
  • t-zorro 04.01.19, 18:36
    Również spotkałem się w przedziale kolejowym z malowaniem ust, obcinaniem paznokci (u rąk), lakierowaniem włosów środkiem w aerozolu… Pewne sprawy załatwia się w toalecie, a nie na oczach innych. Mnie to razi, ale może „nic co ludzkie nie powinno być obce”.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.