Dodaj do ulubionych

Polska stolicą europejskich libacji alkoholowych?

09.04.19, 13:33
Do tego kontrowersyjnego tytułu skłoniły mnie nowe artykuły o pijanych anglikach pokazujących swoje genitalia na rynku w Krakowie. Niestety, polskie miasta wyrobiły sobie opinię miejsc gdzie możesz pić ile wlezie, bezkarnie robić co ci się tylko podoba. Ludzie przyjeżdżają do Polski by za śmieszne pieniądze przeżyć imprezy życia, pełne przygodnego seksu. Anglicy od lat robią sobie prywatny folwark z Polski, latają po miastach z fujarami na wierzchu, przecież mogą. W Polsce nie spotka ich żadna kara. Przecież oni są z zagranicy!!! Nie możemy ich ukarać!!! Gdy Polak obnaża się przed nieletnimi to grozi mu więzienie, ale obcokrajowiec? On ma inne prawa. A później Polacy zachwycają się gdy jakiś obcokrajowiec w YouTube pochwali nasz kraj, że jest piękny i przyjazny. I tani!!! Tak drodzy Polacy, tani, dlatego tu przyjeżdżają.

turystyka.wp.pl/nadzy-na-krakowskim-rynku-media-naglasniaja-sprawe-6368454051726977a/komentarze
m.krakow.eska.pl/newsy/krakow-turysci-znow-dali-popis-i-chwalili-sie-przyrodzeniem-w-centrum-miasta/766568
Edytor zaawansowany
 • pies.na.czarnych 09.04.19, 13:42
  Angielscy kibole znani sa w calej Europie. Najlepszym na nich sposobem jest: "lac i patrzec czy rowno puchnie".

  --
  Uwaga szczur!
 • foxyking93 09.04.19, 13:57
  Tyle że to nie są kibole a zwykli, szerzący swoją kulturę turyści angielscy. Normalnie dramat.
 • t-zorro 10.04.19, 18:06
  No cóż, pod tym względem (bezkarnego „swobodnego” zachowania, nie mylić z wolnością) faktycznie Polska jawi się rajem na ziemi. Oczywiście dla agresora, a nie dla rezydenta. Zobacz wątek „Cisza nocna”.
  Przepisy niby są choć nieprecyzyjne. I wciąż brak woli zdecydowanego działania. A w przypadku obcokrajowca, to już w ogóle pełny liberalizm. Bo przecież jesteśmy gościnni, tolerancyjni. A na dodatek i kłopoty z przedstawicielstwami obcego kraju by były. A tak spokój… A jak ktoś poszkodowany, to przecież są sądy.
  Póki co, wciąż obowiązuje powyższa mentalność.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka