Dodaj do ulubionych

Podłość ludzka

17.07.19, 16:21
Zastanawiam się czy to jeszcze jest Polska, czy państwo wyznaniowe, bo jak się nie jest żonatym i do tego nie jest się katolikiem, to śmietnik i ulica.
Do łomianek przyjeżdżają gnoje i chłopy co mają obcisłe portki, normalne cioty...I ich na mnie napuszczają@ ja raz jestem robiony ciotą, a innym razem pedałem....
Takich skurwys.... zwożą, którzy niszczą i się jeszcze śmieją, tego jeszcze w Łomiankach, nie było. To są katolicy, a niszczą jak hitlerowcy z SS, to jest Polska demokratyczna!! Krzyczą, że wynocha z naszych łomianek!! Tu miejsca niema dla innych, tylko katolicy i katolickie rodziny. Ba wszyscy świętych grają. Zniszczyli mnie z zawiści i podłości, i te skurw... jeszcze są na wolności. Takich samych skurwysy... trzymał inspektor Warcholak w agencji ochrony SKORPION ja tam byłem trędowaty i dostałem żółty identyfikator inny niż pozostali pracownicy, wówczas niewiedziałem o tym, byłem chyba jedyny niekatolik i dlatego inny identyfikator? To jest przecież Polska katolicka!! Trudno jest mi podłość tych ludzi opisać.. ale wiem po co blokować każą pracę jak się da, bo chciwość ich granic niema, chcieli by ci wielcy katolicy parobka mieć. Za miskę zupy cały dzień pracować.
Edytor zaawansowany
  • t-zorro 19.07.19, 05:58
    A można jaśniej. Po otrzeźwieniu? Zrozumiałem, iż niszczą cię katolicy, cioty, inspektor W. i inne skurw… Musisz ciężko pracować, bo jesteś nieżonaty i niekatolikiem?
    Zawsze możesz zmienić kraj, skoro ten ci niemiły. Po doświadczeniach pracy u Anglosasów lub Germanów może wspomnisz Polskę. :)
  • tygrys3000 19.07.19, 19:02
    W Anglii lub Niemczech trzeba się tylko trzymać z daleka od polaków....Bo to Polacy kantują i okradają..apropo podatki się zapłaciło za wynajmowanie/ @
  • ktos_z_kosmosu 17.08.19, 23:18
    tygrys3000 napisał:

> W Anglii lub Niemczech trzeba się tylko trzymać z daleka od polaków.

A Anglicy i Niemcy będą się trzymać z daleka od ciebie i zajś dupa mokra.
  • tygrys3000 23.07.19, 13:15
    A nasram tą polską sprawność!!! Trzeba szanować ich kulturę i tradycje a nie ładować swoje!!! Tacy są Anglicy i Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy,Norwedzy itd....A w tym kraju to na każdym kroku kantują i okradają człowieka i to jeszcze w majestacie prawa jest!! To polska sprawiedliwość a ja sram taką sprawiedliwość!!!
  • krzy-czy 16.08.19, 10:13
    a tak przeważnie to ło cuż siem rozchodzi????
  • ktos_z_kosmosu 17.08.19, 23:28
    Tak w ogóle, to z kim ty się zadajesz, z emerytami policyjnymi, co to im otok mózgi uciskał i karkami na których opierają się puste czachy?
    Chłopie zrób coś z sobą. Poducz się czegoś, popracuj nad sobą, a łatwiej będzie ci zmienić profil na taki, gdzie trafisz na normalnych ludzi.
    To wykonalne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka