Dodaj do ulubionych

co sprezentować rodzicom?

22.08.19, 08:58
Niedługo mój ślub - świetna kobieta tafiła mi się jak ślepej kurze ziarno i jakimś cudem nie spieprzyłem wszystkiego koncertowo, jak to było wcześniej przez całe moje życie ;)
Teraz szykuję się do uroczystości i boję się, że znowu walnę jakąś gafę - podobno teraz jest taki zwyczaj, że Państwo Młodzi w trakcie wesela wręczają swoim rodzicom jakieś prezenty. Tak w ramach podziękowania za wychowanie, wsparcie etc. Tylko co nadaje się na taki podarunek, a czego pod żadnym pozorem nie kupować i nie dawać?
Edytor zaawansowany
  • snajper55 22.08.19, 21:56
    chiauci napisał(a):

> Niedługo mój ślub - świetna kobieta tafiła mi się jak ślepej kurze ziarno i jak
    > imś cudem nie spieprzyłem wszystkiego koncertowo, jak to było wcześniej przez c
    > ałe moje życie ;)
    > Teraz szykuję się do uroczystości i boję się, że znowu walnę jakąś gafę - podob
    > no teraz jest taki zwyczaj, że Państwo Młodzi w trakcie wesela wręczają swoim r
    > odzicom jakieś prezenty. Tak w ramach podziękowania za wychowanie, wsparcie etc
    > . Tylko co nadaje się na taki podarunek, a czego pod żadnym pozorem nie kupować
    > i nie dawać?

Może zapytaj o to na forum Savoir vivre? Tu raczej niewiele osób zagląda. :)

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • chiauci 26.08.19, 09:42
    Przemyślałem trochę tę kwestię przez weekend i stwierdziłem, że w takich kwestiach jak prezent dla rodziców ślub potrafi przyprawić o prawdziwy ból głowy - i dlatego nie ma co przesadnie kombinować. Najlepiej dać coś uniwersalnego, praktycznego, ale z osobistą dedykacją. Na przykład komplet szklanek z karafką. Albo medalik dla każdego z 4 rodziców, byle tylko było widać, od kogo i z jakiej to okazji.
    Co sądzicie o takim pomyśle???
  • t-zorro 26.08.19, 10:24
    Jeszcze przemyśl czym ma być napełniana karafka i czyj wizerunek ma być na medalikach :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka