Dodaj do ulubionych

Co chce osiągnąć?...

21.10.19, 21:47
Mam pytanko:
Przytrafił się romans żonatemu facetowi po 50siątce. Żona jego to jakoś odkryła i przy tej okazji ma mój numer telefonu.
Od tego momentu wydzwania do mnie regularnie...
Rozumiałabym, gdyby ona na mnie wrzeszczała albo coś konkretnego chciała. Ale to są tylko głuche telefony i w dodatku nie pokazuje swojego numeru.
Ja jestem gotowa z nią porozmawiać, ale technicznie nie mam jak. Gdy wreszcie odbieram takie połączenie, to nikt się nie odzywa i nie dochodzą żadne dźwięki. Głucho.
Przestałam ostatnio odbierać te połączenia. A dziś w ogóle zablokowałam takie połączenia.

Nie chodzi mi tu o Wasze opinie jaka ja jestem suka.
Interesuje mnie o co może jej chodzić?... Co może takim zachowaniem osiągnąć?
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: Co chce osiągnąć?... 22.10.19, 11:49
      Faceta nie ma w domu. Może jest u innej. Stąd c.c. śledzenia swojego chłopa przez żonę. Te głuche telefony.
      Może też chce ona nagrać Twój głos lub przyspieszony oddech.... do swoich dowodów w sprawie, z mężem.
      • czuk1 Re: Co chce osiągnąć?... 22.10.19, 11:50
        Faceta nie ma w domu. Może jest u innej. Stąd c.d. śledzenia swojego chłopa przez tę żonę. Te głuche telefony.
        Może też chce ona nagrać Twój głos lub przyspieszony oddech.... do swoich dowodów w sprawie, z mężem.
    • snajper55 Re: Co chce osiągnąć?... 22.10.19, 14:44
      zabieganab napisała:

> Mam pytanko:
      > Przytrafił się romans żonatemu facetowi po 50siątce. Żona jego to jakoś odkryła
      > i przy tej okazji ma mój numer telefonu.
      > Od tego momentu wydzwania do mnie regularnie...
      > Rozumiałabym, gdyby ona na mnie wrzeszczała albo coś konkretnego chciała. Ale t
      > o są tylko głuche telefony i w dodatku nie pokazuje swojego numeru.
      > Ja jestem gotowa z nią porozmawiać, ale technicznie nie mam jak. Gdy wreszcie o
      > dbieram takie połączenie, to nikt się nie odzywa i nie dochodzą żadne dźwięki.
      > Głucho.
      > Przestałam ostatnio odbierać te połączenia. A dziś w ogóle zablokowałam takie
      > połączenia.
      >
      > Nie chodzi mi tu o Wasze opinie jaka ja jestem suka.
      > Interesuje mnie o co może jej chodzić?... Co może takim zachowaniem osiągnąć?

Skąd wiesz kto do Ciebie dzwoni?

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • zabieganab Re: Co chce osiągnąć?... 22.10.19, 19:32
        Nigdy do tej pory nie miałam połączeń bez numeru telefonu.
        Gdy się wtedy romans wydał, jego żona zadzwoniła do mnie nie pokazując swojego numeru telefonu i nagrała się na sekretarkę.
        Stąd domyślam się że to ona wydawania.
        • snajper55 Re: Co chce osiągnąć?... 23.10.19, 11:20
          zabieganab napisała:

> Nigdy do tej pory nie miałam połączeń bez numeru telefonu.
          > Gdy się wtedy romans wydał, jego żona zadzwoniła do mnie nie pokazując swojego
          > numeru telefonu i nagrała się na sekretarkę.
          > Stąd domyślam się że to ona wydawania.

Wiele osób dzwoniąc nie pokazuje swojego numeru. Nie masz żadnych podstaw aby twierdzić, że to ona dzwoni.

S.
          --
      • czuk1 Re: Co chce osiągnąć?... 23.10.19, 09:01
        snajper55 napisał:
        > Skąd wiesz kto do Ciebie dzwoni?

A kto inny (jak nie będący w kręgu zainteresowanych ) ma potrzebę ustalenia stanowiska żony w tej sprawie ? Może to być mąż lub jego kochanka.
        • snajper55 Re: Co chce osiągnąć?... 23.10.19, 11:18
          czuk1 napisał:

> snajper55 napisał:
          > > Skąd wiesz kto do Ciebie dzwoni?
          >
          > A kto inny (jak nie będący w kręgu zainteresowanych ) ma potrzebę ustalenia s
          > tanowiska żony w tej sprawie ? Może to być mąż lub jego kochanka.

Nie za bardzo rozumiem. Ten co się nie odzywa "ma potrzebę ustalenia stanowiska żony w tej sprawie"??? Skąd wiesz?

S.
          --
          • zabieganab Re: Co chce osiągnąć?... 23.10.19, 20:47
            no właśnie ja tego też nie kumam..... bu a ha ha haaaa
            ktoś do mnie wydzwania. Połączenia są 2-3 razy w tygodniu i to zawsze 3-4 razy połączenie za połączeniem.
            To nie jest przypadek. Generalnie nie odbieram. Ale czasem jednak odbieram i z drugiej strony nikt nic nei mówi. Nie słychać zadnych odgłosów... Po ok. 1 minucie połączenie jest przerywane.
            Owszem można mieć takie połączenia, ale ja do tej pory miałam takie może raz w roku. A teraz regularnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka