Dodaj do ulubionych

sejm IX kadencji jest pełną emanacją pol społeczeń

30.10.19, 13:59
Czegoś takiego nie mieliśmy od 1991 roku żeby wszystkie ogólnopolskie komitety wyborcze przekroczyły próg. (wtedy w 1991 progów nie było). odsetek głosów zmarnowanych nie przekroczył nawet 1%. w 1997 r takich zmarnowanych głosów było 12% a przecież AWS i SLD to były koalicje skladajace sie z kilkudziesięciu mniejszych podmiotów! Nie mówię już o 1993 kiedy to prawie cała prawica znalazła się poza parlamentem choć zagłosowała 1/3 głosujących wtedy Polaków. Ten nowowybrany A.D 2019 jest najbardziej reprezentatywnym sejmem w historii poza już wspomnianym rokiem 1991. w ramach PiS mamy też Porozumienie oraz Solidarna Polskę oraz pojedynczych republikanów i PSL Piast. w Ramach KO poraz pierwsi dostali sie lewaccy zieloni a także resztka Nowoczesnej i Inicjatywy dla Polski odprysku z SLD. Co do SLD to z jej list dostali się ludzie z Wiosny oraz neomarksiści z Razem co zwykle idą osobno.. PSL też nie szedł sam a z Kukizem i z EDkami odpryskiem z dawnej Unii Wolności (mają jednego posła) Kukiz 6. No i Konfederacja która składa sie z Korwinistów (5) i Ruchu Narodowego też 5. oraz jednoosobowo jakiś nieznany mi komitet reprezentowany będzie przez tradycjonalistę G Brauna.. Mamy zatem pełne spektrum postaw światopoglądowych.. mamy lewackich ultrasów obyczajowych ukrywających si pod literkami LGBT mamy feministki, wojujących ekologów mamy też katolickich tradycjonalistów skupionych wokół Ruchu Narodowego i części PiS (Solidarna Polska) mamy ultraliberałów od Korwina Mikke lesaferystów czy jak im tam..partia Kierowców (Braun?).. słowem dla każdego coś miłego.. wszystkie poglądy będą w sejmie IX kadencji reprezentowane. Polacy stali się 13.X 2019 r narodem społeczeństwem w pełni demokratycznym i dojrzałym.. oby to było utrzymane w kolejnych wyboach..
Obserwuj wątek
  • snajper55 Re: sejm IX kadencji jest pełną emanacją pol społ 30.10.19, 16:04
   Osiołku, pod literami LGBT nie ukrywają się żadni lewaccy ultrasi obyczajowi. Literki LGBT oznaczają ludzi nieheteroseksualnych, którzy już dziś nawet w Polsce się nie ukrywają. L - od lesbijki, G - od geje, B - od biseksualnych i T - od transpłciowych. A wystarczyłoby Wiki poczytać i byś się tak publicznie nie kompromitował.

   Orientacja płciowa nie ma nic wspólnego z ideologią, której jest się zwolennikiem. Można być gejem i nazistą, jak Kaczyński, czy konserwatywnym kalifornijskim senatorem, jak Roy Ashburn.

   S.
   --
   Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka