200 tys. młodych ludzi na polach w Lednicy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy wszyscy oni nie uznają seksu przedmałżeńskiego?
    • ...tzn. to się oficjalnie 'formacja' nzaywa, bo indoktrynacja źle się kojarzy.. ;D
    • Gość: ddm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 20:53
      W zeszłym roku też miało być 180tys, a ci co widzieli mówili o najwyżej o
      130tys. To oczywiście i tak piękna liczba, ale nie naciągajmy.
      • Gość: langwer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 21:03
        Nie ważne czy 10.000 mniej czy więcej,ważne że młodzi potrafią się skrzyknąć i
        być sobą tak jak lubią i to Cię boli stary komuchu.
        • Gość: sceptyk IP: *.adsl.hansenet.de 04.06.05, 21:10
          Pewnie jabole byly za darmo
          • Gość: Kaczor IP: *.qc.sympatico.ca 04.06.05, 22:07
            Byc sceptykiem na trzezwo jest strasznie ciexko. Pan Sceptyk sadzi oczywiscie
            po sobie. Za jabola pojdzie na kazde zebranie kazdej organizacji. Powodzenia
            panie Sceptyk. Chce wierzyc, ze siarka nie zniszczyla calkowicie przestrzeni
            zawartej pomiedzy uszami.
          • Gość: szpaku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 09:28
            oj nie wiesz co mowisz...
            a ludzi bylo napewno z 200 tys..wszystkie osoby i grupy zorganizowane byly
            rejestrowane, bylem tam pierwszy raz i przyznam, ze to naprawde ciekawe
            doswiadczenie...i naprawde byl spokoj
        • Gość: jj IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 04.06.05, 21:47
          NAZI zawsze wątpią w fakty
    • Gość: sceptyk IP: *.adsl.hansenet.de 04.06.05, 21:12
      do takiego nalotu odmincow
    • Gość: Nieduczony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 21:32
      a kiedy Prusy utraciły "suwerenność"?????chyba w 1918?? a dzisiejsze Niemcy to wczorajsze Prusy. Co za brednie ze kraje które nie sa chrześcijańskie muszą zniknąć.
      • Gość: Haggis IP: 82.195.104.* 04.06.05, 22:45
        Gość portalu: Nieduczony napisał(a):

> a kiedy Prusy utraciły "suwerenność"?????chyba w 1918?? a dzisiejsze Niemcy to
        > wczorajsze Prusy. Co za brednie ze kraje które nie sa chrześcijańskie muszą zni
        > knąć.

Oj, Niedouczony, bardzo stosowny pseudonim sobie dobrałeś. Prusowie byli
        Słowianami i z Niemcami nie mieli nic wspólnego.

Miał rację abepe Muszyński mówiąc, że Prusowie, nie przyjmując chrześcijaństwa,
        przestali istnieć. Zapomniał tylko dodać, że (w imię chrześcijańskiej miłości
        bliźniego, rzecz jasna) zostali wybici przez Krzyżaków. Ci którzy przetrwali
        zostali później albo zniemczeni, albo spolonizowani, albo zlitwinizowani. I taki
        był koniec pogańskich Prusów.
        • A Ormnianie zostali wybici przez Turków na początku 20 wieku, bo nie przyjęli
          islamu. Jak rozumiem Muszyński powinien uznać to za przejaw wyższości muzułmanów
          nad chrześcijanami?
          • Gość: Haggis IP: 82.195.104.* 04.06.05, 22:59
            A gdzie ja piszę o Muzułmanach?

Chciałem tylko zwrócić uwagę, że jak już się mówi o skutkach przyjęcia bądź
            nieprzyjęcia chrześcijaństwa, należy pamiętać o kontekście historycznym. Mieszko
            przyjął chrześcijaństwo nie dlatego, że mu nagle łuski z oczu opadły i się
            nawrócił, ale dlatego, że był pragmatycznym politykiem i wiedział, że to
            zapewnia przetrwanie jego państwu. Prusowie (i parę innych narodów) tego nie
            zrozumieli i dlatego zostali eksterminowani.
        • Gość: feliX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 23:37
          wszystko zgoda, tyle tylko, że Prusowie nie byli Słowianami, a Bałtami :)

pozdro
      • Że zacytuję Wieszcza. ;-)
    • Gość: Kaczor IP: *.qc.sympatico.ca 04.06.05, 22:04
      A co powiesz o sobie?? Moze ty uwazasz, ze tak powinno byc?
    • Gość: pies na czarnych IP: *.asko / 82.177.183.* 04.06.05, 22:08
      O kurrrrka wodna!!!!!Ile to prezerwatyw pójdzie!!!!!
    • Gość: ak IP: *.crowley.pl 04.06.05, 22:15
      jak zwykle denny, powierzchowny... nie wszystkich oczywiście, ale zdecydowanej
      większości
      nawet szkoda ciągnąć jakikolwiek z wątków
      • Gość: feliX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 22:25
        zgadzam się z przedpiszcą. ale jest takie fajne przysłowie - psy szczekają,
        karawana jedzie dalej. drodzy prześmiewcy! oprócz kultury życzę Wam wizyty pod
        Rybą. zobaczcie to, co my, przeżyjcie to, co my, a potem zapraszam do rozmowy.

i gratuluję zdolności do rozpętywania "polskiego piekiełka"

<><
    • Witajcie!
      Mam pytanie do uczestników spotkań młodzieży w Lednicy. Co rozumiecie pod
      pojęciem wartości chrześcijańskich i jak chcecie ich bronić? Jaki model Kościoła
      jest Wam bliższy: model toruński (Rydzyk) czy krakowski (Tischner)?
      Co do samego spotkania..., nie mam nic przeciw, widzę w takich inicjatywach
      wielką wartość wspólnoty dla ludzi w nich uczestniczących i pod tym względem Wam
      zazdroszczę. Mnie niestety wykluczyliście z Waszego szacownego grona.
      Nie zgadzam się natomiast ze zdominowaniem przez "Lednicę" czołówek
      telewizyjnych serwisów informacyjnych. Czy jest to najważniejsze w dniu
      dzisiejszym wydarzenie w Polsce i na świecie?
      --
      Kaczki z Nowej Paczki - Dziub Dziub...
      • Gość: feliX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 23:04
        cześć. wartości chrześcijańskie są od zawsze te same. Ewangelia jest
        przesłaniem miłości - człowieka do człowieka, Boga do człowieka i człowieka do
        Boga. Cała reszta jest tego pochodną.

Nie ma czegoś takiego, jak kościół Rydzyka i Tischnera. Jest Kościół Chrystusa,
        z wielkością i małością człowieka, ze świętością i grzechem, ze wszystkim, co
        ludzkie.

i jeszcze - dlaczego twierdzisz, że ktoś Cię wykluczył?
        • Felix, czy Ty może kiedyś (jesienią) dyskutowałaś z niejakim praptakiem o
          aborcji?
        • Gość portalu: feliX napisał(a):

> wartości chrześcijańskie są od zawsze te same. Ewangelia jest
          > przesłaniem miłości - człowieka do człowieka, Boga do człowieka i człowieka do
          > Boga. Cała reszta jest tego pochodną.

"Będziesz miłował Pana Boga swego z całego serca i z całej duszy", "Będziesz
          miłował bliźniego jak siebie samego" - zapewne te słowa Chrystusa masz na myśli?
          Rzeczywiście w Ewangelii napisano, że "Na tych dwóch przykazaniach opiera się
          całe Prawo i Prorocy". Rozumiem więc, że wszystko inne co przekazuje nam Pismo
          Święte należy odczytywać poprzez powyższe przykazania miłości. Jednak jaka jest
          praktyka wiernych Kościoła Rzymskiego?
          Pewnie domyślasz sie z mojego pseudo, że jestem gejem - nawiążę więc do opini
          znacznej większości katolików o takich ludziach jak ja. Dlaczego w imię
          przykazań miłości traktują nas bardzo często gorzej niż przestępców? Zdaję sobie
          sprawę z tego, że przeciętny katolik nie zna Ewangelii oraz Pisma - ale czy to
          samo można powiedzieć o duchownych i hierarchii? Czy tę niedoskonałość wystarczy
          złożyć na karb grzeszności wpisanej w każdego człowieka?
          Jak wielu uczestników spotkania młodych w Lednicy, potraktowałaby mnie kpiącymi
          żartami gdybym zechciał uczestniczyć w tymże spotkaniu, a oni wiedzieliby, że
          jestem gejem? Może przeginam ze stereotypami w drugą stronę, za bardzo
          uogólniam?

>
          > Nie ma czegoś takiego, jak kościół Rydzyka i Tischnera. Jest Kościół Chrystusa,
          >
          > z wielkością i małością człowieka, ze świętością i grzechem, ze wszystkim, co
          > ludzkie.

Tak jest w teorii..., doświadczenie życia pokazuje coś innego.

>
          > i jeszcze - dlaczego twierdzisz, że ktoś Cię wykluczył?

Myślę, że po przeczytaniu pierwszej części mojej wypowiedzi, wiesz dlaczego
          czuję się odtrącony.

--
          • Gość: feliX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 21:30
            > Rzeczywiście w Ewangelii napisano, że "Na tych dwóch przykazaniach opiera się
            > całe Prawo i Prorocy". Rozumiem więc, że wszystko inne co przekazuje nam Pismo
            > Święte należy odczytywać poprzez powyższe przykazania miłości. Jednak jaka
            jest
            > praktyka wiernych Kościoła Rzymskiego?

bardzo różna. zresztą nie tylko katolików rzymskich. katolicy rzymscy
            psychologicznie nie różnią się od pozostałych ludzi i nad wyraz częst dają
            dowody własnej małości (w tym ja :). Inna rzecz, że Chrystus widocznie tak
            chciał - już pierwszy kościół był złożony z niezłych ziółek - zapierającego się
            Piotra, zdradzającego Judasza, niewiernego Tomasza, wszystkich przeżartych
            ambicją apostołów, prostytutki Magdaleny itd. I oczywiście jest w tym jakaś
            tajemnica, że właśnie tacy ludzie, wtedy i dzisiaj mają głosić Ewangelię. Mają
            być znakiem obecności Bożej Miłości.

> Pewnie domyślasz sie z mojego pseudo, że jestem gejem - nawiążę więc do opini
            > znacznej większości katolików o takich ludziach jak ja. Dlaczego w imię
            > przykazań miłości traktują nas bardzo często gorzej niż przestępców? Zdaję
            sobi
            > e
            > sprawę z tego, że przeciętny katolik nie zna Ewangelii oraz Pisma - ale czy to
            > samo można powiedzieć o duchownych i hierarchii?

odpowiem pytaniem - a czy Ty wiesz, co mówi Ewangelia na temat czystości?
            celowo zadałem pytanie bardziej ogólne, bo dotyczące nas wszystkich, zarówno
            homoseksualistów, jak i heteroseksualistów. Kościół (w oficjalnej doktrynie
            wyłożonej w Katechizmie) nie robi jakichś szczególnych wyjątków wobec
            homoseksualizmu. Wymaga jedynie od homoseksualistów czystości seksualnej, tak
            samo jak wymaga jej od heteroseksualistów.

i jeszcze - oddzieliłbym zwierzęce odruchy nienawiści części społeczeństwa
            wobec skłonności homoseksualnych od nauki Kościoła. choć z drugiej strony
            patrząc - niestety grupy, które mienią się reprezentantami ludzi
            homoseksualnych, często także są ideologicznie zacietrzewione, żądając dla tej
            grupy przywilejów, które szkodziłyby im samym, jak i społeczeństwu.

> Tak jest w teorii..., doświadczenie życia pokazuje coś innego.

no cóż, pewnie tak to wygląda z zewnątrz. nic na to nie poradzę. ale ręczę Ci,
            że rzeczywistość wewnętrznego życia Kościoła jest dużo bogatsza.

pozdro :)
      • Gość: Kaczor IP: *.qc.sympatico.ca 05.06.05, 01:01
        Shygay. Nikt ciebie nie wykluczal z niczego. Jesli jest cos, co nie pozwala
        tobie byc szczesliwym, tolerowanym czy akceptowanym przez innych, to jestes ty
        sam. To ty oczekujesz akceptacji i usankcjonowania twoich preferencji
        seksualnych. Za brak akceptacji wina obarczasz innych. Powiedz smialo: jestem
        homoseksualista i takie mam upodobania. Nie oczekuj zrozumienia od innych.
        Twoja postawa zyciowa czy twoich preferencji seksualnych nie powinna wymuszac
        na innych jej akceptacji. To jest twoj wybor, ktory jest calkowicie sprzeczny z
        natura. To powinienes zrozumiec: jestes pedalem. Nie oczekuj wiec, ze
        spoleczenstwo zaakceptuje twoja odmiennosc seksualna jako norme. Nigdy tak nie
        bylo i nie bedzie. Natomiast jesli chodzi o wszelkiego rodzaju parady
        homoseksualistow, to widzialem kilka i powiem, ze sa w bardzo zlym smaku. To
        nie ma nic wspolnego z dyskryminacja, Sa to wyuzdane i prewersyjne proby
        eksportu niskich cech charakteru. Zapewniam, ze o ile w czasie parady
        homoseksualisci beda demonstrowac swoja odmiennosc, to jestem za. Tymczasem
        oni w trakcie parad przekraczaja prog dobrego tonu. I temu jestem przeciw.
        • W Twojej wypowiedzi wyczuwam nieuzasadnioną wyższość..., pewnie uważasz się za
          lepszego. Im dłużej czytam, tym więcej wyczuwam agresji. Kończysz tematem
          parady, którego nie będę poruszać, gdyż wystarczająco wiele napisano już na jej
          temat.

Z lektury Pisma nie wynika, aby homoseksualizm był traktowany jako najgorsze
          wykroczenie przeciwko Bogu.
          Jeśli w Ewangeli jest mowa o krzyżu jaki każdy z nas niesie w życiu doczesnym,
          to ja stwierdzam, że moim krzyżem nie jest orientacja psychoseksualna lecz
          nastawienie większości społeczeństwa - ich pogarda oraz postrzeganie jedynie
          przez pryzmat homoseksualizmu.
          Dlaczego nie dostrzegasz odmiennych opinii w samym Kościele? Dlatego, że
          oficjalne czynniki władcze są nazbyt konserwatywne? Czy podejście ks. Michala
          Czajkowskiego lub praktykującej katoliczki, pani Haliny Bortnowskiej jest mniej
          ewangeliczne od opinii wygłaszanych przez ks. Oko oraz oszoloma.z.radia.maryja
          lub katolika_polskiego1?
          --
      • > Nie zgadzam się natomiast ze zdominowaniem przez "Lednicę" czołówek
        > telewizyjnych serwisów informacyjnych. Czy jest to najważniejsze w dniu
        > dzisiejszym wydarzenie w Polsce i na świecie?

Masz jakieś problemy z percepcją. W żadnych wiadomościch Lednica nie znalazła
        się na czołowym miejscu i nigdzie nie poświęcono jej jakoś szczególnie dużo
        czasu. W Faktach o 19:00 w ogóle nie wspomniano o Lednicy.
        Ale cóż... niektórzy lubią protestować nawet przeciwko temu czego nie ma.

--
        Kliknij tu:
        www.polskieserce.pl/
    • Gość: Aditer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 22:55
      Przytoczę słowa pewnego człowieka:

Wiara, pozbawiona oparcia w rozumie, skupiła się bardziej na uczuciach i
      przeżyciach, co stwarza zagrożenie, że przestanie być propozycją uniwersalną.
      Złudne jest mniemanie, że wiara może silniej oddziaływać na słaby rozum;
      przeciwnie, jest wówczas narażona na poważne niebezpieczeństwo, może bowiem
      zostać sprowadzona do poziomu mitu lub przesądu.
      • Gość: pies na czarnych IP: *.asko / 82.177.183.* 04.06.05, 23:02
        Jeśli ten oszolomiony naród nie powstanie w końcu z kolan,to zawsze będziemy
        katolickim zadupiem Europy.
      • Gość: feliX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 23:07
        o. Góra pewnie by przyklasnął tym słowom. słyszałem podobne sformułowania z
        jego ust. uczucia są niczym, wiara być aktem woli i rozumu, a nie uczuć.

zresztą - to typowo dominikańskie podejście.
        • Tylko że większość ludzi nie dostrzega tego aspektu, jakim jest wola, sądząc,
          że człowiek składa się wyłacznie z opozycji rozum-uczucie. (Jak to jednak
          romantyzm dobrze był w szkole przerabiany)
          • Gość: feliX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 23:16
            a to pewnie i racja. ale nie wiem, która większość, większość czego -
            populacji, agnostyków, wierzących, żyjących według wiary... w kkażdym z tych
            kręgów statystyka pewnie wyglądałaby inaczej. a Bóg statystykiem nie jest.
            • Mam na myśli większość dyskutantów na tym forum, zarzucających KK, ze nie
              wspiera, a wręcz tępi samodzielne myślenie u swoich wiernych. Niescisłe to
              sformułowanie, naturalnie, bo badań statystycznych chyba nikt nie robił. ale
              często tu spotykane.
    • lena_ziemkiewicz napisała:

> Czy wszyscy oni nie uznają seksu przedmałżeńskiego?

oszolom.z.radia.maryja : mam nadzieję ze tak że go nie uznają
    • Gość: dodo IP: *.san-francisco-14rh16rt-15rh15rt.ca.dial-access.att.net 05.06.05, 00:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: marek IP: *.dip.t-dialin.net 05.06.05, 00:25
      Pomylilas miejsca Lednicy z b-------.
    • Spotkanie Lednickie jest bardzo dobra inicjatywa Kosciola. Sam bralem w nim
      udzial przed wyjazdem do Ameryki Lac. Mlodym potrzeba dobrych pomyslow i
      zdawania sobie sprawy kim sa, jaka jest ich tozsamosc. Chrzest to sakrament
      wyboru. Nie wystarczy byc ochrzonym bedac niemowleciem. Trzeba caly czas na
      nowo wybierac Chrystusa. I w tej idei odnoiwy zobowiazan chrzcielnych pokazuje
      sie prawdziwa wartosc Lednickiego Spotkania. Brawop O. Góra i mlodzi, ktorzy
      nia daja sie uwiesc falszywym idolom (czyli bozkom) i maja odwage wabrac
      Chrystusa jako swojego Pana i Mistrza
    • BYŁO WSPANIALE!!! WODY DO CHRZTU NIE BRAKOWAŁO ;)
    • Gość: survey06 IP: 62.240.63.* 05.06.05, 08:14
      Dzisiaj rano okolo 5.20 po wlaczeniu TV Polonia (bo tylko ta polska TV dociera
      tutaj na pola naftowe gdzie pracuje) usluszalem nastepujacy tekst dziennikarza-
      sprawozdawcy ze spotkania mlodziezy na polach lednickich: "Marlena i Iza sa
      niewidome; Marlena powiedz nam co tutaj widzisz" (koniec cytatu) Nastepnie
      kamera pokazuje dwie ociemniale dziewczynki. Za nimi wdzieczy sie do tejze
      kamery zakonnica z przyklejonym usmiechem-grymasem. Dziewczynie trudno udzielic
      sensownej odpowiedzi. I jest to zrozumiale. Nie bardzo rozumie jak ta relacje
      odebrac. Zwykle chamstwo, brak taktu, drwina, kpina z nieszczescia. A moze, po
      prostu, taki juz jest prawdziwy obraz polskiego katolicyzmu.......
      • Gość: sceptyk IP: *.adsl.hansenet.de 05.06.05, 09:10
        w rewanzu dostana bilety na pantomime .
        • Gość: uczestniczka IP: *.pepowo.sdi.tpnet.pl 05.06.05, 20:40
          o tej godzinie to moze bylaa/les nieprzytomny/a?? co? bo tez to widzialam
          dzisiaj /mam na kasecie nagrane/ i albo jestes po prostu przeciwniczka tej
          religi /czyli wypowiadasz sie nie obiektywnie, a jedynie chcesz pobluzgac
          bezsensownie zeby Ci ulzylo/ albo naprawde jestes slepa /takze wewnetrznie/.
          • Nic mi sie nie snilo. Regularnie budze sie o 5.15 bo juz od 6-ej musze byc na
            stanowisku pracy. Wiec TV Polonia ogladam tylko rano przez 15-20 minut podczas
            porannej toalety. Tylko tyle, az tyle i w pelni wystarczy. (Czesto mysle, ze i
            tak za duzo poswiecam czasu temu programowi TV.) I zapewniam Ciebie, ze bylem w
            pelni przytomny. Jesli masz zapis tego programu (tak twierdzisz) to przejrzyj
            jeszcze raz i na spokojnie. Oczywiscie, jak juz sie calkowicie wysuszysz i w
            pelni odpoczniesz po wszystkich trudach nieprzespanych nocy i podrozy. I ...
            jesli stac Ciebie na obiektywny komentarz
    • Tak bardzo zależy Ci n seksie przedmałżeńskim? To zapisz się do jakiejś agencji
      towrzyskiej. Będziesz miała go pod dostatkiem. I jeszcze załapiesz się na jakąś
      francę czy HIV. Powodzenia.
    • Gość: ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 11:07
    • Gość: info lednicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 15:47
      o tak!!!!
      my wogóle nie wiemy co to jest seks!!!!!!!!!!!!
    • Gość: uczetniczka IP: *.pepowo.sdi.tpnet.pl 05.06.05, 20:55
      i nie obchodza mnie wszystkie negatywne opinie tutaj, pisali je Ci ktorzy nie
      uczestniczyli w spotkaniu lednickim. Pisza je Ci ktorzy nie przezyli tej
      jednosci, tej wspolnoty, tej wzajemnej milosci. Ci ktorzy nie wiedza jakim
      pieknem jest czekacie na seks po slubie (w odpowiedzi na > Czy wszyscy oni nie
      uznają seksu przedmałżeńskiego? napisala lena_ziemkiewicz), jesli ktos naprawde
      wierzy to to czekanie nie jest trudne jak niektorzy mysla, to jest piekny czas,
      mysl ze jeszcze wszystko przed nami, ze milosc to nie sama chemia. Mozna czytac
      Biblie, przeinaczac jej znaczenie, doszukiwac sie innych blednych twierdzen, bo
      jesli nie ma sie WIARY to nie widzi sie sensu. Dlatego mam nadzieje ze moze
      kiedys przeciwnicy wiary chrzescijanskiej przestana 'jechac' po niej i po
      prostu ja uszanuja, tak samo jak oni pewnie chca byc szanowani.
    • Gość: info lednicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 01:30
      może brzydko, że się powtórzę, ale niejaki "kabu 12" w innym wątku zadał
      pytanie ile było ciąż na Lednicy. Ponieważ pytanie było na poziomie naprawdę
      niesamowitym, tak jakby uczestnicy przyjechali na
      to pole aby się pieprzyć, oto odpowiedź: Są o wiele ciekawsze miejsca na miłość
      fizyczną. Ale
      może tego nie rozumiesz, więc spróbuję dotrzeć do Twej łepetyny na falach na
      jakich nadaje.

Jeszcze nie ukończyliśmy wszystkich prac nad raportem, ale już nieoficjalne
      dane mogę podać:
      "Nie wiemy co skłoniło uczestników spotkania do fizycznych igraszek: pył i kurz
      roznoszony co chwilę przez wiatr, czy też zimno i przelotne ulewy? W każdym
      razie efekty są imponujące!
      Z roku na rok wzrasta liczba lednickich ciąż. To cieszy zwłaszcza kiedy
      przypomni się pierwsze spotkanie w 1997 r. - jakże bezowocne(bezpłodne).
      kolejne lata poprawiały jednak statystyki:
      CIĄŻE LEDNICKIE:
      1998 - 1 ciąża, 1999 - (wyraźny wzrost)259 ciąż (w tym 39% przypadkowych),
      2000 - jubileuszowe 2000 planowych ciąż!, 2001 - drastyczny spadek do 212 ciąż,
      2002 - ponowny wzrost do 3039, 2003 - po raz pierwszy przekroczono barierę
      10.000 z wynikiem 10.001,5 ciąży (jedna ciąża wspólna - 2 przyjaciółki i ich
      kolega), 2004 - rekord! aż 21.000 ciąż (12,56% przypadkowych, jedna
      międzynarodowa w ramach pojednania);
      Ten rok okazać się może przełomowym. Liczymy na 50.000 ciąż!!! to wspaniałe!
      trzeba podtrzymać katolicką populację starzejącej się Polski. Zrobimy wszystko
      aby liczba ciąż osiągnęła magiczne 100.000 w 2006 roku! Nasze hasło: 100.000
      ciąż na 10 lat Lednicy! ojciec Jan zafunduje wszystkim ciężarnym ekstra
      gadżety: sandałki dla potomnych!
      I jeszcze jedno! wszystkie osoby, które przebywały wczoraj w namiocie zgub na
      lednickim polu, mogły zaobserwować PIERWSZY W HISTORII lednicki poród!!!
      Patrycja z Kaczek Średnich urodziła 5,2 kg córeczkę!!! Jesteśmy zadowoleni, że
      nasze ciąże dają tak zdrowe dzieci!
      "Lednica umożliwiła mi zajście w ciążę, dziękuję"- zwierzyła się nam Patrycja.
      Nasz sztab informacyjny ufundował jej komplet pampersów!

--------
      Informacja Lednicka - powiemy Ci jak zajść w ciążę!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.