Dodaj do ulubionych

ZGN Wola: biznes rodzinny

22.07.10, 09:38
Matka jest kierownikiem ds. rozliczeń, ojciec wygrywa przetargi i
wynajmuje lokal użytkowy, a córka pracuje w kadrach. Tak działa
wolski Zakład Gospodarowania Nieruchomościami.
www.zw.com.pl/artykul/497370_ZGN_Wola__biznes_rodzinny.html
--
Spódnice & spodnie
Edytor zaawansowany
  • Gość: kkk IP: 217.116.100.* 23.07.10, 10:29
    Takich państwowych rodzinnych biznesów gdzie się kręci lody jest dużo , np
    szpital AttiS na Górczewskiej.
  • Gość: Anasz IP: *.dynamic.chello.pl 07.08.13, 10:34
    państwowy? bo jeśli prywatny, to wolna wola.
  • zalekniona_karolinka 16.02.11, 14:06
    Jest XXI wiek europa a zgn wywalił pieniądze na stronę, która po każdym względem woła o pomstę do nieba.
    Bezuzyteczny, kompromitujący dzielnicę gniot partacza amatora!!!
    I to wszytsko za nasze pieniądzę.
    Jakim prawem pytam?
  • Gość: mieszkaniec IP: *.147.213.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.02.12, 10:13
    Nie tylko w ZGN Wola kwitnie rodzinny interes. Rozmawiając prywatnie z pracownikami ZGN Śródmieście można się dowiedzieć , że czasy kiedy koperta zmieniała właściciela pod biurkiem nie odeszły do lamusa. Przy odpowiedniej dopłacie można wygrać każdy przetarg , mając odpowiednie "dojścia" wszystko jest możliwe.
  • Gość: warszawiak IP: *.centertel.pl 11.02.12, 22:36
    a na Woli można wszystko za łapóweczkę, dyrektor nieobecny - każdy robi co chce. Ciekawe, czy ktoś sprawdza mu listę obecności....
    A w ogóle kim jest ten gość w ZGN Wola?
  • Gość: milus IP: *.centertel.pl 15.02.12, 03:18
    na pewno ktoś z mocnymi plecami, bo nic nie musi. Ciekawe kto go chroni????
  • Gość: jurek IP: 178.73.49.* 16.02.12, 20:49
    A ja znam gościa byłem na interwencji. Sprawę załatwił szybko i skutecznie.
  • Gość: obywatel IP: *.centertel.pl 20.02.12, 22:47
    Nie chwal, że Ci coś załatwił. To brzmi dziwnie.......
  • Gość: WOLSZCZANIN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.13, 10:34
    WITAM ZACZYNAM NOWY WOTĘK ALE WRACAM DO PRZESZŁOŚCI .A WIĘC BĘDĄC OSTATNIO W ZGN WOLA ZAUWAŻYŁEM PEWNĄ ZBIERZNOŚC NAZWISK PANI Z KIEROWNIK Z DZIAŁU ROZLICZEŃ NA NA NAZWISKO RÓŻ........ A BARDZO DUŻO INWESTYCJI REMONTÓW MIESZKAŃ PUSTOSTANÓW WYGRYWA JEDNA FIRMA JURTE. JERZY RÓŻ...... .CZYLI PAN O TYM SAMYM NAZWISKU JAK SIĘ DOWIEDZIAŁEM JEST TO MĄŻ TEJ PANI Z ZGN DZIWNE NIEPRAWDA ŻE ON WŁAŚNIE WYKONUJE /WYGRYWA WIĘKSZOŚĆ PRZETARGÓW NA MILIONY ZŁ.SAMI ZOBACZCIE JAK TO FAJNIE DZIAŁE JA TEZ CHCIAŁBYM WYGRYWAĆ PRZETARGI NA MILIONY I ZATRUDNIAĆ 1 OSOBĘ W SWOJEJ FIRMIE .
  • Gość: ivi IP: *.dynamic.chello.pl 17.06.13, 08:33
    Ale o tym to już od dawna wiadomo. Co z tego zresztą, że dużo ludzi o tym i nie tylko o tym wie, jeśli nic z tym nikt nie robi?! Ludzie jak ci ogłupiali idą na wybory i wybierają partie a tam wiadomo, nepotyzm przez wielkie N.
    Widać ludziom się to podoba i odpowiada jeśli siedzą cicho a w wybory wybierają to samo.
  • Gość: ewa IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.13, 10:39
    Drogi Ivi, tak było zawsze i jest za każdej partii. Wszyscy to robią.
  • Gość: bratek IP: 109.206.211.* 18.06.13, 22:52
    a tam nie było jakiś kontroli, a co na to Prezydent Warszawy. POPIERA NEPOTYZM W ZGN NA WOLI?
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 19.06.13, 10:41
    Była kontrola nie tylko z ratusza ale tez z poważniejszej firmy w tym temacie. Nie było uwag. Wiec te wpisy to chyba tylko jakieś wewnętrzne rozgryweczki personalne.
  • Gość: arukowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.13, 17:55
    Najlepiej założyć własny biznes, wtedy jest największy dochód, ja tak zrobiłem i nie żałuję.
  • Gość: WOLSZCZANIN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.13, 13:51
    ZGN WOLA I ADM NOWOLIPKI TO JEDNA WIELKA RODZINKA
  • Gość: ania IP: *.dynamic.chello.pl 14.10.13, 10:05
    Witam wszystkich
    Z tego co ja wiem Naszej najmłodszej radnej w dzielnicy mama także pracuje w ZGM, sama mi o tym powiedziała gdy u niej byłam na rozmowie. Ciekawe w jakich mieszkaniach mieszkają pewnie w komunalnych i już zdążyli wykupić. Czy ktoś w końcu się weżmie za nich?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.