Dodaj do ulubionych

Dąbrowski,Stoma i Zygrzak burmistrzami!!!;-)

IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.10, 22:55
Edytor zaawansowany
  • Gość: LulaBell IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.10, 07:32
    GTW
  • Gość: tojajarzabek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 08:27
    Cudownie! Wspaniale! Ach! Jeju, jaka świetna wiadomość! Ojej, ale wspaniale!
    Ojej, chyba jakąś imprezę trzeba zorganizować! Najlepiej za kasę podatników!
    Na pewno się ucieszą, że mogą zasponsorować kolejną imprezę, przecież tak licznie głosowali na p. Dąbrowskiego!
    Mam pomysł - kupmy mu nowy, wypasiony samochód! Niech sobie sprawi nową, młodszą kochankę (może urządzimy casting, co? fajny pomysł, prawda?), i załatwi jej mieszkanie komunalne, żeby się dziewczyna tułać po wynajmowanych mieszkaniach nie musiała! Przecież jest taki wspaniały i taki oddany mieszkańcom Bemowa!
    Należy mu się! Jest młody i musi korzystać z życia!
    LOL
  • Gość: Stefan IP: 194.11.24.* 07.12.10, 09:06
    Zgadzam się z przedmówcą. Koniecznie trzeba zmienić samochód służbowy może na Bentley-a on na pewno posiada lodówkę w podłokietniku. Niech Nasze Słońce jeździ pięknym i reprezentacyjnym wozem. W końcu on tak dba żeby zawsze mówiło się o Bemowie. Najczęściej wypowiedzi i działania dąbrowskiego wzbudzają uśmiech albo wprawiają w stan totalnego zażenowania. Ale nie ważne jak o tobie mówią ważne żeby mówili. Tylko ta maksyma działa w show biznesie (i to nie zawsze) a nie w samorządzie. Ale jeżeli ktoś czuje się jak gwiazda będąc urzędnikiem to już mamy problem.
    Problemem jest również to że ludzie uwierzyli w nachalną propagandę sukcesu (którego nie ma)
  • j666 07.12.10, 13:13
    Zwykle na wszelkich zebraniach z mieszkańcami jedynym argumentem J.Dąbrowskiego było, "że poprzednicy": no generalnie poprzednicy to niemoty itp.
    Mam nadzieje, że retoryki o poprzednikach nie zmieni ;-)
  • Gość: Rybkalubipływać IP: 194.11.24.* 07.12.10, 16:59
    To dopiero się zadzieje. Teraz dąbrowski ma pełne pole do POpisu. Na nikogo nie może już zwalać chyba że jeszcze na biednego p. Początka, którego właśnie wysiudali. Ale on nie wiele mógł i za poprzedniego zarządu w którym był.
    Ciekaw jestem jaka teraz retoryka i szopki będą towarzyszyć obecnej władzy. Na pewno zapewnią nam wiele rozrywki (wstydu) głośnej na całą Polskę. Bo o Bemowie i jego władzy już parę razy można było poczytać w prasie ogólnopolskiej albo zobaczyć w telewizji.
    Ciekaw jestem jakież to nowe pomysły zacznie wdrażać nasz burmistrz, może konkurs tańca na rurze dla urzędniczek albo turlanie beretu na dziedzińcu ratusza. Z takimi pomysłami to pracę w agencji organizującej spotkania integracyjne znajdzie na pewno. Kreatywność burmistrza jest godna podziwu.
    Czekamy na więcej... Mieszkańcy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka