Dodaj do ulubionych

DANTEX Dobra Wola inwestycja przy Jana Kazimierza

IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.07.12, 21:27
Poszukuję swoich 'nowych sąsiadów', czyli osób, które tak jak ja kupiły mieszkanie na nowym osiedlu Dobra Wola budowanym przez Dantex przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie.
Czy ktoś podpisał umowę jeszcze jako cywilno-prawną?
Co sądzicie o zmianach formy umowy na notarialną i w związku z tym wydłużeniem terminów ukończenia inwestycji?
Czy Dantex może posługiwać się ustawą deweloperską jeśli inwestycja została ogłoszona na długo przed wejściem w życie tejże ustawy?
Jestem jedną z osób, które podpisały już umowę i chcąc ją powtórzyć u notariusza muszę rozwiązać starą i podpisać nową na nowych warunkach...
Edytor zaawansowany
  • Gość: gosc IP: *.home.aster.pl 22.08.12, 21:49
    Chetnie popiszę na temat inwestycji na priv.
  • Gość: madeleine IP: *.warszawa.vectranet.pl 05.09.12, 19:06
    Będzie mi bardzo miło :)
    Mój mail: emka87@op.pl
    Pozdrawiam
  • Gość: Rafał IP: *.play-internet.pl 17.09.12, 23:12
    Witam,
    Czy ja również mogę prosić wszelkie info o osiedlu Dobra Wola na prywatną skrzynkę: tygrysiasty2005@interia.pl? Planuję zakup tam mieszkania a ciężko jakieś opinie i ludzi którzy mieli z tą firmą "kontakty". Będę bardzo wdzięczny za wszelkie info.....
  • Gość: inter IP: *.31.122.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.09.13, 13:44
    Ja też jestem zainteresowana zakupem mieszkania na tym osiedlu. Jakie ogólnie macie opinie? o stanie technicznym, wykończeniu, deweloperze??
  • angelikamisiek 01.07.15, 21:41
    Trochę stary post, ale czuję się w obowiązku odradzić wszystkim następnym, którzy tu trafią.
    Po pierwsze Dantex buduje fatalnie pod kątem akustyki. To jest zdecydowanie bardzo bardzo uciążliwy minus. Zwłaszcza, że Jana Kazimierza jest nad bardzo uczęszczanym korytarzem powietrznym i jak ktoś nie jest przyzwyczajony to mieszkanie w bloku Dantex'u będzie dla niego drogą przez mękę, ale o tym jeszcze napiszę więcej za moment.
    Po drugie: ciężko jest cokolwiek załatwić w biurze sprzedaży Dantex'u, głównie za sprawą panów jarka i sławka na których narzekają wszyscy klienci wszystkich inwestycji które ten złoty tandem sprzedawał, a klienci często czują się przez Dantex oszukani ponieważ obaj panowie mają tendencję do obiecywania dosłownie wszystkiego, byle tylko klient był zadowolony. ja np rozmawiałam najpier ze sławkiem później z jarkiem i obaj mówili co innego, zależnie od tego czego oczekiwałam.
    Po trzecie: horrendalne ceny poprawek lokatorskich i niesamowite problemy przy ich ustalaniu, wynikające z tego że panowie w biurze sprzedaży Dantex'u nie mają bladego pojęcia o tym co będzie w mieszkaniach ani o prawie budowlanym. w efekcie przy podpisywaniu umowy można się umówić na co się chce, a później się okaże, że tak jednak nie można, bo brawo budowlane zabrania. a nawet jak się da, to jako zniechęcasz poleci cena znacznie powyżej ceny rynkowej. i tak np po zrobieniu kosztorysu rozbiórkowo-budowlanego stwierdziłam, że wolę wyburzyć WSZYSTKIE ściany i postawić je od nowa. a miało być tak pięknie. sławek mówił, że wszystko będzie w cenie. jarek coś mętnie bąkał, że coś będzie trzeba dopłacić ale żadna kwota nigdy nie padła, tylko że to jakieś kosmetyczne dopłaty, drobne. ładne mi drobne, cholewa. musiałam dołożyć 55 tysięcy do mieszkania za niecałe pół miliona :/ tak że z Dantex'em trzeba mieć na uwadze, że jeszcze jakieś 10% trzeba będzie dołożyć.
    Aha no i po czwarte: jakość. te 55 tysięcy obejmowało też naprawy w lokalu, za które odmówli zwrotu pieniędzy. w ciągu 6ciu miesięcy 8 razy upominałam się o naprawę stolarki okiennej i wentylacji, bo było głośno od sąsiadów i wiało w paru zawiasach ale nigdy nie mieli wolnego technika, majstra, czy kogoś. Jak zrobiłam to we własnym zakresie to stwierdzili, że straciłam gwarancję i powinnam to zrobić przez nich a nie sama i na fakturę to oni nie zwracają. niestety ale albo jakość albo Dantex xD
  • Gość: bnm IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.10.12, 10:59
    .
  • Gość: radi IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.12, 10:40
    Budowa jak widać idzie błyskawicznie .W chwili obecnej Dantex na Dobrej Woli ma już 2 poziomy garaży podziemnych i 5 pięter budynku ............Pracuje tam na moje oko jakieś 140 - 180 ludzików a więc postępy są błyskawiczne .Chwalą się w Dantexie , że gotowe będzie na grudzień 2013 i na to wygląda . Basen jest już gotowy, no przynajmniej miejsce pod basenik........Kupiłem tam z Ewą mieszkanie i wszystko wskazuje na to ,że to był dobry wybór ........
  • m.walczyk 17.11.12, 23:17
    długo nic się nie działo, ale jak już zaczeli to maja niezle tempo. dobrolin oddali kwartal wczesniej, wiec grudzien 2013 wydaje sie bardzo realny. zobaczymy, licze ze na pocztaku 2014 juz sie wprowadzimy.
  • sibeliuss 19.11.12, 09:16
    Pływanko razem z Ewusią czy oddzielnie?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • Gość: radi IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.12, 18:46
    Z Ewcią , połowę kaski z kredyciku na chatkę dała a więc niech moczy zadeczek ... :)
    A poważnie to na koniec tego roku ma już być dach nad 3 budynkami ...........idzie nieźle .Zastanawiałem się wcześniej nad Gantem ale widzę ,że to porażka , nic się tam nie dzieje a przyjmują wpłaty na mieszkania.
  • Gość: cordelo IP: *.open.pl 17.01.13, 14:54
    Hej, a pozwolili wam przestawiać ściany w mieszkaniu na etapie budowy. Powiedzieli mi że się kierownik budowy nie zgadza ?

Udało wam się to przeforsować ? Może jakby pójść w kilka osób ?

Pozdrawiam

Cordelo
  • Gość: madeleine604 IP: *.152.143.135.dsl.dynamic.t-mobile.pl 02.02.13, 16:45
    Ja też jestem bardzo zainteresowana zmianą na etapie budowy, a konkretnie przestawieniem drzwi między pokojami.
    Czy komuś się udało?
  • Gość: KZ IP: *.static.entel.pl 07.03.13, 16:25
    Dantex z zasady ma jakieś 'ale' do przestawiania ścianek na etapie budowy. W Dobrolinie III też nie pozwalali. Nie chciało mi się 'walczyć' bo u mnie zmiana była bardzo mała i zrobiłem ją już po odebraniu. Widziałem też mieszkanie gdzie praktycznie wszystko było wyburzane i przestawiane.
    Zakładam wiec, że opór przed zmianami po stronie Dantexu jest duży.
  • angelikamisiek 01.07.15, 21:25
    Dantex ma ogólny problem ze wszystkim co jest związane z kontaktem z klientem. Tzn tak, dopóki trzeba mu zrobić wodę z mózgu to są świetni, a po podpisaniu umowy... W Dobrej Woli dało się załatwić przenoszenie ścian, tylko koledzy Jarek i Sławek nie bardzo wiedzieli co jest zgodne z prawem budowlanym a co nie, więc obiecywali rzeczy niewykonalne. Tzn gdyby nie ogarnięcie pań technicznych, to by się władowali w takie bagno... a tak to tylko klienci mają bagno, bo się na coś nastawili, a później nie można zrealizować. Poza tym w Dantex ma bardzo wysokie ceny jeśli chodzi o zmiany lokatorskie. Koszty architekta i planów to już kilka tysięcy, cena dobudowania ściany jest 2-3 razy większa niż na rynku. U mnie bardziej się opłacało wyburzyć WSZYSTKIE ŚCIANY i postawić je od nowa po odbiorze mieszkania, niż budować z Dantexem. Ogólnie rzecz biorąc fatalny deweloper i nie bardzo wiedzą co budują
  • Gość: s IP: *.dynamic.chello.pl 30.05.13, 22:57
    witam wszystkich. orientuje sie ktos czy planowane jest wyciecie/przyciecie drzewa od strony instytutu?
  • Gość: Dr House IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.13, 08:57
    Czy basen, który ma być na terenie osiedla będzie tylko na potrzeby wspólnoty?
    I na jej utrzymaniu?

Jeżeli tak - to powodzenia. ;)
  • Gość: miecio IP: *.adsl.inetia.pl 08.07.13, 08:40
    radze isc po deszczu i sprawdzic co tam zakupiliście-izolacja balkonów, nie wszędzie ale część mieszkań jest zje.....do tago tynki(nie chodzi o to czy są proste-to poważniejsza sprawa;)).wyszukałbym więcej fuszerek ale byłem tam tylko kilka dni
  • Gość: Jaro IP: *.pzu.pl 18.07.13, 15:01
    Witam,

Jestem zainteresowany kupnem mieszkania w tej inwestycji, a powiem szczerze, że mocno mnie zaniepokoiłeś :) Mógłbyś powiedzieć coś więcej, ewentualnie podesłać jakieś info na miala: jar10000@gmail.com
  • Gość: select IP: *.static.chello.pl 18.07.13, 16:46
    wierzysz we wszystko co pisza na forach? ;)
  • Gość: Lol IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.13, 20:54
    Chcę kupić mieszkanie w Dobrej Woli, ale proponują mi oświadczenie, że podpiszą ze mną umowę deweloperską i żądają kasę przed jej podpisaniem. Też tak mieliście?
  • Gość: Chłopak z Woli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.13, 23:46
    Tak, ale to nie problem. Uzgodniliśmy, że zapłacimy teraz mniej, a resztę (do 15%) po podpisaniu umowy deweloperskiej (dwa miesiące po).
  • Gość: poszukiwacz IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.13, 11:07
    Witam serdecznie.
    Pomijając kilka niewiadomych jeśli chodzi o działki sąsiadujące z inwestycją Dobra Wola i tego CO na nich powstanie, zainteresowałem się też księgą wieczystą gruntu, na którym DANTEX buduje tą inwestycję.

Z umowy deweloperskiej i z księgi wieczystej wynika, że to użytkowanie wieczyste, a nie prawo własności.

Wg wielu źródeł w Internecie tylko co 3 klient zwraca na to uwagę. Użytkowanie wieczyste gruntu należącego do Skarbu Państwa w Warszawie wiąże się z opłatami rocznymi. Jak to wygląda na Woli, może mi ktoś odpowie? Doszukałem się, że na Mokotowie opłaty roczne sięgają nawet 3000zł. I te ceny wciąż rosną.
    W Internecie artykułów o tym jest mnóstwo: wyborcza.biz/finanse/1,125887,12848909,Przygotuj_sie_na_podwyzki_oplat_za_uzytkowanie_wieczyste.html

Co ciekawe, wydaje mi się, że deweloperzy trochę liczą na niewiedzę klientów oraz właśnie to, że nie zwracają oni na to uwagi. Tzn na to, że nie będą właścicielami gruntu pod mieszkaniem, a jedynie użytkownikami wieczystymi. Płacą tylko za faktyczny budynek no i trochę za to użytkowanie z tego co rozumiem.

Na wyborcza.biz znalazłem szacunki, że deweloperzy oszczędzają nawet 80% wartości działki wykupując ją właśnie w ten sposób i tym samym ZAWYŻAJĄ ceny mieszkań.
    W pułapce opłat za użytkowanie wieczyste gruntu

Jeśli Państwo uzna, że w interesie publicznym jest jakaś inna inwestycja w tym miejscu. ZABIERZE wam tą działkę lub w najlepszym przypadku Waszym dzieciom nie zostanie przedłużona umowa na użytkowanie wieczyste. Czy warto odkładać całe życie na taki prezent dla dzieci?
  • Gość: Robert IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.13, 12:40
    Na dzień dzisiejszy po ostatniej wycenie dokonanej przez Miasto w 2012 roku opłata za wieczyste od mieszkania 50m 2 wynosi rocznie 260 zł . Zgodnie z obowiązującym prawem użytkowanie wieczyste trwa 99 lat a następnie zostaje przedłużone na 50 lat . Centrum Warszawy jest w 95 % na takim prawie własności , jedynie działki dookoła kupione od rolników mają własność :)
    Oczywiście taka forma własności jest ,,dziwna " ale trwają " prace nad jej zmianą . Jeżeli ktoś chce jednak mieszkanie kupić w mieście a nie na obrzeżach to z taką formą musi się niestety obecnie pogodzić :)
  • Gość: inter IP: *.204.95.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.09.13, 21:11
    to jeszcze nie tragedia.. dzięki za informacje.
  • sepia1111 08.03.14, 19:01
    "Osiedle wolska" mieszkanie 38 m , opłata za dzierżawę 585zł.
  • extrafresh 12.04.14, 10:46
    260?
    Dopisz 1 z przodu to będzie bliższe prawdy.
    Zapytaj lepiej sąsiadów z Symfonii (Sabe) ile dostali opłaty za u.w.
  • Gość: inter IP: *.31.122.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.09.13, 13:40
    ciekawe jak wygląda to w rzeczywistości i jakiego rzędu są to opłaty dodatkowe.
    Ja mam pytanie z innej beczki, czy ktoś wie gdzie będą zlokalizowane i jak dostępne śmietniki? Czy całe wewnętrzne patio wraz z częścią głównego wejścia - tam gdzie jest projektowana woda, będzie ogrodzona? Gdzie przewiduje się jakąś ochronę, monitoring? Ile wręczają ilotów go garażu na stanowisko - jeden, dwa? Czy w ogóle wręczają czy trzeba je wykupić???
  • Gość: Agn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.13, 13:33
    Witajcie, zastanawiam się nad mieszkaniem w tej inwestycji, przeczytałam już sporo wątków, trochę się wystraszyłam pewnymi krytycznymi uwagami.... ale wciąż się zastanawiam, czy ktoś z mieszkających już w mieszkaniach dantexu może podzielić się uwagami dot. wygody/ niewygody życia , jakości wykończeń, współpracy z deweloperem. Czytałam dyskusje o jakichś pertraktacjach co do wpłaty początkowej, mnie poinformowano ze standardowo maja 15/80/5% , przy czym 15 przy podpisaniu umowy, podczas gdy wydawało mi się, że ktoś z forumowiczów pisał, iż przed podpisaniem umowy... ? Jaki jest przewidywany czynsz ? i na kiedy ostatecznie , w związku z tym przesunięciem , inwestycja będzie gotowa ?
    Będę niezmiernie wdzięczna za jakiekolwiek uwagi ale mam tez nadzieje na pozytywne glosy ;) Dziękuje i pozdrawiam !
  • Gość: Jack IP: *.static.chello.pl 26.09.13, 15:19
    Ang, o jakim przesunięciu mówisz?
  • Gość: madeleine IP: 155.91.64.* 26.09.13, 15:36
    Właśnie? Mi też o żadnym przesunięciu nic nie wiadomo.
    Wg tego co piszą i co ewidentnie widać na placu budowy, osiedle będzie gotowe w grudniu :)
  • Gość: Jack IP: *.static.chello.pl 26.09.13, 16:39
    szkoda, że zniknęło forum, na którym ostatnio coraz więcej zaczynało się dziać
    osiedle-dobra-wola.warszawa.pl
    podejrzewam, że właściciel nie opłacił domeny na następny rok. Pamiętam, że pierwsze posty (jeszcze pisane przez Admina forum) pojawiły się dokładnie w połowie września 2012 i równo po roku forum zniknęło.
    Myślę, że można rozruszać to na którym właśnie piszemy :)
    Odbiegając na chwilę od samej inwestycji, zachęcam do looknięcia co w najbliższym czasie będzie się budowało w okolicy dobre woli.
    1. Na przeciwko pierwszego etapu Dantexu - inwestycja Stacja KAzimierz
    www.urbanity.pl/mazowieckie/warszawa/stacja-kazimierz,b8007
    Na wizualizacji pokazującej inwestycje z góry widać całe osiedle Symfonia i kawałek dobrej woli (lewy dolny róg).
    2. troszeczkę dalej, bo przy ordona:
    www.urbanity.pl/mazowieckie/warszawa/bliska-wola,b8091
    Rozbudowuje się ta Jana Kazimierza. Ciekawe co powstanie na przeciwko Dobrej Woli, tam gdzie stoi stary magazyn, po drugiej stronie ulicy.
  • Gość: a IP: *.play-internet.pl 28.09.13, 16:22
    Czy ktoś ma najnowsze zdjęcia z inwestycji?
  • strashky 29.09.13, 21:05
    Ja mam zdjęcia z dzisiaj. Przesyłam kilka w linkach:
    img560.imageshack.us/img560/8468/wjef.jpg
    img23.imageshack.us/img23/1168/tuum.jpg
    img853.imageshack.us/img853/4350/r66o.jpg
    img837.imageshack.us/img837/8989/3s3f.jpg
    Otworzyli nam Żabkę w Symfonii ;) z tego co wiem w Intenso ma być też Careffour Express.
    Na dziedzińcu pojawiła się zieleń.
  • Gość: hsjdjfjw IP: *.play-internet.pl 30.09.13, 13:08
    Jarek z biura sprzedaży nie spi. Z samego rana pobiegł zrobić zdjęcia :)
  • Gość: pep IP: *.dynamic.chello.pl 02.10.13, 00:11
    Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na dobrej woli.
    Czy wiecie może, jakie będą losy wysypiska przyległego do os. symfonia, a docelowo rowniez do II etapu dobrej woli?
    Pytanie 2gie brzmi: kiedy tak naprawdę można się tam wprowadzać? Na inwestycji jest napisane, że od grudnia, ale ukończenie inwestycji jest od stycznia, a pozwolenie na użytkowanie od najwcześniej marca. Proszę o wypowiedź osoby, które kupiły mieszkania na DW.
  • strashky 13.10.13, 19:36
    hej!
    z racji tego, że stare forum wygasło, postanowiłam założyć nowe forum dla mieszkańców i przyszłych mieszkańców osiedla Dobra Wola. Nie, nie pracuję w biurze sprzedaży hehehe, po prostu często jestem na budowie i robię zdjęcia praktycznie co tydzień, i mogę się nimi podzielić z zainteresowanymi.
    Zapraszam na forum
    www.mieszkancydobrawola.fora.pl/
    Pozdrawiam!!!
  • dagnes_d 20.10.13, 21:10
    Witam!
    Mam pytanie do mieszkańców przy ulicy Jana Kazimierza, którzy mieszkają już od jakiegoś czasu w tym rejonie.
    Byłam dzisiaj oglądać swoje mieszkanie które zakupiłam w tym roku na Dobrej Woli i zauważyłam ze smutkiem że lata tam teraz mnóstwo samolotów. Jak kupowałam mieszkanie tj w czerwcu 2013 nie widziałam tam żadnego samolotu, a specjalnie chodziłam obserwować okolicę aby mieć pewność gdzie kupuje.
    Co najgorsze dziwi mnie fakt, że te samoloty które wydaje mi się startują z Okęcia, dopiero nad Dobrą Wolą zmieniają kierunek i lecą na zachód, nie rozumiem dlaczego od razu z Okęcia nie lecą na ten zachód, tylko dopiero nad Jana Kazimierza mocno odbijają na zachód?
    Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie, bo poczułam się bardzo zmartwiona tym faktem i tak jakby oszukana...?
  • angelikamisiek 01.07.15, 21:20
    nie przejmuj się, Sąsiadko, większość klientów Dantex'u czuje się oszukana ;] ogólnie rzecz biorąc Dantex słynie z tego, że obieca klientowi wszystko co tylko klient chciałby uslyszeć. od tego mają tam panów Jarka i Sławka. ten pdrugi to ten burak na zapleczu który daje pseudo rabaty wszystkim takie same i który nigdy się nei przedstawia i mało kto wie jak ma na imię (nazwiska chyba nikt nie zna). ja akurat o samolotach wiedziałam, bo mieszkałam niedaleko nad tym samym korytarzem powietrznym. podejrzewam, że gdyby Dantex postarał się o lepsze wyciszenie mieszkań, to dałoby się żyć, ale ponieważ akustyka jest fatalnam, zwłaszcza stolarki okiennej, to niestety jest jak jest. w dzisiejszych czasach akustyka mieszkania to podstawa, ale niestety Dantex kładzie na to dość mocno nie powiem co. zresztą nie tylko na akustykę, na jakość obsługi klienta od podpisania umowy też. cóż poradzisz, trzeba z tym żyć i tak im nic nie udowodnisz. możesz tylko ostrzegać następnych, żeby nie wdepnęli tak jak my ;]
  • a20121 24.09.15, 20:34
    Samolotami nie ma się co przejmować, bo akurat już ten teren leży poza wpływem korytarzy powietrznych. Ja tam pracowałęm 3 lata w pobliżu i samoloty widać, ale je tam słabo słychać. Myślę, że w wielu miejscach w W'wie jest gorzej. Kupuję mieszkanie w Stacji Kazimierz.
    Tutaj jest mapa umieszczona pod tym linkiem. Te bloki są nawet na zewnątrz terenu zakazanego dla budynków chronionych (zielony), a więc jest dobrze :)

dobraulica.pl/2013/08/halas-okecia-przeszkadza-warszawie
  • olderoc 27.12.13, 15:37
    Jestem umówiony na odbiór mieszkania. Właśnie dostałem pismo w którym mam napisane cytując :

"Informujemy również iż w odbiorze mogą uczestniczyć jedynie strony będące stronami umowy. Spowodowane jest to względami bezpieczeństwa, które musimy zapewnić na terenie osiedla mieszkaniowego XXX"

Bardzo mnie tym rozśmieszyli, wygląda jak

Pytanie czy developer ma prawo do czegoś takiego ? , Czy mogę to zignorować ?

PS. Forum nie działa nie mogę się zalogować.
  • slawweek 27.12.13, 17:09
    witam,
    bede wdzieczny za informacje jak zakonczyla sie ta historia - obecnie jestem w trakcie zalatwiania formalnosci. Ogolnie musze przyznac, ze o ile sama budowa i tempo prac pozytywnie zaskakuje to kontakt z dzialem sprzedazy jest tragiczny (od 3 tygodni nie moge sie umowic, aby wejsc do mieszkania-caly czas cos im nie pasuje).
  • new-rolet 25.02.14, 22:32
    Witamy Państwa!
    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych systemów
    osłonowych do okien: rolet, żaluzji, moskitier. Jesteśmy
    producentami, więc zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.
    Zapraszamy do naszego biura i zakładu mieszczącego się w Ząbkach
    przy ul. Chłopickiego 5.
    Przyjmujemy też zgłoszenia telefoniczne pod numerami:
    22 781-63-57
    0502-171-260
    Zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomiar i montaż gratis. Na swoje wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.
    Zapraszamy!
  • pkowalski.84 29.12.15, 12:14
    Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian i jakość tynków, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440
  • pkowalski.84 29.12.15, 13:18
    Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian i jakość tynków, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.