Dodaj do ulubionych

Odchudzanie

IP: 197.134.133.* 28.02.13, 14:19
czy jest na terenie Bemowa godny polecenia jakis salon wspomagajacy odchudzanie?
bedze wdzieczna za info.
Edytor zaawansowany
  • Gość: as IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.03.13, 23:38

Ja nie o salonie i nie o Bemowie
    Ale na Woli na Wolskiej jest b.chwalony naturhouse czy jakoś tak:-)
  • Gość: mirek IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.13, 14:55
    żadne salony. Na odchudzanie polecam aktywność sportową i zmianę zasad spożywania posiłków. Efekt - zmniejszenie wagi o 14 kilogramów w ciągu 1 roku.
  • Gość: Malwina IP: 193.201.167.* 14.03.13, 08:30
    Byłam na kriolipolizie na Górczewskiej 200 i polecam, efekty są (chociaż się nie spodziewałam), mają teraz fajną promocję na kilka zabiegów. www.studioflexi.pl
  • Gość: Agnieszka IP: *.dynamic.chello.pl 07.05.13, 23:36
    Polecam Studio Flexi na Górczewskiej jest kriolipoliza (polecam - byłam) i o ile dobrze pamiętam liposukcję ultradźwiękowa i dermomasażer wiec pakiet odchudzający można wybrać jakiś.
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.13, 23:21
    Też byłam w Studio Flexi - polecam. Kriolipoliza działa :-)
  • hanulka01 11.05.14, 12:53
    KRIOLIPOLIZA – SZANSA NA ZDROWE POZBYCIE SIĘ TŁUSZCZU?

Najlepszy salon, który wykonuje KRIOLIPOLIZE znajduje się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej BIO-Salon www.biosalon.pl/.

Przełom na miarę XXI wieku w odchudzaniu, a raczej usuwaniu niechcianych przez nas kobiety paskudnej i nie wiadomo skąd tak szybko rosnącej tkanki tłuszczowej!

Czego my nie jesteśmy w stanie zrobić, byleby pozbyć się dodatkowych kilogramów, z którymi wiąże się ten paskudny tłuszcz… Pocimy się, głodzimy się, znów się pocimy i znów głodzimy. Czasem sięgamy po produkty farmakologiczne i wierzymy w ich nadnaturalną moc, dzięki której raz zażyjemy pastylki aby już za chwilę zmieścić się w wymarzoną eskę…
    Innym razem decydujemy się na drastyczne cięcie w postaci liposukcji i zasłaniamy nieestetyczne blizny gdzieś pod ciuszkami lub wyrzucamy grube pieniądze, by te blizny były jak najmniejsze, a nasz organizm musi odnaleźć się w „nowym” ciele…

Czy to jest zdrowe? Czy naprawdę tego chcemy dla naszego organizmu?

Myślę, że nie. I chyba właśnie dlatego ktoś mądry, obserwując jakich krzywd dopuszczamy się na sobie, postanowił temu zaradzić i wymyślił KRIOLIPOLIZĘ.

Czym jest KRIOLIPOLIZA?

KRIOLIPOLIZA jest procesem, na który składa się kilka zabiegów mających na celu zamrożenie nadmiernej tkanki tłuszczowej w naszym ciele. Zamrożona tkanka tłuszczowa obumiera, a następnie jest wydalana przez nasz organizm. Na pierwsze efekty musimy trochę poczekać, ale to dobrze – dzięki temu oszczędzamy stresu i szoku własnemu ciału i organizmowi.

Czy taki zabieg jest dla każdego?
    Lekarze wciąż jeszcze nie znają na to pytanie odpowiedzi. Istotny jest fakt, że w procesie wydalania obumarłych tkanek tłuszczowych nieźle napracuje się nasza wątroba, dlatego też osobom mającym problemy z wątrobą zalecana jest szczególna ochrona tego ważnego organu. Poza tym mając nawet zdrową wątrobę, pamiętajmy o tym, aby odpowiednio o nią dbać w trakcie trwania całego procesu „odtłuszczania”, a także i po zakończonym zabiegu.

BIO-SALON http://www.biosalon.pl/
  • rbucko 02.08.13, 22:19
    A ja polecam, oprócz zmiany nawyków żywieniowych i dużej ilości ruchu (basen i bieganie) Salon Pięknej Sylwetki (kiedyś był na ul Czumy, teraz przeniesiony na Dywizjonu 303) www.salonpieknejsylwetki.pl/

Fachowa wiedza pani Iwonki i pana Arka, oraz pracownic, miła atmosfera, prywatnie polecam :)
  • Gość: dieta cud IP: *.43.77.127.ipv4.supernova.orange.pl 12.09.19, 11:11
    Jakie ćwiczenia na spalanie tłuszczu. Kardio najlepsze na szybki spadek masy

Czy tluszcz w diecie jest potrzebny?

O doskonale prezentujących się mięśniach całego ciała marzy niejedna osoba. Warto zdać sobie sprawę, że taki „widok” możliwy jest jedynie wówczas, gdy z ciała zrzucona nadprogramowa warstwa tłuszczyku. By osiągnąć efekt idealnie wyrzeźbionych mięśni koniecznie należy zadbać o spalenie tkanki tłuszczowej. Dziś podpowiadamy jakie ćwiczenia na spalanie tłuszczu będą najskuteczniejsze. Pamiętaj, że ważna jest systematyczność wykonywania treningu. Ćwiczenia możesz wykonywać w domu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka