Dodaj do ulubionych

Gliniarze w krzakach:))))

IP: 193.17.14.* 09.11.06, 17:57
Wkurzaja mnie gliny które niemal codziennie stoją w krzakach na Górczewskiej przy stacji SOMERW.łapie tych co nawracają auta na skrzyżowaniu z Klemensiewicza.Raz że znak jest wysoko umieszczony,dwa mocno wyblakły,trzy to po dłuzszej obserwacji można zauważyć że nawracanie nie koliduje z innymi uczestnikami ruchu.Więc gliniarze po prostu zamiast wnioskować o zmianę znaku/likwidację/ wystawiają mandaty.I teraz pytanko :) ile mandatów skasowali???? Bo aut zawracających na tym skrzyżowaniu jest ok 30-50 na godzinę.Może ktoś z kontroli wewnętrznej by się sprawą zainteresował.I drugie spostrzeżenie.To przeważnie stoi prewencja:)))) zamiast przejść się pod PoloMarket i szumowiny popędzić to w krzaczorach....ech,komuna wraca:))))
Edytor zaawansowany
  • Gość: ala IP: *.chello.pl 09.11.06, 18:06
    Ano moze wraca komuna ;-)
  • Gość: kossutha IP: 193.17.14.* 10.11.06, 15:49
    Dziś to samo.Oni tam codziennie wystaja:)))))
  • Gość: mumio4 IP: *.aster.pl 10.11.06, 18:00
    mnie tam złapali i skasowali na 50 zł, tak po dobroci, ale, jak widzę można tam
    niezłą dniówkę ukręcić, no, cóż idą święta.........
  • Gość: kossutha IP: 193.17.14.* 10.11.06, 20:42
    Postarajmy się o kilka fotek i zapytajmy komendanta ile mandatów jest zgłoszonych z tej zasadzki.Prosze o rozwazenie czy jest sens utrzymywać zakaz jeśli jest tam bez sensu:))))))
  • Gość: kixx IP: *.acn.waw.pl 10.11.06, 21:56
    jak to bez sensu
    skoro ktos moze na tym zarobic,to znaczy ze sens jest
  • Gość: kossutha IP: 193.17.14.* 11.11.06, 14:39
    Chyba komuś się łyso zrobiło:))) dziś o 13.00 stała drogówka,radiowóz na chodniku:))) i jak szedłem to na jezdnię musiałem:))wejść.Rozmawiałem z panem policjantem o sensie zakazu zawracania na skrzyżowaniu z Klemensiewicza.Powiedział że on nie jest od sensu:)))
  • kasia_mm 11.11.06, 18:30
    zakaz zawracania jest i juz
    nie do konca jest tak ze stoi bez sensu
    jesli by sie go zdjelo od reki jak mowicie - zawracajacy beda wpadali na ludzi
    ktorzy maja wtedy zielone bardzo krotkie swiatlo do przechodzenia przez
    Gorczewska; moze zamiast lamac przepisy zaczniecie je przestrzegac:)
    wypadkow w tym miejscu i to smiertelnych bylo sporo.... sama nie jezdze
    przepisowo 50 non stop ale predkosci rozwijane na Gorczewskiej od kiedy to
    droga jak autostrada - to lekka przesada....
  • Gość: kossutha IP: 193.17.14.* 11.11.06, 21:19
    Jestem mieszkańcem tej okolicy,korzystam z auta często.Akurat ta nawrotka dla mnie jest bez różnicy bo skręcam w Klemensiewicza i sypię prosto do Czumy:) i tam parkuję:) Za to jeżdżąc czesto spotykam bezsensowne zakazy,nakazy-drogi do nikąd:))) Nawrotka przy Klemensiewicza-gdybyś się przyjrzała dłużej albo tak jak ja kilka razy dziennie:) zauważyłabyś że NIE KOLIDUJE Z INNYMI UCZESTNIKAMI RUCHU !!! dlatego zauważam problem.Światło zielone dla skręcających w lewo w Klemensiewicza pali się TYLKO w momencie CZERWONEGO ŚWIATŁA DLA INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA TYM SKRZYŻOWANIU także dla pieszych !!!! Policjanci wiedzą o tym zakazie i o bezsensowności jego i dlatego wystają w tych krzaczorach:)) Dlaczego nie ścigaja tych pędzących tą autostradą pozostaje zagadką.Liczę że ktoś zainteresuje się problemem i albo umieści znak niżej i odnowi tablicę albo usunie go na zawsze.
  • Gość: Artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 23:33
    juz niedlugo bedzie ich tam mniej stalo, bo bedzie zakladana kamera na tym mini
    sktzuzowaniu ;] ;]

ja mam samochod na slaskich rejestracjach i mnie tam 2 razy zatrzymali i nie
    dostalem mandatu <lol>. a co jest najlepsze ze mi prawo jazdy sprawdzali ( jak
    to przy kazdej kontroli ) i jest tam jak wol napisane "zameldowanie" w
    warszawie. moja wymowka to ze nieznam warszawy... i niestety poelniam takie
    bledy czasami <lol>
  • Gość: kossuth IP: 193.17.14.* 12.11.06, 16:14
    ...różnie jest:)))Ciekaw jestem ilu kierowców płaci tam do łapy:)))
  • Gość: kossuth IP: 193.17.14.* 14.11.06, 20:29
    wczoraj i dziś nie widziałam ich.
  • Gość: wiaderny IP: 193.17.14.* 18.11.06, 14:50
    Wczoraj tj. piatek 15.45 stali i łapali nawracających.Byli z prewencji ale bardzo szybko zatrzymani odjeżdżali.Chyba wypisanie mandatu troche trwa :))))
  • 13g3 10.12.06, 00:05
    Róg Klemensiewicza i Doroszewskiego.Znaki ustwione nie wiem dla
    kogo.Wielokrotnie zgłaszałem dzielnicowemu i straży miejskiej.Nazwe ulicy i
    znaki drogowe powinny być widoczne.A nie ustawione w krzakach.Na jednym budynku
    dwie nazwy ulicy.Nie daj boże jakiegoś wypadku.Zgadnij co to za budynekNikogo
    to nie obchodzi.W urzędzie gminy twierdzą że tak przewidział architekt.A KIEDY
    ON TO WIDZIAŁ?Nikt nie reaguje.To komu to zgłaszać? Nikt nie ma żadnego
    interesu by to naprawić.To samo z tym nawracaniem .A PO CO?
  • Gość: wiaderny IP: 193.17.14.* 11.12.06, 20:48
    No tak,godzinę policyjną dla młodzieży zrobią :)))
  • Gość: Kossutha IP: 193.17.14.* 06.01.07, 16:18
    Godz.15.35-16.00 20 aut zatrzymanych ciekawe ile mandatów ściągnęli,może niech ktoś to sprawdzi :)))
  • Gość: Kocisz IP: *.francenet.fr 08.01.07, 11:14
    Widzę że niezłą statystykę prowadzisz...przejdź się z tym na Waliców...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.