Dodaj do ulubionych

szukam pracy na terenie Poznaniu lub we Wrocławiu

26.06.12, 12:33
Witam,
jestem rodowitą Węgierką. W tym roku skończyłam polonistykę.
Obecnie mieszkam w Poznaniu i jestem w trakcie poszukiwania pracy na terenie Poznaniu i we Wrocławiu. Poza polskim i węgierskim na wysokim poziomie znam jeszcze język angielski. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy, oprócz takiej, która dotyczy branży sprzedaży.
Jeżeli ktoś zna taką ofertę pracą gdzie mogłabym moje umiejętności wykorzystać, proszę mi wskazać informacji.
Dziękuję z góry za wszystkich odpowiedzi.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • tomasz_ld 26.06.12, 23:28
    Zarejestruj się w portalach ogłoszeniowych z ofertami pracy. Np.: www.pracuj.pl, www.jobrapid.com i ustaw kryteria poszukiwania. Można zapolować na jakąś mazsola!
    Sok sikert kívánok!
  • mobi.1991 02.07.12, 08:07
    Szanowna Pani!
    Obecnie pilnie poszukujemy osoby ze znajomością j. węgierskiego. Praca stacjonarna we Wrocławiu!
    W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny: 71/ 360 84 00
    M. Sielewicz
  • tomasz_ld 05.07.12, 11:58
    Ide is érdemes benézni néha:forum.wegierskie.com/Dzial-Zlec%C4%99-prac%C4%99
  • rekrutacje_pmi 16.10.13, 15:03
    Witam.
    Poszukuję obecnie osoby do pracy w dziale Customer Service z językiem węgierskim w Oleśnicy pod Wrocławiem. Praca polega na obsłudze zamówień klientów węgierskojęzycznych we współpracy z działem logistyki.
    Praca w międzynarodowej korporacji branży FMCG, produkującej dodatki do żywności. Osoba będzie odpowiedzialna za koordynację dostaw. Zespół jest młody, złożony z niedawno zatrudnionych przez nas osób. Praca stała, na czas nieokreślony. Wynagrodzenie od 3000 netto wzwyż (do negocjacji).
    Jeśli byłaby Pani zainteresowana, zapraszam do kontaktu telefonicznego - 604 577 800 lub mailowego anna.smolin@pmi-solutions.pl.
    Pozdrawiam,
    Anna Smolin
    Agencja PMI Solutions z Wrocławia
  • cc47 20.02.14, 22:09
    Witam,

obecnie poszukujemy we Wrocławiu osoby do obsługi klienta z Węgier (obsługa infolinii i maili firmy produkującej nowe technologie). Wymagania to język węgierski i język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
    Chętnie podeślę link do ogłoszenia ze szczegółami i odpowiem na wszelkie pytania. Mój mail to: monika.kwiecien@ccig.pl Zapraszam do kontaktu!
  • adecco35 06.03.14, 09:33
    Witam,
    Jeśli oferta z Pani strony jest nadal aktualna, to zapraszam do współpracy.
    Jestem specjalistą ds.rekrutacji, obecnie poszukuję pracowników do nowo otwieranego biura SSC w Poznaniu. Na stanowisku wymagana jest bardzo dobra znajomość języka węgierskiego jak i angielskiego.
    Jeśli byłaby Pani zainteresowana i chciała poznać więcej informacji o profilu stanowiska, proszę o kontakt na nr tel:607393455.
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka