Dodaj do ulubionych

Jak wysyłać taniej paczki?

01.12.09, 14:33
Jestem sprzedawcą allegro. Zbliża się sezon mikołajkowo-świąteczny a
moja sprzedaż się potraja. Wysyłam o wiele więcej paczek (ok. 20-30
tygodniowo) a mój kurier nie oferuje żadnych zniżek w związku ze
zwiększeniem sprzedaży. Słyszałem, że są firmy, które oferują zniżki
już przy takiej ilości paczek. Proszę o namiary, i opinie o
polecanych firmach. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • 01.12.09, 17:12
    Możesz skorzystać z usług jakiegoś pośrednika (np.
    www.dwiepaczki.pl/ ) przypuszczam że już przy takiej ilości
    paczek będzie taniej.
  • 24.08.14, 14:35
    myślę, że można spróbowac na FastPost.pl z tego co mi wiadomo posiadają oni specjalne oferty dla firm więc może tutaj da się coś ugrać. Osobiście wysyłałam też kilka paczek przez ich stronę i byłam zadowolona, tanie przesyłki kurierskie zadowoliły mnie.
  • 08.09.14, 01:57
    Hej. Mogę polecić firmę fastpost.pl, skupia zarówno osoby prywatne i firmy więc z pewnością Ci pomogą. Mają bardzo konkurencyjne ceny, to prawdopodobnie najtańsza firma kurierska na rynku.
  • 15.09.14, 11:10
    Mam maly sklep i sprzedaje czesto na allegro, wiec mam rozeznanie w wysylkach kurierskich. Ostatnio skusilem sie na serwis Paczuszka. Wysylaja DHLem, wiec to mi pasuje po przebojach ktore mialem niedawno z poczta polska.......
  • 04.03.15, 15:56
    Fastpost z Rawy Mazowieckiej ma dobre ceny, ALE NIE ZWRACA POBRAŃ DO NADAWCY W TERMINIE.
    Mam nadzieję że w ogóle odda mi pieniądze. Kiedy zalegam z płatnością f-ry tej firmie, to momentalnie dostaję upomnienie z groźbami. Moje natomiast pieniądze przetrzymują w dużo większej ilości i znacznie dłużej. Radzę przemyśleć wysyłając paczki pobraniowe.
  • 22.09.14, 21:24
    ja mogę polecić firmę olsztyn.shipcenter.pl - paczki do 30 kg wyślemy DHLem, za granicę DPD i UPS. Zapraszam do pytań. Preferowane formy kontaktu - informacja jaką Państwo macie obecnie cenę. Jeżeli jesteśmy w stanie przebić - dajemy ofertę i zaczynamy rozmawiać. Nie wymagamy podpisania umowy! tel: 570 094 464
  • 17.11.14, 15:23
    ja jeszcze polecam firmę Worldpack.pl - tania i godna polecenia. Często przez nią wysyłam również paczki za granicę :)
  • 29.01.15, 10:51
    Ja ostatnio jestem zachwycona paczkomatami - ceny też są konkurencyjne

Zapraszam na www.toneche.net.pl/
  • 27.01.16, 14:13
    Ja korzystam z tanich kurierów regularnie od ponad dwóch lat. Różne firmy testowałam przez ten czas, ale najlepiej w stosunku ceny do jakości usług wychodzi chyba [b]wysyłajtaniej.pl[/b]. Oni trzymają w miarę przyzwoity poziom, i nie zaliczyli jak do tej pory większej wpadki. No i cenowo wypadają też chyba najlepiej. Warto sprawdzić.
  • 28.01.16, 13:56
    Potwierdzam wysyłka przez stronkę wysylajtaniej.pl za pośrednictwem kuriera kex, wychodzi w tym momencie finansowo najlepiej.
  • 15.12.16, 11:26
    ja znalazłam taką stronkę: www.wysylaj.com.pl i zamawiam regularnie. nigdy nic sie nie wysypało

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.