Dodaj do ulubionych

Allegro wiola184, wiol-mar - poszkodowani

20.01.12, 22:13
Witam, proszę o kontakt osoby, które tak jak ja prawdopobnie padły ofiarą oszustwa. Czy ktoś z Państwa składał już zawiadomienie na policję?
Edytor zaawansowany
  • niunieczka1982 21.01.12, 08:55
    Witam, też zostałam oszukana!!!
    Sprawę na pewno zgłaszam na policję w następnym tygodniu!
    Zastanawiam się czy powinniśmy to robić każdy oszukany z osobna czy się jakoś ze sobą skontaktować i sprawę prowadzić wspólnie w większą ilość osób?
    Ja jestem z Krakowa - mój e-mail to agatka1982@gmail.com.
    Pozdrawiam i proszę o kontakt,
    Agata
    --
    [url=http://daisypath.com][img]http://davm.daisypath.com/7VE9p1.png[/img][/url] [url=http://lilypie.com][img]http://lpmm.lilypie.com/L2GHp2.png[/img][/url]
  • niebieskie_oko.pl 21.01.12, 14:20
    Podaję adres do wątku w którym znajdziecie pomocne informacje.
    forum.gazeta.pl/forum/w,44960,90113893,90113893,KLUSKA.html
  • asiek.asia1981 24.01.12, 21:06
    WITAM
    JA TEZ JESTEM OSZUKANA CO ROBIĆ???????
    joanna.kalf2gmail.com
  • jacek1664 09.04.13, 14:35
    Witam, proszę o informację czy ktoś z Państwa został oszukany przez firmę A-Importer z Olsztyna.
  • mika.220 13.04.12, 23:19
    Wpisuję się na listę oszukanych. Widzę, ze jest nas b duzo. Zastanawiam się czy to mozliwe, zeby wszyscy poszkodowani wspólnie zlozyli...tzw. pozew zbiorowy. A..moze juz część osób to zrobiła?. Prosze o kontakt. mirciamak@gmail.com
  • aaprestarium 21.01.12, 16:38
    Witam,
    również będę zaliczać się do grona poszkodowanych, których liczba z godziny na godzinę rośnie. Zakupy dokonałam 4 stycznia, więc nie minęło jeszcze 15-20 dni roboczych, ale sądząc po utrudnionym kontakcie z tą Panią, braku odpowiedzi na maile oraz nie odbieranie telefonu, uważam, że paczka jednak do mnie nie dojdzie.
    Póki co napisałam pismo do Allegro. Ale jeśli paczka do mnie rzeczywiście nie dojdzie, również będę zgłaszać sprawę na Policję.
    Ola K.
  • 1warszawka1 31.01.12, 07:17
    aaprestarium jestesmy w tej samej sytuacji, tez kupiłam ale 5 dni po Tobie 9 stycznia torebkę,na którą teraz jak patrzę to mnie szlag już trafia,pieniadze przelane na drugi dzień, tez nie minęło tych 21 czy 25 dni roboczych od zkaończenia aukcji, więc nie mam się co rzucac na razie na policji,na razie też założyłam spór i napisałam do allegro, otrzymałam wytyczne co robic gdybym chciała isc na policję później, na razie czekam i łudzę się że jeszcze cos dostanę ... ;)
  • nastazjap 21.01.12, 16:54
    Równiez dokonałam na początku stycznia zakupy u tej Pani. Od początku dziwiłam się skąd ta pani ma takie ilości takiego towaru, założyłam z góry,że to chińskie podróbki asosa, jeśli chodzi o sukienki, ale mimo to skusiłam się na sukienke gdyż Pani miała same pozytywne komentarze. Płatności dokonałam ok 8 stycznia. Ok 15 jak się upominałam zostałam poinformowana ,że sukienka została już wysłana, jednak żadnego nr nadawczego nie mogłam uzyskać. Przy kolejnym kontakcie otrzymałam następującą wiadomnośc:

Dziękujemy za nadesłana wiadomość.

W związku z bardzo dużą ilością zapytań dotyczących dostawy
    zamówionego przez Państwa towaru na Allegro pragniemy poinformować iz
    pomimo naszych szczerych chęci nie będziemy wstanie dotrzymać terminu
    dostawy przesyłki określonego w opisie aukcji. Powodem zaistniałej
    sytuacji jest opóźnienie na poczcie chińskiej jak również zbliżający
    sie Nowy Chiński Rok, a wraz z nim święta. Niestety święta te
    dodatkowo spowolnia prace na poczcie, co przyczyni sie do dodatkowego
    opóźnienia. Bardzo nam przykro, ze dopiero teraz informujemy o tym
    fakcie, ale sami taka informacje uzyskaliśmy niedawno.

Jak udało nam sie ustalić wszystkie przesyłki zostały juz zgromadzone
    w magazynie pocztowym w Szanghaju i oczekują na wysyłkę. Nastąpi to
    tak szybko jak to tylko możliwe. Przewidywany termin wysyłki z Chin to
    pierwszy tydzień lutego.

Rozumiemy, że czas ten znacznie odbiega od wyznaczonego wcześniej
    terminu jednak na chwile obecną dołożyliśmy wszelkich starań, żeby
    Państwa paczka doszła jak najszybciej i nie jesteśmy wstanie nic
    więcej zrobić. Wierzymy, ze jakość zamówionego przedmiotu wynagrodzi
    Państwu okres oczekiwania.

Pragniemy zwrócić uwagę, ze z takim problemem borykają sie wszyscy
    realizujący wysyłkę z Chin, nie tylko do Polski ale również handlujący
    na największych portalach aukcyjnych na świecie, realizujący wysyłki
    miedzynarodowe.

Specjalnie do Państwa dyspozycji postanowiliśmy uruchomić kilka
    numerów telefonu, pod którym mogą sie Państwo skontaktować w celu
    uzyskania dodatkowych informacji.

Infolinia jest dostępna od pn-sob w godzinach 9:00 - 20:00

Dostępne numery telefonów (jeżeli wybrany numer jest zajęty prosimy
    wybrać kolejny):

Orange:
    514 507 283
    506 923 748

Play:
    531 389 896

T-Mobile:
    662 760 239

Plus
    782 594 827

Heyah
    787 489 334

UWAGA: Jedyna dostępna forma kontaktu to droga telefoniczna pod
    podanymi powyżej numerami.

Jako gwarancję, na powyższy e-mail pragniemy przypomnieć, że jesteśmy
    legalnie działającą firmą, która została pozytywnie zweryfikowana
    przez pracowników portalu Allegro.
    Nikt nie zostanie z Państwa oszukany, a każde zamówienie bedzie
    finalnie zrealizowane.

Z poważaniem
    Zespół Wiola184

Nie jestem w gorącej wodzie kąpana poczekam i jeśli do 10 lutego nie dostane ani sukienki ani zwrotu gotówki to sprawa zostanie zgłoszona na policje. Tak czy siak szanowna Pani oszustka Powinna dostać nauczke aby wiedziala, ze takie działania nie są bezkarne
  • aaprestarium 21.01.12, 17:03
    Szkoda, że ta Pani nie wystosowała takiego maila do wszystkich zainteresowanych. Trudno mi jednak uwierzyć, że wysyłki zostały wstrzymane w takim kraju jak Chiny. Też jestem skłonna poczekać, więcej i tak już nie stracę.
  • nastazjap 21.01.12, 17:16
    aaprestarium napisała:

> Szkoda, że ta Pani nie wystosowała takiego maila do wszystkich zainteresowanych
    > . Trudno mi jednak uwierzyć, że wysyłki zostały wstrzymane w takim kraju jak Ch
    > iny. Też jestem skłonna poczekać, więcej i tak już nie stracę.

Jeśli chodzi o wysyłkę, a raczej wstrzymanie to jestem skłonna uwierzyć. Jak robiłam zamówienie na ciuchy tzw japan style to nigdy grudzień styczeń bo właśnie w związku z ich nowym rokiem były problemy z wysyłką. Ale to już problem tej Pani skoro coś wystawia to powinna mieć to na stanie a nie sprzedawać towar który jeszcze od producenta nie wyszedł. To ona powinna mieć świadomość ,że w tym okresie nic z tamtej części kontynentu nie sprowadza się bo są problemy z dostarczeniem. Tak czy siak czy dostane tą sukienke czy zwrot gotówki. Mam nadzieje,że ta nieodpowiedzialna Pani, dostanie porządna nauczke i odechce się jej robić "biznesów". NO cóż ulice zamiatać też musi ktoś, jeśli nie ma głowy do interesów. Mam nadzieje również że wszyscy mają świadomość,że większość tych produktów to były podróby
  • nitts 13.02.12, 13:50
    Ja otrzymalam zamowiony towar, po wielu przebojach, jednak co z tego skoro kurtka to szmel z rozwalonym zamkiem. Nie mam jak jej zwrocic, bo nikt nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonow. Rzecznik konsumenta kazal mi ja odeslac, tylko kto mi zagwarantuje ze nie zostane bez kurtki i kasy. Przeciez to oszusci.
  • bacha-aa 05.03.12, 14:37
    Witam! Przeczytałam przypadkowo Pani Maila i jestem zaskoczona... Ja zostałam oszukana i wiele ludzi na torebki carmelowe przez sprzedajacego lysy19481, proszę zwrócic uwagę że nic zz cyfr podobny. Co mnie zaskoczyło, otóz ja tez dostałam identycznego maila co Pani. To dziwne ale chyba Oni razem handlowali i ten przekret zrobili. Nazwy aukcji te same, szablon tez, zniknął w tym samym czasie. Allegro nic nie zdziałało, wiec została policja....
    Pozdrawiam, ja zrobiłam zakup 13 grudnia;(
  • tessarou 11.04.12, 16:56
    Witam niedoszłe posiadaczki torebek karmelowych ja właśnie dziś wydrukowałam całą korespondencję i jutro wybieram sie na policję. Moze ktoś juz jest po tych przejściach z lysy 19481.
  • madziana1000 12.04.12, 21:17
    Dziś dostałam informację z Allegro, że w ciągu 7 dni przeleją mi pieniądze na konto. Mam nadzieję, że tak będzie, że kasę odzyskam i że pani wiola też poniesie odpowiedzialność.
  • k1h2 21.01.12, 17:28
    Witam serdecznie,
    Mnie również ta Pani oszukała.
    Na moje maile, nie otrzymałam odpowiedzi, żadnych wyjaśnień.
    Wiem, że przesyłka nie dojdzie, torbę kupiłam w grudniu i od razy wpłaciłam pieniążki, po za tym tylko wiola184 ma problemy z wstrzymaną przesyłką.
    Rozpoczęłam spór, w poniedziałek idę na policję.
    Zgłoszenie sprawy na policji, jest jedyną możliwością odzyskania straconych pieniędzy.
    Pozdrawiam
  • nastazjap 21.01.12, 17:32
    k1h2 napisała:

> Witam serdecznie,
    > Mnie również ta Pani oszukała.
    > Na moje maile, nie otrzymałam odpowiedzi, żadnych wyjaśnień.
    > Wiem, że przesyłka nie dojdzie, torbę kupiłam w grudniu i od razy wpłaciłam pie
    > niążki, po za tym tylko wiola184 ma problemy z wstrzymaną przesyłką.
    > Rozpoczęłam spór, w poniedziałek idę na policję.
    > Zgłoszenie sprawy na policji, jest jedyną możliwością odzyskania straconych pie
    > niędzy.
    > Pozdrawiam

Inni nie mają problemów ze wstrzymaną wysyłką gdyż tak jak ta Pani nie sprzedawali aż tak masowo, Pani się przeliczyła i tyle
  • agosia80 21.01.12, 20:16
    Ja również wylicytowałam dwie rzeczy na początku stycznia. Póki co czekam. Termin dostarczenia przesyłki mija mi na początku lutego. Na allegro i tak można zgłosić szkodę najwcześniej po 30 dniach. Miałam ostatnio taką samą sytuację,paczka szła z Chin no i oczywiście termin się przedłużył (od 27 listopada do 15 stycznia). Jeśli rzeczywiście paczka nie dotrze,wtedy zaczynam procedurę odzyskiwania kasy.
    Z drugiej strony,racjonalnie do tematu podchodząc, śmieszą mnie ludzie,którzy wylicytowali rzeczy w styczniu i wystawiają negatywy. Przecież w aukcji termin wysyłki był wyraźnie w dniach roboczych. Pojawiają się też pozytywne komentarze (z transakcji grudniowych),kilka negatywów zostało też anulowanych,więc myślę, że po prostu laska się przeliczyła z ilością transakcji i nie podołała organizacyjnie.
  • nastazjap 22.01.12, 10:06
    agosia80 napisała:

> Ja również wylicytowałam dwie rzeczy na początku stycznia. Póki co czekam. Term
    > in dostarczenia przesyłki mija mi na początku lutego. Na allegro i tak można zg
    > łosić szkodę najwcześniej po 30 dniach. Miałam ostatnio taką samą sytuację,pacz
    > ka szła z Chin no i oczywiście termin się przedłużył (od 27 listopada do 15 sty
    > cznia). Jeśli rzeczywiście paczka nie dotrze,wtedy zaczynam procedurę odzyskiwa
    > nia kasy.
    > Z drugiej strony,racjonalnie do tematu podchodząc, śmieszą mnie ludzie,którzy w
    > ylicytowali rzeczy w styczniu i wystawiają negatywy. Przecież w aukcji termin w
    > ysyłki był wyraźnie w dniach roboczych. Pojawiają się też pozytywne komentarze
    > (z transakcji grudniowych),kilka negatywów zostało też anulowanych,więc myślę,
    > że po prostu laska się przeliczyła z ilością transakcji i nie podołała organiza
    > cyjnie.

ale ta Pani dostaje również negatywy za to ze sprzedaje podroby, na aukcjach jest wyraznie zaznaczone ze to jest sukienka firmy asos, inny sprzedawcy rowniez maja ten sam towar z tego samego źródła tylko, ze pisza po prostu sukienka nie dodaja jakiej firmy, poza tym osoby wystawiaja również negatywy za brak kontaktu ze strony sprzedajacego
  • agosia80 22.01.12, 12:26
    Wysłałam dziś maila z prośbą o numery przesyłek. Od razu dostałam automat z odpowiedzią(tekst, który ktoś już tu wkleił wcześniej). Wynika z niego, że przesyłki wyjdą z Chin dopiero na początku lutego. Przyznam szczerze, że wysyłałyśmy wcześniej z koleżanką kilka maili i odpowiedź zawsze była (początek stycznia).
    Kupiłam torebkę i sukienkę.O ile przy torebce nie było informacji o marce, to w przypadku sukienki ma być ASOS i nie ma, że boli. W opisie aukcji była mowa o pierwszym gatunku i towarze outletowym z przeciętą metką. Takiego towaru oczekuję.
    A z policją to muszę się zorientować, bo nigdzie się nie spotkałam ze zgłoszeniem do 30 dni.
  • oookatarzyna 21.01.12, 21:33
    problem w tym, że ktoś pisał na jednym forum, że policja nie chce przyjmować zgłoszeń po ponad 30 dniach od wygranej aukcji. A chciałabym dostać odszkodowanie od allegro, którego to nie dostanę jeśli nie zostanie wszczęte dochodzenia
  • maja-lee 23.01.12, 19:16
    Witam,6 stycznia kupiłam 3 torebki u wiola184.Na dodatek dwie z nich są torebkami kolezanek.Nie bardzo wiem,co dalej mam robić?Pomóżcie,proszę.Pierwszy raz mi się to zdarza na Allegro...Smutne,ale prawdziwe.Nie podaruję tej Pani niczego-to pewne.
  • oookatarzyna 23.01.12, 21:47
    Po pierwsze trzeba się kontaktować z tą babą i wywalczyć zwrot gotówki niezwłocznie! Jak nie poskutkuje to powiadamiasz allegro i policję, bo to oszustwo. Może uda się coś odzyskać, choć tracę nadzieję. Ja czekam na zwrot do końca tygodnia i też zgłaszam.
  • aaprestarium 24.01.12, 07:56
    Niestety kontaktu z tą kobietą nie ma żadnego. Wysłałam jej już kilka maili i dostaję wiadomość z automatu o Nowym Roku w Chinach, z resztą jak większość ludzi zapewne. Telefony to fikcja, nikt żadnego nie odbiera. Sądzę, że bezpośrednio od tej kobiety nie doczekamy się indywidualnej odpowiedzi. Na negatywne komentarze też już nie odpowiada, mimo, iż się loguje na Allegro.
    Jedynym wyjściem będzie zgłaszanie tego do Allegro i na Policję. Niestety jeszcze tego nie robiłam, ale najwidoczniej będę musiała przez to przejść.
    Póki co poczekam do 3 lutego, wtedy mija mniej więcej termin dostarczenie przesyłki.
  • mps61132 24.01.12, 11:21
    Ja również należę do poszkodowanych. Długo obsrerwowałam u tej osoby torebkę,na którą byłam mocno nastorebka zostawiona. Miałam kupić na innej aukcji w opcji "kup teraz" ale stwierdziłam że "a nóż uda się kupić taniej". Takie czasy że każdy się łudzi zaoszczędzeniem paru groszy. I wzięłam udział w licytacji. Nie mogłam się doczekać, śledziłam komentarze tej pani. Jeden był "torebkę dostałam niewiarygodnie szybko" itp. znalazłam datę zakończenia aukcji z tą torebką, faktycznie tydzień. Coś mnie pyknęło. Napisałam do wiola184 czy torebka została wysłana bo minęło już tyle i tyle dni. Odpisała że tak, ale trzeba czekać 25 dni roboczych. Pomyślałam, że do końca stycznia dojdzie skoro zakupu dokonałam 2 stycznia (płatności). Gdy weszłam SZOK negatywów było już ok. 50.

Od razu mail do allegro co robić, zeby oni też zareagowali, wpłyneli ale do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi a piszą że odp. w 48h. Allegro też umywa ręce. Ochrona kupującego na allegro działa jeżeli zakupy nie dojdą bodajże min.30 dni, więc czekam ustawone 30dni i robocze 25 dni jak w opisie i też zamieżam podejść na komisariat Policji. Nie ma siły teży na tyle negatywów sprawa przeszła koło nosa, ludzie nie są głupi żeby darować 100-200-300-400zł. Ktoś się tym w końcu zainteresuje z zewnątrz. Ale czy taka osoba nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji. Allegro też widze umywa ręce bo milczy!!!
    Mój kontakt camille5@wp.pl
  • mps61132 24.01.12, 11:44
    Wpisujcie czy zgłaszacie na Policję i kiedy, jenoczmy się.
    Ja zgłaszam na początku lutego bo minie wtedy miesiąc od wpłaty.
  • demon1974 24.01.12, 11:53
    Prokuratura Rejonowa w Oławie

ul. 1 Maja 41
    55-200 Oława]
    Ja na ten adres w dniu dzisiejszym wysyłam zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Dość oszustów na Allegro.
  • mps61132 24.01.12, 11:57
    Napisz coś więcej tzn. wystosujesz pismo ręcznie czy mailowo, a może telefonicznie????
  • mps61132 24.01.12, 12:03
    Podajcie mi proszę imię i nazwisko tej kobiety bo moja poczta na wp opróżnia kosz automatycznie i nie mam danych żeby sprawę zgłosić na Policji.
  • demon1974 24.01.12, 12:03
    Pisemne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z wnioskiem o ściganie i naprawienie powstałej szkody. Jestem policjantem dlatego tylko w ten sposób można to zrobić. Pismo z podaniem wszystkich danych dotyczących transakcji z tą wredną kobietą. tj. kopie wiadomości o wygraniu aukcji i wiadomości mailowych od tej naciągaczki. UWAGA WSZYSCY PISZEMY TAKIE PISMA NA TEN ADRES. MOŻE W KOŃCU KTOŚ SIĘ ZA TO WEŹMIE Z URZĘDU JEŚLI NIE ALLEGRO
  • mps61132 24.01.12, 12:07
    Skoro jesteś policjantem to napisz czy samo podejście na posterunek w moim mieście nie wystarczy????
    Allegro nawet nie odpisuje na maile!!!!
  • demon1974 24.01.12, 12:12
    Po co chodzić na posterunek w Twoim mieście skoro mamy dane osoby i jej adres firmy. Postępowania prowadzi się według miejsca działania sprawcy więc zająć się ta sprawą musi Prokuratura w Oławie.
  • mps61132 24.01.12, 12:18
    OK ty jesteś bardziej zorientowany. W takim razie napisz dokładnie mnie i pewnie nie tylko mnie co robić po koleji jeśli chodzi o tą Oławę????
    Niech inni też dołączą.
  • demon1974 24.01.12, 12:20
    informacja dla wszystkich
    paragraf415.republika.pl/
    na dole jest wzór zawiadomienia
    zmieniamy dane i wysyłamy do Prokuratury Rejonowej w Oławie
    PROŚBA NIECH ZROBIĄ TO WSZYSCY!
  • mps61132 24.01.12, 12:29
    No jest na dole ale wyrzuca mnie na Ministerstwo Sprawiedliwościa a tam nie mogę znaleść. Pomóż
  • demon1974 24.01.12, 12:39
    Ciut wyżej!
    Wzory pism do pobrania:
    Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oszustwa
    Pouczenie pokrzywdzonego o podstawowych uprawnieniach i obowiązkach (Ms-63)
    Formularze w uproszczonym postępowaniu cywilnym (ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości)
    według rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 29 maja 2002 r. w sprawie określenia wzorów i sposobu udostępniania stronom urzędowych formularzy pism procesowych w postępowaniu cywilnym, zmienionego rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwoęci z dnia 29 kwietnia 2005 r.
    (Należy drukować dwustronnie).
  • agusia88100 24.01.12, 15:44
    trzeba by o tym forum na allegro napiosac tam gdzie komentarze napewno by sie wiecej osób dołaczyło ale niewiem jak ich tam poinformowac ??
  • niunieczka1982 24.01.12, 15:54
    A czy istnieje jakiś czas od zakończenia aukcji po upływie którego policja już nie przyjmie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa? Można je na przykład złożyć 60 dni po zakończeniu aukcji? Czy jest jakiś limit czasu??

Ja na pewno będę to zgłaszać i w takim razie wyślę na adres prokuratury w Oławie. Chciałabym tylko wiedzieć ile mam na to czasu.
    Planuję poczekać te 20 dni roboczych od zakończenia aukcji i wtedy jeśli sprawa się nie rozwiąże pisać zgłoszenie, ale nie chcę żeby było za późno!
  • myszka82.3 24.01.12, 19:55
    Piszemy na jaki adres? bo ja już się nie mogę połapać, dosyć jest w.........!!!!!!!!!!, że zostałam oszukana!
  • demon1974 25.01.12, 11:20
    Piszemy na adres PROKURATURA REJONOWA W OŁAWIE
  • nitts 13.02.12, 14:19
    Witam, wlasnie zabieram sie za pisanie pisma do Sądu. Mam troszke inna sytuacje poniewaz ja po wielu przebojach towar otrzymalam, tylko ze to podróbka i na dodatek z popsutym zamkiem. Kontaktu oczywiscie ze sprzedającym nie ma, wiec i zwrocic nie ma jak, bo nikt mi przesylki nie odbierze, wiec ani kurtki ani pieniedzy nie zobacze.
    Jak sie rozwinęła Twoja sprawa?
  • kot_behemoot 13.02.12, 19:07
    UWAGA! jeśli ktoś jest z okolic Oławy i chciałby pomóc nagłośnić sprawę to podaję maila do redakcji strony Oławy: osi_olawa@gazeta.pl dzwoniłam, pani była zainteresowana nagłośnieniem sprawy i powiedziała mi tylko tyle, że ktoś z firmy wiol-mar miał zastrzeżenia do ICH PORTALU o naruszenie danych osobowych! parodia. nie zgłaszałam jeszcze sprawy na policję, ale ich telefony milczą!

PS jeśli ktoś jeszcze nie dołączył to jesteśmy na fejsie: www.facebook.com/pages/Oszukani-przez-wiola184/368502106500521?sk=wall
  • agusia88100 24.01.12, 13:08
    również zostalam oszukana przez ta panią proponuje złozyc jakis wsólny wniosek nas policje??
  • nicky_1981 24.01.12, 13:22
    To i ja się podpinam.
    Kupiłam u tej Pani 3 rzeczy za 300zł. Termin otrzymania pierwszej z nich mija 01.02 a kolejnych dopiero 07.02.
    Do tego czasu czekam, potem wysyłam wspomniane pismo do prokuratury.
  • demon1974 24.01.12, 13:20
    nie ma czegoś takiego jak wspólny wniosek. Proszę składać indywidualne zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury Rejonowej w Oławie!
  • agusia88100 24.01.12, 15:34
    a dlaczego w Oławie??
  • myszka82.3 24.01.12, 14:20
    Witam! Tak zostałam oszukana, okradziona przez te babe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak kupowałam miała zero negatywów, same pozytywy. Dokonałam wpłaty 3.01.2012, wiadomości od automatu, tel milczy, wysyłka przedłuża się bo święto chińskie, wszystko to co u 300 osób!!!!!!!!!!!!! Zglosiłam spr na allegro ale nic, jestem w szoku ze mnie olali. Na policje mam zamiar iść w pt, jest szansa na odzyskanie pieniędzy?????????????????????????????????????????? Pozdrawiam!!!!!! i proszę pomoc!!!!!!!
  • klattkoryszewska 24.01.12, 14:33
    importujmy.pl/chinski-nowy-rok/
    Oczywiście to nie tłumaczy nierzetelnych kontrahentów...
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/o148y2v4uqzd9oyn.png[/img][/url]
  • mania_sz 24.01.12, 17:18
    Witam,
    hmm ja takze zakupilam torebke 17 stycznia, wiem ze jest jeszcze za wczesnie zeby cokolwiek robic, pozostalo mi czekac. Dobra wiadomosc jest taka ze dzwoniac na numer podany w e mailach, uzyskalam przydatnych informacji:) Dzwonilam na numer z PLUSA, odebral jakis Pan ktory gwarantowal ze przesylki dotra do nas w polowie lutego. Maja problemy i sie troche przeliczyli z liczba zamowionych rzeczy. Mowil zeby pochopnie nic nie robic, przepraszal itp. Takze juz moje dwie kolezanki dzwonily na ten numer i za kazdym razem odpowiadal ktos, wiec nie rozumiem osob ktora mowia ze telefony nie odbieraja. Nie tlumaczy ich to, ale co zrobic:) W moim przypadku nawet nie minal termin 20 dni wiec nie moge za duzo zrobic. Oby nam wszystkim udalo sie, albo odzyskac pieniazki albo dostac wylicytowane przedmioty.
  • agusia88100 24.01.12, 18:43
    pod jaki numer dzowniłeś ??
  • k1h2 24.01.12, 18:54
    Też bym chciała znać ten numer.
    Ja nie mogę się połączyć z żadnym, z podanych w wyjaśnianiu sporu na Allegro…
    Również proszę o podanie "właściwego" numeru telefonu :)
  • mania_sz 24.01.12, 20:59
    Dostępne numery telefonów (jeżeli wybrany numer jest zajęty prosimy
    wybrać kolejny):

Orange:
    514 507 283
    506 923 748

Play:
    531 389 896

T-Mobile:
    662 760 239

Plus
    782 594 827

Heyah
    787 489 334

Ja dzwonilam na ten z PLUSA. Ponoc kazdy pisze ze dostaje e maile automatyczne i tam sa te numery.
  • asiek.asia1981 24.01.12, 21:19

TO BUJDA, ZE ALLEGRO OBIECUJE BEZPIECZNE ZAKUPY,
    NIKT Z NAS NIC NIE ODZYSKA,
    JEDEYNYM WYJSCIEM JEST ZBIOROWY AKT OSKARŻENIA DO SĄDU KONSUMENCKIEGO
    NACHAPAŁA SIĘ OSZUSTKA NA PONAD 400 PRODUKTACH, LICZYŁAM AUKCJE OD POCZĄTKU STYCZNIA, WPŁATA JEDNEJ RZECZY TO MINIMUM 60 ZŁ , 24 000 TYSIĄCE ZYSKU,
    TO PRZESTĘPSTWO HANDLOWE
  • demon1974 25.01.12, 11:22
    Prokuratura Rejonowa w Oławie

ul. 1 Maja 41
    55-200 Oława
    tel. (71) 313 40 11 (12)
    fax: (71) 313 33 64

na ten adres wysyłamy zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia oszustwa na Naszą szkodę załaczając wszystkie dane i wydruki
  • r-boy 25.01.12, 14:20
    Witam
    Ja padłam ofiara tej Pani a raczej Pana, dostawałam maile wygenerowane automatycznie zalozylam spor na allegro, gdzie Pan wkleil rowniez tego samego maila, telefony jak sa odbierane jest to wiadomosc automatyczna, dzis natomiast dostalam juz innego maila ze paczka dotrze do mnie po20dniach od chinskiego nowego roku, zglosilam sprawe do Allegro, jednakze nie dostalam zadnej odpowiedzi co jest standardem w jakze fantastycznym portalu, poczekam az minal 30dni od momentu wplaty kasy i wybieram sie w przyszlym tygodniu na policje, Wiola ma juz ponad 400negatywow, to bedzie jakies kilkadziesiat tysiecy zlotych uwazam ze trzeba to zglosic na policje nie mozna byc bezkarnym i popuscic tego dziwi mnie ze Allegro ma to wszystko w dupie, przeciez niektorzy uzytkownicy wplacali po ponad 300zl jest to niedorzecznoscia zeby oszust oszukal ludzi na taka kwote.
    P
  • sprytnymis 25.01.12, 17:51
    A czy jej czy też jego konta zostały zablokowane na Allegro ?

----
    gazetki promocyjne
  • sozanka1 25.01.12, 18:43
    witam, ja wylicytowałam 3 rzeczy i wpłaciłam kwotę 207 zł 9 stycznia. Po nieudanych próbach kontaktu z tą panią zgłosiłam w piątek sprawę do allegro. Dzisiaj dostałam taką odpowiedź:

Witam.

Dziękuję za przesłaną wiadomość i przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

Pani Kontrahent otrzymał ode mnie ostrzeżenie związane z przedstawioną sprawą. Ponadto konto wskazanego Użytkownika Allegro zostało zawieszone z powodu naruszenia Regulaminu.

Zawarła Pani ze Sprzedającym wiążącą umowę. W związku z tym powinien on dotrzymać jej warunków. W przeciwnym razie może Pani zgłosić sprawę na policję

Mimo to namawiam do kolejnych kontaktów z Kontrahentem. Być może uda się tę sprawę wyjaśnić polubownie.

Pozdrawiam serdecznie,

Po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi od prawdopodobnie oszukanych, poczekam jeszcze tydzień i zgłaszam sprawę na policję lub prokuraturę do Oławy.
    Mój mail: asozanska24@gmail.com
    Mam nadzieję, że wszystko zakończy się pomyślnie...
  • mps61132 25.01.12, 21:12
    Apropo....
    Dostałam tego samego maila od allegro. Chyba tylko na tyle ich stać, bo przecież z nas oni nie mają praktycznie nic, to wiola184 płaciła im dzięki czemu się utrzymywali, wię nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja.
    Zraziłam się do allegro, tak szybko już z tego serwisku nie skorzystam bo tutaj jest banda oszustów.
  • kris010776 10.05.12, 23:02
    mnie też ta wstrętna oszustka nabiła w butelke.od 4.01.2012 czekam na sukienke.pewnie wygrzewa sie na kanarach a z nas ma ubaw.
  • maraxela 25.01.12, 18:59
    To żadna bujda że allegro oddaje pieniadze
    Trzeba postapić jak piszą na tej stronie
    allegro.pl/country_pages/1/0/education/pok/index.php?page=1
    Ja juz tej torebki nie potrzebuje . Moze nie odzyskam kasy jutro ale za kilka tygodni na pewno i to wlasnie od allegro -kiedys juz w ten sposób moj znajomy odzyskał pieniądze .
    Prokuratura ok, ale allegro wymaga zgloszenia sprawy na policji i kwitu z policji a nie priokuratury . Co mi po tym ze bede miala potwierdzenie z wyslania listu do prokuratury - ja chce pieniądze a to mi gwarantuje udanie sie na policję .
    --
    Nowe forum ślubne dla zbuntowanych
  • mps61132 25.01.12, 21:14
    Zadza się, żeby odzyskać pieniądze potrzebna jest wizyta na policji, ale policja tak czy owak do nas zapuka po zeznania.
  • niunieczka1982 25.01.12, 21:18
    maraxela, nawet w linku który wkleiłaś jest napisane: "Złóż na Policji lub w Prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa"... Po upływie ok 30 dni od złożenia dostaje się poleconym zawiadomienie o wszczęciu lub nie wszczęciu postępowania i dopiero z tym uderza się do Allegro...
    IMO nie ma sensu chodzenie na policję każdy w swoim mieście, im więcej osób wyśle zawiadomienie w jedno miejsce (tu Prokuratura w Oławie) tym szybciej oni zdadzą sobie sprawę ze skali oszustwa...
  • siwy120483 25.01.12, 20:40
    Witam!!!! ja juz zgłosiłem sprawe na policję nie ma co tej pani odpuszczac dzisiaj otrzymalem takiego maila juz kolejny tej samej tresci. co ona mysli ze ludzie sa ciemni. mowie jedno wszyscy na policje ja juz mialem jedna taka sytuacje. wiec prosze wszystkich zgloscie sprawe na policje.
    wiola184 wiola184allegro@gmail.com

20:35 (3 min temu)

do mnie
    Witam

Niestety nie ma mozliwosci zwrotu pieniedzy poniewaz towar zostal spakowany juz z naszej fimy, dostarczony do najwiekszej firmy wysylkowej w Shanghaju i tylko czeka na ruszenie samolotow z paczkami. Nastapi to z koncem Chinskiego roku czyli ok 2-3 luty.

Pozdrawiam
    oto mail od wioli. nie wiem na co czekacie idzcie na policje.

Pozdrawiam

Kamil
  • mps61132 25.01.12, 21:16
    Oni są chyba niepowarzni, albo nie wiem jak to nazwać, to ile ten Chiński Rok będzie trwał bo już koło 10 stycznia takiego @ czytałam u siebie.
  • mps61132 25.01.12, 21:21
    siwy120483 napisał:

> Witam!!!! ja juz zgłosiłem sprawe na policję

Napisz dokładnie jakie potrzebują dokumenty. Wykasowałam maila o potwierdzeniu nadanie ze skrzynki, ale mam potwierdzenie przelewu, czy to wystarczy, czego policja potrzebuje???? Zamierzam iść na początku lutego
  • elegantino84 25.01.12, 21:03
    Witam ja rowniez zostalem oszukany przez ta zlodziejke na 430zl wygralem 2 licytacje 18 grudnia a wplacilem pieniazki 21 grudnia i do dzis nic nie mam jedna wielka cisza dostalem pare e maili z automatu co o tym sadzic czekac dalej czy isc kategorycznie na Policje ? Znajac zycie nie odzyskamy pieniedzy bo nikt w dzisiejszych czasach tak nie oddaje a szczegolnie nie wierze w Allegro aby zwróciło pieniedze!!!!!!!!!!!!! juz wiecej nigdy nie wysle pierwszy pieniedzy na konto teraz tylko i wylacznie za pobraniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • maraxela 25.01.12, 23:41
    a niby dlaczego maja nie oddac ? . trzeba zrobić zgodnie z wykresem i bedzie dobrze . Allegro ma gdzieś wasze pisanie o interwencje,spory itp oni zarabiają kasę i nie mieszają sie w takie sprawy .jedyne co robią to zawieszenie konta i skierowanie info na policję . Gwarantują jednak zwrot pieniędzy do kwoty 10 000 i wiem ze się z tego wywiązują . Ja tam wole się przejść na swoja policję (chce miec papier w ręku z data a nie świstek z poczty) a ona skieruje sama sprawę gdzie się jej podoba (kiedys juz tak zgłasza lam -pismo poszło do prokuratury w innym mieście o czym sie dowiedziałam 10 dni temu = po 4 latach od zgłoszenia zawiadomienia) .Oczywiście oszusta nie złapali ale na pocieszenie wysłali za nim list gończy :) i sprawę zawiesili :) Także pisma z prokuratury spodziewajcie sie za kilka lat . Dochodzenie pewnie będzie wszczęte ale nie liczę na sukcesy .Ja tego towaru już nie chce .
    --
  • maraxela 25.01.12, 23:48
    Gratuluje takze tym ktorzy kupili np 14 stycznia a 15 wystawiaja pozytyw . a wiecie jaka jest motywacja tego -dostalam kilka meili wyjasniających . Otoz pani wiola zaproponowala ze unieważni tranzakcję w zamian za wystawienie dobrego komentarza . No gratuluje tym którzy takie coś zrobili ................
    --
  • mps61132 26.01.12, 09:48
    Też mi się to dziwne wydawało, te pozytywy.
  • agusia88100 26.01.12, 10:24
    na fb jest konto OSZUKANI PRZEZ WIOLA184 zapraszam !!!!!!!!!!!
  • domi.555 29.01.12, 09:34
    ne mogę znalezc tego wpisu na fb pozdrawiam dominika
  • agusia88100 26.01.12, 10:29
    "Oławska Telewizja Kablowa" ul. Młyńska 30,biuro czynne: w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki godzinach od 8:00 do 16:00 w środy od 8:00 do 17:00.
    e-mail: biuro@otvk.pl tel/faks 71313 81 90

Punkt obsługi ul.Chopina 21 (w filii Banku Spółdzielczego) czynny w godzinach 9:45 - 14:30
    tel. 71303 89 56 AWARIE - po godzinach pracy biuraInternet: +48 602-670-200
    Telewizja: +48 602-670-300

MOŻE TAM NA POMOGĄ NAGŁOŚNIĆ SPRAWĘ !!!
  • mps61132 26.01.12, 12:25
    Strasznie mnie ciekawi jaki ta sprawa będzie miała finał. Ja jeszcze poczekam do połowy lutego, tak jak przyszło w "automatycznym" maila że na początku lutego dostaniemy towar.
    ....ale że taka osoba się nie obawia konsekwencji, przecież za coś takiego jest od 1-10 lat!!!
    Kurcze....
  • gufi84 26.01.12, 13:50
    JA TEŻ POCZEKAM CO CI LUDZIE WYPRAWIAJĄ TO JESTEM W SZOKU ZAMÓWILI W POŁOWIE STYCZNIA A CHCĄ JUZ TOWAR!!!POCZUJCIE SIE CO TA KOBIETA CZUJE!!!JAK WIDAĆ SĄ POZYTYWNE KOMENTARZE WIDOCZNIE JUŻ TOWAR DOCIERA DO TYCH CO ZAMÓWILI W GRUDNIU JA TEŻ JESZCZE NIE DOSTAŁAM ALE CZEKAM MOŻE TEŻ DOSTANE NA DNIACH ZAMAWIALAM TEZ W GRUDNIU 16 DOKŁADNIE I DOSTAŁAM NUMER NADANIA PACZKI, A JAK ONA MOŻE NA KOMENTARZE ODPISAC PRZECIEZ JEJ KONTO ZABLOKOWALI!!!CO WY WOGÓLE PISZECIE ZASTANÓWCIE SIE A NIE SIEJECIE NIE POKÓJ!!
  • misiot28 26.01.12, 13:56
    ja zamówiłem towar 13 grudnia i nie dostałem numeru paczki nic zero kontaktu a poza tym na co numer paczki jak on nic nie znaczy wiesz jaka firma to leci,plynie?pani
    Malicka unika jak na razie jakiegokolwiek kontaktu!!!
  • maraxela 26.01.12, 14:45
    hahaha
    wiesz co mieszkam bardzo blisko Joli tak mnie wzruszyla jej sytuacja ze chyba pojade ja pocieszyć . ehh co tam niech mi nie oddaje pieniędzy -niech jej nie bedzi przykro-jeszcze w jakąs nerwice kobieta popadnie . Problemy z policją ? po co robić tej biednej Pani taki problem . faktycznie masz racje .16 grunia nr nadania dostałas i co jak sie z tym czujesz . Ja troche jak idiotka -ehhh mam chyba jakies dziwne odczucia względem siebie :)
    --
  • maraxela 26.01.12, 14:47
    mam jakies oszczędności pojade jej pozyczyć bo chcecie ją z ostatniego grosza biedna wycyckac lol lol
    --
  • wiktoriabe0 27.01.12, 16:45
    gufi84 napisała:
    '

to piszemy ze ja od sylwestra czkam na torebke i nicccc zeroo kontaktu zero nr nadania paczkiii
    > JA TEŻ POCZEKAM CO CI LUDZIE WYPRAWIAJĄ TO JESTEM W SZOKU ZAMÓWILI W POŁOWIE ST
    > YCZNIA A CHCĄ JUZ TOWAR!!!POCZUJCIE SIE CO TA KOBIETA CZUJE!!!JAK WIDAĆ SĄ POZY
    > TYWNE KOMENTARZE WIDOCZNIE JUŻ TOWAR DOCIERA DO TYCH CO ZAMÓWILI W GRUDNIU JA T
    > EŻ JESZCZE NIE DOSTAŁAM ALE CZEKAM MOŻE TEŻ DOSTANE NA DNIACH ZAMAWIALAM TEZ W
    > GRUDNIU 16 DOKŁADNIE I DOSTAŁAM NUMER NADANIA PACZKI, A JAK ONA MOŻE NA KOMENTA
    > RZE ODPISAC PRZECIEZ JEJ KONTO ZABLOKOWALI!!!CO WY WOGÓLE PISZECIE ZASTANÓWCIE
    > SIE A NIE SIEJECIE NIE POKÓJ!!
  • misiot28 26.01.12, 13:53
    witam wszystkich!!!
    dolaczam do grona oszukanych.wlasnie dzisiaj zlozylem zeznania na policji na temat wiola184,godzina czasu mam informacje ze policja juz zbiera sprawy z calej polski na temat pani malickiej no zobaczymy jezeli wszyscy sie zbiora i zglosza allegro bedzie mialo troche do wyplacenia
    pozdrawiam wszystkich
  • gufi84 26.01.12, 14:37
    ZOBACZCIE KIEDY SIE ZACZĄŁ CHIŃSKI ROK:) PODPOWIEDZ 23 stycznia 2012 :) pl.wikipedia.org/wiki/Chi%C5%84ski_Nowy_Rok
  • gufi84 26.01.12, 14:48
    I TRWA 3 DNI:)
  • wiktoriabe0 27.01.12, 16:35
    Witam , ja tez zostałam oszukan przez allegro wiola 184 czekam juz ponad miesiac chce cos z tym zrobic marzenacu@onet.pl
  • alicja_3062 10.02.12, 12:25
    ja rowniez zostalam oszukana zakupilam sukienke z firmy asos rzekomo a do tej pory nie dotarla chyba sprawe trzeba zglosic na policje nie mozna tak tego zostawic to przeciez oszustwo!
  • wiktoriabe0 27.01.12, 17:05
    Witajcie jestem z siechnicy czy ktos zostal oszukany z oławy
  • mazu88 27.01.12, 22:58
    Witam, właśnie dziś otrzymałam maila od wiola184 o opóźnieniu przesyłek z powodu obchodów świąt w Chinach. Możliwość wysłania ich dopiero po 5 lutego to jakaś kpina, święta trwają do 28 stycznia, a nie 4 lutego! Zakupu na aukcji dokonałam 9.01 i wtedy też zapłaciłam. Przeraziła mnie ilość negatywnych komentarzy sprzedającego, a także zawieszenie konta. allegro odpisuje dokładnie te same e-maile co wszystkim. Prawdę mówiąc już się pogubiłam, nie wiem czy mam czekać do 9 lutego (kiedy to mija termin dostarczenia paczki) czy od razu składać sprawę na policję i żądać zwrotu pieniędzy od Allegro. A może pisać do prokuratury, tak jak radził ktoś wcześniej. Na innym forum czytałam że pozytywne komentarze wystawiane w ostatnich dniach to komentarze wystawione przez przypadek, lub po kontakcie z użytkownikiem wiola184 i prośbie o pozytyw - rozwiązanie sprawy z powodu braku możliwości wysłania zakupionego towaru.
    Pierwszy raz zostałam tak oszukana i pogubiłam się. Może ktoś wie o jakiś konkretnych krokach Allegro/policji/prokuratury w tej sprawie?
    Pozdrawiam
    Martyna
  • gufi84 28.01.12, 09:25
    jak zamówiłas w styczniu to dopiero dostaniesz w lutym liczą sie dni robocze! ja zamówilam w grydniu i czekam bo widze ze kto zamowił w grudniu to mu teraz przychodzą i są pozytywy jak wchodzisz na jej konto na allegro to wlasnie osoby ktore zamówły w styczniu i to w połowie przeważnie wystawiają negatywów zrobili panike a później beda unieważniać komentarze ja na Twoim miejscu oraz swoim czekam nigdzie nie byłam...trzeba wieżyć w ludzi jakby miała same negatywy to bym wiedziała, że nic z tego a tak,,, pisałam z ludzmi co dostali swoje kurtki, torebki, sukienki i też trwierdza tak jak ja przecież chyba umiesz sprawdzić kto wystawia negatywy i co kupila dana osoba...myśla ze 20 dni to cioglosć albo po 5 dniach od kupienia wystawiają onimnie smieszą...
  • maraxela 28.01.12, 12:09
    hello
    1 brak kontaktu ze sprzedającym-mnie nie interesuje konwersacja z automatem
    2 konto zawieszone
    3 ponad 400 negatywow
    4 towar podrobiony
    co ja mam sie cieszyć i czekac z zapartym tchem na towar .sorru ale to juz nie komuna i ja nie mam zamiaru skakac ze szczęścia jak do mnie towar dotrze. calą atmosfere niepokoju oceniam na 10 negatywów a nie na jeden . ja mam lepsze rzeczy do roboty niz chodzenie na policje i pisanie na forach ....................
    --
  • gufi84 28.01.12, 13:54
    ja nie dostałam żadnego numeru nadania 16 grudnia tylko wpłaciłam tego dnia pieniadze!!!czytaj ze zrozumieniem, jak czujesz sie jak idjotka to twój problem....
  • maraxela 28.01.12, 14:26
    w sumie to wiele nie zmienia . podawane nr nadania nie istnieją :)
    i co zamierzasz wystawic pozytyw tak ? i skakac ze szczęscia ze jednak dostałeś towar po 2 miesiącach ?
    --
  • agosia80 28.01.12, 15:58
    Bo numerów nie sprawdza się na stronie Poczty Polskiej;) To numery poczty chińskiej.
    Na wiele rzeczy można nie mieć ochoty. I dla mnie bez sensu jest latanie na policję(zwłaszcza, jeśli komuś nie minął jeszcze czas dostawy). A później okaże się,że towar przyjdzie i trzeba będzie anulować negatywy,doniesienia na policji... bez sensu
  • gufi84 28.01.12, 16:37

agosia80 napisała:

> Bo numerów nie sprawdza się na stronie Poczty Polskiej;) To numery poczty chińs
    > kiej.
    > Na wiele rzeczy można nie mieć ochoty. I dla mnie bez sensu jest latanie na pol
    > icję(zwłaszcza, jeśli komuś nie minął jeszcze czas dostawy). A później okaże si
    > ę,że towar przyjdzie i trzeba będzie anulować negatywy,doniesienia na policji..
    > . bez sensu

UstawieniaWyloguj

gufi84

Ulubione fora
    Ulubione wątki
    .
    .

+ dodaj zdjęciaTwoje:PostyZdjęcia

.

ForumInternet

Allegro kontra eBay
    Oszukani na Allegro
    Pozycjonowanie ,tworzenie www
    Zarabianie w internecie
    Internet na os. Mozarta
    GMail
    Kalfas Marketing mazowieckie
    KLIK ZA KLIK
    mobilny internet zagranicą
    NeoBux i nowy AdPrize (łatwy z
    .
    więcej »Załóż forum.

reklama

REKLAMY GOOGLE
    Ciuchy Dla Dzieci Do -70%
    Ciuchy Dla Dzieci: Do 31.01. Gratis Przesyłka Dla Wszystkich Zamówień!
    www.limango.pl/Ubrania+Dzieciece
    Szukasz Mężczyzny ?
    Szukasz Przelotnych Znajomości? Zarejestruj Się Na Nowym Portalu!
    www.SecretDate.pl
    Odszkodowanie za Wypadek
    Miałeś wypadek? Odszkodowanie dzięki prawnikom ze specjalizacją.
    krw.pl/odszkodowania_powypadkowe

ZGADZAM SIE Z TOBA W 100 % JAK KTOS CHCE NIECH IDZIE NA POLICJE JA CZEKAM NAPISZE JAK DOSTANE:)
  • domi.555 29.01.12, 09:29
    Witam jestem kolejną osobą oszukaną przez WIOLĘ 184 jest już ponad 500 poszkodowanych dwa razy próbowałam zgłosić sprawę allegro zero odpowiedzi oni umywają ręce juz nawet nie jestem wściekła na wiolę184 złodziej i tyle trudno, ale że allegro nic nie robi to jestem w szoku powinni wysłać do kazdego z poszkodowanych informację o możliwości założenia pozwu zbiorowego bo tak ta sprawa się kwalifikuje a tu cisza bo allegro nie chce sobie robić złej reklamy!!!!!!!!!!!!!!!!! tyle że to my miesiac w miesiąc OPŁACAMY ALLEGRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gufi84 30.01.12, 15:22
    JA JUŻ DOSTAŁAM , BARDZO ŁADNA KURTECZKE WIEC WAM ŻYCZE POWODZENIA NIENAWISTNI LUDZIE!!!!WYSTARCZYŁO POCZEKAĆ A NIE TYLKO OBGADUJECIE I NA POLICJE CHODZICIE ALBO NA PROKURATURĘ!!!ŻĘGANM WAS TEN WĄTEK POWINIEN BYĆ WYKASOWANY PRZEZ ADMINISTRATORA BO NIC NIE DAJE TYLKO POGORSZA!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka