Dodaj do ulubionych

nowa konkurencja allegro

12.07.13, 10:39
witam, ostatnio natknąłem się nową, mocno reklamowaną platformę aukcyjną lekkikoszyk.pl, platformą przypomina nieco hybrydę porównywarki cenowej i allegro, mamy tam całe sklepy i cały ich asortyment lecz zakupów dokonuje się jak na allegro, co ciekawe za każdy zakup dostaje się na swoje konto 4% kasy za zakupy które można albo ciułać albo wykorzystać od razu na kolejne zakupy. przynajmniej tak piszą, więc i pewnie tak jest. pytanie ktoś już kupował na lekkim koszyku coś? wiadomo coś jak wyglądają zakupy od podszewki kiedy dostaje się zwrot 4%? ja póki co założyłem sobie konto i chyba zakupie sobie nowy rower.
Edytor zaawansowany
  • shaxu 22.07.13, 00:24
    "Konkurencja allegro" trochę to za szumnie nazwałes oni na polskim rynku nie maja konkurencji i jeszcze chyba długo miec nie beda. To jakby powiedziec ze bing czy ta rosyjska wyszukiwarka były konkurencja dla googla...
  • bonomat.pl 31.07.13, 09:40
    Zgadza się to zadna konkurencja i długo nie będzie.
    --
    Promocje Okazje
  • kaczlo 29.10.14, 02:17
    A szkoda w sumie, bo moim zdaniem przydalby sie serwis ktory dalby Allegro popalic. Moim zdaniem zabardzo sie rozpanoszyli i rozpedzili z cenami i prowizjami, dlatego alternatywny serwis doprowadzilby do zdrowej konkurencji.

Szkoda ze Świstak jest tak malo popularny...

--
    Niezależny, darmowy serwis ogłoszeniowy.
    FajneOgloszenia.pl
  • thlaspi_arvense 10.08.13, 20:13
    no, ciekawie, ale i tak wolę allegro...
  • halipka 18.09.14, 16:27
    No ale czy ktoś korzystał?
  • spacemike 23.10.13, 14:27
    warto sprawdzić serwis tanio-sprzedam.pl
  • a_nowicka3 03.10.14, 11:53
    ja nic nie wiem o tym portalu..
  • greendin 31.10.14, 21:22
    Faktycznie przydałby się taki serwis który dałby popalić Allegro, niestety żyjemy w kraju gdzie Allegro to świętość.
  • wojna71 17.01.16, 11:32
    Taki sobie serwis. Słabe legenda, nie tak rozbudowana jak na allegro. Nie mam modeli do sklejania nawet w zabawkach, a ceny są takie sobie. Po tym jak sprzedali allegro Anglikom, powinna powstać jakaś konkurencja. Pożyjemy, zobaczymy.
  • smerfetka0o 04.02.16, 09:14
    Allegro to potentat tak jak wyszukiwarka google. Nie ma i nie będzie długo konkurencji.
  • emillka2222 23.02.16, 12:51
    Ja tam polecam darmowy serwis ogłoszeniowy [url=http://bitly.pl/9yEr6]Odkupuj.pl[/url] Dziwie się, że ludzie chcą płacić prowizje za sprzedaż swoich produktów, jak można robić to za darmo.
  • emillka2222 23.02.16, 12:53
    Ja tam polecam darmowy serwis ogłoszeniowy odkupuj.pl Dziwie się, że ludzie chcą płacić prowizje za sprzedaż swoich produktów, jak można robić to za darmo.
  • gabrycha12345 28.02.16, 13:39
    Allegro ma strasznie duże prowizje od sprzedaży, potrzebna jest jakaś alternatywa

--
    Sukienka plażowa - Royalline.pl
  • osuchowskaestera 29.05.16, 10:12
    takie alternatywy są potrzbne, bo grupa allegro bardzo przesadza z cenami
    --
    ogłoszenia motoryzacyjne
  • zahartowany 06.06.16, 18:00
    zgadzam się całkowicie
  • tadeuszz76 08.07.16, 19:37
    zgadzam si e
  • tadeuszz76 08.07.16, 19:35
    to raczej nie jest realna konkurencja dla allegro
  • sarnek54 14.07.16, 08:10
    ja polecam strone omoto.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.