• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Zmiana email - EBAY robi problemy

• 24.04.05, 15:02
    Mam juz konto na amerykanskim ebayu. Wczoraj chcialem zmienic adres email,
    ktory podalem, i co sie okazuje? Musze podac im dane swojej karty kredytowej!
    Niby napisali, ze nie pobieraja zadnych oplat z tego tytulu, ale ja sie pytam
    po co??

Zwlasczcza, ze nie posiadam karty kredytowej, a na ebayu tylko kupowalem.
    Edytor zaawansowany
    • 24.04.05, 15:27
      a próbowałeś zmienić tego maila w polskim serwisie?
      też rejestrowałem się na ebay.com, ale mam możliwość edycji swoich danych na ebay.pl

--
      jk
      • 24.04.05, 16:56
        no jak probowalem, to napisali, ze musza sie polaczyc z amerykanskim serwisem ebay.
        • 24.04.05, 18:39
          Zapewne zmieniasz na e-mail z końcówką hotmail, yahoo itp.
          Spróbuj zarejestrowac na polskiego maila np. o2, i nie będzie problemu.
          --
          pozdrawiam
          Urszula
          Zuzia i Maciuś
          • 21.05.05, 17:45
            Trzy dni temu zmieniałem meila na e-bay.. Nie było ŻADNYCH problemów...
            • 02.06.05, 08:30
              Zmienialem na niemieckim Ebay.de
              Twoja zmiana e-maila na formularzu OnLine powoduje, że za parę dni otrzymujesz
              list pocztowy (zwykły) z kodem ktory konfirmuje zmianę e-maila na formularzach.
    • 21.06.05, 19:30
      Oni chca od ciebie karte po to zeby potwierdzic twoj adres i dane osobowe.
      Jesli nie masz karty mozesz zmienic e-maila na tzw. "verified email" czyli taki
      jak np. dostajesz od swojego administratora sieci. Tj. chodzi o to ze musisz
      miec maila w ktorym w jakis sposob potwierdzales swoje dane. Moglby to byc
      rownie dobrze twoj e-mail z pracy (o ile posiadasz) albo e-mail ktory dostajesz
      do internetowego konta bankowego.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.