PODAJE NUMER TEL i FAX DO ALLEGRO Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • w zwiąsku iż nigdzie nie podają na swojej stronie tych numerów nie wiadomo z jakich powodów skoro wymagają żebyśmy my im podawali swoje? przecierz klient ma prawo na kontakt ze sprzedawcą , w tym wypadku samym allegro, postanowiłam dać tu numer do allegro na ul.Marcelińską 90 w Poznianiu

(061) 860 28 00
    fax 860 28 01

dzwońcie z trapiącymi Was problemami i ze wszystkimi innymi niesprawiedliwościami jakie Was dotkneły i ze strony ADMINÓW ALLEGRO i innych nieuczciwych akcji które się tam odbywają.
    pozdrawiam
  • hahahahahahahahah
    Dobre!
    A próbowałeś/aś się tam dodzwonić i przebić przez sekretarkę - bulteriera?
    Ludzie, szkoda waszego czasu. Allegro PROGRAMOWO NIE KONTAKTUJE SIĘ TĄ DROGĄ!
    Po to są formularze kontaktowe.
    Szkoda waszego czasu, jeśli wierzycie, że uda się wam porozmawiać tam z kimkolwiek poza wyżej wspomnianym cerberem.
    Życzę powodzenia i polecam zmienić taryfę telefoniczną na tańszą przed podejmowaniem tych prób.
    No chyba, że komuś udało się cokolwiek załatwić, to niech się pochwali jak tego cudu dokonał.
    Pozdrawiam.
    --
    nie taka diabla straszna jak się umaluje
    Wspomóż głodującą
  • mi się udało dodzwonić bez problemów, po czym przedstawiłam swoją sprawę i Pani która odebrała telefon (bardzo miła zresztą) oznajmiła że dołoży wszelkich starań by mój problem wyjaśnić. po czym nie zrobiła do tej pory niczego ;-) jednak musiała pogadać, wyjaśnić mi sprawy - poszukać nicku , poszukać wyjaśnień .... itp ... w końcu ktoś tam musiał PRACOWAĆ za tą kase którą płace a nie mejla mi podesłać jednego na 14 dni w którym jest jakiś bełkot a nie wyjaśnienie....
    pozdrawiam
    mx750
  • Tak, tak... jasne ....
    Usłyszysz, "dołożymy wszelkich starań" ... apozniej pewnie sie smieja z takich
    ludzi jak my ...

--
    www.moda.bazarek.pl
    _____________ loveFASHION butik
  • oni allegro zyja mentalnie w 19 wieku ,, to jest obled co oni robia zadnej mozliwosci dodzwonienia,, ja sie nawet na allegro nie moge wbic przez FB . bo mi allegro mowi ze mam zle haslo , haslo ktore uzywam na FB od 5 lat tylko z pokora czekac az sie odezwa listownie , moze 2 tygodnie moze nigdy ,, czysty polski obled , w ciagu 5 minut mozna sie zarejestrowa na Ebay ,,,, tutaj chyba ? tygodnie .
  • dokładnie tak,masz racje ,zbywają człowiek i tyle,ja kupiłam monety na allegro,zapłaciłam a monet nie dostałam,napisałam do allegro ,bo istnieje coś takiego jak POK,PROGRAM OCHRONY
    KONSUMENTÓW,ale to wielki pic na wodę,kazali mi pisać do sprzedawcy a potem mi odpisali ,że nie obejmuje mnie POK,bo upłynął juz termin zgłaszania reklamacji,pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.