Dodaj do ulubionych

Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro?

27.06.06, 11:54
Aukcje typu:
- sprzedam zestw ubranek po mojej córce/synku (w sklad zestawu wchodzi np. 40
ciuszków, wszystkie wysokopółkowych marek)
Zastanawia mnie nie tyle fakt niskich cen, co skad w polsce tyle ludzi
posiada ubrania dzieciece marek niedostepnych w naszym kraju?

Czy to sa ciszki z polskich ciuchlandów (czyt. lupexów)?
Obserwuj wątek
    • smplipcc Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 27.06.06, 16:41
      to bardzo dobrze że się zastanawiasz,bo moim zdaniem warto kupować te
      ciuszki.Mam córkę 14 letnią i chodzi tylko w markowych ciuchach ,kupuję je w
      sklepie a nie w lumpeksie.A tak pozatym to pamiętaj że dużo ludzi stać na takie
      ciuchy jak się prowadzi z mężem dochodowy interes to czemu nie kupować tych
      ubrań? W sklepie to mało ci mówi, najwięcej podczasz wyjazdów
      turystycznych.pozdrawiam
    • patyk.od.zosi Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 27.06.06, 16:50
      Jesli jest to 40 ciuszkow markowych w mniej wiecej tym samym rozmiarze, a nie 10 aukcji z 40 ciuszkami
      we wszelkich mozliwych rozmiarach, to pewnie sa to ubranka po jednym dziecku, czemu nie, ale jesli
      sprzedajacy ma kilka podobnych aukcji to juz jest mniej prawdopodobne, a zdjecia w takich aukcjach sa
      przesliczne :) niestety tylko zdjecia...
      ________
      pozdr.
    • sloneczko_02 Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 13.08.06, 11:44
      Po mojej prawie 4 miesięcznej - spakowałam już dwa worki ciuszków...pojechały do
      mojej siostry - jej znajoma we wrześniu urodzi dziecko... były tam ciuszki które
      moja mała miała 1-2 razy na sobie i potem zrobiły się za ciasne (wprawiając mnie
      w zdumienie, że tak szybko rośnie - to moja pierwsza i jedyna dzidzia)... Mam
      córeczkę i chce ją ładnie ubierać(sukienki)..wiem, że taka dzidzia nie ponosi
      długo...a ładna sukienka dla niej np. z H&M to ok. 39-59 zł. (10 - 15 euro -
      wolę ciuchy tych firm kupować w niemczech...niby takie same ale jakos jakościowo
      lepsze..miałam okazję kilkakrotnie się o tym przekonać).... I chyba też zacznę
      sprzedawać sukieneczki po mojej dzidzi -będą pieniążki na następną....
      --
      ICH BIN STOLZ,
      GEBOREN ZU SEIN !
      • kropkacom Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 20.09.06, 08:49
        Dużo ludzi przywozi ciuszki z zagranicy. Z tego co widziałam na aukcjach to
        większość pochodzi z Wielkiej Brytanii. Wystarczy mieć tam znajomych z
        dzieckiem, którzy co pewien czas oddadzom nam zamałe ubranka potomka. Poza tym w
        tamtejszych sklepach nawet markowych jest b.dużo obniżek i to czasem dośc
        znacznych. Co do lumpeksów to na pewno z tamtąd też pochodzi wiele ciuszków
        zwłaszcza z tych tzw "angielskich".
          • mummy6 Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 18.01.07, 00:31
            oto odpowiedz dla tych wszystkich naiwych co mysla i wierza ze ciuszki sa ' po
            dzieciach'
            mieszkam w bydgoszczy,lumpexow jest tu pelno.obowiazuje tygodniowy system
            sprzedazy: w poniedzialek towar nowy-100% ceny a w sobote wszystko po zlotowce

mam kilku znajomych ktorzy kazdy ciuszek kupuja po zlotowce a na
            allegro,sprzedajac na sztuki lub w pakach maja zysk czasem 10krotny lub i
            wiekszy!!!!!!!
            kumpela z pracy zrezygnowala i sie z allegro utrzymuje

oczywiscie pisze ze po dziecku

a dzieci nie ma!!!
            • kropkacom Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 19.01.07, 09:59
              Znam te lumpki w Bydgoszczy. I największy ruch był zawsze w dzień dostawy. Sama
              wtedy znajdowałam tam cudeńka. Pod koniec tygodnia w koszu zostawały prawie same
              szmaty. Za złotówkę ale szmaty.

Myślę że większość kupujących na tych aukcjach zdaje sobie sprawę że to są
              rzeczy lumpkowe. Tak samo sprzedający też już z rzadka piszą że to po własnych
              dzieciach.
              Nie widze nic niewłaściwego w tym że ktoś się z takiego handlu utrzymuje.

Martwi mnie tylko to że, teraz coraz trudniej sprzedać rzeczy na Allegro. Na tle
              tych fachowo zrobionych aukcji reszta wypada blado. I konkurencja coraz większa.
              No ale to juz specyfika handlu.
      • gulnara1 Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 26.01.07, 16:14
        Oczywiscie, ze 99% to lumpeks. Jak zauwazyly niektore poprzedniczki, jezeli
        ktos wystawia kilka megapakow od 3-6 m-cy do 5 lat, ma przeprowadzonych setki
        transakcji i kazda to megapak, a na dodatek rozmiarowka co jakis czas sie
        powtarza - to cudow nie ma. Naiwnoscia jest myslec, ze to "od cioci z
        Ameryki", albo "meza z Anglii". Poza tym te dopiski "jak cena osiagnie taki
        poziom ze wyjdzie 2,50 za ciuszek to dorzucam gratisy". Sorki, ale jak ktos
        kupuje spodnie w H&M za 59,90 to ich potem nie sprzeda (nawet w megapaku) za
        2,50. A na dodatek na tych licytacjach BAAAARDZO czesto zdaza sie tak, ze
        allegrowicze zaczynaja od jakis niewielkich kwot i raptem znajduje sie
        jeden "napalony" i przebija z 30,50 na 130,50 PLN.

-----
        Dobrego karczma nie zepsuje, a złego i kosciół nie naprawi
        • suprice1 Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 31.01.07, 16:27
          Nie wszystko jest z lumpexów.Poprzedniczka pisze, ze jak ktos wystawia kilka
          megapakow od 3-6 m-cy do 5 lat i potem sie powtarza to wszystko to znaczy ze
          kupuje w lumpach, pierze i wystawia na aukcje.a ja powiem tak; moja corka ma 18
          par ogrodniczek, 45 par spodni normalnych, 54 t-shirty i ok. 40-50 bluz na 2
          lata.nie sprzedam tego w jednej megapaczce, rozdziele to na kilka i puszcze na
          allegro.A wiesz skad mam tyle ubran? Bo za granica siedzi w Wlk Brytanii
          babcia, ktora uwielbia kupywac malej rzeczy.I paczka co miesiac wypchana
          przychodzi, wiec mala ma kupione w H&M bluzki i spodnie, ma Nexta sukienki i
          kurtki Adamsa. I potem ja to wystawie na allegro.Sama tez kupuje dla corki
          ubrania bo lubie i kupuje je w sklepach nowych jak i w lumpexach.Te z lumpexow
          wystawie bcm, czyli bez ceny minimalnej-kupisz za tyle, za ile wylicytujesz.Sa
          gorszej jakosci, bo uzywane po mojej malej i po innym dziecku/dzieciach.Sprane
          czasem podniszczone lub niefirmowki.firmowki wystawie po corce jak wyrosnie i
          wiem ze bede uczciwym sprzedawcą.Mam same pozytywy i nie chce negatywa za
          nieuczciwosc czy towar niezgodny z opisem.Poza tym wstydzilabym sie wystawic
          szmaty znoszone jakies z lumpexu nawet za 1 zl.Takie rzeczy wyrzucam-dziurawe
          czy sprane mocno, wadliwe, cerowane- nawet tego bym nie sprzedala bo wstyd!
          --
          <nie oceniaj>
    • lesiomar Re: Mega paki z ubrankami dla dzieci - allegro? 31.01.07, 20:56
      Mysle że większośc megapaków pochodzi od tych co chcą zarobić i nie widze w tym
      nic złego; zestawy sie robi po to by obniżyc koszty przesyłki; próbowałem sie w
      takie zestawy bawić na allegro ze zmiennym szczęściem - po pewnym czasie
      doszedłem do wniosku, że najlepsze firmowe ciuchy, które sprzedawałem na
      allegro nie osiągają juz zbyt atrakcyjnych cen i mogę je spokojnie sprzedawać
      w moim "pewexie" za takie ceny. Przynajmnej Panie kupujące dają mi darmową
      reklamę że u mnie można kupic fajne markowe ciuchy dla swoich pociech. Tak więc
      allegro zostawiam innym, niektórzy naprawdę mają te megapaki super
      przygotowane , ale wierzcie mi że trzeba na to poświęcić troche czasu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka