Dodaj do ulubionych

jaki leżaczek?

04.11.09, 11:38
Witam! Jestem mamą prawie 5miesięcznego maluszka, wiadomo z dysplazją. Nosi uprząż Pavlika już 4 miesiąc, rozszerzam mu dietę i w związku z tym szukam wygodnego, szerokiego i płaskiego leżaczka, by móc go w nim karmić. Na płasko to wiadomo wykluczone, poza tym mój maluch już nie chce płasko leżeć i muszę mu zapewnić inne siedzisko. Czy macie może coś sprawdzonego, co nie krępuje nóżek dziecka i szeroki rozstaw nie jest przeszkodą. Znalazłam wzmiankę o Meggy, ale nigdzie go nie mogę znaleźć.Acha i szukam czegoś za rozsądną cenę, z góry dziękuję za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • naamahia 04.11.09, 12:59
    My korzystaliśmy ze spacerówki - mała była wtedy w gipsie, uprząż Pawlika daje
    Ci dużo większą możliwość wyboru. U nas wyglądało to tak, że mała miała pupę
    przesunięta do przodu na rozłożony podnóżek nóżki swobodnie po bokach a pod
    plecki dawaliśmy poduszki dla wyregulowania poziomu i żeby nie miała aż tak
    płasko. Widziałam gdzieś takie pufy coś jak eco pufa tylko z szelkami, które w
    miarę jak dziecko rośnie można odpiąć, moim zdaniem to praktyczniejsze niż
    leżaczek - cena podobna, wygodne bo można poziom sobie tak ustawić jak potrzeba
    nic dziecka nie gniecie i co najważniejsze nie na chwilkę ale na wiele lat. Jak
    znajdę go lub przypomni mi się nazwa to dam ci znać. Z tym, że moim zdaniem jak
    ma leżeć przy tobie to ja nawet bym zaryzykowała taki bez szelek - na pewno tańszy.
    --
    Życie nabrało Nowego sensu -odkąd jest z nami Amelia ur. 03-09-2008
  • dagaam 04.11.09, 15:57
    Dziękuję!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka