Dodaj do ulubionych

Uprzejmie donoszę...

01.03.12, 21:13
Widziałeś absurdalną sytuacje na ulicy? Fatalne oznaczenie jezdni? Ktoś się po chamsku przepycha samochodem? Może idiotycznie zaparkował? Albo policja, czy straż miejska łamią przepisy? Pies sąsiada rzuca się na ludzi? Przechodnie złapali przestępcę? Interesuje nas wszystko, co ciekawe i związane z bezpieczeństwem.
policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,7602200,Uprzejmie_donosze__Szczegoly_konkursu.html
Idea może i dobra - ale konkurs na najlepszego donosiciela? Zle mi się kojarzy przede wszystkim to uprzejmie donoszę.I tak - policja liczy na donosy, izba skarbowa takoż...Co za czasy...
--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
    • m4-6 Re: Uprzejmie donoszę... 01.03.12, 21:51
      Uprzejmie donoszę - US....mój sąsiad X pracował na czarno u sąsiadek:A, B, C, D , E, F....Z jako malarz pokojowy, w godzinach wieczorowych, nie wiem jaka była zapłata: w naturze, czy też w gotówce, ale podatku to na pewno nie zapłacił, bo jeździ maybachem, a pracuje jako stróż na budowach. Koniecznie sprawdźcie tego ananaska, bo rozpycha się swoją furą na osiedlowym parkingu i ja obywatel uczciwy nie mam, gdzie zaparkować swojego fiata 126p.
      Może być taki donosik?big_grinwink
      --
      "Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz, na co trafisz"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka