Dodaj do ulubionych

Aborcja? Proszę bardzo

30.04.13, 19:42
- W naszej klinice aborcję robi ok. tysiąc Polek rocznie. To, co dzieje się w Polsce - nielegalne zabiegi, komplikacje, łykanie środków chemicznych uszkadzających płody - to katastrofa - mówi w rozmowie z TOK FM dr Janusz Rudziński, który od 30 lat pracuje w klinice w niemieckim miasteczku Prenzlau, niedaleko granicy z Polską.

www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,13829790,Polski_ginekolog_pracujacy_w_Niemczech__Dzwoni_Polka_.html#BoxSlotIIMT
I jeszcze mały fragment Polski katolik wierzy, dopóki mu to pasuje. Jak mu nie pasuje, robi to, co uważa za stosowne. No i później znowu sobie wierzy i wypiera to ze świadomości - mówi dr Rudziński.
Ja się tylko zastanawiam - najwięcej przeciwniczek aborcji jest w wieku -powiedzmy mocno zaawansowanym. W takim układzie,jesli za komuny dokonywano tyle aborcji -to kto ? Kobiety które wtedy były w wieku rozrodczym.Proste. Nagle sie światopogląd zmienił?
--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • polnaro Re: Aborcja? Proszę bardzo 30.04.13, 20:16
   Wnioski wysnułaś bardzo trafne, a dr Rudziński też polskich katolików podsumował jak na to zasługują, tyle, że społeczeństwo nasze dokładnie takie samo jak inne europejskie.
   Może to przyczyna rozlewającego się islamizmu?
  • grzech_o_1 Re: Aborcja? Proszę bardzo 30.04.13, 21:37
   Coś mi sie te tysiące Polek w Niemczech i aborcja nie za bardzo widzi. Oczywiście aborcja w Niemczech jest całkowicie legalna. Ale dosyć ostro obwarowana. Nim dojdzie do aboecji, kobieta musi przejśc szerego konsultacji, rozmów z psychologami w Ośrodkach Pomocy Społecznej. Nie tak wprost, z marszu. I po wszystkim. I płacenie 550 EURO? W Niemczech? Za aborcję w szpitalu? Coś mi ten cały artykuł podpada.
   Tak prosto, to jest i owszem, ale w Czechach. Wchodzi się do gabinetu prywatnego prosto z ulicy i po wszystkim.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka