Dodaj do ulubionych

Oszczędzanie

13.06.13, 09:59
Wydaje im się że odkryły Amerykę? Myśmy robiły to całe zycie. Jeszcze by mozna do tych rad dopisać - pranie pieluch, robienie niemowlakom własnoręcznie zupek i przecierów. Znalazło by sie trochę tego. Najbardziej mnie ubawił tekst o własnoręcznym sprzątaniu.
Czasy nieprzyjazne rozrzutności, ale zaciskanie pasa może oznaczać poprawę jakości życia - twierdzą uczestniczki forum.gazeta.pl. Co robią same, żeby nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy?
www.edziecko.pl/rodzice/56,79361,12270403,Zrob_to_sam__czyli_Polakow_sposoby_na_oszczedzanie.html#BoxLSTxt
--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • zajbel 13.06.13, 10:34
    Nie odkryły Ameryki w naszym mniemaniu ale z ręka na sercu która przyzna że nauczyła dziecko tych wszystkich rzeczy? Nieraz słyszałam jak starsze panie mowiły ze " ja sie napracowałam , niech ona ma lżej" Moja mama tez tak mowiła , ja tez do wielu rzeczy dochodziłam sama , dzięki znajomym znajomych nauczyłam sie wielu technik rękodzielniczych ale w dawniejszych czasach umiejetnośc zrobienia na szydełku lub drutach czapki, szala, papci , bluzeczki lub spodniczki była koniecznością wobec ciągłych braków w sklepach. Teraz robotki sa dla mnie sposobem na dorobienie do emerytury i sposobem na życie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka