Dodaj do ulubionych

Czy to nie chore?

29.12.14, 19:22
Akcje promocyjne Lidla, szczególnie związane z wyprzedażami, budzą wśród klientów szczególne emocje. Zwłaszcza u tych, którym nie udało się przebić przez tłum i zdobyć wymarzonej patelni. Nic więc dziwnego, że zawiedzeni klienci ostro krytykują działania sieci.

Przed świętami cała Polska słyszała o tym, co działo się w sklepach Lidla przy okazji promocji karpia. O dantejskich scenach pisały - lub pokazywały je - wszystkie media, a to co działo się wokół lodówek z świąteczną rybą stało się inspiracją do wielu rysunkowych żartów czy nawet parodii trailera sensacyjnego filmu. Tych, którym wydawało się, że w sklepach Lidla nic się już w tym roku nie wydarzy, z błędu wyprowadziła wyprzedaż artykułów przemysłowych, która też przyciągnęła prawdziwe tłumy. Nagranie z jednego z marketów trafiło właśnie na Youtube:

finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Kolejna-promocja-w-Lidlu-i-znow-emocje-Kilka-sztuk-patelni-nazywacie-wyprzedaza,wid,17140037,wiadomosc.html
Ja po prostu tego nie rozumiem, niektórzy na hasło promocja czy wyprzedaż dostają jakiegoś małpiego rozumu , bo czy akurat tak pilnie potrzebują tych rzeczy? A juz przepychanki w Lidlu o karpie to dla mnie niepojete. Przeciez karpie były w sprzedaży dużo wcześniej, w Tesco nawet chyba po 8,99. I o co to sie szarpac?
--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
    • anoagata Re: Czy to nie chore? 29.12.14, 19:48
      Może chore a może nie.
      Taka jest natura Polaka a może nie tylko Polaka.
      Chyba ze pół roku temu w moim mieście otworzyli nowy Lidl ale jeszcze tam nie byłam,choć może dają tam za pół darmo.
        • m4-6 Re: Czy to nie chore? 29.12.14, 21:33
          Nic nie rozumiem, karpia było skolko godno, w najmniejszej kolejce nie stałam, a patelnią to powinni po "łbie walić" tych histerycznych, nienasyconych zakupoholików, za 2-5 zł zadeptali by człowieka normalnego, który w tym czasie np wszedł po serek.sad To taki gatunek ludzi, że o wszystko musi walczyć i wtedy ma osobistą satysfakcję(wątpliwą).
          --
          http://smayls.ru/data/smiles/smayliki-noviy-god-157.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka