Dodaj do ulubionych

Ogórek na prezydenta?

09.01.15, 14:01
Dr.nauk humanistycznych Magdalena Ogórek.
Miller mówi,że ma wszystkie niezbędne kompetencje.
A ja myślę,że samo wykształcenie nie wystarczy.
Nie podoba mi się też,bo powiedziała,że chce być prezydentem całej lewicy.
to co to znaczy,a co z resztą?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17230065,Magdalena_Ogorek_ma_byc_kandydatka_SLD_na_prezydenta_.html#BoxSlotI3img
--
http://i60.tinypic.com/2nr29te.jpg
Obserwuj wątek
      • m4-6 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 13:41
        A wolelibyście, żeby wyskoczył z czarną teczką p. Tymiński?big_grin Już wolę swojskiego pięknego, wykształconego ogóreczka.wink
        --
        Prawdziwa mądrość życia dostrzega wspaniałość dnia codziennego.
        (Pearl Buck)
        • wirujacypunkt Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 13:56
          Miałam okazje wysłuchać kilku rozmów Elizy Michalik z Panią Ogórek, i uważam, że jest to mądra babeczka. Zastanawiam się czy nie oddać na Panią Ogórek głosu? Poczekam jednak na kampanię wyborcza, posłucham co będzie mówiła, zastanowię się i ostatecznie zdecyduję.
          Część dziennikarz drwi sobie z Pani Ogórek. To jest nieuczciwe i wstrętne. Ciekawa jestem czy podzielacie moje zdanie odnośnie zachowania dziennikarzy ?
          • maria6450 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 14:07
            Zawsze z przyjemnością słuchałam wypowiedzi pani Ogórek i też uważam, że to inteligentna kobieta, jednak jej kandydatura jest bez sensu, bo z góry można przewidzieć wynik, że nie ma żadnych szans, a dziennikarze będą jechać po niej jak po łysej kobyle. Po co jej to? Dlaczego w takim beznadziejnie niefortunnym czasie ogłoszono tę kandydaturę? Wobec tego czy naprawdę jest taka inteligentna? Mogli się chyba wstrzymać parę dni i "przeczekać" ostatnie wydarzenia. Strzał w stopę przewodniczącego, partii i tej fajnej babki. Po co?
          • wikul Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 16:34
            wirujacypunkt napisał:

> Miałam okazje wysłuchać kilku rozmów Elizy Michalik z Panią Ogórek, i uważam, ż
            > e jest to mądra babeczka. Zastanawiam się czy nie oddać na Panią Ogórek głosu?
            > Poczekam jednak na kampanię wyborcza, posłucham co będzie mówiła, zastanowię si
            > ę i ostatecznie zdecyduję.
            > Część dziennikarz drwi sobie z Pani Ogórek. To jest nieuczciwe i wstrętne. Ciek
            > awa jestem czy podzielacie moje zdanie odnośnie zachowania dziennikarzy ?

Podzielam tą opinię. Pani Ogórek jest mądrą i w dodatku ładną dziewczyną. To że nie ma szans na wybór nie powinno upoważniać dziennikarzy do frywolności i drwin.
        • czuk1 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 14:01
          Na pewno będzie/mogłaby reprezentować pokolenie młodych Polaków i polityków myślących realnie, bez klapek światopoglądowych. Od nich i od wszystkich kobiet feministek zależeć będzie wynik jaki uzyskać może p. dr Ogórek. Realne jest 15 %. Nic by się stało gdyby p. Ogórek została prezydentem Polski. Myślę, że na początku nie musiała by pchać się (nie mając wystarczających kompetencji ) do kreowania polityki w sprawach zagranicznych i wojskowych. Po tych wyborach p.Ogórek będzie miała otwartą drogę do parlamentu.
          Dobrze, że jest Ona w wyścigu o pałac - ładna , mądra, wykształcona kobieta. Będziemy mieli okazję posłuchać co myśli o Polsce i jak che naprawiać młode pokolenie. W moim mieście będzie
          30 stycznia.
                • amityr Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 15:25
                  maria6450 napisała:
                  >
                  > Musiano, a kto ich zmusił?
                  Oj tak napisałem myśląc oczywiście ,że mogli to uczynić po pogrzebie tow.Oleksego. Teraz już dobrze, zadowolona jesteś , czy jeszcze coś ci nie pasi?Dodam , że słowo towarzysz jest bardzo staropolskie, żebyś znowu nie wydziwiała. Polanie napisaliby, że Towarzysz Oleksy pojechał właśnie do krainy wiecznych łowów.Na łów , na łów towarzyszu mój do zielonej dąbrowy

--
                  http://i60.tinypic.com/n6dshw.jpg
                  • jaga_22 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 15:55
                    Wczoraj wypowiadał się poseł Iwiński na TVN24
                    że przecież to nie było z marszu,tylko dawno zaplanowane.nikt nie przewidział,że akurat tego dnia umrze Oleksy.
                    Myślę,że durne tłumaczenie.Ja bym wolała Nowacką,ale ona mądrzejsza i na pewno odmówiła.

Pani Ogórek była asystentką Napieralskiego, pracownikiem kancelarii prezydenta RP za Aleksandra Kwaśniewskiego, Centrum Informacji Rządu za Leszka Millera, od dawna aspirowała do miana czołowej działaczki polskiej lewicy.Startowała w 2011 r. bez powodzenia w wyborach parlamentarnych z list SLD w Rybniku.

Jakoś jej nie zapamiętałam,ale widziałam ją w "Babilonie"
                    jak widać jest uparta w dążeniu do celu

--
                    • jagodajna Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 16:09
                      Przy Millerze to p.Ogórek wygląda jak...wnuczka jego smile. Miller pozawieszał Napieralskiego z przybocznymi najpierw a dopiero przedstawił kandydatkę, coby zamknąć drogę co niektórym.
                      --
                      Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować. /Marek Aureliusz/
                      • wikul Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 16:41
                        jagodajna napisała:

> Przy Millerze to p.Ogórek wygląda jak...wnuczka jego smile. Miller pozawieszał Nap
                        > ieralskiego z przybocznymi najpierw a dopiero przedstawił kandydatkę, coby zamk
                        > nąć drogę co niektórym.

Miller uprzedził ruchy wewnętrznej opozycji w SLD, szykując się do ostatecznej z nią rozprawy.
                        Czym to się skończy ? Nie przewiduję sukcesu Millera, raczej jego "dobrowolne" odejście. Czego mu z całego serca życzę.
                    • amityr Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 16:19
                      jaga_22 napisała:

> Wczoraj wypowiadał się poseł Iwiński na TVN24
                      > że przecież to nie było z marszu,tylko dawno zaplanowane.nikt nie przewidział,ż
                      > e akurat tego dnia umrze Oleksy.
                      > Myślę,że durne tłumaczenie.Ja bym wolała Nowacką,ale ona mądrzejsza i na pewno
                      > odmówiła.
                      >
                      > Pani Ogórek była asystentką Napieralskiego, pracownikiem kancelarii prezydenta
                      > RP za Aleksandra Kwaśniewskiego, Centrum Informacji Rządu za Leszka Millera, od
                      > dawna aspirowała do miana czołowej działaczki polskiej lewicy.Startowała w 201
                      > 1 r. bez powodzenia w wyborach parlamentarnych z list SLD w Rybniku.
                      >
                      > Jakoś jej nie zapamiętałam,ale widziałam ją w "Babilonie"
                      > jak widać jest uparta w dążeniu do celu

Też bym wolał Nowacką ale ona jest u Palikota.
                      --
              • wikul Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 16:36
                amityr napisał:

> Mnie się tylko nie podobało, że musiano akurat w ten a nie inny dzień zaprezent
                > ować kandydatkę .

To prawda. Czas i miejsce na ogłoszenie tego co najmniej dziwne. Widać nerwowość po stronie Millera & Co.
                • jaga_22 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 16:42
                  Magdalena Ogórek miała kilka drobnych epizodów w polskich serialach. Zagrała m.in. w Lokatorach, Na dobre i na złe, Na sygnale oraz Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście. W 1998 roku startowała w konkursie Miss Śląska i Zagłębia.

Brakuje jej jeszcze zaliczenie startu na prezydenta,ale ma odwagę
                  jak to kobieta.

--
                  • estella50 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 17:02
                    Miller goni w piętkę. Od przegranych wyborów samorządowych, poprzez randkę z prezesem, po prezentację pani Ogórek w dniu śmierci J.Oleksego. Wpadka za wpadką. A był to kiedyś twórczy, dalekowzroczny polityk. Pamiętam go z czasów przedsolidarnościowych, kiedy w pełnej publiki stołówce KC PZPR stanął odważnie w szranki z opozycją. Pamiętam Marcina Mellera (tego ze "Śniadania mistrzów"), kiedy (w imieniu NZS) stawiał Millerowi tyle celne, co też odważne pytania. Ani Miller, ani Meller pola nie oddali.
                    A dzisiaj? Kończ waść, wstydu oszczędż! - chciałoby się zwołać.
                  • amityr Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 17:21
                    jaga_22 napisała:

> Magdalena Ogórek miała kilka drobnych epizodów w polskich serialach. Zagrała m.
                    > in. w Lokatorach, Na dobre i na złe, Na sygnale oraz Czego się boją faceci, czy
                    > li seks w mniejszym mieście. W 1998 roku startowała w konkursie Miss Śląska i Z
                    > agłębia.
                    >
                    > Brakuje jej jeszcze zaliczenie startu na prezydenta,ale ma odwagę
                    [b]> jak to kobieta.
                    [/b]

--
                • iryska2604 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 20:48
                  Politolog Kazimierz Kik w rozmowie z WP ostro krytykuje kandydatkę SLD na prezydenta. - Do instytucji głowy państwa należy podchodzić z należytym szacunkiem. A SLD pomylił głosowanie na rzecznika konsumenta w McDonaldzie z wyborem prezydenta Polski. Ładna, uśmiechnięta panienka może liczyć co najwyżej na 0,3 procenta poparcia - uważa prof. Kik. I dodaje, że być może lewica w nieformalny sposób, "w różowych rękawiczkach", już w pierwszej turze daje swoje poparcie Bronisławowi Komorowskiemu.
                  wiadomosci.wp.pl/gid,17165335,gpage,2,img,17165399,kat,1342,title,Kandydatka-SLD-na-prezydenta,galeria.html
                  otóż to...
                  --
                  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
        • wikul Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 16:31
          m4-6 napisała:

> A wolelibyście, żeby wyskoczył z czarną teczką p. Tymiński?big_grin Już wolę swojskie
          > go pięknego, wykształconego ogóreczka.wink

Nie zauważyłem niechęci do ogórka, raczej niechęć do przerośniętego emeryta.
      • wikul Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 15:47
        anoagata napisała:

> Zachowanie wczorajsze przewodniczącego SLD ,świadczy o tym ze powinien już być
        > na emeryturze.

Już wcześniej (od czasu gdy zaczął się ścigać z PiS w zwalczaniu PO) strzelił sobie potężnie w stopę. A później niesławne spotkanie z Kaczyńskiem i nerwowe poszukiwania kogoś kto go zasłoni przed wyborczą kompromitacją. Zapomniał biedak że "kto PiS dotyka ten znika".
        • anoagata Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 19:44
          Mam takie wrażenie jakby Miler czekał na odejście Oleksego.
          I zrobił to co zrobił,Oleksy by nie poparł jego poczynań.
          Wywalić Napieralskiego ? powołać Ogórka?
          Nie mam nic przeciw Ogórka ale to nowa moda że z poza partii ??? to co to za partia ze nie ma osoby godnej prezydenta z własnej partii.

• iryska2604 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 19:57
                gazeta_mi_placi 10.01.15, 17:00 Odpowiedz
                Ogórkową bym zjadła smile

Gazetko, ugotuj i smacznego. Ja tam nie wiem ale raczej nie zagłosuję na p.Ogórek. Jakoś mi sie nie kojarzy z prezydenturą.
                --
                    • m4-6 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 21:50
                      Ale popularna p.Ogórek na tym 'młodzieżowym' lewicowym forum, chyba pójdziemy zagłosować w maju.wink
                      --
                      Prawdziwa mądrość życia dostrzega wspaniałość dnia codziennego.
                      (Pearl Buck)
                    • estella50 Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 21:51
                      Nazwisko nie najbardziej szczęśliwe, jak na prezydenta naszego kraju.
                      Ale nie w tym rzecz.
                      Bo czym, jaką działalnością społeczną, jakimi sukcesami, z czego znana jest powszechnie pani kandydatka. Pamiętam ja z Babilonu. Wiem, że zna się na historii i prawie kościelnym. I to wszystko!!!
                      To jednak i stanowczo zbyt mało, żeby zostać prezydentem mojego kraju.
                      Zna ktoś może jej poglądy gospodarcze? albo na funkcjonowanie UE? albo czy i kiedy wg niej należy przyjąć euro? A co z in vitro, związkami partnerskimi, relacjami naszego państwa z kościołem - ma być tak jak jest, czy inaczej?
                      Bardzo, bardzo się dziwię, że wykształcona kobieta dała się wpuścić w tak gęste i kolczaste maliny! Na co jej to? Szanowałam ją dotąd za spokojne, merytoryczne wypowiedzi.
                      Mojego głosu nie dostanie.
                      • amityr Re: Ogórek na prezydenta? 11.01.15, 13:07
                        estella50 napisała:

> Nazwisko nie najbardziej szczęśliwe, jak na prezydenta naszego kraju.
                        > Ale nie w tym rzecz.
                        > Bo czym, jaką działalnością społeczną, jakimi sukcesami, z czego znana jest pow
                        > szechnie pani kandydatka. Pamiętam ja z Babilonu. Wiem, że zna się na historii
                        > i prawie kościelnym. I to wszystko!!!
                        > To jednak i stanowczo zbyt mało, żeby zostać prezydentem mojego kraju.
                        > Zna ktoś może jej poglądy gospodarcze? albo na funkcjonowanie UE? albo czy i ki
                        > edy wg niej należy przyjąć euro? A co z in vitro, związkami partnerskimi, relac
                        > jami naszego państwa z kościołem - ma być tak jak jest, czy inaczej?
                        > Bardzo, bardzo się dziwię, że wykształcona kobieta dała się wpuścić w tak gęste
                        > i kolczaste maliny! Na co jej to? Szanowałam ją dotąd za spokojne, merytoryczn
                        > e wypowiedzi.
                        > Mojego głosu nie dostanie.

Fakt, żeby miała skończoną szkołę przyzakładową w PRL-u, to co innego.

--
                          • maria6450 Re: Ogórek na prezydenta? 11.01.15, 15:02
                            jaga_22 napisała:

> P.Ogórek została zmiażdżona na Superstacji,u twojej ulubionej
                            > Izy Michalik. Ludzie...zrozumcie,że to chodzi nie tylko
                            > o wykształcenie.To są kpiny ze społeczeństwa.

Ktoś pomylił wybory miss z wyborem na prezydenta państwa.

• iryska2604 Re: Ogórek na prezydenta? 11.01.15, 16:24
                              Niestety. Ja tez nie zagłosuję na p. Ogórek. Moim faworytem jest Komorowski. A młoda dama moze , gdzies w przyszłosci, jak okrzepnie w polityce i pokaże że moze pełnic tak ważną rolę w Państwie - czemu nie...
                              --
                              • amityr Re: Ogórek na prezydenta? 11.01.15, 17:40
                                Też nie mam zamiaru na nią głosować. Ale dobrze, że startuje nabierze doświadczenia. Jeśli chodzi o SS , to wczoraj Eliza ją chwaliła i mówiła , że jest obrotna babka. Nie oglądałem tamtego programu o którym mówisz. Z Michalik w wielu sprawach się nie zgadzam ale ogólnie jest oki.
                                --
            • wikul Re: Ogórek na prezydenta? 10.01.15, 22:29
              amityr napisał:

> A jak się odmienia Pani Ogórek , żeby nie narazić się feministkom ?

Jak byś nie chciał narazić się feministkom to musiałbyś mówić jakimś dziwnym slangiem. Nie ma się co przejmować. A tu zasady.

www.zsptychowo.pl/pdf/fleksja.pdf

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka