Dodaj do ulubionych

Czy na pewno wie co mówi?

17.03.16, 18:26
Przynależności do KOD-u nie da się pogodzić z przyjmowaniem komunii świętej. KOD popiera osłabianie państwa polskiego i budowania na gruzach Polski pewnego rodzaju kondominium rosyjsko-niemiecko-izraelskiego - ogłosił dawny kapelan Solidarności ks. Stanisław Małkowski.

Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,19780415,ks-malkowski-kod-u-nie-da-sie-pogodzic-z-praktyka-wiary-katolickiej.html#ixzz43BLsWCMO

Wed lug mnie to normalny bełkot.
--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 17.03.16, 20:34
    O ludzie! W XXI wieku taki tekst! Śmiać się, czy płakać z tej głupoty?
    Więcej takich tekstów, to kościoły całkiem opustoszeją!
  • ewa9717 17.03.16, 20:49
    Najwięcej szkód polskiemu Kk czynią niektórzy (liczni niestety) jego hierarchowie.
  • iryska2604 17.03.16, 20:59
    Zastanawia mnie jedno - co powoduje ,ze kapłan, w końcu chyba człowiek o jakims tam wykształceniu plecie takie bzdury.Czy ludzie zatracaja zdolność myślenia? Nie rozumieją pewnych pojęć? I że świat "idzie do przodu"? Choć moze wg niektórych tak powinno być - ludzie wierzący mają wierzyć.Slepo - w zasady wiary,w swoich pasterzy -wierzyć nie zadając pytań.

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
  • alfredka1 17.03.16, 21:02
    Wykształcenie to tylko zasób uzyskanej wiedzy ... a reszta to inteligencja i .. charakter.
    Bardzo wielu uważa, że są doskonali ponieważ mają tytuły naukowe , okropne.

--
    http://i46.tinypic.com/2s6v4zn.jpg
  • aga-kosa 17.03.16, 21:53
    Zasady się z domu wynosi.
    Zastanawiam się jak będą brzmiały homilie przyszłego kapłana syna pani premier. sad aga
  • zajbel 18.03.16, 08:48
    KOściół w imie obrony dobrego imienia / o ile jeszcze coś tam pozostało/ powinien od razu odciąć się od tej wypowiedzi. A nie byłoby jej gdyby ksiądz Małkowski został potraktowany odpowiednio już wcześniej po swoich wybrykach na miesięcznicach .Księdza Lemańskiego uciszono za obrone dobrego imienia KK a ten tu łazi i wygaduje głupoty.
  • anoagata 18.03.16, 08:56
    Myślę że tu chodzi o pieniądze.... /ale o 6-tej to ja jeszcze śpię i drzwi mam zamknięte/.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka