Dodaj do ulubionych

"Niszczenie mojego szczęścia na finiszu życia"

06.02.17, 19:38
To cytat z wywiadu Kory.

- Władza rozwala mój kraj. Partia zawłaszcza państwo. (...) Czy ludzie w Polsce naprawdę nie mają świadomości, że ich kraj jest na ich oczach niszczony? - mówi wokalistka Olga "Kora" Jackowska w wywiadzie dla "Newsweeka'. ...

... Olga Jackowska o "rozwalanie kraju" obwinia Platformę Obywatelską, która jej zdaniem miała pozwolić na to PiS-owi. - Tchórze, oportuniści, koniunkturaliści, kabotyni. Jeden zapomniał, drugi nie widział, trzeci wolał ciepłą wodę w kranie, żeby się czasem nie sparzyć. Fajni byli, nasi, ale inercyjni do bólu. (...) Rząd PO był najmniej czułym rządem ze wszystkich w wolnej Polsce. (...) Nie miała [PO - red.] potencji do rządzenia - uważa Kora.


Z oceną obecnych rządów można się zgodzić ale pretensje do PO powinna skierować raczej do własnego środowiska i tych którzy marząc o "gorącej wodzie" głosowali na PiS czy Kukiza. Mają teraz czułych rządzących z wielką potencją Misiewiczów i Piotrowiczów.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21340720,kora-o-rzadach-pis-niszczenie-mojego-szczescia-na-finiszu.html#BoxNewsImg&a=66&c=61
Obserwuj wątek
   • wikul Re: "Niszczenie mojego szczęścia na finiszu ż 07.02.17, 00:50
    aga-kosa napisała:

    > Trudno szukać teraz winnego. ...

    To prawda, przyczyn było wiele, dlatego tak mnie irytują głosy że wszystkiemu winna była PO a nie lenie którym nie chciało się ruszyć dupy i zagłosować albo ci którzy "na złość babci zapragnęli odmrozić sobie uszy".
  • car_fox Re: "Niszczenie mojego szczęścia na finiszu życia 07.02.17, 02:42
   E ci artysci to zawsze i wszedzie narzkaja. Chyba za duzo pija albo ciagna. Zobaczcie co sie w Stanch dzieje.
   Kto tej Korze rozwala kraj?
   Kraj sie rozwija, jednym lepiej innym gorzej - jak sie zmieni wladz to sie zmienia role ale ogolnie Kraj coraz lepiej prosperujacy. ...jedna z najlepiej rozwijajcych sie ekonomii EU...
   Ludziom zawsze za malo?
   Tak sama wina Platformy jak PiSu.. Duzo ludzi wzdycha do Tuska to widocznie bylo dobrze?
   • czuk1 Re: "Niszczenie mojego szczęścia na finiszu ż 07.02.17, 03:43
    Jako czwarty - potwierdzam Państwa uwagi i spostrzeżenia.
    Z taką poprawką. Czy mam mieć do siebie pretensje ? Krytykowałem błędy PO (wcześniej każdego rządu) i teraz krytykuję błędy PiS. W polemikach pokazuję swoje wizje i sposoby naprawy państwa.
    Zawsze głosowałem - na najlepszego z kandydatów na prezydenta Polski, prezydenta miasta(bądź na starostę) i radnego. Moi kandydaci często byli wybierani. Jeśli zostali wybrani wnosili wiele pozytywnych wartości . Nie zawodziłem się na nich.
    Car_fox. Nic mi za mało. Realnie oceniam sytuacje i możliwości Polski też rządzących. Nie narzekam ogólnie lecz pokazuję konkrety.
    Mam też (na temat Kory) takie zdanie; pozwólmy śmiertelnie chorej kobiecie wyrazić swoje polityczne credo. Wiedząc , że media piszą o tym tylko dlatego - mówi celebrytka - a więc chcą jak najlepiej się sprzedawać, nie wdaję się w polemiki z Korą. Ona tylko mówi a polemik już nie prowadzi. Dla mnie polemistami są forumowicze forów internetowych, w tym najemni trolle.

    --
    Czizus ..."polski interes narodowy to trwanie UE i dalsza europejska integracja.... a list Tuska ma w tym kontekście olbrzymie znaczenie. O Europę, o UE musimy walczyć ile się da i jak się tylko da bo to nasz skarb.... Polska powinna ściśle współpracować właśnie z Niemcami bo dobrze na tej współpracy cały czas wychodzimy"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka