Dodaj do ulubionych

Gdzie jest Beata Szydło?

09.08.17, 19:47
Wojna na górze 2017. 15 sierpnia nie będzie nominacji generalskich. Między prezydentem Andrzejem Dudą a szefem MON Antonim Macierewiczem trwa nie zimna, ale lodowata wojna. Premier Beata Szydło, była szefowa sztabu wyborczego Dudy i obecna przełożona Macierewicza, teoretycznie ma w ręku wszystkie instrumenty, by konflikt rozbroić.
Ale z nich nie korzysta. Nie zareagowała, gdy prezydent wysyłał listy proszalne do Macierewicza, a zwierzchnik sił zbrojnych został przez ministra obrony narodowej potraktowany, jakby był jego podwładnym. Widać premier Szydło to przyjęła do wiadomości. Ale jeśli Macierewicz zachowuje się jak szef prezydenta, to i szef rządu nie jest jego szefem?

wyborcza.pl/7,75968,22212192,gdzie-jest-beata-szydlo-brak-premier-rzuca-sie-w-oczy.html#BoxGWImg
Gdy minister Jan Szyszko ostentacyjnie nie wykonuje postanowienia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej o wstrzymaniu wycinki w Puszczy Białowieskiej, premier milczy. Nie odezwała się i wtedy, gdy Naczelna Rada Adwokacka „wezwała polski rząd, by przestał naruszać wiążące Polskę zobowiązania i niezwłocznie wykonał postanowienie Trybunału Sprawiedliwości UE”.

Czy to już widoczny znak zmiany w biało-czerwonej drużynie?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • 09.08.17, 20:01
    Gdzieś wyczytałam, że BSz jest psychicznie wykończona. Prezes ciągle ją sztorcuje, stawia zadania i krytykuje, że za wolno i za słabo reaguje na polecenia. A ona biedna biega tam, gdzie jest prezes, żeby widział jej gorliwość.
    Ciekawe, jak ona i jej najbliższe otoczenie planują, jesli w ogóle, zareagować na ten konflikt na samej górze. Coś w końcu będzie musiała powiedzieć. Chociaż wszyscy wiemy, że ani AM ani ZZ jej nie podlegają. Szyszko też nie, ale on z kolei podlega pod Rydzyka. Tak więc musi najpierw dostać wytyczne od samego prezesa, ale on chyba też jest zagubiony i zaskoczony. Ciekawie tam na górze się dzieje!
  • 09.08.17, 20:28
    .. a niech się pozagryzają ..
    jutro miesięcznica , zobaczcie na autostradę , policja podąża .....
    memnews.pl/img/32221/do-warszawy-jedzie-policja-z-calego-kraju-jutro-miesiecznica-zobaczcie-co-sie-dzieje-na-a2/

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ua/qd/vorf/3ObNBm7mbFY2T8v6mX.jpg
  • 10.08.17, 13:18
    Szydło ze swymi ministrami kisi się niczym moje zebrane ślimaki w wiadrze ze solą.Ja co dwa dni wywalam dla bobrów a ona nie może nikogo wywalić i nawet już z worka nie wychodzi.
    Może w końcu to wszystko pierdyknie.
  • 10.08.17, 13:23
    anoagata napisała:
    >... Może w końcu to wszystko pierdyknie.
    Chciałabyś smile Ja też, ale ...
    --
    Wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne
    piwo
  • 10.08.17, 13:59
    Już barierki stawiają.

www.facebook.com/halickipl/videos/10155074068321028/
    --
    http://foteczkowo.pl/di-FLN89FV5.gif
  • 10.08.17, 18:29
    Beata Szydło już się odnalazła jako dziewczynka na posyłki.
    Została wysłana do Dudy, żeby ustawić go z powrotem we właściwych torach: generałowie mają być mianowani 15 sierpnia, a gen. Kraszewski (szef prezydenckiego BPN) i tak musi być badany przez służby Macierewicza i dostępu do tajemnic mieć nie będzie.
    A więc prezes stawia na Antka przeciwko Dudzie. Liczy na to, że Andrzej powróci w skórę Adriana? Czy się przeliczy?
  • 10.08.17, 18:30
    literówka: nie BNP tylko BBN
  • 10.08.17, 21:37
    B Sz poleciła NIEZWŁOCZNIE się "dogadać' jednak miesięcznica obyła się bez niej a i Am też nie widziałam... Może patrzyłam nie na taką jak trzeba stację wink aga
  • 10.08.17, 22:11
    Aguś po kiepskim dniu mnie rozśmieszyłaś !

Buziaki !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.