Dodaj do ulubionych

Ochojskiej też nie wpuścili do Sejmu

16.05.18, 19:42
Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej, nie dostała zgody na wejście do Sejmu. Zapowiedziała, że pojawi się w środę przed budynkiem parlamentu. Słowa dotrzymała.
Szefowa PAH chciała w Sejmie spotkać się z protestującymi rodzicami i ich niepełnoprawnymi dziećmi. Zgody na jej wejście odmówił marszałek Sejmu. Krótko przed godziną 14 Ochojska jednak pojawiła się przed wejściem do Sejmu. 
Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23407273,janina-ochojska-przyszla-pod-sejm-probuja-ja-wprowadzic-poslowie.html#Z_BoxNewsLink&a=66&c=96

Do środka nie weszła, chociaż próbowali ją wprowadzić m.in. posłowie i senatorowie PO. Mówili, że przyszła na ich zaproszenie. Jednak na drodze stanęła straż marszałkowska. Doszło do przepychanki z funkcjonariuszami. Senatorowie chcieli rozmawiać z szefem straży. 

Ochojską powitali ją za to sami niepełnosprawni, którzy od kilkudziesięciu dni protestują w budynku Sejmu. 

- Ja pamiętam takie zasieki, ale nie z rąk, tylko z różnych barier, kiedy próbowaliśmy się dostać do oblężonego Sarajewa. I w oblężonym Sarajewie i Groznym byłam niejednokrotnie. Okazuje się, że do Sejmu nie sposób się dostać - mówiła dziennikarzom.

Całkiem rozum stracili? I to dla tak stosunkowo niewielkiej kwoty? Co tu jest grane?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • alfredka1 16.05.18, 20:23
    ... I REHABILITANTÓW TEŻ !!!
  • ewa9717 16.05.18, 21:36
    To coś więcej niż hańba.
    Oglądałam Ochojską na zywo. Tak sobie myślę, że kuchciński, karczewski, żalek, ten jakiś gżegzółka powinni otwierać polską listę hańby...

--
    Świetny blog:www.nienawisc.pl/
  • estella50 17.05.18, 08:54
    Oni się boją, że ktoś tak znany i zasłużony pozostanie z protestującymi w Sejmie.
    Obok chciwości strach najbardziej ich znamionuje. Dlatego te płotki, straż marszałkowska z prawami policji i bronią, miliony na ochronę. Strach nie tylko przed ludem, ale i, a może przede wszystkim - przed prezesem!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.