Dodaj do ulubionych

Tusk w Krakowie przemawia jak mistrz retoryki i

06.10.18, 13:02
Tusk w Krakowie przemawia jak mistrz retoryki i tym samym wzbudza pośród hunwejbinów "D. Zmiany" wściekłość.

Oni dla Donalda T. w duchu wyrażają prawdziwy podziw, dla jego nieprzeciętnych zdolności (oratorskich nawet w angielskim, o polskim nie wspominając/ jego umiejętności delikatnej ale b. ciętej riposty, bez wulgaryzmów/ jasnego umysłu politycznego, w skali krajowej, europejskiej, a nawet światowej/ wyśmienitej prezencji, bez brzucha i wzroście przyzwoitym, stałym prawie uśmiechu na ustach/ jego dobrych manier na salonach.

Hunwejbini owi, chcieli by widzieć swego Prezesa też takim, a że naczelnik nigdy mu ani w ćwierci nie dorówna, to próbują Tuska swą mową nienawiści i obrażania (np. dziadkiem z Wehrmachtu) ściągnąć go do poziomu Prezesa z Wolski i tym sposobem go pokonać.

Jeżeli Saramtia w niedługim czasie nie wykorzysta wybornych cech Donalda, to przez następne pół wieku będzie siedzieć w tym bagnie dalej. Co z tego, że za ileś tam lat jakiś wieszcz ponownie powie: "Miałeś chamie złoty róg, został ci się jeno gnój!" Ale wtedy będzie już po ptokach ......

wiadomosci.wp.pl/donald-tusk-w-krakowie-nie-rozumiem-ostrosci-podzialow-w-polsce-6302960161343105a
Pozdr.
Edytor zaawansowany
 • iryska2604 06.10.18, 18:32
  Widzicie tam wokół niego taką obstawę jaką ma nasz umiłowany prezes? (choć tylko poseł). On chyba szczękoscisku dostaje patrząc jak witają Tuska.

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • estella50 06.10.18, 19:06
  Dodam od siebie, jak przyjemnie było słuchać i patrzeć na polityka takiej klasy! Uśmiech, luz, sensowność i swoboda wypowiedzi. Bez agresywnych tonów, bez pokrzykiwania i obrażania.
  Podobnie wypowiada się w tej chwili w Horyzoncie A. Kwaśniewski. Szerokie horyzonty, kultura wypowiedzi, przemyślane wnioski.
 • wikul 06.10.18, 20:50
  Przyznam się ze wstydem że oglądałem te sceny ze łzami w oczach. Widziałem szczęśliwych ludzi witających kogoś bliskiego.
  5 zdjęć, które mówią więcej niż tysiąc słów

  https://cdn.natemat.pl/90682c943803fb52f3ddd433cf98988a,780,0,0,0.jpg


  --
  "– Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy" – Jarosław Kaczyński "

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka