Dodaj do ulubionych

Rozum im całkiem odebrało?

19.11.18, 13:33
Poseł Marek Jakubiak niechcący już wczoraj wpisał się w "przekaz dnia". - PO robi z pisowców to samo, co z Żydów robiła NSDAP - mówił w TVP Info. W podobnym tonie w rozmowie z "Wprost" wypowiadał się wicepremier Piotr Gliński.
- Język, którym mówi się o PiS, ma wykluczać, unicestwiać, ma nas odczłowieczyć, delegitymizować, mamy być traktowani jak Żydzi przez Goebbelsa. Ma wzbudzić do nas obrzydzenie - tak skomentował narrację opozycji w poniedziałkowym wydaniu "Wprost" minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński.Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24184592,marek-jakubiak-niechcacy-zdradza-przekaz-dnia-pis-w-sprawie.html#s=BoxOpImg2

Czy minister kultury i dziedzictwa narodowego moze byc taki głupi? Czy oni nie sa w stanie zrozumiec ze nikomu nie przeszkadza ich przzynależnosć partyjna ale sposób myslenia polegajacy na tym że tylko oni maja rację a cała reszta ma przytaknąc i zyc pod dyktando? Sami budują ten mur niechęci swoją butą i arogancją . I jeszcze ta pazerność ,łupienie co się da - moze któs mi wyjaśni czemu sie nazwali prawem i sprawiedliwością???
--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • banowanyzaprawde1 Re: Rozum im całkiem odebrało? 19.11.18, 16:38
   "I jeszcze ta pazerność ,łupienie co się da - moze któs mi wyjaśni czemu sie nazwali prawem i sprawiedliwością???"

   Bo stanowią prawo, które jest ich sprawiedliwością.


   --
   Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
   • iryska2604 Re: Rozum im całkiem odebrało? 19.11.18, 18:02
    Media w Izraelu już piszą o słowach wicepremiera Piotra Glińskiego. W rozmowie z "Wprost" Gliński żalił się na traktowanie PiS przez opozycję, porównując sytuację partii do Żydów. O sprawie donosi też "The Washington Post".

    Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24186959,slowa-glinskiego-w-izraelskich-mediach-mowi-ze-jego-partia.html#s=BoxOpImg2[/b]

    Te słowa z dzisiejszego wydania "Wprost" już trafiły do izraelskich mediów. Opisała je w depeszy Żydowska Agencja Telegraficzna, a jej treść opublikowały inne media. Nagłówki o słowach Glińskiego pojawiły się dotychczas w portalach dziennika "Haaretz" i izraelskiego Kanału 7. Wypowiedź wicepremiera zacytowała też w depeszy agencja AP, a tę opublikował m.in. "The Washington Post".

    Izraelskie media w artykułach przypominają, że zmiana ustawy o IPN autorstwa PiS wywołała konflikt dyplomatyczny na linii Polska - Izrael. Spór trwał pół roku, negatywnie wpływał na nasze stosunki z USA, a udało się go zakończyć dopiero po tym, jak PiS wycofało się z kontrowersyjnych przepisów i Sejm zmienił ustawę. 
    To nie pierwszy raz, kiedy media w Izraelu piszą o ministrze Glińskim. W lipcu odnotowały, że Ryszard Makowski otrzymał z rąk wicepremiera Glińskiego brązowy medal "Gloria Artis". Dziennikarze przypominali antysemickie żarty i felieton Makowskiego. "Polska uhonorowała satyryka, który mówi, że Żydzi tworzą antysemityzm" - brzmiał jeden z nagłówków z izraelskiej prasy.
    I PO CO WAM TO BYŁO ,POLACY???


    --
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka