Dodaj do ulubionych

Gdzie się chowa prezes? Mało go widać

04.12.18, 17:39
W miniony weekend miały miejsce dwa ważne dla Prawa i Sprawiedliwości wydarzenia - podsumowująca trzy lata rządów "dobrej zmiany" konferencja "Praca dla Polski" oraz 27. urodziny Radia Maryja. Na żadnym z nich nie było prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24238381,pis-znow-chce-zaczarowac-wyborcow-centrum-to-dlatego-nagle.html#a=167&c=154&s=BoxNewsLink

Twarzą i lokomotywą kampanii robimy popularnego polityka z jak najmniejszym elektoratem negatywnym. Unikamy drażliwych tematów i wyciszamy konflikty. A przede wszystkim: chowamy nielubianych polityków, bo zabiegamy o względy wyborców centrum. Brzmi znajomo? Zapewne, bo to ten przepis dał PiS-owi w 2015 roku podwójne zwycięstwo wyborcze. W 2019 roku też mamy wyborczy dwubój, a Nowogrodzka znów chce sięgnąć po dublet.

Nie zaglądacie do wątku o teorii Giertycha a szkodz bo nie wiem ile w tym prawdy ale bez dymu nie ma ognia i może faktycznie jest jakis przeciek?

forum.gazeta.pl/forum/w,29055,167250468,167250468,Niezwykla_teoria_Giertycha.html

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 04.12.18, 17:46
    Prezes się chowa, bo jest w konflikcie z Rydzykiem. Rydzyk ma pretensje o kasę (ciągle mu mało), a Kaczyński nie chce zbytnio występować u boku Rydzyka przed serią wyborów. Jak zwykle przed wyborami ekstrema chowa za kotarą.
    Tymczasem na urodzinach Radia M. było tłoczno od prominentnych pisowców. Chociaż na pewno wiedzieli i o konflikcie z prezesem i o rydzykowych planach partyjnych. Może schizma partyjna się szykuje? smile
  • estella50 04.12.18, 17:50
    Irysko, zaglądam, ale niewiele mam do powiedzenia w tym temacie. To mi wygląda tak, jak przepowiednie Jackowskiego. Może się sprawdzi, a może nie. Poczekajmy, nie chcę się łudzić nadzieją.
    Autentyczny ruch Rydzyka bardziej (nawet bardzo!) podoba mi się smile
  • czuk1 05.12.18, 21:49
    Dziś chyba, widziałem, w jakiejś stacji tv prezes gadał o aktualnościach.

--
    "Już pierwszego dnia prezydent na forum COP mówił, że “użytkowanie węgla nie stoi tym samym w sprzeczności z ochroną klimatu”, oraz że Polska “ma zasoby wystarczające na 200 lat” i zrezygnowanie z tego byłoby sprzeczne z interesem narodowym. Kolejnego dnia, na Barbórce, oświadczył, że "nie pozwoli, by ktokolwiek zamordował polskie górnictwo"."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.