Dodaj do ulubionych

Zmarł Jan Olszewski [i]

08.02.19, 11:29
Odważny obrońca w procesach politycznych.
Edytor zaawansowany
  • iryska2604 08.02.19, 12:14
    [*] -przemijamy...

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
  • dociek 09.02.19, 16:09
    Każde życie cenne, ale to nie moje klimaty od powstania ROP.
    --
    Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.
  • alfredka1 09.02.19, 16:16
    masz rację ....

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ua/qd/vorf/3ObNBm7mbFY2T8v6mX.jpg
  • estella50 09.02.19, 20:28
    Moje klimaty to też nie, ale człowiek uczciwy, ma bardzo piękny życiorys. Gdybyż inni z tej parafii potrafili mieć taki charakter!
  • wikul 09.02.19, 21:09
    estella50 napisała:

> Moje klimaty to też nie, ale człowiek uczciwy, ma bardzo piękny życiorys. Gdyby
    > ż inni z tej parafii potrafili mieć taki charakter!

wyborcza.pl/7,75968,24442363,adam-michnik-jan-olszewski-byl-wspanialym-czlowiekiem.html
  • wikul 09.02.19, 19:15
    dociek napisał:

> Każde życie cenne, ale to nie moje klimaty od powstania ROP.

A co do tego maja klimaty. To Wielki Człowiek zasłużony dla ówczesnej opozycji, najlepszy i najodważniejszy ich obrońca. Autor niezbędnika opozycjonisty "Obywatel a SB". Jeden z nielicznych autorytetów.
    Z polityką sobie już tak nie radził ale to nie odbiera mu ogromnych zasług.

oko.press/zmarl-jan-olszewski-wsrod-jego-zaslug-dla-wolnosci-jest-broszura-obywatel-a-sb-przypominamy/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.